Lichte gebruikssporen, getest en werkend, CIICII Tondeuse, professional, accu /heroplaadbaar/USB/LCD-Display/Gold), 680306170531
Gebruikssporen, getest en werkend, lader ontbreekt, CIICII Tondeuse, professional, accu /heroplaadbaar/USB/LCD-Display/Gold), 680306170531
Ongeopend, in seal, VEYFUN Epilator met Laserlicht voor vrouwen en mannen, IPL voor het gezicht, de oksels, het hele lichaam, 5 intensiteitsniveaus, 2 flitsmodi , B08FSRSF9Y
Ongebruikt, ok, Hanging Travel Toiletry Bag for Men and Women – Large Cosmetics, Makeup and Toiletries Organizer Kit with 10 Compartments, YKK Zippers, XXL Metal Swivel Hook, Water-Resistant Nylon , B07JMD9XFJ
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Kinwodon Luchtreiniger, H13 HEPA-luchtreiniger voor rook van pollenschilfers, draagbare luchtreiniger met 4-laags filtratie en luchtionisator, 3 zuiveringsmodi voor woonkamer/kantoor, B09KN8QPW8
Getest en werkend, Lichte gebruikssporen : 996923 flashes remaining, IPL Hair Removal Device for Men and Women, 999,99 Light Pulses, Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25
Getest en werkend, minieme gebruikssporen : 999983 flashes remaining, IPL Hair Removal Device for Men and Women, 999,99 Light Pulses, Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25
Getest en werkend, minieme gebruikssporen : 999762 flashes remaining, IPL Hair Removal Device for Men and Women, 999,99 Light Pulses, Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25
Getest en werkend, minieme gebruikssporen : 999920 flashes remaining, IPL Hair Removal Device for Men and Women, 999,99 Light Pulses, Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25
Ongebruikt, getest en werkend, Massagepistool, RENPHO massagepistool met USB-C-oplaadpoort, 5 massagekoppen en 6 massagemodi massagepistool met LED-aanraakscherm voor nek, rug, schouders en benen B09QPGTLG8
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Massagepistool, RENPHO massagepistool met USB-C-oplaadpoort, 5 massagekoppen en 6 massagemodi massagepistool met LED-aanraakscherm voor nek, rug, schouders en benen B09QPGTLG8
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Massagepistool, RENPHO Massage R3 mini Gun Deep Tissue, Tot 3200RPM Spier Massager met Type-C Opladen, 2500mAh Batterij voor Spier Ontspanning Herstel, Zwart , B09CDHGWW7
Ongebruikt, getest en werkend, Massagepistool, RENPHO Massage R3 mini Gun Deep Tissue, Tot 3200RPM Spier Massager met Type-C Opladen, 2500mAh Batterij voor Spier Ontspanning Herstel, Zwart , B09CDHGWW7
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Livia Roestvrijstalen waterkoker met temperatuurinstelling, digitaal, led-verlicht, 1,2 liter, 2000 W, auto-off, warmhoudfunctie, B08N11P4QW
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, IMURZ Elektrische universele hakmolen, 500 W multi-hakmolen, 1,2 l roestvrijstalen schaal, 4-vleugelig roestvrij stalen mes, B07MS1P2CM
Ongeopend, licht beschadigde doos, Kappers wastafelhaarwasbak , mobiel, in hoogte verstelbaar 92,5 ~ 127 cm, 48 x 47,5 x 22 cm, zwart, B09DY9M4PB
Ongebruikt, ok, Olijfkleurig, Foot Spa, Foot Bath Massager with Heat, Bubbles, Pumice Stone, Medicine Box, Digital Temperature Control, Red Light, 14 Ergonomic Massage Rollers and Acupressure Massage Points, Fatigue Relief , B083P1639D
Lichte gebruikssporen, ok, Sinbo Handcitruspers JUICER, B06XVRGM2W
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, IMURZ Mini Smoothie Maker, 350 Watt Stand Mixer met 2 x 600 ml Travel Bidon, B089NPS277
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, SCARLETT Slowjuicer voor fruit, citrusvruchten, groenten, bessen en kruiden SC-JE50S50, sorbetmaker, BPA-vrij, kleine elektrische sapcentrifuge, 200 W, Easy-Clean, stille motor, omgekeerde functie, oranje, B095XGWC5V
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, SCARLETT Slowjuicer voor fruit, citrusvruchten, groenten, bessen en kruiden SC-JE50S50, sorbetmaker, BPA-vrij, kleine elektrische sapcentrifuge, 200 W, Easy-Clean, stille motor, omgekeerde functie, oranje, B095XGWC5V
Ongebruikt, getest en werkend, deuk in achterzijde (geen effect op werking), PROUS convectorkachel 2000W, mobiele elektrische convector met thermostaat, elektrische convectorkachel Oververhittingsbeveiliging, geluidsarm, mobiele convector tot 20 – 30m², B0BHT32545
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Cozeemax Contactgrill voor sandwiches, steak en als panini-grill, 1000 W broodrooster met antiaanbaklaag, sandwichtoaster met warmte-geïsoleerde handgreep, BPA-vrij , B0B9RL7PDX
Ongebruikt, getest en werkend, Madenia Touchpro Elektrische nagelboor, 35.000 tpm, professionele nagelvijl-/manicure-/pedicureset, met HD digitaal display, stil, trillingsarm, roze , B089ZTDKGX
Ongebruikt, getest en werkend, ok, PROUS Luchtverhitter, 800W ruimteverwarmer met 2 modi, meerdere bescherming, 30° omhoog en omlaag zwenkbaar, elektrische verwarming voor kantoor, slaapkamer, woonkamer, B0BG5C3M7X
Lichte gebruikssporen, volledig, ok, Dfeskah Mini Shisha Set, 40 cm Waterpijp Complete Set To Go, Waterpijp Accessoires Glazen Kop RVS Openhaard Bevestiging Koppakking Slang Mondstuk Slang Afdichting Ventiel Kogel Dompelbuis Diffuser Handtas (Goud), B08TR89376