Retourgoederen huishoud, verzorging, werkmateriaal, IT Deel 1

3080

Aantal kavels:
1194 kavels
Startbod:
€ 50
€ 170
Kavel nr:

Ongeopend, licht beschadigde verpakking , Smileader SFP SERIE wasmachine,8 kg, 1400 UpM, Smart Home - Wi-Fi, Refresh Steam Care, BLDC-Motor,Bijlaadfunctie, [Energieklasse B] , B0B82389QB

Startbod:
€ 20
€ 25
Kavel nr:

Ongeopend, Ulty Ventilatorkachel met afstandsbediening, 2-in-1 rotorloze ventilator met warme koelfunctie, 100 cm verwarming met oscillatie, 90 graden timer, 8 uur, zwart, B0BF9QL1M5

Startbod:
€ 30
€ 30
Kavel nr:

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Kacsoo Zuurstofmachine draagbaar, 1 l-7 l/min Home O2-voedingsmachine 90% zeer zuivere zuurstof , B085W519QF

Startbod:
€ 25
€ 40
Kavel nr:

Minieme gebruiksspôren, getest en werkend, Voedseldroger van roestvrij staal, 600 W, voedseldroger voor levensmiddelen, elektrisch, voor groenten en fruit, droogapparaat met instelbare temperatuur, 6 niveaus , 41.9 x 33 x 26.9 centimeter

Startbod:
€ 25
€ 35
Kavel nr:

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Himox luchtreiniger met H13 HEPA Luchtfilter ( 99%) , wifi , smart compatibel google home, B08T6557J6

Startbod:
€ 9
€ 25
Kavel nr:

Startbod:
€ 9
€ 20
Kavel nr:

Startbod:
€ 20
€ 30
Kavel nr:

Ongebruikt, getest en werkend, lichte beschadigingen (zie foto), Bomann GB 7236 - Mini-Diepvriezer- wit, 4004470723625

Startbod:
€ 10
€ 150
Kavel nr:

Ongebruikt, getest en werkend, Alpicool X50 50L compressor Auto Koel/vrieskast, elektrische koelkast 12/24V en 100-240V, Autokoelkast voor auto, vrachtwagen, camping met stopcontact en USB-poort, Tot -20?

Startbod:
€ 15
€ 41
Kavel nr:

Ongebruikt, getest en werkend, RENPHO R-M003 Luchtreiniger met PM2,5 Weergave voor 112m², HEPA Hfilter tegen rook stuifmeel stof , slaapstand luchtkwaliteitslicht nachtlichtje, luchtreiniger B08YKB2DN3

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:

Ongeopend, Renpho vervangfilter voor R-M003, H13 HEPA- en actiefkoolfilter, B08Z3FWL29

Startbod:
€ 10
€ 23
Kavel nr:

Ongebruikt, getest en werkend, Comfee CMSN 20 Wh Microwave / Solo Microwave with 5 Power Levels / Interior Lighting / Easy Defrost / 360° Turntable / Two Controls / 20L / 700W / White Mechanical , B08NJNKG7R

Startbod:
€ 10
€ 21
Kavel nr:

Startbod:
€ 10
€ 30
Kavel nr:

Startbod:
€ 15
€ 33
Kavel nr:

Ongeopend, ok, CTSC Infraroodstraler, warmtestraler, terrasstraler,Carbon infrarood warmtestraler, terrasverwarmer, 1000 W, infrarood elektrische verwarming, draagbaar, voor binnen en buiten IPX5, B0B9JZ6DGB

Startbod:
€ 15
€ 41
Kavel nr:

Startbod:
€ 14
€ 85
Kavel nr:

Ongebruikt, getest en werkend, Elechomes Ultrasone Luchtbevochtiger, 5.5L Topvulling, Kamerbevochtiger, Warm/Koude stoom met Afstandsbediening en Vochtige Monitor, Aroma-Diffuser voor Babykamer, Slaapkamer tot 40-70m², B088NPJZ7N

Startbod:
€ 100
€ 100
Kavel nr:

Ongebruikt, enkel plastic voetjes/bescherming defect, Morso Forno Gas Grande Grill Scandinavische GasBBQ , Anthrazit-Grau , 3 Branders, Brandervermogen (kW): 7,4; gewicht (kg): 26,1; grillkap: gegoten aluminium, grillrooster (cm): 58 x 70, , rooster : gietijzer, H x B x D): 49,2 / 72,6 / 62,7; , Butaan + Propaan , B07T1HYXWK

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:

Ongeopende verpakking, ok, Onlyfire BBQ-rookbox voor houtsnippers, 35 * 30 cm barbecue-rookplatform met waterreservoir en handgrepen voor gasgrill & houtskoolgrill vlees en vis roken, B08F7B2PQV

Startbod:
€ 8
€ 10
Kavel nr:

Startbod:
€ 30
€ 35
Kavel nr:

