Retourgoederen huishoud, verzorging, werkmateriaal, IT

Veiling nr: 
3042

Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.

Kijkdag(en)
25/02/2023 - 08:30 tot 11:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
17/03/2023 - 08:30 tot 13:30
18/03/2023 - 08:30 tot 12:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
13/02/2023 - 17:00
Einddatum: 
13/03/2023 - 19:00
Aantal kavels: 
1200 kavels
Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
1001

Ongeopend, Hiwings 2-in-1 gamer-muistoetsenbord, Frans AZERTY-gamingtoetsenbord, 8 multimediasnelkoppelingen - RGB LED-achtergrondverlichting - 19 anti-ghostingtoetsen + USB-muis met kabel (3 DPI-niveaus) (groot) , B09GK5JXD8

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
1002

Ongeopend, Hiwings 2-in-1 gamer-muistoetsenbord, Frans AZERTY-gamingtoetsenbord, 8 multimediasnelkoppelingen - RGB LED-achtergrondverlichting - 19 anti-ghostingtoetsen + USB-muis met kabel (3 DPI-niveaus) (groot) , B09GK5JXD9

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
1003

Ongeopend, Hiwings 2-in-1 gamer-muistoetsenbord, Frans AZERTY-gamingtoetsenbord, 8 multimediasnelkoppelingen - RGB LED-achtergrondverlichting - 19 anti-ghostingtoetsen + USB-muis met kabel (3 DPI-niveaus) (groot) , B09GK5JXD10

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1004

Ongeopend, Hiwings 2-in-1 gamer-muistoetsenbord, Frans AZERTY-gamingtoetsenbord, 8 multimediasnelkoppelingen - RGB LED-achtergrondverlichting - 19 anti-ghostingtoetsen + USB-muis met kabel (3 DPI-niveaus) (groot) , B09GK5JXD11

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1005

Ongebruikt, ok, FIFINE USB Gaming Microfoon, RGB Dynamische Microfoons voor PC, met Mute-knop, Plug and Play Cardioïde Microfoon, 16BIT / 48KHZ & 3,5 mm Koptelefoonaansluiting, voor Podcast, Streaming - K658, B09KTH5KNQ

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1006

Ongebruikt, getest en werkend, de schroef om mic vast te zetten heeft slechte draad waardoor niet kan worden vastgezet, FIFINE USB Gaming Microfoon, RGB Dynamische Microfoons voor PC, met Mute-knop, Plug and Play Cardioïde Microfoon, 16BIT / 48KHZ & 3,5 mm Koptelefoonaansluiting, voor Podcast, Streaming - K658, B09KTH5KNQ

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1007

Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE USB gaming microfoon, RGB condensatormicrofoons PC PS4 PS5, USB C microfoon met mute-knop, statief, popfilter, shockmount voor streaming podcast - A6V , zwart , B09MHRYY5C

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1008

Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE USB gaming microfoon, RGB condensatormicrofoons PC PS4 PS5, USB C microfoon met mute-knop, statief, popfilter, shockmount voor streaming podcast - A6V , zwart , B09MHRYY5C

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
1009

Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE USB gaming microfoon, RGB condensatormicrofoons PC PS4 PS5, USB C microfoon met mute-knop, statief, popfilter, shockmount voor streaming podcast - A6V , zwart , B09MHRYY5C

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
1010

Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE USB gaming microfoon, RGB condensatormicrofoons PC PS4 PS5, USB C microfoon met mute-knop, statief, popfilter, shockmount voor streaming podcast - A6V , zwart , B09MHRYY5C

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1011

Minieme gebruikssporen, ok, Pack TeleprompterPAD® iLight PRO 11" v15.0+Afstandsbediening+App+Tas+Klem-100% aluminium-Robuust pro teleprompter (geen plastic) iPad/Android multicamera-HD Beamsplitter-glas-Made in EU , B01BMIM9PM , Met de compacte Teleprompter Pad iLight Pro kun je video's en presentaties opnemen, zonder je zorgen te hoeven maken over de tekst, net als televisieprofessionals

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1012

Minieme gebruikssporen, ok, Pack TeleprompterPAD® iLight PRO 11" v15.0+Afstandsbediening+App+Tas+Klem-100% aluminium-Robuust pro teleprompter (geen plastic) iPad/Android multicamera-HD Beamsplitter-glas-Made in EU , B01BMIM9PM , Met de compacte Teleprompter Pad iLight Pro kun je video's en presentaties opnemen, zonder je zorgen te hoeven maken over de tekst, net als televisieprofessionals

