Retourgoederen huishoud, verzorging, werkmateriaal, IT

Veiling nr: 
3042

Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.

Kijkdag(en)
25/02/2023 - 08:30 tot 11:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
17/03/2023 - 08:30 tot 13:30
18/03/2023 - 08:30 tot 12:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
13/02/2023 - 17:00
Einddatum: 
13/03/2023 - 19:00
Aantal kavels: 
1200 kavels
Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
921

Ongebruikt, ok, BEVA 5-voudige stekkerdoos met kabelbox, meervoudige stekkerdoos met draadloze oplader, 30 W snel opladen en 3 USB, kabelmanagement bureau-organizer, kabelorganizer box, 2500 W/10 A, 2 m kabel , B09ZPFC7V5

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
922

Ongebruikt, ok, BEVA 5-voudige stekkerdoos met kabelbox, meervoudige stekkerdoos met draadloze oplader, 30 W snel opladen en 3 USB, kabelmanagement bureau-organizer, kabelorganizer box, 2500 W/10 A, 2 m kabel , B09ZPFC7V5

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
923

Ongeopend, UtechSmart Venus -gaming muis mmo muis razer naga 12 toetsen 16400 dpi USB laser gaming muis
18 toetsen
16400 dpi sample rate
High Precision
configureerbare LED-kleur verlichting
Avago Sensor Technology
MMO Gaming
incl. software (programmeerbare toetsen)
tot 30G versnelling
ergonomisch Ontwerp , B00FNKMVUO

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
924

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Maker Hart JUST MIXER 5 met Bluetooth - compacte, USB-aangedreven stereo desktopmixer mengpaneel met 5 ingangen (3,5 mm/Bluetooth op CH1) en 3 uitgangen (3,5 mm/RCA/USB), B072N7K2YG

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
925

Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakking, Lonpoo Draagbare cd-radio, voor kinderen, Bluetooth, Boombox, stereo, luidspreker, connectiviteit, ingang USB/AUX / hoofdtelefoonuitgang (zwart 02), B07P93QS5N

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
926

Ongebruikt, getest en werkend, ok, COLSUR Colour 3-in-1 inductieoplader, draadloos, 15 W, universeel, Qi, draagbaar, snel opladen voor iPhone 14 Pro Max/13/12/11/X/8/Samsung Galaxy/Huawei, iWatch SE 7/6/5/4/3/2 en Air Pods Pro, B09TZWTXFG

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
927

Ongebruikt, getest en werkend, ok, COLSUR Colour 3-in-1 inductieoplader, draadloos, 15 W, universeel, Qi, draagbaar, snel opladen voor iPhone 14 Pro Max/13/12/11/X/8/Samsung Galaxy/Huawei, iWatch SE 7/6/5/4/3/2 en Air Pods Pro, B09TZWTXFG

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
928

Ongebruikt, getest en werkend, ok, COLSUR Draadloze oplader, 3-in-1, inductief laadstation, 15 W, draadloze oplader voor i-Watch Series SE 7 6 5 4 3 2, AirPods Pro 2, draadloze oplader voor iPhone 14, 13 Pro Max, 13 Mini, 12 Pro Max, B0B8YVKRS9

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
929

Ongebruikt, ok, SSK Draagbare spraakvertaler, elektronische Pocket Voice/Tekst, bluetooth vertaler, real-time ondersteuning, 86 talen, B07TV19SV1

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
930

Ongebruikt, ok, SSK Draagbare spraakvertaler, elektronische Pocket Voice/Tekst, bluetooth vertaler, real-time ondersteuning, 86 talen, B07TV19SV1

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
931

Ongebruikt, getest en werkend, ok, EARISE T26 Draagbaar PA-systeem Bluetooth-luidspreker met draadloze microfoon, oplaadbare karaoke-machine met FM-radio, opnamefunctie, afstandsbediening, ondersteunt TF-kaart/USB, B07T1FZZLH

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
932

Ongebruikt, getest en werkend, defecte micro, EARISE T26 Draagbaar PA-systeem Bluetooth-luidspreker met draadloze microfoon, oplaadbare karaoke-machine met FM-radio, opnamefunctie, afstandsbediening, ondersteunt TF-kaart/USB, B07T1FZZLH

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
933

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, defecte micro's, EARISE T26 Pro Karaoke-machine met 2 draadloze microfoons, draagbaar PA-systeem, bluetooth-PA-luidspreker met ledverlichting, audio-opname, FM-radio, afstandsbediening, ondersteunt TF-kaart/USB/AUX,

