8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongeopend, Schaar-Design Showkast voor binnen - voor formaat 2 x DIN A4 - frame rood RAL3001- aluminium showkasten Euro-showkasten infodoos posterkasten showkasten showkasten , B00XWG9OME
Ongeopend, Schaar-Design Showkast voor binnen - voor formaat 2 x DIN A4 - frame rood RAL3001- aluminium showkasten Euro-showkasten infodoos posterkasten showkasten showkasten , B00XWG9OME
Ongeopend, Schaar-Design Showkast voor binnen - voor formaat 2 x DIN A4 - frame rood RAL3001- aluminium showkasten Euro-showkasten infodoos posterkasten showkasten showkasten , B00XWG9OME
Ongeopend, Schaar-Design Showkast voor binnen - voor formaat 2 x DIN A4 - frame rood RAL3001- aluminium showkasten Euro-showkasten infodoos posterkasten showkasten showkasten , B00XWG9OME
2x Ongeopend, Schaar-Design Showkast voor binnen - voor formaat 2 x DIN A4 - frame rood RAL3001- aluminium showkasten Euro-showkasten infodoos posterkasten showkasten showkasten , B00XWG9OME
2x Ongeopend, Schaar-Design Showkast voor binnen - voor formaat 2 x DIN A4 - frame rood RAL3001- aluminium showkasten Euro-showkasten infodoos posterkasten showkasten showkasten , B00XWG9OME
2x Ongeopend, Schaar-Design Showkast voor binnen - voor formaat 2 x DIN A4 - frame rood RAL3001- aluminium showkasten Euro-showkasten infodoos posterkasten showkasten showkasten , B00XWG9OME
Ongeopend, licht beschadigde doos, SWAWIS Reinigingspistool hogedruk waspistool auto reinigingspistool persluchtreiniger 6 ~ 9,2 bar instelbare luchtdruk nikkel-metalen coating, met sproeier, handdoeken, handschoenen, borstels, B08ZCDH7G9
Ongeopend, licht beschadigde doos, SWAWIS Reinigingspistool hogedruk waspistool auto reinigingspistool persluchtreiniger 6 ~ 9,2 bar instelbare luchtdruk nikkel-metalen coating, met sproeier, handdoeken, handschoenen, borstels, B08ZCDH7G9
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, TESSAN 6-voudige stekkerdoos met USB, meervoudige stekkerdoos met verlengkabel 5M en schakelaar, meerstekker verdeelstekkerdoos, stekkerdoos voor thuis, 5M verlengsnoer, 3600W 16A
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, TESSAN 6-voudige stekkerdoos met USB, meervoudige stekkerdoos met verlengkabel 5M en schakelaar, meerstekker verdeelstekkerdoos, stekkerdoos voor thuis, 5M verlengsnoer, 3600W 16A
Ongebruikt, volledig, ok, Toolco 30KM FTTH 18-in-1 glasvezeltoolkit met nieuwe optische vermogensmeter en visuele foutzoeker en kabelknipperstriptang 6C glasvezelsplitser, B09G9YC4SR
Ongebruikt, getest en werkend, ok, WORKPRO universeel reciprozaagmachine 2800 RPM 710 W slaglengte 20 mm met 4 zaagbladen voor hout en metaal Zaagbladwissel B07HVR7RDG
Ongebruikt, getest en werkend, enkel machine, WORKPRO universeel reciprozaagmachine 2800 RPM 710 W slaglengte 20 mm B07HVR7RDG
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, uyoyous Handlier- max. 1100kg, 10M lkabel, Terugloopbescherming, tandwielverhouding: 5.1: 1 / 12.1: 1 , B08CGR15Q1
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, uyoyous Handlier- max. 1100kg, 10M lkabel, Terugloopbescherming, tandwielverhouding: 5.1: 1 / 12.1: 1 , B08CGR15Q1
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, GALAX PRO 20 V-systeem accu-reciprozaag met accu en oplader, 3 zaagbladen voor hout, 2 zaagbladen voor metaal, slaglengte 22 mm accuzaag voor het zagen van hout, kunststof zagen, B08KXPZFX4
Ongebruikt, getest en werkend, Excentrische polijstmachine, SPTA 15 mm-750 W, polijstmachine met 6 variabele snelheden, 1000-3800 tpm, 125 en 150 mm polijstschijf, polijstspons , B089NBXYN2
Ongebruikt, getest en werkend, Excentrische polijstmachine, SPTA 15 mm-750 W, polijstmachine met 6 variabele snelheden, 1000-3800 tpm, 125 en 150 mm polijstschijf, polijstspons , B089NBXYN2
Ongeopend, Motorfiets Uitlaat Silencer Pipe Universal voor Cafe Racer, Bobber Custom, Custom enz., Slash Cut, Chrome , B07DL2FSLM