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
1013

Ongebruikt, ok, DISPLAY SALES Infostandaard Concav Premium informatiestandaard. Roestvrije, zware stalen voetplaat. Aantrekkelijke infohouder met gebogen design. DIN A4 zwart

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1014

Ongebruikt, getest en werkend, ok, NAIXUES Smartwatch voor dames met telefoonfunctie, 2022 1,7 inch smartwatch dameshorloge met spraakassistent Muziekspeler, 28 sportmodi Hartslagmeter Slaapmonitor SpO2 Stappenteller Horloge Android iOS Goud, B09WYDRG3N

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1015

Ongebruikt, getest en werkend, ok, NAIXUES Smartwatch voor dames met telefoonfunctie, 2022 1,7 inch smartwatch dameshorloge met spraakassistent Muziekspeler, 28 sportmodi Hartslagmeter Slaapmonitor SpO2 Stappenteller Horloge Android iOS Goud, B09WYDRG3N

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1016

Ongebruikt, getest en werkend, ok, NAIXUES Smartwatch voor dames met telefoonfunctie, 2022 1,7 inch smartwatch dameshorloge met spraakassistent Muziekspeler, 28 sportmodi Hartslagmeter Slaapmonitor SpO2 Stappenteller Horloge Android iOS Goud, B09WYDRG3N

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1017

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, NAIXUES Smartwatch voor dames met telefoonfunctie, 2022 1,7 inch smartwatch dameshorloge met spraakassistent Muziekspeler, 28 sportmodi Hartslagmeter Slaapmonitor SpO2 Stappenteller Horloge Android iOS Goud, B09WYDRG3N

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1018

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, NAIXUES Smartwatch voor dames met telefoonfunctie, 2022 1,7 inch smartwatch dameshorloge met spraakassistent Muziekspeler, 28 sportmodi Hartslagmeter Slaapmonitor SpO2 Stappenteller Horloge Android iOS Goud, B09WYDRG3N

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
1019

Ongebruikt, getest en werkend, ok, NAIXUES smartwatch voor heren met bellen via Bluetooth, 1,7'' smartwatch met hartslag, SpO2, slaapstand, 28 sportmodi, spraakassistent, muziekspeler Android iOS zwart, B09WYP6699

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
1020

2x Minieme gebruikssporen, niet gecontroleerd , waarschijnlijk te formateren, YILILAI Extreme Portable SSD Portable & Large Capability External SSD Ultra Speed Mobile Solid State Drive for Laptops Desktop 2T , B09VDTHB7W

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 41
Afgelopen
Kavel nr: 
1021

2x Minieme gebruikssporen, niet gecontroleerd , waarschijnlijk te formateren, YILILAI Extreme Portable SSD Portable & Large Capability External SSD Ultra Speed Mobile Solid State Drive for Laptops Desktop 2T , B09VDTHB7W

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
1022

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, NAIXUES smartwatch voor heren met bellen via Bluetooth, 1,7'' smartwatch met hartslag, SpO2, slaapstand, 28 sportmodi, spraakassistent, muziekspeler Android iOS zwart, B09WYP6699

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1023

Ongebruikt, getest en werkend, ok, TOZO NC9 Bluetooth Actieve Ruisonderdrukkende Hoofdtelefoon Aanraakbediening Bluetooth 5.0 In-ear Stereo Met Oplaadtas Ingebouwde Microfoon Headset Premium Diepe Bas Voor Sport, Champagne, B08L7DNT8R

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1024

Ongebruikt, getest en werkend, ok, TOZO NC9 Bluetooth Actieve Ruisonderdrukkende Hoofdtelefoon Aanraakbediening Bluetooth 5.0 In-ear Stereo Met Oplaadtas Ingebouwde Microfoon Headset Premium Diepe Bas Voor Sport, Champagne, B08L7DNT8R

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
1025

2x Minieme gebruikssporen, niet gecontroleerd , waarschijnlijk te formateren, YILILAI Extreme Portable SSD Portable & Large Capability External SSD Ultra Speed Mobile Solid State Drive for Laptops Desktop 2T , B09VDTHB7W

