8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongeopend, Hiwings 2-in-1 gamer-muistoetsenbord, Frans AZERTY-gamingtoetsenbord, 8 multimediasnelkoppelingen - RGB LED-achtergrondverlichting - 19 anti-ghostingtoetsen + USB-muis met kabel (3 DPI-niveaus) (groot) , B09GK5JXD8
Ongeopend, Hiwings 2-in-1 gamer-muistoetsenbord, Frans AZERTY-gamingtoetsenbord, 8 multimediasnelkoppelingen - RGB LED-achtergrondverlichting - 19 anti-ghostingtoetsen + USB-muis met kabel (3 DPI-niveaus) (groot) , B09GK5JXD9
Ongeopend, Hiwings 2-in-1 gamer-muistoetsenbord, Frans AZERTY-gamingtoetsenbord, 8 multimediasnelkoppelingen - RGB LED-achtergrondverlichting - 19 anti-ghostingtoetsen + USB-muis met kabel (3 DPI-niveaus) (groot) , B09GK5JXD10
Ongeopend, Hiwings 2-in-1 gamer-muistoetsenbord, Frans AZERTY-gamingtoetsenbord, 8 multimediasnelkoppelingen - RGB LED-achtergrondverlichting - 19 anti-ghostingtoetsen + USB-muis met kabel (3 DPI-niveaus) (groot) , B09GK5JXD11
Ongebruikt, ok, FIFINE USB Gaming Microfoon, RGB Dynamische Microfoons voor PC, met Mute-knop, Plug and Play Cardioïde Microfoon, 16BIT / 48KHZ & 3,5 mm Koptelefoonaansluiting, voor Podcast, Streaming - K658, B09KTH5KNQ
Ongebruikt, getest en werkend, de schroef om mic vast te zetten heeft slechte draad waardoor niet kan worden vastgezet, FIFINE USB Gaming Microfoon, RGB Dynamische Microfoons voor PC, met Mute-knop, Plug and Play Cardioïde Microfoon, 16BIT / 48KHZ & 3,5 mm Koptelefoonaansluiting, voor Podcast, Streaming - K658, B09KTH5KNQ
Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE USB gaming microfoon, RGB condensatormicrofoons PC PS4 PS5, USB C microfoon met mute-knop, statief, popfilter, shockmount voor streaming podcast - A6V , zwart , B09MHRYY5C
Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE USB gaming microfoon, RGB condensatormicrofoons PC PS4 PS5, USB C microfoon met mute-knop, statief, popfilter, shockmount voor streaming podcast - A6V , zwart , B09MHRYY5C
Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE USB gaming microfoon, RGB condensatormicrofoons PC PS4 PS5, USB C microfoon met mute-knop, statief, popfilter, shockmount voor streaming podcast - A6V , zwart , B09MHRYY5C
Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE USB gaming microfoon, RGB condensatormicrofoons PC PS4 PS5, USB C microfoon met mute-knop, statief, popfilter, shockmount voor streaming podcast - A6V , zwart , B09MHRYY5C
Minieme gebruikssporen, ok, Pack TeleprompterPAD® iLight PRO 11" v15.0+Afstandsbediening+App+Tas+Klem-100% aluminium-Robuust pro teleprompter (geen plastic) iPad/Android multicamera-HD Beamsplitter-glas-Made in EU , B01BMIM9PM , Met de compacte Teleprompter Pad iLight Pro kun je video's en presentaties opnemen, zonder je zorgen te hoeven maken over de tekst, net als televisieprofessionals
Minieme gebruikssporen, ok, Pack TeleprompterPAD® iLight PRO 11" v15.0+Afstandsbediening+App+Tas+Klem-100% aluminium-Robuust pro teleprompter (geen plastic) iPad/Android multicamera-HD Beamsplitter-glas-Made in EU , B01BMIM9PM , Met de compacte Teleprompter Pad iLight Pro kun je video's en presentaties opnemen, zonder je zorgen te hoeven maken over de tekst, net als televisieprofessionals