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
934

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, defecte micro's, EARISE T26 Pro Karaoke-machine met 2 draadloze microfoons, draagbaar PA-systeem, bluetooth-PA-luidspreker met ledverlichting, audio-opname, FM-radio, afstandsbediening, ondersteunt TF-kaart/USB/AUX,

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
935

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Vizvera Draadloze autolader, intelligente autoklem 15 W, Qi, snelle draadloze autotelefoon-oplader, houder voor Samsung Galaxy Z Fold 2/ Samsung Galaxy/Xiaomi Mix Fold/Huawei Mate X2, B09BN284DG

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
936

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Vizvera Draadloze autolader, intelligente autoklem 15 W, Qi, snelle draadloze autotelefoon-oplader, houder voor Samsung Galaxy Z Fold 2/ Samsung Galaxy/Xiaomi Mix Fold/Huawei Mate X2, B09BN284DG

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
937

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, Vizvera Draadloze autolader, intelligente autoklem 15 W, Qi, snelle draadloze autotelefoon-oplader, houder voor Samsung Galaxy Z Fold 2/ Samsung Galaxy/Xiaomi Mix Fold/Huawei Mate X2, B09BN284DG

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
938

Ongebruikt, getest en werkend, ok, AGPTEK MP3Player, 16 GB Bluetooth 4.0 MP3-speler met koptelefoon, 1,8 inch 70 uur speeltijd digitale kinder mp3 speler FM radio, tot 128 G SD-kaart, rose goud, B07Q3RB6R7

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
939

Ongebruikt, getest en werkend, ok, AGPTEK MP3Player, 16 GB Bluetooth 4.0 MP3-speler met koptelefoon, 1,8 inch 70 uur speeltijd digitale kinder mp3 speler FM radio, tot 128 G SD-kaart, rose goud, B07Q3RB6R7

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
940

Ongebruikt, getest en werkend, ok, AGPTEK MP3Player, 16 GB Bluetooth 4.0 MP3-speler met koptelefoon, 1,8 inch 70 uur speeltijd digitale kinder mp3 speler FM radio, tot 128 G SD-kaart, rose goud, B07Q3RB6R7

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
941

Ongebruikt, getest en werkend, ok, AGPTEK 32 GB Bluetooth 5.0 MP3-speler met aanraaktoetsen, 2,4 inch groot scherm, metalen sport, hifi, audio, muziekspeler met volumeknop / pedometer / FM-radio, SD-kaart tot 128 GB, roze, B08HPRB26N

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
942

Ongebruikt, getest en werkend, ok, AGPTEK 32 GB Bluetooth 5.0 MP3-speler met aanraaktoetsen, 2,4 inch groot scherm, metalen sport, hifi, audio, muziekspeler met volumeknop / pedometer / FM-radio, SD-kaart tot 128 GB, roze, B08HPRB26N

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 3
Afgelopen
Kavel nr: 
943

Gebruikssporen, getest en werkend, ok, AGPTEK 32 GB Bluetooth 5.0 MP3-speler met aanraaktoetsen, 2,4 inch groot scherm, metalen sport, hifi, audio, muziekspeler met volumeknop / pedometer / FM-radio, SD-kaart tot 128 GB, roze, B08HPRB26N

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
944

Ongebruikt, getest en werkend, ABOX A3 A4 lamineermachine, kantoor- en thuislamineermachine Multifunctionele warme en koude lamineermachine met snijder, hoekafronder, B09QGS3VSZ

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
945

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ABOX A3 A4 lamineermachine, kantoor- en thuislamineermachine Multifunctionele warme en koude lamineermachine met snijder, hoekafronder, B09QGS3VSZ

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
946

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, verpakking en accessoires ontbreken, Zamkol 30 W Bluetooth speaker, IPX6 waterdicht draadloze draagbare TWS speaker, AUX en TF Card, 5.0 Bluetooth met schokbestendige microfoon 360 stereo audio, zwart , B08B8MS6G1

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
947

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, verpakking en accessoires ontbreken, Zamkol 30 W Bluetooth speaker, IPX6 waterdicht draadloze draagbare TWS speaker, AUX en TF Card, 5.0 Bluetooth met schokbestendige microfoon 360 stereo audio, zwart , B08B8MS6G1

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
948

Ongebruikt, ok, YZSS Papiersnijder A4 B5 hefboomsnijder papiersnijder van metaal snijmachine 300 mm x 250 mm , B09TF387H6

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
949

Ongebruikt, ok, YZSS Papiersnijder A4 B5 hefboomsnijder papiersnijder van metaal snijmachine 300 mm x 250 mm , B09TF387H6