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
1026

2x Minieme gebruikssporen, niet gecontroleerd , waarschijnlijk te formateren, YILILAI Extreme Portable SSD Portable & Large Capability External SSD Ultra Speed Mobile Solid State Drive for Laptops Desktop 2T , B09VDTHB7W

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
1027

2x Minieme gebruikssporen, niet gecontroleerd , waarschijnlijk te formateren, YILILAI Extreme Portable SSD Portable & Large Capability External SSD Ultra Speed Mobile Solid State Drive for Laptops Desktop 2T , B09VDTHB7W

Startbod: 
€ 40
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
1028

Ongebruikt, volledig, , Tenda MW12 Tri-Band Smart Home Mesh Wifi-systeem, AC2100 tri-band, 9x gigabit poorten, tot 600 vierkante meter en 100+ apparaten, app-besturing,eenvoudige installatie,compatibel met Alexa,set van 3, B08BTHZWXY

Startbod: 
€ 40
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
1029

Ongebruikt, volledig, , Tenda MW12 Tri-Band Smart Home Mesh Wifi-systeem, AC2100 tri-band, 9x gigabit poorten, tot 600 vierkante meter en 100+ apparaten, app-besturing,eenvoudige installatie,compatibel met Alexa,set van 3, B08BTHZWXY

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1030

Ongebruikt, getest en werkend, TOZO NC9 Bluetooth Actieve Ruisonderdrukkende Hoofdtelefoon Aanraakbediening Bluetooth 5.0 In-ear Stereo Met Oplaadtas Ingebouwde Microfoon Headset Premium Diepe Bas Voor Sport Zwart , B085NPCQLT

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
1031

Ongebruikt, ok, Powerbank Laptop Baseus PD 100 W 2000 mAh USB C Power Bank Slim Externe Batterijen QC 4.0 Snellader voor oa , B09PH8BW41

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
1032

Ongebruikt, ok, Powerbank Laptop Baseus PD 100 W 2000 mAh USB C Power Bank Slim Externe Batterijen QC 4.0 Snellader voor oa , B09PH8BW41

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
1033

Ongebruikt, ok, Powerbank Laptop Baseus PD 100 W 2000 mAh USB C Power Bank Slim Externe Batterijen QC 4.0 Snellader voor oa , B09PH8BW41

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
1034

Ongebruikt, ok, Powerbank Laptop Baseus PD 100 W 2000 mAh USB C Power Bank Slim Externe Batterijen QC 4.0 Snellader voor oa , B09PH8BW41

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
1035

Gebruikssporen, getest en werkend, ok, TOZO NC9 2020 draadloze hoofdtelefoon hybride actieve ruisonderdrukking Bluetooth 5.0 stereohoofdtelefoon, B085NPCQLT

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1036

Ongebruikt, getest en werkend, TOZO NC2 Hybride actieve ruisonderdrukkende draadloze oordopjes in-ear detectiekoptelefoon, IPX6 waterdichte Bluetooth 5.2 stereohoofdtelefoon, meeslepend geluid Premium diepe baskoptelefoon, B0928S6JYB

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
1037

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, TOZO NC2 Hybride actieve ruisonderdrukkende draadloze oordopjes in-ear detectiekoptelefoon, IPX6 waterdichte Bluetooth 5.2 stereohoofdtelefoon, meeslepend geluid Premium diepe baskoptelefoon, B0928S6JYB

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1038

ongebruikt, getest en werkend, ok, TOZO NC2 actieve ruisonderdrukkende draadloze in-ear hoofdtelefoon, ANC draadloze hoofdtelefoon met in-ear detectie, IPX6 waterdicht, Bluetooth 5.2 stereo hoofdtelefoon, surround sound, premium diepe bas, zwart, B08L7D38ZL

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1039

ongebruikt, getest en werkend, ok, TOZO NC2 actieve ruisonderdrukkende draadloze in-ear hoofdtelefoon, ANC draadloze hoofdtelefoon met in-ear detectie, IPX6 waterdicht, Bluetooth 5.2 stereo hoofdtelefoon, surround sound, premium diepe bas, zwart, B08L7D38ZL

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1040

Ongebruikt, getest en werkend, ok, TOZO T6 True Draadloze Oordopjes Bluetooth Hoofdtelefoon Touch Control met Draadloze Opladen IPX8 Waterdichte Stereo Oortelefoon in Ear Headset Premium Diepe Bas White, B07ZD86BX7