Retourgoederen huishoud, verzorging, werkmateriaal, IT

3042

Aantal kavels:
1200 kavels
Startbod:
€ 8
€ 26
Kavel nr:
161

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, CIICII Tondeuse, professional, accu /heroplaadbaar/USB/LCD-Display/Gold), 680306170531

Startbod:
€ 8
€ 27
Kavel nr:
162

Startbod:
€ 5
€ 26
Kavel nr:
163

Gebruikssporen, getest en werkend, lader ontbreekt, CIICII Tondeuse, professional, accu /heroplaadbaar/USB/LCD-Display/Gold), 680306170531

Startbod:
€ 15
€ 21
Kavel nr:
164

Ongeopend, in seal, VEYFUN Epilator met Laserlicht voor vrouwen en mannen, IPL voor het gezicht, de oksels, het hele lichaam, 5 intensiteitsniveaus, 2 flitsmodi , B08FSRSF9Y

Startbod:
€ 3
€ 13
Kavel nr:
165

Ongebruikt, ok, Hanging Travel Toiletry Bag for Men and Women – Large Cosmetics, Makeup and Toiletries Organizer Kit with 10 Compartments, YKK Zippers, XXL Metal Swivel Hook, Water-Resistant Nylon , B07JMD9XFJ

Startbod:
€ 3
€ 13
Kavel nr:
166

Startbod:
€ 3
€ 13
Kavel nr:
167

Startbod:
€ 3
€ 13
Kavel nr:
168

Startbod:
€ 7
€ 19
Kavel nr:
169

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Kinwodon Luchtreiniger, H13 HEPA-luchtreiniger voor rook van pollenschilfers, draagbare luchtreiniger met 4-laags filtratie en luchtionisator, 3 zuiveringsmodi voor woonkamer/kantoor, B09KN8QPW8

Startbod:
€ 12
€ 12
Kavel nr:
170

Getest en werkend, Lichte gebruikssporen : 996923 flashes remaining, IPL Hair Removal Device for Men and Women, 999,99 Light Pulses, Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25

Startbod:
€ 12
€ 12
Kavel nr:
171

Getest en werkend, minieme gebruikssporen : 999983 flashes remaining, IPL Hair Removal Device for Men and Women, 999,99 Light Pulses, Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25

Startbod:
€ 12
€ 12
Kavel nr:
172

Getest en werkend, minieme gebruikssporen : 999762 flashes remaining, IPL Hair Removal Device for Men and Women, 999,99 Light Pulses, Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25

Startbod:
€ 12
€ 14
Kavel nr:
173

Getest en werkend, minieme gebruikssporen : 999920 flashes remaining, IPL Hair Removal Device for Men and Women, 999,99 Light Pulses, Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25

Startbod:
€ 20
€ 30
Kavel nr:
174

Ongebruikt, getest en werkend, Massagepistool, RENPHO massagepistool met USB-C-oplaadpoort, 5 massagekoppen en 6 massagemodi massagepistool met LED-aanraakscherm voor nek, rug, schouders en benen B09QPGTLG8

Startbod:
€ 15
€ 26
Kavel nr:
175

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Massagepistool, RENPHO massagepistool met USB-C-oplaadpoort, 5 massagekoppen en 6 massagemodi massagepistool met LED-aanraakscherm voor nek, rug, schouders en benen B09QPGTLG8

Startbod:
€ 13
€ 21
Kavel nr:
176

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Massagepistool, RENPHO Massage R3 mini Gun Deep Tissue, Tot 3200RPM Spier Massager met Type-C Opladen, 2500mAh Batterij voor Spier Ontspanning Herstel, Zwart , B09CDHGWW7

Startbod:
€ 16
€ 25
Kavel nr:
177

Ongebruikt, getest en werkend, Massagepistool, RENPHO Massage R3 mini Gun Deep Tissue, Tot 3200RPM Spier Massager met Type-C Opladen, 2500mAh Batterij voor Spier Ontspanning Herstel, Zwart , B09CDHGWW7

Startbod:
€ 16
€ 25
Kavel nr:
178

Startbod:
€ 16
€ 25
Kavel nr:
179

Startbod:
€ 13
€ 19
Kavel nr:
180

Startbod:
€ 40
€ 45
Kavel nr:
181

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
182

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Livia Roestvrijstalen waterkoker met temperatuurinstelling, digitaal, led-verlicht, 1,2 liter, 2000 W, auto-off, warmhoudfunctie, B08N11P4QW

