8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongeopend, Hiland Kinderfiets, 20 inch, BMX, freestyle, 360 graden rotorsysteem, 4 stalen voetensteunen, vrijloop, U-rem, stalen frame voor kinderen, BMX, beginners, zwart , B09JSFJYFB
Ongeopend, Hiland Kinderfiets, 20 inch, BMX, freestyle, 360 graden rotorsysteem, 4 stalen voetensteunen, vrijloop, U-rem, stalen frame voor kinderen, BMX, beginners, zwart , B09JSFJYFB
Ongebruikt, ok. 2 x Remhendel voor elektrische fiets of elektrische scooter met vijf sterren 115PDD, accessoires voor e-bikes onderbreken het deel van de stroomvoorziening bij het remmen, B09VZ1RRSF
Ongebruikt, ok. 2 x Remhendel voor elektrische fiets of elektrische scooter met vijf sterren 115PDD, accessoires voor e-bikes onderbreken het deel van de stroomvoorziening bij het remmen, B09VZ1RRSF
Ongebruikt, ok. GOOFIT 7/8 "22mm Links Rechts Remcilinder Montage Met Remkabel Stuur Remhendel Vervanging Voor Motorcycle Bike Mini Bike Scooter, B09BL1HNDM