Ongebruikt, ok, DISPLAY SALES Infostandaard Concav Premium informatiestandaard. Roestvrije, zware stalen voetplaat. Aantrekkelijke infohouder met gebogen design. DIN A4 zwart
Ongebruikt, getest en werkend, ok, NAIXUES Smartwatch voor dames met telefoonfunctie, 2022 1,7 inch smartwatch dameshorloge met spraakassistent Muziekspeler, 28 sportmodi Hartslagmeter Slaapmonitor SpO2 Stappenteller Horloge Android iOS Goud, B09WYDRG3N
Ongebruikt, getest en werkend, ok, NAIXUES Smartwatch voor dames met telefoonfunctie, 2022 1,7 inch smartwatch dameshorloge met spraakassistent Muziekspeler, 28 sportmodi Hartslagmeter Slaapmonitor SpO2 Stappenteller Horloge Android iOS Goud, B09WYDRG3N
Ongebruikt, getest en werkend, ok, NAIXUES Smartwatch voor dames met telefoonfunctie, 2022 1,7 inch smartwatch dameshorloge met spraakassistent Muziekspeler, 28 sportmodi Hartslagmeter Slaapmonitor SpO2 Stappenteller Horloge Android iOS Goud, B09WYDRG3N
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, NAIXUES Smartwatch voor dames met telefoonfunctie, 2022 1,7 inch smartwatch dameshorloge met spraakassistent Muziekspeler, 28 sportmodi Hartslagmeter Slaapmonitor SpO2 Stappenteller Horloge Android iOS Goud, B09WYDRG3N
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, NAIXUES Smartwatch voor dames met telefoonfunctie, 2022 1,7 inch smartwatch dameshorloge met spraakassistent Muziekspeler, 28 sportmodi Hartslagmeter Slaapmonitor SpO2 Stappenteller Horloge Android iOS Goud, B09WYDRG3N
Ongebruikt, getest en werkend, ok, NAIXUES smartwatch voor heren met bellen via Bluetooth, 1,7'' smartwatch met hartslag, SpO2, slaapstand, 28 sportmodi, spraakassistent, muziekspeler Android iOS zwart, B09WYP6699
2x Minieme gebruikssporen, niet gecontroleerd , waarschijnlijk te formateren, YILILAI Extreme Portable SSD Portable & Large Capability External SSD Ultra Speed Mobile Solid State Drive for Laptops Desktop 2T , B09VDTHB7W
2x Minieme gebruikssporen, niet gecontroleerd , waarschijnlijk te formateren, YILILAI Extreme Portable SSD Portable & Large Capability External SSD Ultra Speed Mobile Solid State Drive for Laptops Desktop 2T , B09VDTHB7W
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, NAIXUES smartwatch voor heren met bellen via Bluetooth, 1,7'' smartwatch met hartslag, SpO2, slaapstand, 28 sportmodi, spraakassistent, muziekspeler Android iOS zwart, B09WYP6699
Ongebruikt, getest en werkend, ok, TOZO NC9 Bluetooth Actieve Ruisonderdrukkende Hoofdtelefoon Aanraakbediening Bluetooth 5.0 In-ear Stereo Met Oplaadtas Ingebouwde Microfoon Headset Premium Diepe Bas Voor Sport, Champagne, B08L7DNT8R
Ongebruikt, getest en werkend, ok, TOZO NC9 Bluetooth Actieve Ruisonderdrukkende Hoofdtelefoon Aanraakbediening Bluetooth 5.0 In-ear Stereo Met Oplaadtas Ingebouwde Microfoon Headset Premium Diepe Bas Voor Sport, Champagne, B08L7DNT8R
2x Minieme gebruikssporen, niet gecontroleerd , waarschijnlijk te formateren, YILILAI Extreme Portable SSD Portable & Large Capability External SSD Ultra Speed Mobile Solid State Drive for Laptops Desktop 2T , B09VDTHB7W
