Retourgoederen huishoud, verzorging, werkmateriaal, IT

3042

Aantal kavels:
1200 kavels
Startbod:
€ 30
€ 71
Kavel nr:
481

Ongebruikt, getest en werkend, ok, LVYUAN Omvormer 2500 W / 5000 W Tip 12 V 230 V Spanningsomvormer Afstandsbediening LCD 4 USB, B08FTF7GQ3

Startbod:
€ 4
€ 35
Kavel nr:
482

Ongebruikt, getest en werkend, compleet, ok X-Sense Draadloze bel, waterdichte deurbelset, meer dan 600 m draadloos bereik, 56 melodieën en 5 volumes, huisdeurbel met 2 ontvangers en led-flitser, zwart, B08DNM3W6K

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
483

Ongebruikt, ok, Windgeleider airconditioning, verstelbaar, windscherm voor woonkamer, kantoor, slaapkamer, B09XWGYXM2

Startbod:
€ 6
€ 0
Kavel nr:
484

Ongebruikt, compleet, ok, Meubelstandaard met vergrendelingswielen, 44,5 tot 77 cm, verstelbaar, beweegbare rol voor wasmachine, droger, …., B0B5LCLQ5L

Startbod:
€ 3
€ 13
Kavel nr:
485

Ongebruikt, ok, Wera Bit-assortiment, Bit-Check 30 Metal 1, 30-delig, 05057434001 , B01BNGH4HG

Startbod:
€ 10
€ 25
Kavel nr:
486

Ongebruikt, getest en werkend, ok, verpakking ontbreekt, Solartronics spanningsomvormer 1000-2000 Watt 12-230V, B005J4MYW4

Startbod:
€ 14
€ 14
Kavel nr:
487

Ongebruikt, ok , volledig, Fiets Binnenste Lagerpers Set Cycluspers Hub Montage Tool Binnenste Lager Installatie Tool, B0BBRF87ZK

Startbod:
€ 12
€ 35
Kavel nr:
488

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, 2de zuigstand defect, originele verpakking ontbreekt, VONROC Nat- en droogzuiger - 1400W – Inschakelautomaat - Blaasfunctie – 20L RVS tank – 3m slang - 6m stroomkabel, B09841MRQ6

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
489

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
490

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Mawi oplader voor Milwaukee M18-18V M12, M18, 48-59-1806, 48-59-1840, batterijlader gereedschapsaccu's, B08R719FTM

Startbod:
€ 16
€ 30
Kavel nr:
491

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, VONROC Muurfrees, sleuffrees, 1700 W, 150 mm, inclusief 4 diamantschijven en opbergtas, B07YNN4Z8P

Startbod:
€ 16
€ 30
Kavel nr:
492

Startbod:
€ 10
€ 20
Kavel nr:
493

Ongebruikt, ok, FTVOGUE KP-705P Pneumatische Klinkhamer Pistool Grip Klinknagel Pistool Lucht Aangedreven Klinkgereedschap 2.4-4.8mm voor Aluminium Nail/Steel Nail, B07PG2BJ38

Startbod:
€ 10
€ 18
Kavel nr:
494

Startbod:
€ 15
€ 21
Kavel nr:
495

Ongebruikt, ok, beschadigde verpakking, Generic Draaibare schoorsteenafdekking van roestvrij staal, schoorsteenopzetstuk, schoorsteenkap, schoorsteenafdekking, 150 mm, B0BCK5YFJ1

Startbod:
€ 13
€ 70
Kavel nr:
496

Ongebruikt, boormachine defect, WORKPRO 2-delige accuschroevendraaierset slagmoersleutel 20 V 2,0 Ah, 2 accu's en oplader incl. 6-dlg. boor en 10-delige schroefbit, B08CTVLHW9

Startbod:
€ 5
€ 21
Kavel nr:
497

Ongebruikt, ok, CCLIFE Zuiglifter vacuüm glaslifter glaszuiger 200 kg vacuümlichter voor glas tegels, B09QQ9VRKC

Startbod:
€ 12
€ 40
Kavel nr:
498

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, WORKPRO Accu-Haakse Slijper 20V, met 5 Doorslijpschijven, Ø 125 mm, 3-Positie Extra Handgreep, Snelle Vervanging van Doorslijpschijven, met Accu en Oplader, voor Slijpen en Snijden, B088FC48CK

