Ongebruikt, getest en werkend, GARDOM Broodrooster 4 sneetjes automatisch - broodrooster roestvrij staal lange sleuf 1400 W met 6 standen van thermostaatregeling & ontdooiing
Reheat
Cancel & kruimelschaal B08S73LPR8
Reheat
Ongebruikt, getest en werkend. Gotoll Sandwichmaker 3-in-1, wafelijzer, sandwichmaker, grill-wisselplaten, sandwichmaker, afneembare platen met antiaanbaklaag, 750 W, werkingssampel, zwart, B0875PKGLK
Ongebruikt, getest en werkend, ok. Huanyu 218 W Graanmolen 240 ml Graanmolen 500 ml Sapcentrifuge 29000r / min Poedermolen Multi Mill Verstuiver voor Kruiden Spice Peper Koffieboon Vlees Fruit, B07VQHBMWJ
Ongebruikt, getest en werkend, ok. Upohuyee elektrische hakmolen, 600W , Keukenhakmolen met 4 messen en 2L roestvrijstalen kom Elektrische keukenmixer met 2 snelheden voor fruitgroen Vleeskruiden, B09FY3F9Q2
Ongeopend, licht beschadigde doos, Flauno Elektrische kurkentrekker, oplaadbaar, geschenkdoos met automatische flesopener, capsulesnijder, wijnbeluchter, wijnflessensluiting , B07RZTRN4F
Ongebruikt, getest en werkend, Duerer Verwarmingskussen Elektrisch voor nek schouders rug 45 x 85 cm Home Warmtekussen automatische uitschakeling, 10 niveaus temperatuur set, mag in de wasmachine, Grijs , B099RY7DJ1
Ongebruikt, getest en werkend. Elektrische Verwarmer, 2000W PTC Energie-efficiënte Keramische Verwarmingsventilator, 60° Oscillerende Elektrische Kachel met Afstandsbediening 9H & Thermostaat Oververhitting & Tip-Over Bescherming, B09CNG9JB2
2x Ongebruikt, ok, Tvidler Spiraal siliconen oorreiniger Kit - Oorsmeer verwijderen op een veilige, effectieve, comfortabele en milieuvriendelijke manier. Oorsmeerreiniger wordt geleverd met 6 herbruikbare tips , B09GG82Z64
Ongebruikt, getest en werkend, Bedsure Verwarmingsdeken met automatische uitschakeling, 140 x 160 cm, grote elektrische deken met 2 bedieningselementen, 4 temperatuurniveaus en veiligheidssysteem, verwarmingsdeken, wasbaar op 30 °C, Öko-Tex 100 GS CE-gecertificeerd B09Z6DFDKY
Ongebruikt, getest en werkend, Duerer Verwarmingskussen Elektrisch Nek en Schouders 60 x 100cm Warmtekussen automatische uitschakeling, 10 niveaus temperatuur set, mag in de wasmachine, Grijs , B099RVYFGG
Ongeopend, Dreo Ventilatorkachel Solaris Slim H3, 1800W Elektrische Verwarming met Thermostaat, Afstandsbediening, Oververhittings- en Kantelbeveiliging, 70° Oscillerend, Energiebesparende ECO-modus , B09W9Q8FKZ
Ongebruikt, getest en werkend, Valano Massage Gun Deep Tissue, Percussie Spier Massager met 30 snelheden, Stille Handheld Massagers voor Atleten Schouder Nek Rug Ontspanning, LCD Touch Screen met 12 Heads (Zwart), B096Z23T1L
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Valano Massage Gun Deep Tissue, Percussie Spier Massager met 30 snelheden, Stille Handheld Massagers voor Atleten Schouder Nek Rug Ontspanning, LCD Touch Screen met 12 Heads (Zwart), B096Z23T1L
Ongeopend, beschadigde verpâkking, OCOOPA Hand Warmers Rechargeable, 1 Pack 5200mAh Electric Portable Pocket Heater, Heat Therapy
Ongeopend, beschadigde verpâkking, OCOOPA Hand Warmers Rechargeable, 1 Pack 5200mAh Electric Portable Pocket Heater, Heat Therapy , B07H3LZGSP
Ongebruikt, getest en werkend, ok, BigTron Percussion Deep Tissue massagepistool, tegen spierpijn, met 5 snelheden en 6 koppen en draagbare, chique koffer, super stil en ultralicht, B07Y56C2TD
ongebruikt, getest en werkend. DAEWOO DEK-1364 Elektrische waterkoker, 1,7 liter, 2200 W, draadloze 360 graden draaibare basis, autodeksel, ?B0968J9CK3
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, SUPRENT Professionele heren-tondeuse, elektrische haarsnit, draadloze super batterij, oplaadbaar, baardtrimmer set met kammen, B08V8TZPBN
Ongebruikt, getest en werkend. Verwarmingsventilator, PTC keramische verwarming, energiebesparend, met 2 warmtestanden tot (650/1000 W), bescherming tegen kantelen en oververhittingsbeveiliging, kachel voor badkamer, woonkamer, slaapkamer, B09MCQK37G
Ongebruikt, getest en werkend, ok. Luchtreiniger, allergieën met H13 HEPA-luchtfilter, B09QWC368J
Ongebruikt, ok , getest en werkend. Foto is indicatief, kleur is zwart. Luchtreiniger, HEPA-luchtfilter voor mensen met een allergie, luchtreiniger met ionisator, aromatherapie, timerfunctie, nachtlampje tegen 99,97% van pollen, stof, rook, voor rookkamer, kantoor, keuken, B09LLYN88V