Retourgoederen huishoud, verzorging, werkmateriaal, IT

Veiling nr: 
3042

Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.

Kijkdag(en)
25/02/2023 - 08:30 tot 11:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
17/03/2023 - 08:30 tot 13:30
18/03/2023 - 08:30 tot 12:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
13/02/2023 - 17:00
Einddatum: 
13/03/2023 - 19:00
Aantal kavels: 
1200 kavels
Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
79

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, SOKANY 800W elektrische mixer met 5 snelheden, turbo en uitwerper, 2 messen en 2 roestvrijstalen deeghaken, B09MFCJ5VM

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
81

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Aicok stand mixer, Handmixer, elektrische handmixer met mengkom, 5 snelheden plus turbo, 300 watt handmixer met 2 kloppers & 2 RVS kneedhaken voor sauzen, room, eiwitten, uitwerpfunctie, 3,5 liter , B09NBSMH97

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
82

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Aicok stand mixer, Handmixer, elektrische handmixer met mengkom, 5 snelheden plus turbo, 300 watt handmixer met 2 kloppers & 2 RVS kneedhaken voor sauzen, room, eiwitten, uitwerpfunctie, 3,5 liter , B09NBSMH97

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
409

Ongebruikt, volledig, ok, CGOLDENWALL Concrete Rebound Hammer Tester Resiliometer Schmidt Hammer Test Meter Tool Binnen Het bereik van 10-60Mpa ZC3-A met Engels Label, B07DW2QNF4

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
410

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, beschadigde verpakking, Wallfront Haakse slijper, industriële haakse slijper met anti-vibratie handvat Japans snelkoppeling polijsten pneumatisch slijpgereedschap (5 inch), B081GPYSFJ

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
411

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, CGOLDENWALL YJ-125A Elektrische industriële weefselsnijder ? Mesmaat: 125 mm ? Maximale snijdikte: 40 mm ? Ideaal voor textielleerpapier, B07537F3V4

Startbod: 
€ 18
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
417

Ongebruikt, getest en werkend, HAUSHOF 1600 W hogedrukreiniger met 5 m slang, 135 bar, 426 l/u max. waterstroom , B09B3JSS5D

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 70
Afgelopen
Kavel nr: 
419

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, Ginour 750W Plafondschuurmachine met zelfreinigende functie, 7 instelbare snelheden, ledlicht, 225 mm, 6 stuks klittenband-slijpschijven, 4 m slang voor stofafzuiging, B07RGJPH9Q

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
420

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, Ginour 750W Plafondschuurmachine met zelfreinigende functie, 7 instelbare snelheden, ledlicht, 225 mm, 6 stuks klittenband-slijpschijven, 4 m slang voor stofafzuiging, B07RGJPH9Q

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
421

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, scheurschijven ontbreken, Ginour 750W Plafondschuurmachine met zelfreinigende functie, 7 instelbare snelheden, ledlicht, 225 mm, 6 stuks klittenband-slijpschijven, 4 m slang voor stofafzuiging, B07RGJPH9Q

Startbod: 
€ 17
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 61
Afgelopen
Kavel nr: 
422

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Stofzak - Inbussleutel en schroevendraaier ontbreken, Ginour 750W Plafondschuurmachine met zelfreinigende functie, 7 instelbare snelheden, ledlicht, 225 mm, 6 stuks klittenband-slijpschijven, 4 m slang voor stofafzuiging, B07RGJPH9Q

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 70
Afgelopen
Kavel nr: 
425

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, VONROC Hogedrukreiniger V22-2 2200W – 170 bar – 450 l/h – Incl. 8m slang, terrasreiniger, reinigingstank, B08PFJY3G1

Startbod: 
€ 150
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 230
Afgelopen
Kavel nr: 
427

Ongeopend, beschadigde doos, product ok, Genmitsu 3020-PRO MAX CNC-frees/graveermachine voor metaal, hout enz., GRBL-bediening, met eindschakelaars en noodstop, XYZ werkbereik 300 x 200 x 72 mm , B09KTV13TY

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
428

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ValueMax klopboormachine 1600 W, boorhamer 800 RPM, boorhamer werkt 3 in 1, 3 modi en 4 variabele snelheden, geschikt voor beton, metaal en steen, B09P39BSYK

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 70
Afgelopen
Kavel nr: 
429

Ongebruikt, getest en werkend, ok, KATSU Gereedschap Handmatige precisie tegelsnijder - 1200 mm , Heavy duty solide basis en as (22KG Aprox) , B07QNG2G78

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
434

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, Mini-cirkelzaag 705W, ENVENTOR-cirkelzaag 3500 RPM met lasergeleider, max. zagen: 42,8 mm (90°) & 20 mm (45°), 6 bladen geschikt voor 115 mm (24T&60T) voor het zagen van tegels, kunststof, metaal en hout, B0B58WJVWZ

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
435

Ongebruikt, volledig, ok, Lasergraveerder Y-as roterende rolgraveermodule voor lasergraveren Snijden van cilindrische objecten, B09KMVMKXN

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
436

Ongebruikt, beschadigde verpakking, ok, TIHOOK 135 stuks veerslangklemmen, brandstofleidingslangklemmen, brandstofleiding gegalvaniseerd, siliconenslangklemmen, klembekklemmen voor EGR-kleppen, brandstofleiding, B097MCNCBB

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
440

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Wera Hoeksleutelset TORX 967 SPKL/9 TORX BO Multicolour, BlackLaser, 9-delig, 05073599001

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
448

Ongeopend, licht beschadigde doos, SWAWIS Reinigingspistool hogedruk waspistool auto reinigingspistool persluchtreiniger 6 ~ 9,2 bar instelbare luchtdruk nikkel-metalen coating, met sproeier, handdoeken, handschoenen, borstels, B08ZCDH7G9