Startbod:
€ 20
€ 40
Kavel nr:
499

Ongeopend, 360 ° laserniveau, CIGMAN kruislaser zelfnivellerend groen laserniveau, 360 ° horizontale laserlijn + verticale laserlijn, met oplaadbare batterij, magnetische houder, werkbereik: 30M , B09NKM314V

Startbod:
€ 25
€ 50
Kavel nr:
500

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, Huepar GF360G Kruislijnlaser 3 x 360 Laserniveau Groen, 360 Graden 3D Schakelbaar Zelfnivellerend Lijnlaser met Pulsfunctie, USB-Oplaadpoort, Inclusief Lithiumbatterij en Magnetische Houder, B07L5K3338

Startbod:
€ 10
€ 43
Kavel nr:
501

Gebruikssporen, getest en werkend, volledig, VONROC Muurfrees, sleuffrees, 1700 W, 150 mm, inclusief 4 diamantschijven en opbergtas, B07YNN4Z8P

Startbod:
€ 6
€ 12
Kavel nr:
502

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Yawmlye Ventilatorkachel, 3000 watt, keramiek, 3 warmtestanden, voor bouwplaats, huis, werkplaats, woning, garage, B0BCKD9QPC

Startbod:
€ 20
€ 50
Kavel nr:
503

Ongebruikt, getest en werkend, ok, HUTACT Lasernivellerer Groen Oplaadbaar 12 Laserlijn Automatische nivellering 3 x 360 Graden Horizontaal en Verticaal Groene Laserstraallijn - 2 AA Batterijen & Opbergtas - Buiten- en Binnengebruik, B085437WX4

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
504

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
505

Startbod:
€ 5
€ 19
Kavel nr:
506

Ongeopend, beschadiging aan opbergbox, volledig, Hi-Spec 40-delige metrische draadsnijset DIY taps toelopende en plug-handtappen, snijden, draadsnijden, vormgeven, draadrustgereedschapskist voor doe-het-zelf, B08BRD8D7C

Startbod:
€ 5
€ 36
Kavel nr:
507

Startbod:
€ 15
€ 51
Kavel nr:
508

Ongebruikt, ok, Handmatige kabelschilmachine, stripper met handslinger, kabelstripper voor kabelschroot voor draadrecycling, draaddikte 1,5-25 mm , B09KLSCLC3

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
509

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, EXLECO Tegel Leveling Systeem met 100 STKS Wiggen 400 STKS 2mm Tegel Niveau ing Spacer 1 ST Tangen Floor Leveling Spacer Kit , B08GZ74QC9

Startbod:
€ 9
€ 13
Kavel nr:
510

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Huepar LR-6RG Laserdetector voor hartslag-kruislijnlaser, digitale laserontvanger voor rode en groene laserstralen tot 50-60 m, 3-zijdige LED-indicatoren, automatische uitschakeltimer, inclusief klemhouder, B07GVC2XD9

Startbod:
€ 9
€ 13
Kavel nr:
511

Startbod:
€ 9
€ 11
Kavel nr:
512

Startbod:
€ 9
€ 15
Kavel nr:
513

Startbod:
€ 30
€ 80
Kavel nr:
514

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Ginour 750W Plafondschuurmachine met zelfreinigende functie, 7 instelbare snelheden, ledlicht, 225 mm, 6 stuks klittenband-slijpschijven, 4 m slang voor stofafzuiging, B07RGJPH9Q

Startbod:
€ 25
€ 80
Kavel nr:
515

Ongebruikt, getest en werkend, scheurschijven ontbreken, Ginour 750W Plafondschuurmachine met zelfreinigende functie, 7 instelbare snelheden, ledlicht, 225 mm, 6 stuks klittenband-slijpschijven, 4 m slang voor stofafzuiging, B07RGJPH9Q

Startbod:
€ 10
€ 30
Kavel nr:
516

Startbod:
€ 10
€ 30
Kavel nr:
517

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
518

Ongebruikt, getest en werkend, ok, BONAI Batterijlader 18 Sleuf LCD Universele Acculader voor AA/AAA/9V NI-MH NI-CD Oplaadbare Batterijen met AC-Oplaadkabel, B07DWVNJ1Y

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
519

Startbod:
€ 8
€ 10
Kavel nr:
520