Retourgoederen huishoud, verzorging, werkmateriaal, IT

3042

Aantal kavels:
1200 kavels
Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
841

Ongebruikt, getest en werkend, FeiyuTech WG2X Gimbal Draagbare stabilisator voor GoPro Hero 8/7/6/5/4/3 actiecamera voor ski/fiets/helm/automontage , B086YHRFJN

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
842

Startbod:
€ 9
€ 15
Kavel nr:
843

Startbod:
€ 9
€ 15
Kavel nr:
844

Ongebruikt, ok, Vinyl Platenspeler Vintage Bluetooth Draaitafel Koffer met twee Ingebouwde Stereo Luidsprekers Ondersteunt USB FM Radio RCA Line Out AUX Input Draagbaar, blauw , B0B4S91F3Z

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
845

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Vaydeer Luidsprekerstandaard aluminium luidsprekerstandaard 1 paar speciaal kanteldesign, metalen speaker stand ,boxenstandaard voor computer luidsprekers - zwart , B08V1BVZY8

Startbod:
€ 8
€ 16
Kavel nr:
846

Ongebruikt, getest en werkend, ok, SAKOBS Soundbar 2.0 voor tv-apparaten, 105 dB, 60 W, 40 cm, pc-luidspreker, mini-soundbar computer, Bluetooth 5.0 soundbox voor thuisbioscoop, 3D surround sound, draagbare optisch/AUX-aansluitingen voor monitoren, B08B81WL6P

Startbod:
€ 15
€ 26
Kavel nr:
847

Ongebruikt, ok, Vangoa Volledige grootte akoestische viool 4/4 Beginner Fiddle met Schoudersteun, Vioolstrik, Case, Hars, Digitale Tuner, Snaren, Piëzo Pickup, Naturel , B099DT76B4

Startbod:
€ 40
€ 75
Kavel nr:
848

Ongebruikt, AV-kabel ontbreekt, ok, NexiGo Native 1080P Projector PJ20 met Dolby_Sound Ondersteuning, [350ANSI - Meer dan 9500 Lux Helderheid], 5Ghz Wi-Fi, Outdoor Movie Projector, Bluetooth 5.1 , B09BCJLD2T

Startbod:
€ 40
€ 70
Kavel nr:
849

Ongebruikt, afstandsbediening ontbreekt, ok, NexiGo Native 1080P Projector PJ20 met Dolby_Sound Ondersteuning, [350ANSI - Meer dan 9500 Lux Helderheid], 5Ghz Wi-Fi, Outdoor Movie Projector, Bluetooth 5.1 , B09BCJLD2T

Startbod:
€ 30
€ 35
Kavel nr:
850

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, MORFIT Moving Head DMX-512 Podiumverlichting, 10/12 kanalen, 50 W, dj, licht, LED-geluid, geactiveerde koplamp, RGBW Gobos voor DJ Disco Party Lights (zwart), B08QRQJM55

Startbod:
€ 15
€ 26
Kavel nr:
851

Startbod:
€ 15
€ 26
Kavel nr:
852

Startbod:
€ 15
€ 26
Kavel nr:
853

Ongebruikt, getest en werkend, FeiyuTech [Officieel] Vlog-Pocket 2 3-assige stabilisator voor smartphones, opvouwbaar draagbaar carddanisch compact formaat voor iPhoneX/XS/XR/11/12Pro Max Mini, Samsung.B089KF98Y10

Startbod:
€ 8
€ 10
Kavel nr:
854

Ongebruikt, getest en werkend, ok, DELIBANG DMX512 Ledspot, 12 x 4 W, RGBW, podiumlicht, discolamp, met radiobesturing, geluidsbesturing/autoverlichting [Energieklasse A+++], B0B28GNCWL

Startbod:
€ 20
€ 25
Kavel nr:
855

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Stage Par Light RGBW 9x10W LED-uplighting 8 kanalen met DMX-afstandsbediening voor bruiloft, evenementfeest, festival DJ Church (4 stuks), B0833TJKNB

Startbod:
€ 8
€ 16
Kavel nr:
856

Ongebruikt, getest en werkend, ok, HOLDLAMP Rookmachine met Licht Draadloze Afstandsbediening LED 7 Kleuren 500W Kleine Fog Machine - Zwart, B0963GH9YK

Startbod:
€ 6
€ 18
Kavel nr:
857

Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt , Tevlaphee Universal Wheel Lock Heavy Duty Security Trailer Wheel Lock Tires Anti Theft for Car SUV Boat Motorcycle Golf Cart Great Deterrent Bright Color with 3 Keys (Rood-zwart) , B0963NNWTJ

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
858

Ongebruikt, getest en werkend, ok, DELIBANG 200W LED Par DJ Projector RGBW UV Zwart Disco Light DMX512 / Aotu / Sound Activated Stage Lighting, B09XV2DRGP