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
449

Ongeopend, licht beschadigde doos, SWAWIS Reinigingspistool hogedruk waspistool auto reinigingspistool persluchtreiniger 6 ~ 9,2 bar instelbare luchtdruk nikkel-metalen coating, met sproeier, handdoeken, handschoenen, borstels, B08ZCDH7G9

Startbod: 
€ 13
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 23
Afgelopen
Kavel nr: 
452

Ongebruikt, volledig, ok, Toolco 30KM FTTH 18-in-1 glasvezeltoolkit met nieuwe optische vermogensmeter en visuele foutzoeker en kabelknipperstriptang 6C glasvezelsplitser, B09G9YC4SR

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
453

Ongebruikt, getest en werkend, ok, WORKPRO universeel reciprozaagmachine 2800 RPM 710 W slaglengte 20 mm met 4 zaagbladen voor hout en metaal Zaagbladwissel B07HVR7RDG

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
454

Ongebruikt, getest en werkend, enkel machine, WORKPRO universeel reciprozaagmachine 2800 RPM 710 W slaglengte 20 mm B07HVR7RDG

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
455

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, uyoyous Handlier- max. 1100kg, 10M lkabel, Terugloopbescherming, tandwielverhouding: 5.1: 1 / 12.1: 1 , B08CGR15Q1

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
456

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, uyoyous Handlier- max. 1100kg, 10M lkabel, Terugloopbescherming, tandwielverhouding: 5.1: 1 / 12.1: 1 , B08CGR15Q1

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 46
Afgelopen
Kavel nr: 
457

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, GALAX PRO 20 V-systeem accu-reciprozaag met accu en oplader, 3 zaagbladen voor hout, 2 zaagbladen voor metaal, slaglengte 22 mm accuzaag voor het zagen van hout, kunststof zagen, B08KXPZFX4

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
458

Ongebruikt, getest en werkend, Excentrische polijstmachine, SPTA 15 mm-750 W, polijstmachine met 6 variabele snelheden, 1000-3800 tpm, 125 en 150 mm polijstschijf, polijstspons , B089NBXYN2

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 46
Afgelopen
Kavel nr: 
459

Ongebruikt, getest en werkend, Excentrische polijstmachine, SPTA 15 mm-750 W, polijstmachine met 6 variabele snelheden, 1000-3800 tpm, 125 en 150 mm polijstschijf, polijstspons , B089NBXYN2

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
462

Ongebruikt, getest en werkend, compleet, Surophy Acculader universele lcd-display 4 sleuven plug laadstation voor batterijen Li-ion / IMR / INR / ICR / Ni-MH / Ni-Cd / LiFePO4, B07HT3L59W

Startbod: 
€ 22
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 27
Afgelopen
Kavel nr: 
464

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, ENEACRO SDS-Plus boorhamer, 1500 W 6 Joule sloophamer 6 variabele snelheden 0-920 rpm met 4 functies, anti-vibratie handgreep en veiligheidskoppeling, 32 mm boorcapaciteit in beton, B08ZDGZK6N

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
465

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, ENEACRO SDS-Plus boorhamer, 1500 W 6 Joule sloophamer 6 variabele snelheden 0-920 rpm met 4 functies, anti-vibratie handgreep en veiligheidskoppeling, 32 mm boorcapaciteit in beton, B08ZDGZK6N

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
466

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, ENEACRO SDS-Plus boorhamer, 1500 W 6 Joule sloophamer 6 variabele snelheden 0-920 rpm met 4 functies, anti-vibratie handgreep en veiligheidskoppeling, 32 mm boorcapaciteit in beton, B08ZDGZK6N

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
467

Gebruikssporen, Klopboren werkt niet , getest en werkend, volledig, ok, ENEACRO SDS-Plus boorhamer, 1500 W 6 Joule sloophamer 6 variabele snelheden 0-920 rpm met 4 functies, anti-vibratie handgreep en veiligheidskoppeling, 32 mm boorcapaciteit in beton, B08ZDGZK6N

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
468

Ongeopend, licht beschadigde verpakking ,Multitool tang, titanium 21-in-1 multifunctionele zakmes tang kit, 420 duurzame roestvrijstalen multi-tang multi-tool voor overleving, kamperen, jagen, vissen en wandelen (titanium 21-in-1) , B08CDBKGP9

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
469

Ongeopend, licht beschadigde verpakking ,Multitool tang, titanium 21-in-1 multifunctionele zakmes tang kit, 420 duurzame roestvrijstalen multi-tang multi-tool voor overleving, kamperen, jagen, vissen en wandelen (titanium 21-in-1) , B08CDBKGP9

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 60
Afgelopen
Kavel nr: 
472

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Huepar 603CG 3 x 360 kruislijnlaser groen, 360 graden lijnlaser zelfnivellerende laserniveau met pulsfunctie, 25 m werkbereik, (incl. universele lithiumbatterij, AA-batterij en houder), B07JK26QM1

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
476

Intense gebruikssporen, getest en werkend, laser defect, GALAX PRO cirkelzaag Merge. 1400 watt, B07QLC1W7J

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
477

Ongebruikt, compleet, ok, beschadigde doos, CCLIFE 1' Krachtmoer - Slagmoer met perslucht - Diepe doppenset 88 mm inzetstuk 22-50 mm 10 delig, B076T2D55W

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
478

Gebruikt, ok, volledig, getest en werkend, LED kapot, Prostormer muurschuurmachine, 800 W giraffeschuurmachine, instelbare snelheden vlakschuurmachine, 6 schuureenheden, met stofdichte slang en stofzak, B09QM5RMSL

Pagina's

Filter op categorie