Ongeopend, licht beschadigde verpakking , Smileader SFP SERIE wasmachine,8 kg, 1400 UpM, Smart Home - Wi-Fi, Refresh Steam Care, BLDC-Motor,Bijlaadfunctie, [Energieklasse B] , B0B82389QB
Ongeopend, Ulty Ventilatorkachel met afstandsbediening, 2-in-1 rotorloze ventilator met warme koelfunctie, 100 cm verwarming met oscillatie, 90 graden timer, 8 uur, zwart, B0BF9QL1M5
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Kacsoo Zuurstofmachine draagbaar, 1 l-7 l/min Home O2-voedingsmachine 90% zeer zuivere zuurstof , B085W519QF
Minieme gebruiksspôren, getest en werkend, Voedseldroger van roestvrij staal, 600 W, voedseldroger voor levensmiddelen, elektrisch, voor groenten en fruit, droogapparaat met instelbare temperatuur, 6 niveaus , 41.9 x 33 x 26.9 centimeter
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Himox luchtreiniger met H13 HEPA Luchtfilter ( 99%) , wifi , smart compatibel google home, B08T6557J6
Ongebruikt, getest en werkend, lichte beschadigingen (zie foto), Bomann GB 7236 - Mini-Diepvriezer- wit, 4004470723625
Ongebruikt, getest en werkend, Alpicool X50 50L compressor Auto Koel/vrieskast, elektrische koelkast 12/24V en 100-240V, Autokoelkast voor auto, vrachtwagen, camping met stopcontact en USB-poort, Tot -20?
Ongebruikt, getest en werkend, RENPHO R-M003 Luchtreiniger met PM2,5 Weergave voor 112m², HEPA Hfilter tegen rook stuifmeel stof , slaapstand luchtkwaliteitslicht nachtlichtje, luchtreiniger B08YKB2DN3
Ongeopend, Renpho vervangfilter voor R-M003, H13 HEPA- en actiefkoolfilter, B08Z3FWL29
Ongebruikt, getest en werkend, Comfee CMSN 20 Wh Microwave / Solo Microwave with 5 Power Levels / Interior Lighting / Easy Defrost / 360° Turntable / Two Controls / 20L / 700W / White Mechanical , B08NJNKG7R
Ongeopend, ok, CTSC Infraroodstraler, warmtestraler, terrasstraler,Carbon infrarood warmtestraler, terrasverwarmer, 1000 W, infrarood elektrische verwarming, draagbaar, voor binnen en buiten IPX5, B0B9JZ6DGB
Ongebruikt, getest en werkend, Elechomes Ultrasone Luchtbevochtiger, 5.5L Topvulling, Kamerbevochtiger, Warm/Koude stoom met Afstandsbediening en Vochtige Monitor, Aroma-Diffuser voor Babykamer, Slaapkamer tot 40-70m², B088NPJZ7N
Ongebruikt, enkel plastic voetjes/bescherming defect, Morso Forno Gas Grande Grill Scandinavische GasBBQ , Anthrazit-Grau , 3 Branders, Brandervermogen (kW): 7,4; gewicht (kg): 26,1; grillkap: gegoten aluminium, grillrooster (cm): 58 x 70, , rooster : gietijzer, H x B x D): 49,2 / 72,6 / 62,7; , Butaan + Propaan , B07T1HYXWK
Ongeopende verpakking, ok, Onlyfire BBQ-rookbox voor houtsnippers, 35 * 30 cm barbecue-rookplatform met waterreservoir en handgrepen voor gasgrill & houtskoolgrill vlees en vis roken, B08F7B2PQV
Ongebruikt, volledig, CECIPA vierkante zwarte spoelbak met kraangat, ingebouwde spoelbak 50 x 45 cm, keukenspoelbak voor kast vanaf 50 cm Inclusief zeepdispenser, sifon, B08H8NF862
Ongeopend, Bruder MB Sprinter Amublance , 1:16 , light&sound, B09QXVQSRM
Ongeopend, Bruder MB Sprinter Amublance , 1:16 , light&sound, B09QXVQSRM, licht beschadigde verpakking,
Ongebruikt, ok, MLMLANT Multifunctionele stoomreiniger, Steam Mops 4,5 Bar 2000W Steamer met 20-delige accessoires voor vloeren, auto's, ramen, tapijt, kleding en meer ?2000ML? , B07XNQ3B62
Ongebruikt, ok, MLMLANT Multifunctionele stoomreiniger, Steam Mops 4,5 Bar 2000W Steamer met 20-delige accessoires voor vloeren, auto's, ramen, tapijt, kleding en meer ?2000ML? , B07XNQ3B63
Ongebruikt, ok, MLMLANT Multifunctionele stoomreiniger, Steam Mops 4,5 Bar 2000W Steamer met 20-delige accessoires voor vloeren, auto's, ramen, tapijt, kleding en meer ?2000ML? , B07XNQ3B64
Lichte gebruikssporen,2 opzetstukjes tekort ,getest en werkend-, MLMLANT Multifunctionele stoomreiniger, Steam Mops 4,5 Bar 2000W Steamer met 20-delige accessoires voor vloeren, auto's, ramen, tapijt, kleding en meer ?2000ML? , B07XNQ3B65
Ongebruikt, ok, Tattoo Transfer Machine BIOMASER® Tattoo Printer Tekening Thermische Stencil Maker Copier Voor Tattoo Transfer Paper Carbon Papier Supply (Zwart) , B07Q6K5SH5
Ongeopend, ok, TATELF Tattoo Transfer Machine Stencil Printer Professional Thermal Copier Printer for for A5 A4 Paper Tattoos Supplies, B08B3DHMBW
Ongeopend, CYDZ® 2 accu's BL1850 18 V 5,0 Ah met dubbele snellader DC18RD compatibel met Makita gereedschap 18 V met Percussion DF457D HP457D JV183D TD127D UR180D UH522D boormachine , B09JWL44BT
ONGEOPEND, Lenovo Notebook V15 (82C5S01800) Windows 10 NAO Academic , 256GB SSD , Intel Core i3-1005G1 1,2GHz. , 15.6" 1920x1080 , 4GB DDR4-SDRAM. B08SWFHXTS
Ongebruikt, getest en werkend, gereset naar fabrieksinstellingen, Xiaomi Redmi Note 10 Pro Smartphone RAM 6GB ROM 128GB 6.67"120Hz AMOLED DotDisplay 108MP Groothoekcamera 5020mAh (typ) NFC Dual SIM , B08Y8PKDTC
Ongebruikt, getest en werkend, gereset naar fabrieksinstellingen, Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G Grijs 6GB RAM 128GB ROM, B09RZYRTF1
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, gereset naar fabrieksinstellingen, OPPO A73 5G Smartphone - 128GB - Ink Black, zwart, B08JH5V9LY
Ongeopend, verpakking beschadigd product ok, Linkind LED Ceiling Floodlight Dimmable, 24 W White Floor Lamp with Remote Control, 5 Colour Temperature & 2400 lm with Timer Function, Light Plates Separately 225° Rotatable Floor Lamp, B09TFB5DNR
Ongeopend, uyoyous PVC anti-slip onderlegger, S-vormige holle antislipmat, 0,9 x 5 m, wasbare antisliponderlegger, kofferbakmat, antislip, universele mat, grijs, B09TJXND7M