Retourgoederen huishoud, verzorging, werkmateriaal, IT

Veiling nr: 
3042

Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.

Kijkdag(en)
25/02/2023 - 08:30 tot 11:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
17/03/2023 - 08:30 tot 13:30
18/03/2023 - 08:30 tot 12:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
13/02/2023 - 17:00
Einddatum: 
13/03/2023 - 19:00
Aantal kavels: 
1200 kavels
Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
441

Ongeopend, Schaar-Design Showkast voor binnen - voor formaat 2 x DIN A4 - frame rood RAL3001- aluminium showkasten Euro-showkasten infodoos posterkasten showkasten showkasten , B00XWG9OME

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
442

Ongeopend, Schaar-Design Showkast voor binnen - voor formaat 2 x DIN A4 - frame rood RAL3001- aluminium showkasten Euro-showkasten infodoos posterkasten showkasten showkasten , B00XWG9OME

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
443

Ongeopend, Schaar-Design Showkast voor binnen - voor formaat 2 x DIN A4 - frame rood RAL3001- aluminium showkasten Euro-showkasten infodoos posterkasten showkasten showkasten , B00XWG9OME

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
444

Ongeopend, Schaar-Design Showkast voor binnen - voor formaat 2 x DIN A4 - frame rood RAL3001- aluminium showkasten Euro-showkasten infodoos posterkasten showkasten showkasten , B00XWG9OME

Startbod: 
€ 16
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
445

2x Ongeopend, Schaar-Design Showkast voor binnen - voor formaat 2 x DIN A4 - frame rood RAL3001- aluminium showkasten Euro-showkasten infodoos posterkasten showkasten showkasten , B00XWG9OME

Startbod: 
€ 16
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
446

2x Ongeopend, Schaar-Design Showkast voor binnen - voor formaat 2 x DIN A4 - frame rood RAL3001- aluminium showkasten Euro-showkasten infodoos posterkasten showkasten showkasten , B00XWG9OME

Startbod: 
€ 16
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
447

2x Ongeopend, Schaar-Design Showkast voor binnen - voor formaat 2 x DIN A4 - frame rood RAL3001- aluminium showkasten Euro-showkasten infodoos posterkasten showkasten showkasten , B00XWG9OME

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
448

Ongeopend, licht beschadigde doos, SWAWIS Reinigingspistool hogedruk waspistool auto reinigingspistool persluchtreiniger 6 ~ 9,2 bar instelbare luchtdruk nikkel-metalen coating, met sproeier, handdoeken, handschoenen, borstels, B08ZCDH7G9

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
449

Ongeopend, licht beschadigde doos, SWAWIS Reinigingspistool hogedruk waspistool auto reinigingspistool persluchtreiniger 6 ~ 9,2 bar instelbare luchtdruk nikkel-metalen coating, met sproeier, handdoeken, handschoenen, borstels, B08ZCDH7G9

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
450

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, TESSAN 6-voudige stekkerdoos met USB, meervoudige stekkerdoos met verlengkabel 5M en schakelaar, meerstekker verdeelstekkerdoos, stekkerdoos voor thuis, 5M verlengsnoer, 3600W 16A

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
451

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, TESSAN 6-voudige stekkerdoos met USB, meervoudige stekkerdoos met verlengkabel 5M en schakelaar, meerstekker verdeelstekkerdoos, stekkerdoos voor thuis, 5M verlengsnoer, 3600W 16A

Startbod: 
€ 13
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 23
Afgelopen
Kavel nr: 
452

Ongebruikt, volledig, ok, Toolco 30KM FTTH 18-in-1 glasvezeltoolkit met nieuwe optische vermogensmeter en visuele foutzoeker en kabelknipperstriptang 6C glasvezelsplitser, B09G9YC4SR

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
453

Ongebruikt, getest en werkend, ok, WORKPRO universeel reciprozaagmachine 2800 RPM 710 W slaglengte 20 mm met 4 zaagbladen voor hout en metaal Zaagbladwissel B07HVR7RDG

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
454

Ongebruikt, getest en werkend, enkel machine, WORKPRO universeel reciprozaagmachine 2800 RPM 710 W slaglengte 20 mm B07HVR7RDG

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
455

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, uyoyous Handlier- max. 1100kg, 10M lkabel, Terugloopbescherming, tandwielverhouding: 5.1: 1 / 12.1: 1 , B08CGR15Q1

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
456

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, uyoyous Handlier- max. 1100kg, 10M lkabel, Terugloopbescherming, tandwielverhouding: 5.1: 1 / 12.1: 1 , B08CGR15Q1

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 46
Afgelopen
Kavel nr: 
457

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, GALAX PRO 20 V-systeem accu-reciprozaag met accu en oplader, 3 zaagbladen voor hout, 2 zaagbladen voor metaal, slaglengte 22 mm accuzaag voor het zagen van hout, kunststof zagen, B08KXPZFX4

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
458

Ongebruikt, getest en werkend, Excentrische polijstmachine, SPTA 15 mm-750 W, polijstmachine met 6 variabele snelheden, 1000-3800 tpm, 125 en 150 mm polijstschijf, polijstspons , B089NBXYN2

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 46
Afgelopen
Kavel nr: 
459

Ongebruikt, getest en werkend, Excentrische polijstmachine, SPTA 15 mm-750 W, polijstmachine met 6 variabele snelheden, 1000-3800 tpm, 125 en 150 mm polijstschijf, polijstspons , B089NBXYN2

