Ongebruikt, getest en werkend, ok, LVYUAN Omvormer 2500 W / 5000 W Tip 12 V 230 V Spanningsomvormer Afstandsbediening LCD 4 USB, B08FTF7GQ3
Ongebruikt, getest en werkend, compleet, ok X-Sense Draadloze bel, waterdichte deurbelset, meer dan 600 m draadloos bereik, 56 melodieën en 5 volumes, huisdeurbel met 2 ontvangers en led-flitser, zwart, B08DNM3W6K
Ongebruikt, ok, Windgeleider airconditioning, verstelbaar, windscherm voor woonkamer, kantoor, slaapkamer, B09XWGYXM2
Ongebruikt, compleet, ok, Meubelstandaard met vergrendelingswielen, 44,5 tot 77 cm, verstelbaar, beweegbare rol voor wasmachine, droger, …., B0B5LCLQ5L
Ongebruikt, ok, Wera Bit-assortiment, Bit-Check 30 Metal 1, 30-delig, 05057434001 , B01BNGH4HG
Ongebruikt, getest en werkend, ok, verpakking ontbreekt, Solartronics spanningsomvormer 1000-2000 Watt 12-230V, B005J4MYW4
Ongebruikt, ok , volledig, Fiets Binnenste Lagerpers Set Cycluspers Hub Montage Tool Binnenste Lager Installatie Tool, B0BBRF87ZK
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, 2de zuigstand defect, originele verpakking ontbreekt, VONROC Nat- en droogzuiger - 1400W – Inschakelautomaat - Blaasfunctie – 20L RVS tank – 3m slang - 6m stroomkabel, B09841MRQ6
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Mawi oplader voor Milwaukee M18-18V M12, M18, 48-59-1806, 48-59-1840, batterijlader gereedschapsaccu's, B08R719FTM
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, VONROC Muurfrees, sleuffrees, 1700 W, 150 mm, inclusief 4 diamantschijven en opbergtas, B07YNN4Z8P
Ongebruikt, ok, FTVOGUE KP-705P Pneumatische Klinkhamer Pistool Grip Klinknagel Pistool Lucht Aangedreven Klinkgereedschap 2.4-4.8mm voor Aluminium Nail/Steel Nail, B07PG2BJ38
Ongebruikt, ok, beschadigde verpakking, Generic Draaibare schoorsteenafdekking van roestvrij staal, schoorsteenopzetstuk, schoorsteenkap, schoorsteenafdekking, 150 mm, B0BCK5YFJ1
Ongebruikt, boormachine defect, WORKPRO 2-delige accuschroevendraaierset slagmoersleutel 20 V 2,0 Ah, 2 accu's en oplader incl. 6-dlg. boor en 10-delige schroefbit, B08CTVLHW9
Ongebruikt, ok, CCLIFE Zuiglifter vacuüm glaslifter glaszuiger 200 kg vacuümlichter voor glas tegels, B09QQ9VRKC
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, WORKPRO Accu-Haakse Slijper 20V, met 5 Doorslijpschijven, Ø 125 mm, 3-Positie Extra Handgreep, Snelle Vervanging van Doorslijpschijven, met Accu en Oplader, voor Slijpen en Snijden, B088FC48CK
Ongeopend, 360 ° laserniveau, CIGMAN kruislaser zelfnivellerend groen laserniveau, 360 ° horizontale laserlijn + verticale laserlijn, met oplaadbare batterij, magnetische houder, werkbereik: 30M , B09NKM314V
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, Huepar GF360G Kruislijnlaser 3 x 360 Laserniveau Groen, 360 Graden 3D Schakelbaar Zelfnivellerend Lijnlaser met Pulsfunctie, USB-Oplaadpoort, Inclusief Lithiumbatterij en Magnetische Houder, B07L5K3338
Gebruikssporen, getest en werkend, volledig, VONROC Muurfrees, sleuffrees, 1700 W, 150 mm, inclusief 4 diamantschijven en opbergtas, B07YNN4Z8P
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Yawmlye Ventilatorkachel, 3000 watt, keramiek, 3 warmtestanden, voor bouwplaats, huis, werkplaats, woning, garage, B0BCKD9QPC
Ongebruikt, getest en werkend, ok, HUTACT Lasernivellerer Groen Oplaadbaar 12 Laserlijn Automatische nivellering 3 x 360 Graden Horizontaal en Verticaal Groene Laserstraallijn - 2 AA Batterijen & Opbergtas - Buiten- en Binnengebruik, B085437WX4
Ongeopend, beschadiging aan opbergbox, volledig, Hi-Spec 40-delige metrische draadsnijset DIY taps toelopende en plug-handtappen, snijden, draadsnijden, vormgeven, draadrustgereedschapskist voor doe-het-zelf, B08BRD8D7C
Ongebruikt, ok, Handmatige kabelschilmachine, stripper met handslinger, kabelstripper voor kabelschroot voor draadrecycling, draaddikte 1,5-25 mm , B09KLSCLC3
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, EXLECO Tegel Leveling Systeem met 100 STKS Wiggen 400 STKS 2mm Tegel Niveau ing Spacer 1 ST Tangen Floor Leveling Spacer Kit , B08GZ74QC9
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Huepar LR-6RG Laserdetector voor hartslag-kruislijnlaser, digitale laserontvanger voor rode en groene laserstralen tot 50-60 m, 3-zijdige LED-indicatoren, automatische uitschakeltimer, inclusief klemhouder, B07GVC2XD9
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Ginour 750W Plafondschuurmachine met zelfreinigende functie, 7 instelbare snelheden, ledlicht, 225 mm, 6 stuks klittenband-slijpschijven, 4 m slang voor stofafzuiging, B07RGJPH9Q
Ongebruikt, getest en werkend, scheurschijven ontbreken, Ginour 750W Plafondschuurmachine met zelfreinigende functie, 7 instelbare snelheden, ledlicht, 225 mm, 6 stuks klittenband-slijpschijven, 4 m slang voor stofafzuiging, B07RGJPH9Q
Ongebruikt, getest en werkend, ok, BONAI Batterijlader 18 Sleuf LCD Universele Acculader voor AA/AAA/9V NI-MH NI-CD Oplaadbare Batterijen met AC-Oplaadkabel, B07DWVNJ1Y