Ongebruikt, getest en werkend, ok, RENPHO beenmassage met warmte, compressiemassage voor benen, dijen en kuiten, verstelbaar wikkelontwerp, helpt zwelling en oedeempijn te verlichten, B09BKMTM58
Ongeopend, Yiko Mini-keramische ventilatorkachel, 1500 W, 3 modi, 90 graden oscillerende elektrische verwarming met thermostaat, PTC-keramische verwarming, 1-7 uur, timer, oververhittings- en kantelbeveiliging, kleine verwarming, ECO-modus 1 , B0BFWBYDSR
Lichte gebuikssporen, getest en werkend, SUTAN verwarmingsdeken 180x130cm , slow-heating, flanel, 3 verwarmingsmodi, automatische uitschakeling binnen drie uur, GS-CE-certificering, machinewasbaar (grijs) , B093SHYNVR
Getest en werkend, minieme gebruikssporen : 999990 flashes remaining, IPL Hair Removal Device for Men and Women, 999,99 Light Pulses, Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25
Getest en werkend, minieme gebruikssporen : 999722 flashes remaining, IPL Hair Removal Device for Men and Women, 999,99 Light Pulses, Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25
Getest en werkend, Lichte gebruikssporen : 984334 flashes remaining, IPL Hair Removal Device for Men and Women, 999,99 Light Pulses, Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25
Getest en werkend, minieme gebruikssporen : 999788 flashes remaining, IPL Hair Removal Device for Men and Women, 999,99 Light Pulses, Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Misiki Elektrische 5-in-1 gezichtsreinigingsborstel, oplaadbaar, met 3 snelheden, dieptereiniging en zachte exfoliatie voor massage, reiniging, B07X3F8LP9
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, oplader ontbreekt, Misiki Elektrische 5-in-1 gezichtsreinigingsborstel, oplaadbaar, met 3 snelheden, dieptereiniging en zachte exfoliatie voor massage, reiniging, B07X3F8LP10
Ongebruikt, getest en werkend, RENPHO voetenbad met warmte, voetspa Shiatsu-massageapparaat met GFCI-stekker en pedicureset, vibratiebubbels met temperatuurregeling en 22 verwijderbare rollen, B09J15X88D
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, RENPHO voetenbad met warmte, voetspa Shiatsu-massageapparaat met GFCI-stekker en pedicureset, vibratiebubbels met temperatuurregeling en 22 verwijderbare rollen, B09J15X88D
Ongebruikt, getest en werkend, ok, RENPHO beenmassageapparaat met 2 warmteniveaus, compressiekalf- en voetmassage, verstelbaar ontwerp voor de meeste maten, met 5 standen 3 intensiteiten, B08MPXRP36
KENVOR Borstel compatibel met Dyson V7, V8, V10, V11, V15, accessoires voor vloerborstels met directe aandrijving en 4 ledlampen voor laagpolige tapijten en harde vloeren
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, KENVOR Elektrische borstel compatibel met Dyson V7 / V8 / V10 / V11, vloerborstel vloermondstuk voor tapijten en harde vloeren, grijs, B09JSCL132
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, KENVOR Elektrische borstel compatibel met Dyson V7 / V8 / V10 / V11, vloerborstel vloermondstuk voor tapijten en harde vloeren, grijs, B09JSCL133
Ongebruikt, HOTOOLME Zeepsnijder, set zelf zeep maken, set siliconen, doe-het-zelf zeep maken, handgemaakte zeepkit, rechthoekige siliconen zeepvorm met houten doos, B08BZ9SFCH
Ongeopend, ONYXONE® Wandrek, set van 2, gelakt, hitte- en vochtbestendig, met handdoekhouder, hout wit en frame goud geel, 15.3D x 40W x 7H centimeter, B09525TQMF
Ongebruikt, volledig, ok, Wadeo Hydroponic Propagation Systems, Hydroponic Propagation System, 16H Timer voor LED-verlichting en irrigatiesysteem, in hoogte verstelbaar (10 peulen, geen zaden), B08QRYPSL6
Ongebruikt, compleet, getest en werkend, Bonsenkitchen Vacuüm Sealer Keuken Apparaat - Vacumeermachine en Vacuümslang - 4 Standen - B07F2YFN3W
Lichte gebruikssporen, geen zakken aanwezig, verpakking ontbreekt, , getest en werkend, Bonsenkitchen Vacuüm Sealer Keuken Apparaat - Vacumeermachine en Vacuümslang - 4 Standen - B07F2YFN3W
Lichte gebruikssporen, enkel toestel geen accessoires,verpakking ontbreekt, getest en werkend, Bonsenkitchen Vacuüm Sealer Keuken Apparaat - Vacumeermachine en Vacuümslang - 4 Standen - B07F2YFN3W
Lichte gebruikssporen, ok, getest en werkend, Comfee CHK 3.6B Cooker Hood 60 cm, Wall Hood 320 m³/h Head-Free Airflow, 3 Speed Levels, 2 x Activated Carbon Filters, 2 x 5-Layer Washable Aluminium Grease Filters, 1 LED Light, Black [Energy Class B] , B09FQ1TKGJ
Ongeopend, SON4SUN , 2000W Keramik ventilatorjkachel, Thermostat Heizung, Fernbedienung, PTC 3 Modi, 70° Oszillierend, 1-9 Std. Timer,Überhitzungs- und Kippschutz , B0BDZCS3MS
Ongebruikt, ok, NIUXX Wasmachinesokkel onderstel met 8 poten + 4 wielen voor waswasmachine, koelkast en droger, verstelbare wasmachinevoet met antislip schokdempingsfunctie, instelbaar: 40-63 cm , 200kg belastbaar ) B08L99VPSP