Retourgoederen huishoud, verzorging, werkmateriaal, IT

3042

Aantal kavels:
1200 kavels
Startbod:
€ 13
€ 57
Kavel nr:
681

Ongeopend, Elektrische doorstroomboiler, mini 5500 W, instant boiler, IPX4 waterdicht, met led-display en douchekop, thermostatische doorstroomboiler, voor badkamer, keuken, EU-stekker, 220 V, B0BD52NNDW

Startbod:
€ 13
€ 61
Kavel nr:
682

Startbod:
€ 18
€ 20
Kavel nr:
683

Ongebruikt, ok, Keukenkraan met Uittrekbare Uitloop - Mizzo RVS keukenkraan Patro met Handdouche Uittrekbaar - Mengkraan Keuken, B01LYL57LN

Startbod:
€ 18
€ 18
Kavel nr:
684

Startbod:
€ 3
€ 11
Kavel nr:
685

Gebruikt, ok,TANBURO keukenkraan EU Standaard slang, chroom, B0834PDD7J

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
686

Lichte gebruikssporen, ok, CECIPA Hoge wastafelkraan waterval badkamer hoog zwart mat met uitloop hoogte 185 mm eengreepsmengkraan voor warm en koud water met accessoires, B088LV3HGQ

Startbod:
€ 8
€ 28
Kavel nr:
687

Ongebruikt, ok, Badhanddoekrek, wandgemonteerde badkamerplank Hotel handdoekhouder, geborsteld nikkel, B07PRZ5GZ9

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
688

Ongeopend, in seal, ok, Grünblatt WC-bril 515153 voor Duravit Starck 3, hoogwaardig materiaal Duroplast, metalen scharnieren met hydrulische softclose, wit, B07NTZBNZR

Startbod:
€ 20
€ 35
Kavel nr:
689

Ongebruikt, volledig, ok, foto indicatief (kleur zwart/chroom) Mizzo Tolleno Keukenkraan met Uittrekbare Uitloop
RVS keukenkraan met Handdouche Uittrekbaar
Semi-Professionele Mengkraan Keuken
Magnetische Houder voor Handdouche
360° Draaibaar, B08WWYV8QN

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
690

Ongebruikt, volledig, ok, Umi keukenkraan, badkamerkraan 360° draaibare uitloop, gootsteenkraan, keukenmengkraan uitgerust met anti-spat ABS-beluchter, chroom, B07KWTPFZ3

Startbod:
€ 5
€ 15
Kavel nr:
691

Gebruikssporen, volledig, ok, Umi keukenkraan, badkamerkraan 360° draaibare uitloop, gootsteenkraan, keukenmengkraan uitgerust met anti-spat ABS-beluchter, chroom, B07KWTPFZ3

Startbod:
€ 10
€ 22
Kavel nr:
692

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, , ok, Artbath 12 inch regendouchekop set vierkant roestvrij staal douchelichaam extra grote spary wand- of plafondmontage vaste douchekop, chroom, B01I8AVE5S

Startbod:
€ 4
€ 13
Kavel nr:
693

Ongeopend, MAGT douchekop regendouche douchekop 3 kleuren LED (groen = koud, blauw = lauw, rood = warm ), ca 13cm vierkant , geen batterijen nodig, B07V6P7FMN

Startbod:
€ 4
€ 11
Kavel nr:
694

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
695

Ongeopend, licht beschadigde doos, Douchekop, douchekop 260 mm, premium doucheset massagedouche voor spa (chroom), B08SLB2BWG

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
696

Ongebruikt, CECIPA keukenkraan opklapbaar met 2 straalsoorten keukenmengkraan 360° draaibare onderraam kraan aanrecht kranen keuken, B08H569NX5

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
697

Startbod:
€ 12
€ 26
Kavel nr:
698

Ongebruikt, volledig, ok, CECIPA X207S keukenmengkraan met uittrekbare sproeier, uittrekbare keukenkraan, 2-straals spoelbakmengkraan, 360° draaibare keukenkraan, roestvrijstalen kop spoelbakkraan, B09XH1GZJ9