Ongebruikt, volledig, CECIPA vierkante zwarte spoelbak met kraangat, ingebouwde spoelbak 50 x 45 cm, keukenspoelbak voor kast vanaf 50 cm Inclusief zeepdispenser, sifon, B08H8NF862

Startbod:
€ 8
€ 14
Kavel nr:

Ongeopend, Bruder MB Sprinter Amublance , 1:16 , light&sound, B09QXVQSRM

Startbod:
€ 8
€ 18
Kavel nr:

Ongeopend, Bruder MB Sprinter Amublance , 1:16 , light&sound, B09QXVQSRM, licht beschadigde verpakking,

Startbod:
€ 20
€ 40
Kavel nr:

Ongebruikt, ok, MLMLANT Multifunctionele stoomreiniger, Steam Mops 4,5 Bar 2000W Steamer met 20-delige accessoires voor vloeren, auto's, ramen, tapijt, kleding en meer ?2000ML? , B07XNQ3B62

Startbod:
€ 20
€ 45
Kavel nr:

Ongebruikt, ok, MLMLANT Multifunctionele stoomreiniger, Steam Mops 4,5 Bar 2000W Steamer met 20-delige accessoires voor vloeren, auto's, ramen, tapijt, kleding en meer ?2000ML? , B07XNQ3B63

Startbod:
€ 21
€ 41
Kavel nr:

Ongebruikt, ok, MLMLANT Multifunctionele stoomreiniger, Steam Mops 4,5 Bar 2000W Steamer met 20-delige accessoires voor vloeren, auto's, ramen, tapijt, kleding en meer ?2000ML? , B07XNQ3B64

Startbod:
€ 16
€ 30
Kavel nr:
27

Lichte gebruikssporen,2 opzetstukjes tekort ,getest en werkend-, MLMLANT Multifunctionele stoomreiniger, Steam Mops 4,5 Bar 2000W Steamer met 20-delige accessoires voor vloeren, auto's, ramen, tapijt, kleding en meer ?2000ML? , B07XNQ3B65

Startbod:
€ 8
€ 12
Kavel nr:

Startbod:
€ 8
€ 12
Kavel nr:

Startbod:
€ 25
€ 25
Kavel nr:

Ongebruikt, ok, Tattoo Transfer Machine BIOMASER® Tattoo Printer Tekening Thermische Stencil Maker Copier Voor Tattoo Transfer Paper Carbon Papier Supply (Zwart) , B07Q6K5SH5

Startbod:
€ 25
€ 60
Kavel nr:

Ongeopend, ok, TATELF Tattoo Transfer Machine Stencil Printer Professional Thermal Copier Printer for for A5 A4 Paper Tattoos Supplies, B08B3DHMBW

Startbod:
€ 18
€ 160
Kavel nr:

Ongeopend, CYDZ® 2 accu's BL1850 18 V 5,0 Ah met dubbele snellader DC18RD compatibel met Makita gereedschap 18 V met Percussion DF457D HP457D JV183D TD127D UR180D UH522D boormachine , B09JWL44BT

Startbod:
€ 18
€ 160
Kavel nr:
33

Startbod:
€ 60
€ 270
Kavel nr:
34

ONGEOPEND, Lenovo Notebook V15 (82C5S01800) Windows 10 NAO Academic , 256GB SSD , Intel Core i3-1005G1 1,2GHz. , 15.6" 1920x1080 , 4GB DDR4-SDRAM. B08SWFHXTS

Startbod:
€ 50
€ 120
Kavel nr:

Ongebruikt, getest en werkend, gereset naar fabrieksinstellingen, Xiaomi Redmi Note 10 Pro Smartphone RAM 6GB ROM 128GB 6.67"120Hz AMOLED DotDisplay 108MP Groothoekcamera 5020mAh (typ) NFC Dual SIM , B08Y8PKDTC

Startbod:
€ 70
€ 130
Kavel nr:

Ongebruikt, getest en werkend, gereset naar fabrieksinstellingen, Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G Grijs 6GB RAM 128GB ROM, B09RZYRTF1

Startbod:
€ 40
€ 90
Kavel nr:

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, gereset naar fabrieksinstellingen, OPPO A73 5G Smartphone - 128GB - Ink Black, zwart, B08JH5V9LY

Startbod:
€ 14
€ 25
Kavel nr:

Ongeopend, verpakking beschadigd product ok, Linkind LED Ceiling Floodlight Dimmable, 24 W White Floor Lamp with Remote Control, 5 Colour Temperature & 2400 lm with Timer Function, Light Plates Separately 225° Rotatable Floor Lamp, B09TFB5DNR

Startbod:
€ 6
€ 16
Kavel nr:

Ongeopend, uyoyous PVC anti-slip onderlegger, S-vormige holle antislipmat, 0,9 x 5 m, wasbare antisliponderlegger, kofferbakmat, antislip, universele mat, grijs, B09TJXND7M

Startbod:
€ 6
€ 16
Kavel nr: