Retourgoederen huishoud, verzorging, werkmateriaal, IT

3042

Aantal kavels:
1200 kavels
Startbod:
€ 17
€ 26
Kavel nr:

Minieme gebruikssporen, ok, getest en werkend, Comfee CHK 3.6B Cooker Hood 60 cm, Wall Hood 320 m³/h Head-Free Airflow, 3 Speed Levels, 2 x Activated Carbon Filters, 2 x 5-Layer Washable Aluminium Grease Filters, 1 LED Light, Black [Energy Class B] , B09FQ1TKGJ

Startbod:
€ 20
€ 30
Kavel nr:

Ongebruikt, ok, getest en werkend, Comfee CHK 3.6B Cooker Hood 60 cm, Wall Hood 320 m³/h Head-Free Airflow, 3 Speed Levels, 2 x Activated Carbon Filters, 2 x 5-Layer Washable Aluminium Grease Filters, 1 LED Light, Black [Energy Class B] , B09FQ1TKGJ

Startbod:
€ 50
€ 170
Kavel nr:

Ongebruikt, ok , Keystone Peak Festa Outdoor Pizza Oven + 2 fueling modes (Wood & Gas) + Efficient energy consumption + Homemade Pizza Maker + Ideal for families/gourmets , B09WGR94B2

Startbod:
€ 30
€ 0
Kavel nr:

Ongebruikt, volledig, ok, Korvo Keukenaanrecht in druppelvorm, roestvrij staal, mat zwart, 18 gauge enkele kom (60 x 46 x 21,5), B08FR5TDJG

Startbod:
€ 30
€ 30
Kavel nr:

Ongebruikt, volledig, CECIPA vierkante zwarte spoelbak met kraangat, ingebouwde spoelbak 50 x 45 cm, keukenspoelbak voor kast vanaf 50 cm Inclusief zeepdispenser, sifon, B08H8NF862

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Mini Smoothie Blender, 450 ml Mini Smoothie Blender met 6 messen, Elektrische draagbare Blender Blender voor Smoothie en Shakes, Kleine draagbare Blender Opladen via USB voor Sportreizen, B0B5TT4X1N

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:

Startbod:
€ 20
€ 0
Kavel nr:

Ongebruikt, volledig, ok, CECIPA keukenspoelbak, 40x45 cm, voor onderkasten van 40 cm of breder, met overloop- en afvoergarnituur, roestvrijstalen bak, inbouwspoelbak met zeepdispenser, antraciet, B093BSMC4Z

Startbod:
€ 15
€ 31
Kavel nr:

Ongeopend, in seal, Lonheo Keukenkraan mat zwart met uittrekbare dual spray - Gootsteenkranen 360° draaibare éénhendel Mengkraan Keuken Barkranen, B08G1MSM5D

Startbod:
€ 7
€ 14
Kavel nr:

Ongebruikt, ok, FRIEDEWALD French Press
Coffee Maker
French Coffee Press
1 L Thermal Coffee Maker
Double-Walled Insulated
Stainless Steel
8 Hour Thermal Effect , B094VKL2L1

Startbod:
€ 7
€ 7
Kavel nr:
64

Ongebruikt, ok, Sablets & Reflets 6 steelglas Helder - 300 ml - B01K7W4MUE

Startbod:
€ 7
€ 0
Kavel nr:
65

Startbod:
€ 6
€ 18
Kavel nr:
69

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Ahoolye 800W multifunctionele staafmixer, 5 in 1 staafmixer zwart en rood, B09P53TLQ2

Startbod:
€ 6
€ 16
Kavel nr:
70

Startbod:
€ 6
€ 12
Kavel nr:
75

Ongebruikt, ok, HUSANMP Set van 3 ronde braadpannen van gehard glas 0,5 l + 1 l + 1,8 l glazen bakvorm met deksel voor oven, vriezer en vaatwasmachinebestendig (0,5 l + 1 l + 1,8 l), B0B8C2T4KW

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
76

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, SCARLETT SC-EK21S83 Snoerloze RVS Waterkoker - 1.7 L - 2200 W - Met LED Verlichting - Kalkfilter - Rood

Startbod:
€ 7
€ 13
Kavel nr:
77

Ongebruikt, volledig, montagesporen, Jamonprive Professionele Hamstandaard Gelakt met Hammes + Aanzetstaal + Hamdeksel + Keukendoek + Schort + Tang - Hamhouder Ideaal voor Serranoham, Iberico Ham en Italiaanse Prosciutto, B0B69NQSNW

Startbod:
€ 5
€ 19
Kavel nr:
78

Ongebruikt, volledig, ok, Pastamachine handmatig RVS, pastamachines, afneembare hand pastahouder met afneembare hand voor in het restaurant in de Keuken, B0987SMRSY

Startbod:
€ 6
€ 25
Kavel nr:
80

Ongebruikt, volledig, ok, VOVZON Whiskystenen en -glazen - 8 Whiskey Scotch Bourbon Chilling Stones, 2 whiskyglazen in houten kist, B085Q1QHXK

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
83

Ongebruikt, volledig, ok, EZOWare Set van 4 hoge borosilicaatglazen voorraadpotten met luchtdichte bamboe schroefdeksel set, 1360 ml doorzichtige keukenvoorraadkast voor granen, pasta, noten, kruiden, meel, koffie, B07RNQ46VH

Startbod:
€ 6
€ 20
Kavel nr:
84

Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakking, Fagor Blender glazen kom met schaalverdeling, 1,5 l, 2 snelheden + pulse, 2000 omw/min, B0B5TXS5Q3

Startbod:
€ 5
€ 20
Kavel nr:
86

Ongebruikt, getest en werkend, Livia - Panini Grill - Tosti-Ijzer - Sandwitchgrill - LPG2202, B08V1B1MJ7

Startbod:
€ 6
€ 14
Kavel nr:
87

Ongebruikt, volledig, ok, COFUN Vleesmolen-opzetstuk voor KitchenAid keukenmachines, vleesmolen voor Kitchenaid accessoires met maalschijf worstvulhoorn, optionele accessoires voor KitchenAid blender

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
88

Startbod:
€ 5
€ 14
Kavel nr:
90

Startbod:
€ 6
€ 18
Kavel nr:
91

Ongebruikt, getest en werkend, licht beschadigde verpakking, HOMEASY Hakmolen universele hakmolen met 2 liter roestvrijstalen kom, 350 W elektrische multihakmolen met 2 snelheden, vleesmolen met 4 messen voor vlees, uien, groenten en fruit, B07H9PCCRD

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
93

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
100

Ongebruikt, volledig, ok, MATANA 300 Elegant zilver kunststof bestek, kunststof bestek - herbruikbaar & stabiel, B081QFY8JL

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
101

Startbod:
€ 7
€ 13
Kavel nr:
108

Ongebruikt, getest en werkend, ok, ZenCore Elektrische Waterkoker 1.7L Heetwaterkoker1500W Snelle Heetwaterkoker met LED-indicator, Snoerloos BPA-vrij, 304 Roestvrij Staal Automatische Uitschakeling en Droogkookbeveiliging, B08XBNDNM7

Startbod:
€ 7
€ 13
Kavel nr:
109

Startbod:
€ 6
€ 16
Kavel nr:
115

Ongeopend, licht beschadigde doos, HOHSCHEID Zwanenhals waterkoker, 1200 ml / 40 oz roestvrij staal waterketel inductie gooseneck ketel koffiekan met thermometer, B0B4S4TD3R

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
116

Ongebruikt, ok, Barista Legends® French Press roestvrijstalen thermische koffiepers (1 liter) - dubbelwandig koffiezetapparaat voor lange verse filterkoffie, B091TMV2T1

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
117

Ongebruikt, ok, Barista Legends® French Press roestvrijstalen thermische koffiepers (1 liter) - dubbelwandig koffiezetapparaat voor lange verse filterkoffie, B091TMV2T2

Startbod:
€ 6
€ 12
Kavel nr:
118

Startbod:
€ 6
€ 14
Kavel nr:
119

Startbod:
€ 6
€ 12
Kavel nr:
120

Startbod:
€ 35
€ 35
Kavel nr:
122

Ongeopend, KORVO inbouwspoelbak 36 CM* 48 CM met Bamboe snijplank ,Workstation Ledge Aanrecht, Handgemaakte 16 Gauge SUS304 Rvs Enkele Kom met Bamboe Snijplank, B08C71N1VH

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
123

Ongebruikt, ok, Motta Coffee leveling tool 58,5mm diam Pianacaffé , B0756NJ8GR

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
124