Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Ipotools MIG-160ER Inverter-lasapparaat, MIG/MAG-beschermgas, 160 ampère, ook geschikt voor flux/vuldraad en elektroden, E-hand, digitaal display, IGBT-technologie, 230 V, B08K96PXG2
Ongeopend, KDL Heimat 7 inch RFID video deurbel intercom 3 monitoren met 1 IR camera nachtzicht 800 x 480 hoge resolutie voor multi apartments/gezinnen, B07RKW76KF
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, CCLIFE Magnetische bezem sterke bezem magnetische magneet bezem 61 cm, magnetische aantrekkingskracht 50 Ibs, met lange uittrekbare handgreep, B0BB7KSB6R
Ongeopend, KORVO inbouwspoelbak 36 CM* 48 CM met Bamboe snijplank ,Workstation Ledge Aanrecht, Handgemaakte 16 Gauge SUS304 Rvs Enkele Kom met Bamboe Snijplank, B08C71N1VH
Ongeopend, ok, Ipotools Supertig-200DI Tig-lasapparaat, AC/DC, 200 ampère, volledig digitaal, inverterlasapparaat, inclusief HF-ontsteking, pulsfunctie, MMA, IGBT , B01LZPSI9K
Ongopened, licht beschadigde verpakking, Installatiesysteem vrijstaand inbouwreservoir met spoelbuis met Bedieningsplaat Drukplaat Frontbediening externe geurafzuiging uitvoering geschikt, B07RYMP83K
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Brihard Zakelijke Elektronische Kluis - 40x38x38cm Safety Box met Digitaal Keypad Slot LED- Screen en Uitneembare Plank - Code-Kluis , B08FCJSXYF
Ongebruikt, ok, licht beschadigde verpakking , Brihard Business XXL Safe/kluis - Grote veiligheids-kluis 73x40x36cm - Veilige opbergplek voor kantoor - Key lock safe, 2 verstelbare planken , 27 kg, B08BLS6HWR
Ongebruikt, getest en werkend, SUNTEC mobiele airconditioner Impuls 3.5 Eco R290 APP – Airco mobiel en stil, bediend via Smart App – Ontvochtiger voor ruimtes tot 60 m² – Mobiele koeling & verwarming voor thuis – 12.000 BTU , B09QMHFLVR
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, SFA 0015, 220 V, SFA Sanibroyeur Silence Sanipro XR Vermaler voor de Badkamer 0015, 3308811298010
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, Ginour 750W Plafondschuurmachine met zelfreinigende functie, 7 instelbare snelheden, ledlicht, 225 mm, 6 stuks klittenband-slijpschijven, 4 m slang voor stofafzuiging, B07RGJPH9Q
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, scheurschijven ontbreken, Ginour 750W Plafondschuurmachine met zelfreinigende functie, 7 instelbare snelheden, ledlicht, 225 mm, 6 stuks klittenband-slijpschijven, 4 m slang voor stofafzuiging, B07RGJPH9Q
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Stofzak - Inbussleutel en schroevendraaier ontbreken, Ginour 750W Plafondschuurmachine met zelfreinigende functie, 7 instelbare snelheden, ledlicht, 225 mm, 6 stuks klittenband-slijpschijven, 4 m slang voor stofafzuiging, B07RGJPH9Q
Ongebruikt, volledig, CECIPA vierkante zwarte spoelbak met kraangat, ingebouwde spoelbak 50 x 45 cm, keukenspoelbak voor kast vanaf 50 cm Inclusief zeepdispenser, sifon, B08H8NF862
Ongebruikt, volledig, CECIPA vierkante roestvrijstalen spoelbak met kraangat, ingebouwde spoelbak 50 x 45 cm, keukenspoelbak voor kast vanaf 50 cm Inclusief zeepdispenser, sifon, B07THCHHNT
Ongebruikt, getest en werkend, 1 lamp defect, ok, ORHOMELIFE led-werklamp, 800 lm, led-zaklamp werkplaatslamp, inspectielampen met haak om op te hangen en magnetische voet voor autoreparatie, werkplaats, noodverlichting, 2 stuks [Energieklasse A+++], B097D8NC32
Ongebruikt, volledig, 2 x AiHom koud Waterkraan Enkele koude Badkamerkraan Modern Wastafelkraan Eengreepsmengkraan Wastafelarmatuur voor Badkraan Chroom, B07V3HJXRK
Ongeopend, Toiletzitting Bidet met zelfreinigende dubbele spuitstukken, niet-elektrisch Separate reiniging achterkant en ladydouche natuurlijke waterspray, zachte gesloten toiletbril gecombineerd toilet bidet, eenvoudige doe-het-zelf-installatie (D-vorm) , B089KG613S
Ongebruikt, ok, DEXI Chenille Badmat 60 x 110 cm, antislip, zachte badmat, machinewasbaar, microvezel, absorberend, voor badkamer, lichtgrijs, B08CXNRM2C
Ongebruikt, ok, DEXI Badmat 60 x 90 cm, antislip, zacht badkamertapijt, waterabsorberende badmat, machinewasbaar, badmat voor douche, bad en toilet, beige, B08CXCXMB4