Ongeopend, Motorfiets Uitlaat Silencer Pipe Universal voor Cafe Racer, Bobber Custom, Custom enz., Slash Cut, Chrome , B07DL2FSLM
Ongebruikt, getest en werkend, compleet, Surophy Acculader universele lcd-display 4 sleuven plug laadstation voor batterijen Li-ion / IMR / INR / ICR / Ni-MH / Ni-Cd / LiFePO4, B07HT3L59W
Ongebruikt, ok, beschadigde verpakking, Davaon Pro Ratchet Telescopische takkenschaar.Bereik 5 keer meer met minder inspanning - Ideaal tuingereedschap voor het snoeien van dikke heggen en taaie takken, B07883LBJ5
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, ENEACRO SDS-Plus boorhamer, 1500 W 6 Joule sloophamer 6 variabele snelheden 0-920 rpm met 4 functies, anti-vibratie handgreep en veiligheidskoppeling, 32 mm boorcapaciteit in beton, B08ZDGZK6N
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, ENEACRO SDS-Plus boorhamer, 1500 W 6 Joule sloophamer 6 variabele snelheden 0-920 rpm met 4 functies, anti-vibratie handgreep en veiligheidskoppeling, 32 mm boorcapaciteit in beton, B08ZDGZK6N
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, ENEACRO SDS-Plus boorhamer, 1500 W 6 Joule sloophamer 6 variabele snelheden 0-920 rpm met 4 functies, anti-vibratie handgreep en veiligheidskoppeling, 32 mm boorcapaciteit in beton, B08ZDGZK6N
Gebruikssporen, Klopboren werkt niet , getest en werkend, volledig, ok, ENEACRO SDS-Plus boorhamer, 1500 W 6 Joule sloophamer 6 variabele snelheden 0-920 rpm met 4 functies, anti-vibratie handgreep en veiligheidskoppeling, 32 mm boorcapaciteit in beton, B08ZDGZK6N
Ongeopend, licht beschadigde verpakking ,Multitool tang, titanium 21-in-1 multifunctionele zakmes tang kit, 420 duurzame roestvrijstalen multi-tang multi-tool voor overleving, kamperen, jagen, vissen en wandelen (titanium 21-in-1) , B08CDBKGP9
Ongeopend, licht beschadigde verpakking ,Multitool tang, titanium 21-in-1 multifunctionele zakmes tang kit, 420 duurzame roestvrijstalen multi-tang multi-tool voor overleving, kamperen, jagen, vissen en wandelen (titanium 21-in-1) , B08CDBKGP9
Ongebruikt, getest en werkend, IMAYCC Mortelroerder 2100 W, 270-930 rpm Betonmixer met 6 snelheden 220 V, M14 Spiraalstaafroerder voor morteldiameter 120 mm, handmixer voor voer, gips, kleurcementmengmachine, B08YQVTYJR
Ongebruikt, volledig, ok, YEFUUK 5FT Schuifschuur Houten Deur Hardware Closet Kit voor Enkele Deur Basic Zwart Grote Spaak Wiel Roller Kit Koolstofstaal Flat Track System (1.5M), B0843SSTPL
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Huepar 603CG 3 x 360 kruislijnlaser groen, 360 graden lijnlaser zelfnivellerende laserniveau met pulsfunctie, 25 m werkbereik, (incl. universele lithiumbatterij, AA-batterij en houder), B07JK26QM1
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Daewoo DCS1816E elektrische kettingzaag
1800 W kettingzaag met 405 mm kettingbladlengte
Terugslagbeveiliging en kettingslotbout, B08Z85XR9P
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Daewoo DCS1816E elektrische kettingzaag
1800 W kettingzaag met 405 mm kettingbladlengte
Terugslagbeveiliging en kettingslotbout, B08Z85XR9P
Ongebruikt, getest en werkend, ok, High Velocity Afzuigventilator 1080m³/h 12 inch Wandmontage Aluminium Voor Zolder Werkplaats en Garage Commerciële en Industriële Ventilatie Met Netsnoer Kit, Zilver, B09G9Q2QSC
Intense gebruikssporen, getest en werkend, laser defect, GALAX PRO cirkelzaag Merge. 1400 watt, B07QLC1W7J
Ongebruikt, compleet, ok, beschadigde doos, CCLIFE 1' Krachtmoer - Slagmoer met perslucht - Diepe doppenset 88 mm inzetstuk 22-50 mm 10 delig, B076T2D55W
Gebruikt, ok, volledig, getest en werkend, LED kapot, Prostormer muurschuurmachine, 800 W giraffeschuurmachine, instelbare snelheden vlakschuurmachine, 6 schuureenheden, met stofdichte slang en stofzak, B09QM5RMSL
Ongebruikt, volledig, ok, JFG RACING 2 Duim Chrome LAF Drag Uitlaatpijpen voor Sportsters, Baggers, Softails, B07DRDGMF4
Ongebruikt, volledig, ok, Nisorpa Heavy Duty smeedijzeren trapleuning voor buiten