Ongebruikt, getest en werkend, ok. Butaanbrander met brandstofmeter, TBTEEK Keukenbrander met één hand en verstelbare vlam voor BBQ, bakken, crèmes, knutselen en lassen (butaangas niet inbegrepen), B08PNXT71G
Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt. Garderobelijst, haaklijst, kledinghaken, wand, jashouders, garderobehaken, kapstok, kapstok (bamboe), B08WFS8BBL
Ongeopend, Maderotherapie set met 5 gereedschappen voor handmatige lichaamsmassage en anti-cellulitis, grote, Zweedse mok, kubusroller, champignon, tandroller, zeer gepolijst natuurlijk hout, B0B85D3CLK
Ongebruikt, ok, Nieuw model! Luminette 3 – Lichttherapiebril – Verhoog je energie, reguleer je slaap , B07VMRRB9Y
Ongebruikt, getest en werkend, ok. Ultrasone luchtbevochtiger, Maxcio 2.5L RGB luchtbevochtiger met timer-functie, BPA-vrije stille Aroma Diffuser voor kinderkamer, slaapkamer, looptijd tot 30 uur, slaapstand, B092VK8WZW
Ongebruikt, getest en werkend, ok. REKALRO Keramische ventilatorkachel, energiebesparend, 2000 W/1300 W, snelle elektrische verwarmingstoestellen met thermostaat, 70 graden oscillerende, oververhittings- en kantelbescherming, stille warmtestraler voor slaapkamer, woonkamer en kantoor, B0BCQG3116
Ongebruikt, getest en werkend, ok. Electric Hysure Dehumidifier 1400ml, Portable Room Dehumidifier with LED Lights, Against Moisture and Odours, B08S2PD8S1
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok. Electric Hysure Dehumidifier 1400ml, Portable Room Dehumidifier with LED Lights, Against Moisture and Odours, B08S2PD8S1
Ongebruikt, getest en werkend, ok. Feloyal Mini-luchtbevochtiger, draagbaar, USB-voeding, nachtlampje, ultra-stil, 300 ml, automatische uitschakeling, voor thuis, kantoor, slaapkamer (zwart), B08XJX94KJ
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok. Feloyal Mini-luchtbevochtiger, draagbaar, USB-voeding, nachtlampje, ultra-stil, 300 ml, automatische uitschakeling, voor thuis, kantoor, slaapkamer (zwart), B08XJX94KJ
Ongebruikt, getest en werkend, ok. CEVILLAE Luchtbevochtiger voor kinderen, 3-in-1 diffuser voor etherische oliën en luchtbevochtiger, ultrasoon nachtlampje met 7 kleuren, draadloos, 320 ml, geluidsarm, automatische uitschakeling zonder water, B09KG5JZJJ
Ongebruikt, ok. Draagbare Blender Smoothie Maker, 350 ml Draagbare Blender, Blender to go vers sap blender, multifunctionele persoonlijke mini blender voor smoothies of milkshakes, fruit blender, B0B42KK58B
Ongebruikt, ok. Easyworkz Stovetop Espresso Maker 300ml Roestvrijstalen Moka Pot Koffiezetapparaten,Zilver, B08GFMNNZG
Ongebruikt, getest en werkend, ok. ZenCore Elektrische Waterkoker 1.7L Heetwaterkoker1500W Snelle Heetwaterkoker met LED-indicator, Snoerloos BPA-vrij, 304 Roestvrij Staal Automatische Uitschakeling en Droogkookbeveiliging, B08XBNDNM7
Ongebruikt, ok. HiveNets lade voor capsules van metaal, inhoud 36 capsules, B073PWSRBP
Ongebruikt, getest en werkend, ok. Cozeemax Retro popcornmachine, 1200W voor thuis popcornmachine maker met hete air, vetvrije popcornmachine, olievrij, éénknopsbediening, popcorn popper, rood, B08SWC2T2S
Ongebruikt, getest en werkend, ok. FOHERE wafelijzer, 1200 W Belgisch wafelijzer met antiaanbaklaag en eenvoudige reiniging, instelbare temperatuur, roestvrij staal, geïsoleerd handvat, wafelijzer voor 4 wafels, B09T2KPDDV
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, DEWIN Chocolate Melter Chocolate Melter Chocolate Melter Elektrische bonbons smeltkroes Melter Machine Keuken Tool met DIY Mould Set (geel), B08MWJMM5K
Ongeopend, Hario Koudbrouw-theefles met filterinzet 750 ml wit, B00B7XJZR8
2x Ongeopend, Annie's Kitchen Handgemaakte Bamboe Stoommand Rice Cooker 1 Knoedelmakerkit, 4 Herbruikbare Voeringen, 2 Sets Eetstokjes - Multicooker Steamer Rijstkoker, Dim Sum, Vis, Vlees, (25,4 Cm 3 Manden) , B08K9DWC83
Ongeopend, Annie's Kitchen Handgemaakte Bamboe Stoommand Rice Cooker 1 Knoedelmakerkit, 4 Herbruikbare Voeringen, 2 Sets Eetstokjes - Multicooker Steamer Rijstkoker, Dim Sum, Vis, Vlees, (25,4 Cm 3 Manden) , B08K9DWC83
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, 240ml Porseleinen Ramekins, Candiicap Soufflé Gerechten Kommen voor Bakken, Pudding, Creme Brulee, Custard Cups, Serveerdip, Oven, Magnetron en Vaatwasser Veilig (8 oz, Avocado Groen) B09P4Y5X9Q
Ongebruikt, ok, FirstBuy wafelijzer, met indicatielampje voor ontbijt, 4 plakjes non-stick vierkante elektrische wafelijzer met kabelopwinder, wafelijzer professioneel apparaat, zwart, B09BCZCNX1
Lichte Gebruikssporen, ok, FirstBuy wafelijzer, met indicatielampje voor ontbijt, 4 plakjes non-stick vierkante elektrische wafelijzer met kabelopwinder, wafelijzer professioneel apparaat, zwart, B09BCZCNX1
Ongeopend, MALACASA, Series Regular, 8-delige set crème wit porselein ontbijtgranen kom dessertkom soepkom 440ml , (12,5 x 12,5 x 6,5 cm/440 ml/266 g) , B01M1RO5UK
Ongebruikt, getest en werkend,Bonsenkitchen 4-in-1 Vacuum Sealer, automatische voedselverzegelingsmachine
Startpakket
Led-indicatielampjes
Gemakkelijk schoon te maken, B07F14N5QY
Startpakket
Led-indicatielampjes
Lichte gebruikssporen,, getest en werkend,Bonsenkitchen 4-in-1 Vacuum Sealer, automatische voedselverzegelingsmachine
Startpakket
Led-indicatielampjes
Ongebruikt, getest en werkend, Hysure luchtontvochtiger 2000 ml / 750ml/dag , wit, dehumidifier B075931L66
Ongebruikt, getest en werkend, Hysure luchtontvochtiger 2000 ml / 750ml/dag , wit, dehumidifier B075931L67