Startbod:
€ 6
€ 14
Kavel nr:
183

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, IMURZ Elektrische universele hakmolen, 500 W multi-hakmolen, 1,2 l roestvrijstalen schaal, 4-vleugelig roestvrij stalen mes, B07MS1P2CM

Startbod:
€ 12
€ 14
Kavel nr:
184

Ongeopend, licht beschadigde doos, Kappers wastafelhaarwasbak , mobiel, in hoogte verstelbaar 92,5 ~ 127 cm, 48 x 47,5 x 22 cm, zwart, B09DY9M4PB

Startbod:
€ 12
€ 12
Kavel nr:
185

Startbod:
€ 7
€ 11
Kavel nr:
186

Ongebruikt, ok, Olijfkleurig, Foot Spa, Foot Bath Massager with Heat, Bubbles, Pumice Stone, Medicine Box, Digital Temperature Control, Red Light, 14 Ergonomic Massage Rollers and Acupressure Massage Points, Fatigue Relief , B083P1639D

Startbod:
€ 7
€ 19
Kavel nr:
187

Startbod:
€ 5
€ 25
Kavel nr:
188

Lichte gebruikssporen, ok, Sinbo Handcitruspers JUICER, B06XVRGM2W

Startbod:
€ 5
€ 12
Kavel nr:
189

Startbod:
€ 6
€ 17
Kavel nr:
190

Startbod:
€ 5
€ 12
Kavel nr:
191

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, IMURZ Mini Smoothie Maker, 350 Watt Stand Mixer met 2 x 600 ml Travel Bidon, B089NPS277

Startbod:
€ 6
€ 16
Kavel nr:
192

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, SCARLETT Slowjuicer voor fruit, citrusvruchten, groenten, bessen en kruiden SC-JE50S50, sorbetmaker, BPA-vrij, kleine elektrische sapcentrifuge, 200 W, Easy-Clean, stille motor, omgekeerde functie, oranje, B095XGWC5V

Startbod:
€ 4
€ 13
Kavel nr:
193

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, SCARLETT Slowjuicer voor fruit, citrusvruchten, groenten, bessen en kruiden SC-JE50S50, sorbetmaker, BPA-vrij, kleine elektrische sapcentrifuge, 200 W, Easy-Clean, stille motor, omgekeerde functie, oranje, B095XGWC5V

Startbod:
€ 10
€ 25
Kavel nr:
194

Ongebruikt, getest en werkend, deuk in achterzijde (geen effect op werking), PROUS convectorkachel 2000W, mobiele elektrische convector met thermostaat, elektrische convectorkachel Oververhittingsbeveiliging, geluidsarm, mobiele convector tot 20 – 30m², B0BHT32545

Startbod:
€ 5
€ 20
Kavel nr:
195

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Cozeemax Contactgrill voor sandwiches, steak en als panini-grill, 1000 W broodrooster met antiaanbaklaag, sandwichtoaster met warmte-geïsoleerde handgreep, BPA-vrij , B0B9RL7PDX

Startbod:
€ 10
€ 20
Kavel nr:
196

Ongebruikt, getest en werkend, Madenia Touchpro Elektrische nagelboor, 35.000 tpm, professionele nagelvijl-/manicure-/pedicureset, met HD digitaal display, stil, trillingsarm, roze , B089ZTDKGX

Startbod:
€ 10
€ 18
Kavel nr:
197

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
198

Startbod:
€ 5
€ 10
Kavel nr:
199

Ongebruikt, getest en werkend, ok, PROUS Luchtverhitter, 800W ruimteverwarmer met 2 modi, meerdere bescherming, 30° omhoog en omlaag zwenkbaar, elektrische verwarming voor kantoor, slaapkamer, woonkamer, B0BG5C3M7X

Startbod:
€ 5
€ 19
Kavel nr:
200

Lichte gebruikssporen, volledig, ok, Dfeskah Mini Shisha Set, 40 cm Waterpijp Complete Set To Go, Waterpijp Accessoires Glazen Kop RVS Openhaard Bevestiging Koppakking Slang Mondstuk Slang Afdichting Ventiel Kogel Dompelbuis Diffuser Handtas (Goud), B08TR89376