Ongebruikt, Aladino Deurmat 3 ° generatie 100x65cm, Grijs, , ultra absorberend, antislip, van rubber, wasbaar, microvezel, voor binnen en buiten , B07RPWWGQS
Ongeopend, DEXI Deurmat 76,5 x 120 cm, gestreepte schraper lus deurmat, duurzame achterkant en eenvoudig schoon toegangstapijt, vuil-trap-barrièremat, B08SLRDRG5
Ongeopende verpakking, beschadigde verpakking, Philips Norelco BG1026/60, Bodygroom Series 1100, Douchebestendige Body Hair Trimmer en Groomer voor Mannen, B010XIGBUQ
Ongebruikt, getest en werkend, ok, PEALOV Elektrisch rugscheerapparaat, 180 ° USB-oplaadbaar elektrisch lichaamsscheerapparaat met opvouwbare handgreep en 2 verwisselbare mesjes, doe-het-zelf ontharing van de rug voor mannen, B09BQRQZXC
Ongebruikt, volledig, ok, TRU BARBER Professionele tondeuse REVO voor kapper en kapster, MOTOR 6500 RPM met kapperskammen. Tondeuse, B09F73DVMS
Ongebruikt, ok, Liarty Nieuwe 3-in-1 gezichtsreinigingsborstel met 3 opzetborstels, IPX 6 waterdichte elektrische gezichtsborstel Siliconen gezichtsreinigingsborstel voor het diep reinigen van meeters, B09T9B6YVH
Ongebruikt, getest en werkend, Twinzee Waterkoker met temperatuurinstelling 50-100 ° C - Krachtige elektrische waterkoker 2200 W - Gepatenteerde STRIX-technologie - Waterkoker retro - BPA-vrij - Waterkoker 360 ° pirouettebasis , B087TG33CV
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Twinzee Waterkoker met temperatuurinstelling 50-100 ° C - Krachtige elektrische waterkoker 2200 W - Gepatenteerde STRIX-technologie - Waterkoker retro - BPA-vrij - Waterkoker 360 ° pirouettebasis , B087TG33CV
2x Ongeopend, Magnetische Whiteboard Koelkastkalender , menuplanner, memo of wekelijkse boodschappenlijst , B09YV9L139
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Cooeco Doucheplank om op te hangen, roestvrij stalen douchemand voor het ophangen aan de glazen douchewand, met haak voor frameloze glazen deur, B09XMJV235
Ongeopend, Yangbaga Serveerdienblad 7 stuks van paulownia-hout, met handgrepen dienblad rechthoekig, B08T5JCXYP
Lichte gebruikssporen, ok, HARIO MSS-1DTB coffee grinder Blade grinder Zwart - HARIO MSS-1DTB,Mini Slim,Zwart, B01GPMH590
Lichte gebruikssporen, ok, HARIO Mscs-2Dtb Koffiemolen Van Keramiek Skerton Plus Ceramic, Glas , B01LXZACFB
Ongebruikt, ok, Masthome Koffie-capsulehouder Dolce Gusto-capsules, voor 72 koffiepods, B07JQG9KYS
Ongebruikt, ok, RECAPS Koffiepadhouder, opberglade, koffiepads, keukenorganizer, compatibel met Vertuoline, 40 pods, zwart, B07JGD3MJN
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Tassimo Koffiecapsulehouder - voor het bewaren van 60 capsules Tassimo padhouder - 40 cm x 28 cm x 9.5 cm, zwart, B01MSNN50J
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, mDesign - Droogrek - kledingdroger - groot/vrijstaand/verticale opslag/inklapbaar - zwart , B084BX8YMW
Ongeopend, mDesign - Doucherek - voor bevestiging deur douchecabines en badkamers - - deurbevestiging/hangende douchemanden en haken - satijn, B07DLG9N8B
Ongebruikt, ok, OTraki Afdruiprek voor servies (52x24x34cm) , keuken, 2 etages, servies, zwart, wasrek met afdruipbak en keukengereihouder en snijplankhouder, B0BF9PWXCH
Ongebruikt, lichte schade afdruip-plateau onderaan, ok, OTraki Afdruiprek voor servies (52x24x34cm) , keuken, 2 etages, servies, zwart, wasrek met afdruipbak en keukengereihouder en snijplankhouder, B0BF9PWXCH
Ongeopend, Set van 9 kookgerei van hittebestendige siliconen, BPA vrij, vaatwasserbestendig , B09HC7HK47