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 2
Afgelopen
Kavel nr: 
950

Gebruikssporen, ok, YZSS Papiersnijder A4 B5 hefboomsnijder papiersnijder van metaal snijmachine 300 mm x 250 mm , B0B49KB78F

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
951

Ongebruikt, getest en werkend, ok, NOAA/AM/FM/SW Digitale Weeralarm Radio, 5 Manieren Aangedreven Zonne/Handslinger/5000mAh Li-ion Batterij Powerbank/Micro USB/LED Zaklamp SOS-Alarm/Karabijnhaak, BuitenshuisNOAA/AM/FM/SW Digitale Weeralarm Radio, 5 Manieren Aangedreven Zonne/Handslinger/5000mAh Li-ion Batterij Powerbank/Micro USB/LED Zaklamp SOS-Alarm/Karabijnhaak, B07WHG56DH

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
952

Ongebruikt, getest en werkend, ok, NOAA/AM/FM/SW Digitale Weeralarm Radio, 5 Manieren Aangedreven Zonne/Handslinger/5000mAh Li-ion Batterij Powerbank/Micro USB/LED Zaklamp SOS-Alarm/Karabijnhaak, BuitenshuisNOAA/AM/FM/SW Digitale Weeralarm Radio, 5 Manieren Aangedreven Zonne/Handslinger/5000mAh Li-ion Batterij Powerbank/Micro USB/LED Zaklamp SOS-Alarm/Karabijnhaak, B07WHG56DH

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
953

Ongebruikt, getest en werkend, ok, NOAA/AM/FM/SW Digitale Weeralarm Radio, 5 Manieren Aangedreven Zonne/Handslinger/5000mAh Li-ion Batterij Powerbank/Micro USB/LED Zaklamp SOS-Alarm/Karabijnhaak, BuitenshuisNOAA/AM/FM/SW Digitale Weeralarm Radio, 5 Manieren Aangedreven Zonne/Handslinger/5000mAh Li-ion Batterij Powerbank/Micro USB/LED Zaklamp SOS-Alarm/Karabijnhaak, B07WHG56DH

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
954

Ongebruikt, ok, Mobiele telefoon laadstation inductief + USB-C, opvouwbaar multi laadstation , draadloze oplader, met afneembare mini lader +, USB C-oplader , B0B63MGL4V

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
955

Ongebruikt, ok, Mobiele telefoon laadstation inductief + USB-C, opvouwbaar multi laadstation , draadloze oplader, met afneembare mini lader +, USB C-oplader , B0B63MGL4V

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
956

Ongebruikt, getest en werkend, Draadloze oplader voor oa Samsung Galaxy S22 Ultra, comptabiliteit zie foto , inductief laadstation voor Samsung Galaxy Watch 4, 3-in-1 oplader met digitale klok voor Samsung Galaxy S22 S21 S20, Galaxy Watch 3 Active2, Galaxy Buds Pro , B0B24J38JT

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
957

Ongebruikt, getest en werkend, Draadloze oplader voor oa Samsung Galaxy S22 Ultra, comptabiliteit zie foto , inductief laadstation voor Samsung Galaxy Watch 4, 3-in-1 oplader met digitale klok voor Samsung Galaxy S22 S21 S20, Galaxy Watch 3 Active2, Galaxy Buds Pro , B0B24J38JT

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
958

Ongebruikt, getest en werkend, Draadloze oplader voor oa Samsung Galaxy S22 Ultra, comptabiliteit zie foto , inductief laadstation voor Samsung Galaxy Watch 4, 3-in-1 oplader met digitale klok voor Samsung Galaxy S22 S21 S20, Galaxy Watch 3 Active2, Galaxy Buds Pro , B0B24J38JT

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
959

Ongebruikt, getest en werkend, Draadloze oplader voor oa Samsung Galaxy S22 Ultra, comptabiliteit zie foto , inductief laadstation voor Samsung Galaxy Watch 4, 3-in-1 oplader met digitale klok voor Samsung Galaxy S22 S21 S20, Galaxy Watch 3 Active2, Galaxy Buds Pro , B0B24J38JT

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
960

2x Ongebruikt, getest en werkend, Draadloze oplader voor oa Samsung Galaxy S22 Ultra, comptabiliteit zie foto , inductief laadstation voor Samsung Galaxy Watch 4, 3-in-1 oplader met digitale klok voor Samsung Galaxy S22 S21 S20, Galaxy Watch 3 Active2, Galaxy Buds Pro , B0B24J38JT