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
460

Ongeopend, Motorfiets Uitlaat Silencer Pipe Universal voor Cafe Racer, Bobber Custom, Custom enz., Slash Cut, Chrome , B07DL2FSLM

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
461

Ongeopend, Motorfiets Uitlaat Silencer Pipe Universal voor Cafe Racer, Bobber Custom, Custom enz., Slash Cut, Chrome , B07DL2FSLM

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
462

Ongebruikt, getest en werkend, compleet, Surophy Acculader universele lcd-display 4 sleuven plug laadstation voor batterijen Li-ion / IMR / INR / ICR / Ni-MH / Ni-Cd / LiFePO4, B07HT3L59W

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
463

Ongebruikt, ok, beschadigde verpakking, Davaon Pro Ratchet Telescopische takkenschaar.Bereik 5 keer meer met minder inspanning - Ideaal tuingereedschap voor het snoeien van dikke heggen en taaie takken, B07883LBJ5

Startbod: 
€ 22
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 27
Afgelopen
Kavel nr: 
464

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, ENEACRO SDS-Plus boorhamer, 1500 W 6 Joule sloophamer 6 variabele snelheden 0-920 rpm met 4 functies, anti-vibratie handgreep en veiligheidskoppeling, 32 mm boorcapaciteit in beton, B08ZDGZK6N

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
465

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, ENEACRO SDS-Plus boorhamer, 1500 W 6 Joule sloophamer 6 variabele snelheden 0-920 rpm met 4 functies, anti-vibratie handgreep en veiligheidskoppeling, 32 mm boorcapaciteit in beton, B08ZDGZK6N

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
466

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, ENEACRO SDS-Plus boorhamer, 1500 W 6 Joule sloophamer 6 variabele snelheden 0-920 rpm met 4 functies, anti-vibratie handgreep en veiligheidskoppeling, 32 mm boorcapaciteit in beton, B08ZDGZK6N

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
467

Gebruikssporen, Klopboren werkt niet , getest en werkend, volledig, ok, ENEACRO SDS-Plus boorhamer, 1500 W 6 Joule sloophamer 6 variabele snelheden 0-920 rpm met 4 functies, anti-vibratie handgreep en veiligheidskoppeling, 32 mm boorcapaciteit in beton, B08ZDGZK6N

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
468

Ongeopend, licht beschadigde verpakking ,Multitool tang, titanium 21-in-1 multifunctionele zakmes tang kit, 420 duurzame roestvrijstalen multi-tang multi-tool voor overleving, kamperen, jagen, vissen en wandelen (titanium 21-in-1) , B08CDBKGP9

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
469

Ongeopend, licht beschadigde verpakking ,Multitool tang, titanium 21-in-1 multifunctionele zakmes tang kit, 420 duurzame roestvrijstalen multi-tang multi-tool voor overleving, kamperen, jagen, vissen en wandelen (titanium 21-in-1) , B08CDBKGP9

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
470

Ongebruikt, getest en werkend, IMAYCC Mortelroerder 2100 W, 270-930 rpm Betonmixer met 6 snelheden 220 V, M14 Spiraalstaafroerder voor morteldiameter 120 mm, handmixer voor voer, gips, kleurcementmengmachine, B08YQVTYJR

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
471

Ongebruikt, volledig, ok, YEFUUK 5FT Schuifschuur Houten Deur Hardware Closet Kit voor Enkele Deur Basic Zwart Grote Spaak Wiel Roller Kit Koolstofstaal Flat Track System (1.5M), B0843SSTPL

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 60
Afgelopen
Kavel nr: 
472

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Huepar 603CG 3 x 360 kruislijnlaser groen, 360 graden lijnlaser zelfnivellerende laserniveau met pulsfunctie, 25 m werkbereik, (incl. universele lithiumbatterij, AA-batterij en houder), B07JK26QM1

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 33
Afgelopen
Kavel nr: 
473

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Daewoo DCS1816E elektrische kettingzaag
1800 W kettingzaag met 405 mm kettingbladlengte
Terugslagbeveiliging en kettingslotbout, B08Z85XR9P

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
474

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Daewoo DCS1816E elektrische kettingzaag
1800 W kettingzaag met 405 mm kettingbladlengte
Terugslagbeveiliging en kettingslotbout, B08Z85XR9P

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
475

Ongebruikt, getest en werkend, ok, High Velocity Afzuigventilator 1080m³/h 12 inch Wandmontage Aluminium Voor Zolder Werkplaats en Garage Commerciële en Industriële Ventilatie Met Netsnoer Kit, Zilver, B09G9Q2QSC

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
476

Intense gebruikssporen, getest en werkend, laser defect, GALAX PRO cirkelzaag Merge. 1400 watt, B07QLC1W7J

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
477

Ongebruikt, compleet, ok, beschadigde doos, CCLIFE 1' Krachtmoer - Slagmoer met perslucht - Diepe doppenset 88 mm inzetstuk 22-50 mm 10 delig, B076T2D55W

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
478

Gebruikt, ok, volledig, getest en werkend, LED kapot, Prostormer muurschuurmachine, 800 W giraffeschuurmachine, instelbare snelheden vlakschuurmachine, 6 schuureenheden, met stofdichte slang en stofzak, B09QM5RMSL

Startbod: 
€ 18
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
479

Ongebruikt, volledig, ok, JFG RACING 2 Duim Chrome LAF Drag Uitlaatpijpen voor Sportsters, Baggers, Softails, B07DRDGMF4

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
480

Ongebruikt, volledig, ok, Nisorpa Heavy Duty smeedijzeren trapleuning voor buiten