Startbod:
€ 8
€ 18
Kavel nr:
859

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, MORFIT rookmachine 1200 W LED-rookmachine met 5600 CFM mist 6-traps LED-verlichting met veiligheidsbescherming, draadloze afstandsbediening, B08N67ZDMR

Startbod:
€ 15
€ 30
Kavel nr:
860

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, Morfit Mistmachine 1200 W, led-rookmachine met 5600 CFM nevel, 6-traps ledlampen met zekeringsbeveiliging, draadloze afstandsbediening, B08R9K4NPM

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
861

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, groen, ICARERSPACE 6-in-1 draadloos laadstation met bedlampje en wekker, 10 W QI-gecertificeerd, compatibel met iPhone/Samsung, Apple Watch/Smart Watch, Airpods Pro/2/1 , B093SZ5CYD

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
862

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
863

Lichte gebruikssporen, verpakki,g ontbreekt, getest en werkend, groen, ICARERSPACE 6-in-1 draadloos laadstation met bedlampje en wekker, 10 W QI-gecertificeerd, compatibel met iPhone/Samsung, Apple Watch/Smart Watch, Airpods Pro/2/1 , B093SZ5CYD

Startbod:
€ 16
€ 18
Kavel nr:
864

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Moving Head DMX LED podiumlicht 30W discobal DJ disco partylicht met RGBW caleidoscoop lichteffect geluid geactiveerde controle spot, B09HC3XCMK

Startbod:
€ 10
€ 21
Kavel nr:
865

Ongebruikt, ok, Smatree 15-16"" Laptoptas harde laptoptas, zwart , B0B68ML2MS

Startbod:
€ 8
€ 14
Kavel nr:
866

Startbod:
€ 8
€ 16
Kavel nr:
867

Ongebruikt, getest en werkend, ok, HOLDLAMP Rookmachine met 8 LED Afstandsbediening 500 W RGB Draagbare Rookmachine - Zwart, B09CYG96XS

Startbod:
€ 12
€ 12
Kavel nr:
868

Ongebruikt, getest en werkend, Jabra Talk 55 Mono In-Ear Headset – Draadloos Bellen en Muziek, GPS-Richtingaanwijzingen en Podcasts Streamen vanaf Mobiele Apparaten – Zwart , B07DFGQ45V

Startbod:
€ 12
€ 12
Kavel nr:
869

Startbod:
€ 8
€ 12
Kavel nr:
870

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Greeplamp Rookmachine met draadloze afstandsbediening 7 kleuren LED 500W kleine rookmachine - wit, B098Q7RS2F

Startbod:
€ 12
€ 30
Kavel nr:
871

Ongebruikt, getest en werkend, ok, 2 x HOLDLAMP Rookmachine met Licht Draadloze Afstandsbediening LED 7 Kleuren 500W Kleine Fog Machine - Zwart, B0963GH9YK

Startbod:
€ 5
€ 25
Kavel nr:
872

Gebruikssporen, getest en werkend, ok, MORFIT rookmachine 1200 W LED-rookmachine met 5600 CFM mist 6-traps LED-verlichting met veiligheidsbescherming, draadloze afstandsbediening, B08N67ZDMR

Startbod:
€ 16
€ 16
Kavel nr:
873

Ongebruikt, drumsticks ontbreken, ok, Hantop 14 Inch Drum Percussie Instrument, Hantop 15 Tones Steel Tongue Tongue Drum, Steel Pan Tones Percussie Instrument met vochtige reistas Drumsticks Vingerhoes voor Yoga Meditatie, B08ZYBSTV9

Startbod:
€ 30
€ 30
Kavel nr:
874

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, NAVISKAUTO Dubbele Draagbare auto-dvd met HDMI, 10,1-inch dvd-speler voor kinderen Ondersteuning voor 5 uur draadloze batterij SD-kaart en USB met 2 afstandsbedieningen, B0B3RHLHDK

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
875

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, NAVISKAUTO 30,5 cm (12 inch) draagbare DVD-speler met HDMI-ingang, ondersteunt hoofdsteunen, USB/SD, DVD/CD vrije ruimte, B09R6SHQJS

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
876

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
877

Ongebruikt, getest en werkend, ok, UGREEN Bluetooth 5.0-zender en -ontvanger 2-in-1 3,5 mm draadloze Bluetooth-adapter, twee apparaten tegelijk, Bluetooth-audio-aux-adapter compatibel met tv-hoofdtelefoon voor thuisstereosysteem, B08TQSH636

Startbod:
€ 4
€ 7
Kavel nr:
878

Ongebruikt, getest en werkend, A4 lamineerapparaat L310200 met 50 A4 pouches, B08Z3GNF5R

Startbod:
€ 4
€ 7
Kavel nr:
879

Startbod:
€ 4
€ 7
Kavel nr:
880