Retourgoederen huishoud, verzorging, werkmateriaal, IT

3042

Aantal kavels:
1200 kavels
Startbod:
€ 7
€ 9
Kavel nr:
321

Ongebruikt, Aladino Deurmat 3 ° generatie 100x65cm, Grijs, , ultra absorberend, antislip, van rubber, wasbaar, microvezel, voor binnen en buiten , B07RPWWGQS

Startbod:
€ 7
€ 9
Kavel nr:
322

Startbod:
€ 8
€ 13
Kavel nr:
323

Ongeopend, DEXI Deurmat 76,5 x 120 cm, gestreepte schraper lus deurmat, duurzame achterkant en eenvoudig schoon toegangstapijt, vuil-trap-barrièremat, B08SLRDRG5

Startbod:
€ 8
€ 11
Kavel nr:
324

Startbod:
€ 8
€ 12
Kavel nr:
325

Startbod:
€ 6
€ 16
Kavel nr:
326

Ongeopende verpakking, beschadigde verpakking, Philips Norelco BG1026/60, Bodygroom Series 1100, Douchebestendige Body Hair Trimmer en Groomer voor Mannen, B010XIGBUQ

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
327

Ongebruikt, getest en werkend, ok, PEALOV Elektrisch rugscheerapparaat, 180 ° USB-oplaadbaar elektrisch lichaamsscheerapparaat met opvouwbare handgreep en 2 verwisselbare mesjes, doe-het-zelf ontharing van de rug voor mannen, B09BQRQZXC

Startbod:
€ 10
€ 45
Kavel nr:
328

Ongebruikt, volledig, ok, TRU BARBER Professionele tondeuse REVO voor kapper en kapster, MOTOR 6500 RPM met kapperskammen. Tondeuse, B09F73DVMS

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
329

Ongebruikt, ok, Liarty Nieuwe 3-in-1 gezichtsreinigingsborstel met 3 opzetborstels, IPX 6 waterdichte elektrische gezichtsborstel Siliconen gezichtsreinigingsborstel voor het diep reinigen van meeters, B09T9B6YVH

Startbod:
€ 7
€ 13
Kavel nr:
330

Ongebruikt, getest en werkend, Twinzee Waterkoker met temperatuurinstelling 50-100 ° C - Krachtige elektrische waterkoker 2200 W - Gepatenteerde STRIX-technologie - Waterkoker retro - BPA-vrij - Waterkoker 360 ° pirouettebasis , B087TG33CV

Startbod:
€ 7
€ 12
Kavel nr:
331

Startbod:
€ 7
€ 17
Kavel nr:
332

Startbod:
€ 7
€ 17
Kavel nr:
333

Startbod:
€ 7
€ 15
Kavel nr:
334

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
335

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Twinzee Waterkoker met temperatuurinstelling 50-100 ° C - Krachtige elektrische waterkoker 2200 W - Gepatenteerde STRIX-technologie - Waterkoker retro - BPA-vrij - Waterkoker 360 ° pirouettebasis , B087TG33CV

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
336

2x Ongeopend, Magnetische Whiteboard Koelkastkalender , menuplanner, memo of wekelijkse boodschappenlijst , B09YV9L139

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
337

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
338

Startbod:
€ 6
€ 11
Kavel nr:
339

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
340

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
341

Startbod:
€ 4
€ 11
Kavel nr:
342

Startbod:
€ 6
€ 20
Kavel nr:
343

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Cooeco Doucheplank om op te hangen, roestvrij stalen douchemand voor het ophangen aan de glazen douchewand, met haak voor frameloze glazen deur, B09XMJV235

Startbod:
€ 5
€ 30
Kavel nr:
344

Ongeopend, Yangbaga Serveerdienblad 7 stuks van paulownia-hout, met handgrepen dienblad rechthoekig, B08T5JCXYP

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
345

Lichte gebruikssporen, ok, HARIO MSS-1DTB coffee grinder Blade grinder Zwart - HARIO MSS-1DTB,Mini Slim,Zwart, B01GPMH590

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
346

Lichte gebruikssporen, ok, HARIO Mscs-2Dtb Koffiemolen Van Keramiek Skerton Plus Ceramic, Glas , B01LXZACFB

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
347

Ongebruikt, ok, Masthome Koffie-capsulehouder Dolce Gusto-capsules, voor 72 koffiepods, B07JQG9KYS

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
348

Ongebruikt, ok, RECAPS Koffiepadhouder, opberglade, koffiepads, keukenorganizer, compatibel met Vertuoline, 40 pods, zwart, B07JGD3MJN

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
349

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Tassimo Koffiecapsulehouder - voor het bewaren van 60 capsules Tassimo padhouder - 40 cm x 28 cm x 9.5 cm, zwart, B01MSNN50J

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
350

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
351

Ongebruikt, verpakking ontbreekt, mDesign - Droogrek - kledingdroger - groot/vrijstaand/verticale opslag/inklapbaar - zwart , B084BX8YMW

Startbod:
€ 5
€ 8
Kavel nr:
352

Ongeopend, mDesign - Doucherek - voor bevestiging deur douchecabines en badkamers - - deurbevestiging/hangende douchemanden en haken - satijn, B07DLG9N8B

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
353

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
354

Ongebruikt, ok, OTraki Afdruiprek voor servies (52x24x34cm) , keuken, 2 etages, servies, zwart, wasrek met afdruipbak en keukengereihouder en snijplankhouder, B0BF9PWXCH

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
355

Startbod:
€ 3
€ 11
Kavel nr:
356

Ongebruikt, lichte schade afdruip-plateau onderaan, ok, OTraki Afdruiprek voor servies (52x24x34cm) , keuken, 2 etages, servies, zwart, wasrek met afdruipbak en keukengereihouder en snijplankhouder, B0BF9PWXCH

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
357

Ongeopend, Set van 9 kookgerei van hittebestendige siliconen, BPA vrij, vaatwasserbestendig , B09HC7HK47

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
358

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
359

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
360