Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, GALAX PRO 20 V Li accu-multischuurmachine met stofopvangzak, 20 stuks schuurpapier 20 V 140 mm x 94 mm deltaschuurmachine incl. accu en oplader, B07Z4FXN1F
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Galax Pro oscillerende gereedschappen, multifunctioneel, 260W, 6 instelbare snelheden voor het verwijderen, schrapen, snijden, polijsten met 40 accessoires en tas, B07WK1H1MT
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, 1200 W boormachine, boorhamer, metalen diepteaanslag, slagboormachine, accessoires met koffer en extra handgreep, incl. 8 doppen 5-12 mm, klopboor 5/6/8 mm, B0B5673W19
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 1 batterij en lader ontbreken, 2.0 Ah batterij ipv 4,0 Ah, Galax Pro T0102 reciprozaag en minicirkelzaag, accu 20 V, reciprozaag, variabele snelheid, cirkelzaag met lasermessen 115 mm, hoek 90 graden en 45 graden, inclusief accu en oplader, B07WSZRHBY
Ongebruikt, ok, Amazy Zuiglifter (2 stuks) – praktische vacuümzuiger voor het veilig transport van tegels, glasplaten en andere gladde voorwerpen (3 zuignappen
max. 135 kg), B078GM2M5M
max. 135 kg), B078GM2M5M
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, WORKPRO Accu-Haakse Slijper 20V, met 5 Doorslijpschijven, Ø 125 mm, 3-Positie Extra Handgreep, Snelle Vervanging van Doorslijpschijven, met Accu en Oplader, voor Slijpen en Snijden, B088FC48CK
Gebruikssporen, getest en werkend, ok, HUTACT Lasernivellerer Groen Oplaadbaar 12 Laserlijn Automatische nivellering 3 x 360 Graden Horizontaal en Verticaal Groene Laserstraallijn - 2 AA Batterijen & Opbergtas - Buiten- en Binnengebruik, B085437WX4
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Anbull Elektroden lasapparaat 120 A, lasapparaat elektrode220 V/3000 W, inverter lasapparaat, elektroden inverter, ARC Winder, beginners, massakabel met massaklem, lasapparaten 2,5/3,2 mm elektrode, B0963DTJYZ
Ongebruikt, licht beschadigde doos, SWAWIS Reinigingspistool hogedruk waspistool auto reinigingspistool persluchtreiniger 6 ~ 9,2 bar instelbare luchtdruk nikkel-metalen coating, met sproeier, handdoeken, handschoenen, borstels, B08ZCDH7G9
Ongebruikt, volledig, ok, GSR Gustav Stursberg tapset 40 delig M3-M12 + BSP 1/8" WS
Handtap + tap + matrijs 25 x 9 M3 - M12 + verstelbare tapsleutel + matrijshouder, B00OLZPU7I
Ongebruikt, ok, Bosytro 48V 12.5A 600W LED schakelvoeding industriële voeding motor transformator voeding AC to DC, B088TWGZ7D
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Huepar laserwaterpas met grote kruislijnen, verticale en horizontale lijnlaser met oplaadbare lithium-ionbatterij voor het bouwen van borden - FC011G, B09KMST1DJ
Ongebruikt, ok, SWAWIS 3-weg zoneventiel kogelventiel motorkogelkraan DN20 G3/4 inch AC 230V elektrisch ventiel motorventiel messing afsluiter omschakeling kogelventiel driewegventiel voor stroomregeling, B0B96T73DR
Ongebruikt, niet getest, volledig, ok, SWAWIS Dompelpomp, vuilwaterpomp, DC 12 V, 50 W, 4200 l/u, dompelwaterpomp, 2,3 m kabel met klem, B09JF5PM8V
Lichte gebruikssporen, niet getest, volledig, ok, SWAWIS Dompelpomp, vuilwaterpomp, DC 12 V, 50 W, 4200 l/u, dompelwaterpomp, 2,3 m kabel met klem, B09JF5PM8V
Ongebruikt, getest en werkend, YIHUA 862BD+ SMD-hetelucht-herstelstation en soldeerstation, 2-in-1 station met temperatuurstabilisatiefunctie voor elektronica, doe-het-zelfprojecten, reparaties , B08YCW52VM
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, YIHUA 862BD+ SMD-hetelucht-herstelstation en soldeerstation, 2-in-1 station met temperatuurstabilisatiefunctie voor elektronica, doe-het-zelfprojecten, reparaties , B08YCW52VM
Ongeopend, ok, Yawmlye Ventilatorkachel, 3000 watt, keramiek, 3 warmtestanden, voor bouwplaats, huis, werkplaats, woning, garage, B0BCKD9QPC
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Riokko batterij-puntlasapparaat, puntlasapparaat met led-scherm, USB-opladen, 8-voudig instelbare mini-puntlasser, B09XM777C4
Ongebruikt, ok. DURATECH Elektrische Precisie Schroevendraaier Set, 55 Stuks Mini Batterij Elektrische Schroevendraaier 3.6V met 50 Magnetische Bits, LED Licht, Micro-B USB Opladen voor Horloge, Laptop, Bril, Speelgoed, B093C18W9P
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Huepar LR-6RG Laserdetector voor hartslag-kruislijnlaser, digitale laserontvanger voor rode en groene laserstralen tot 50-60 m, 3-zijdige LED-indicatoren, automatische uitschakeltimer, inclusief klemhouder, B07GVC2XD9
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, SOYOND Draagbare powerstation, 7500 mAh zonne-generator, met zonnepaneel, voor outdoor camping, noodvissen, tour-groepen, rits, met USB DC stopcontact, microgenerator (inclusief zonnepaneel), B0B5WGGZXB
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Makita DJV182ZJ DJV182Z B-09765 Accu-Handzaag, Zonder Accu/Oplader, 390 W, 18 V, Blauw/Zilver, B00M215F6E
Ongebruikt, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y
Ongebruikt, ok. WORKPRO 25-delige mix oscillerende zaagbladen Multi-tool bladen Zaagblad Snelsluiting voor Multitools, B01JRQ77TE