Startbod:
€ 10
€ 25
Kavel nr:
699

Startbod:
€ 12
€ 40
Kavel nr:
700

Ongebruikt, volledig, ok, CECIPA X203B Hogedruk Keukenkraan Zwart, Keukenkraan, Uitschuifbare Wastafelmengkraan met Sproeier, Twee Waterstraalsoorten, Keukenkraan, 360° Draaibare, Keukenmengkraan, Roestvrij Staal, B09W5VWD1M

Startbod:
€ 12
€ 40
Kavel nr:
701

Startbod:
€ 5
€ 26
Kavel nr:
702

Packs niet meer in vaccum, niet gecontroleerd, 3x 24 stuks ,Akoestisch schuim noppenschuim 24 stuks, geluidsabsorberend akoestisch schuim isolatie , dempingswand, schuimrubberen mat, 40,5 x 30,5 x 5 cm, zwart

Startbod:
€ 4
€ 26
Kavel nr:
703

Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt, Mr. Tronic 75m Ethernet-netwerk Bulkkabel
CAT6, AWG24, CCA, UTP (75 Meter, Grijs), B07SPZQM14

Startbod:
€ 4
€ 26
Kavel nr:
704

Aangetaste rol, resterende hoeveelheid onbekend (200m ?), AISENS A133 – 0229 RJ45-netwerkkabel (flexibel, AWG24, 305 m rol voor de installatie) grijs, B07DCWT532

Startbod:
€ 6
€ 20
Kavel nr:
705

Ongebruikt, ok, SWAWIS 15 m slang voor buisreiniging, 180 bar, 60 °C, buisreinigingsset incl. 5 adapters voor Kärcher/Lavor/Interpomp/Bosch hogedrukreiniger, afvoerreiniger, slang voor pijpreiniging in set , B08SFZXLVW

Startbod:
€ 6
€ 19
Kavel nr:
706

Startbod:
€ 15
€ 30
Kavel nr:
707

Startbod:
€ 15
€ 31
Kavel nr:
708

Startbod:
€ 15
€ 35
Kavel nr:
709

Startbod:
€ 20
€ 140
Kavel nr:
710

Ongebruikt, getest en werkend, YIHUA 862BD+ SMD-hetelucht-herstelstation en soldeerstation, 2-in-1 station met temperatuurstabilisatiefunctie voor elektronica, doe-het-zelfprojecten, reparaties , B08YCW52VM

Startbod:
€ 9
€ 30
Kavel nr:
711

Minieme gebruikssporen, werklichtje defect, , getest en werkend, volledig, G LAXIA cirkelzaag, 20 V 2,0 Ah accu-handcirkelzaag met oplader en 2 stuks 165 zaagblad (24T/48T), 0 ° tot 45 ° schuine sneden, 5000 omw/min, snijden 90 ° (65 mm), 45 ° (43 mm), B08FX4NKW9

Startbod:
€ 10
€ 35
Kavel nr:
712

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Mini-cirkelzaag 705W, ENVENTOR-cirkelzaag 3500 RPM met lasergeleider, max. zagen: 42,8 mm (90°) & 20 mm (45°), 6 bladen geschikt voor 115 mm (24T&60T) voor het zagen van tegels, kunststof, metaal en hout, B0B58WJVWZ

Startbod:
€ 7
€ 15
Kavel nr:
713

Startbod:
€ 7
€ 17
Kavel nr:
714

Startbod:
€ 3
€ 16
Kavel nr:
715

Ongeopend, Elektrische Micro Graveur Pen, 10W Draadloze Ets Graveergereedschap, 5000-10000-18000 Snelheid DIY Vibro Gravure Tool Kit voor Glas Keramische Plastic Hout Sieraden (Zilver) , B0B63RHM9K

Startbod:
€ 3
€ 19
Kavel nr:
716

Startbod:
€ 3
€ 17
Kavel nr:
717

Startbod:
€ 7
€ 21
Kavel nr:
718

Ongebruikt, ok , KOOSLA 12-voudige stekkertoren met overspanningsbeveiliging (4000 W/16 A), afzonderlijk schakelbare stekkerdoos met 6 USB-aansluitingen, voor kantoor, keuken, tafel, 5 m, zwart… , B09NKQ8HVK

Startbod:
€ 7
€ 21
Kavel nr:
719

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
720

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Vobor Homebrew Biertapkraan, verstelbare biertapkraan, B083DZ9HX5