Ongeopend, Elektrische doorstroomboiler, mini 5500 W, instant boiler, IPX4 waterdicht, met led-display en douchekop, thermostatische doorstroomboiler, voor badkamer, keuken, EU-stekker, 220 V, B0BD52NNDW
Ongebruikt, ok, Keukenkraan met Uittrekbare Uitloop - Mizzo RVS keukenkraan Patro met Handdouche Uittrekbaar - Mengkraan Keuken, B01LYL57LN
Gebruikt, ok,TANBURO keukenkraan EU Standaard slang, chroom, B0834PDD7J
Lichte gebruikssporen, ok, CECIPA Hoge wastafelkraan waterval badkamer hoog zwart mat met uitloop hoogte 185 mm eengreepsmengkraan voor warm en koud water met accessoires, B088LV3HGQ
Ongebruikt, ok, Badhanddoekrek, wandgemonteerde badkamerplank Hotel handdoekhouder, geborsteld nikkel, B07PRZ5GZ9
Ongeopend, in seal, ok, Grünblatt WC-bril 515153 voor Duravit Starck 3, hoogwaardig materiaal Duroplast, metalen scharnieren met hydrulische softclose, wit, B07NTZBNZR
Ongebruikt, volledig, ok, foto indicatief (kleur zwart/chroom) Mizzo Tolleno Keukenkraan met Uittrekbare Uitloop
RVS keukenkraan met Handdouche Uittrekbaar
Semi-Professionele Mengkraan Keuken
Magnetische Houder voor Handdouche
360° Draaibaar, B08WWYV8QN
Ongebruikt, volledig, ok, Umi keukenkraan, badkamerkraan 360° draaibare uitloop, gootsteenkraan, keukenmengkraan uitgerust met anti-spat ABS-beluchter, chroom, B07KWTPFZ3
Gebruikssporen, volledig, ok, Umi keukenkraan, badkamerkraan 360° draaibare uitloop, gootsteenkraan, keukenmengkraan uitgerust met anti-spat ABS-beluchter, chroom, B07KWTPFZ3
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, , ok, Artbath 12 inch regendouchekop set vierkant roestvrij staal douchelichaam extra grote spary wand- of plafondmontage vaste douchekop, chroom, B01I8AVE5S
Ongeopend, MAGT douchekop regendouche douchekop 3 kleuren LED (groen = koud, blauw = lauw, rood = warm ), ca 13cm vierkant , geen batterijen nodig, B07V6P7FMN
Ongeopend, licht beschadigde doos, Douchekop, douchekop 260 mm, premium doucheset massagedouche voor spa (chroom), B08SLB2BWG
Ongebruikt, CECIPA keukenkraan opklapbaar met 2 straalsoorten keukenmengkraan 360° draaibare onderraam kraan aanrecht kranen keuken, B08H569NX5
Ongebruikt, volledig, ok, CECIPA X207S keukenmengkraan met uittrekbare sproeier, uittrekbare keukenkraan, 2-straals spoelbakmengkraan, 360° draaibare keukenkraan, roestvrijstalen kop spoelbakkraan, B09XH1GZJ9
Ongebruikt, volledig, ok, CECIPA X203B Hogedruk Keukenkraan Zwart, Keukenkraan, Uitschuifbare Wastafelmengkraan met Sproeier, Twee Waterstraalsoorten, Keukenkraan, 360° Draaibare, Keukenmengkraan, Roestvrij Staal, B09W5VWD1M
Packs niet meer in vaccum, niet gecontroleerd, 3x 24 stuks ,Akoestisch schuim noppenschuim 24 stuks, geluidsabsorberend akoestisch schuim isolatie , dempingswand, schuimrubberen mat, 40,5 x 30,5 x 5 cm, zwart
Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt, Mr. Tronic 75m Ethernet-netwerk Bulkkabel
CAT6, AWG24, CCA, UTP (75 Meter, Grijs), B07SPZQM14
Aangetaste rol, resterende hoeveelheid onbekend (200m ?), AISENS A133 – 0229 RJ45-netwerkkabel (flexibel, AWG24, 305 m rol voor de installatie) grijs, B07DCWT532
Ongebruikt, ok, SWAWIS 15 m slang voor buisreiniging, 180 bar, 60 °C, buisreinigingsset incl. 5 adapters voor Kärcher/Lavor/Interpomp/Bosch hogedrukreiniger, afvoerreiniger, slang voor pijpreiniging in set , B08SFZXLVW
Ongebruikt, getest en werkend, YIHUA 862BD+ SMD-hetelucht-herstelstation en soldeerstation, 2-in-1 station met temperatuurstabilisatiefunctie voor elektronica, doe-het-zelfprojecten, reparaties , B08YCW52VM
Minieme gebruikssporen, werklichtje defect, , getest en werkend, volledig, G LAXIA cirkelzaag, 20 V 2,0 Ah accu-handcirkelzaag met oplader en 2 stuks 165 zaagblad (24T/48T), 0 ° tot 45 ° schuine sneden, 5000 omw/min, snijden 90 ° (65 mm), 45 ° (43 mm), B08FX4NKW9
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Mini-cirkelzaag 705W, ENVENTOR-cirkelzaag 3500 RPM met lasergeleider, max. zagen: 42,8 mm (90°) & 20 mm (45°), 6 bladen geschikt voor 115 mm (24T&60T) voor het zagen van tegels, kunststof, metaal en hout, B0B58WJVWZ
Ongeopend, Elektrische Micro Graveur Pen, 10W Draadloze Ets Graveergereedschap, 5000-10000-18000 Snelheid DIY Vibro Gravure Tool Kit voor Glas Keramische Plastic Hout Sieraden (Zilver) , B0B63RHM9K
Ongebruikt, ok , KOOSLA 12-voudige stekkertoren met overspanningsbeveiliging (4000 W/16 A), afzonderlijk schakelbare stekkerdoos met 6 USB-aansluitingen, voor kantoor, keuken, tafel, 5 m, zwart… , B09NKQ8HVK
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Vobor Homebrew Biertapkraan, verstelbare biertapkraan, B083DZ9HX5