2x Minieme gebruikssporen, niet gecontroleerd , waarschijnlijk te formateren, YILILAI Extreme Portable SSD Portable & Large Capability External SSD Ultra Speed Mobile Solid State Drive for Laptops Desktop 2T , B09VDTHB7W
2x Minieme gebruikssporen, niet gecontroleerd , waarschijnlijk te formateren, YILILAI Extreme Portable SSD Portable & Large Capability External SSD Ultra Speed Mobile Solid State Drive for Laptops Desktop 2T , B09VDTHB7W
Ongebruikt, volledig, , Tenda MW12 Tri-Band Smart Home Mesh Wifi-systeem, AC2100 tri-band, 9x gigabit poorten, tot 600 vierkante meter en 100+ apparaten, app-besturing,eenvoudige installatie,compatibel met Alexa,set van 3, B08BTHZWXY
Ongebruikt, volledig, , Tenda MW12 Tri-Band Smart Home Mesh Wifi-systeem, AC2100 tri-band, 9x gigabit poorten, tot 600 vierkante meter en 100+ apparaten, app-besturing,eenvoudige installatie,compatibel met Alexa,set van 3, B08BTHZWXY
Ongebruikt, getest en werkend, TOZO NC9 Bluetooth Actieve Ruisonderdrukkende Hoofdtelefoon Aanraakbediening Bluetooth 5.0 In-ear Stereo Met Oplaadtas Ingebouwde Microfoon Headset Premium Diepe Bas Voor Sport Zwart , B085NPCQLT
Ongebruikt, ok, Powerbank Laptop Baseus PD 100 W 2000 mAh USB C Power Bank Slim Externe Batterijen QC 4.0 Snellader voor oa , B09PH8BW41
Ongebruikt, ok, Powerbank Laptop Baseus PD 100 W 2000 mAh USB C Power Bank Slim Externe Batterijen QC 4.0 Snellader voor oa , B09PH8BW41
Ongebruikt, ok, Powerbank Laptop Baseus PD 100 W 2000 mAh USB C Power Bank Slim Externe Batterijen QC 4.0 Snellader voor oa , B09PH8BW41
Ongebruikt, ok, Powerbank Laptop Baseus PD 100 W 2000 mAh USB C Power Bank Slim Externe Batterijen QC 4.0 Snellader voor oa , B09PH8BW41
Gebruikssporen, getest en werkend, ok, TOZO NC9 2020 draadloze hoofdtelefoon hybride actieve ruisonderdrukking Bluetooth 5.0 stereohoofdtelefoon, B085NPCQLT
Ongebruikt, getest en werkend, TOZO NC2 Hybride actieve ruisonderdrukkende draadloze oordopjes in-ear detectiekoptelefoon, IPX6 waterdichte Bluetooth 5.2 stereohoofdtelefoon, meeslepend geluid Premium diepe baskoptelefoon, B0928S6JYB
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, TOZO NC2 Hybride actieve ruisonderdrukkende draadloze oordopjes in-ear detectiekoptelefoon, IPX6 waterdichte Bluetooth 5.2 stereohoofdtelefoon, meeslepend geluid Premium diepe baskoptelefoon, B0928S6JYB
ongebruikt, getest en werkend, ok, TOZO NC2 actieve ruisonderdrukkende draadloze in-ear hoofdtelefoon, ANC draadloze hoofdtelefoon met in-ear detectie, IPX6 waterdicht, Bluetooth 5.2 stereo hoofdtelefoon, surround sound, premium diepe bas, zwart, B08L7D38ZL
ongebruikt, getest en werkend, ok, TOZO NC2 actieve ruisonderdrukkende draadloze in-ear hoofdtelefoon, ANC draadloze hoofdtelefoon met in-ear detectie, IPX6 waterdicht, Bluetooth 5.2 stereo hoofdtelefoon, surround sound, premium diepe bas, zwart, B08L7D38ZL
Ongebruikt, getest en werkend, ok, TOZO T6 True Draadloze Oordopjes Bluetooth Hoofdtelefoon Touch Control met Draadloze Opladen IPX8 Waterdichte Stereo Oortelefoon in Ear Headset Premium Diepe Bas White, B07ZD86BX7