Retourgoederen huishoud, verzorging, werkmateriaal, IT Deel 1

3080

Aantal kavels:
1194 kavels
Startbod:
€ 10
€ 30
Kavel nr:
481

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, GALAX PRO 20 V Li accu-multischuurmachine met stofopvangzak, 20 stuks schuurpapier 20 V 140 mm x 94 mm deltaschuurmachine incl. accu en oplader, B07Z4FXN1F

Startbod:
€ 15
€ 36
Kavel nr:
482

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Galax Pro oscillerende gereedschappen, multifunctioneel, 260W, 6 instelbare snelheden voor het verwijderen, schrapen, snijden, polijsten met 40 accessoires en tas, B07WK1H1MT

Startbod:
€ 8
€ 32
Kavel nr:
483

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, 1200 W boormachine, boorhamer, metalen diepteaanslag, slagboormachine, accessoires met koffer en extra handgreep, incl. 8 doppen 5-12 mm, klopboor 5/6/8 mm, B0B5673W19

Startbod:
€ 12
€ 45
Kavel nr:
484

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 1 batterij en lader ontbreken, 2.0 Ah batterij ipv 4,0 Ah, Galax Pro T0102 reciprozaag en minicirkelzaag, accu 20 V, reciprozaag, variabele snelheid, cirkelzaag met lasermessen 115 mm, hoek 90 graden en 45 graden, inclusief accu en oplader, B07WSZRHBY

Startbod:
€ 5
€ 20
Kavel nr:
485

Ongebruikt, ok, Amazy Zuiglifter (2 stuks) – praktische vacuümzuiger voor het veilig transport van tegels, glasplaten en andere gladde voorwerpen (3 zuignappen
max. 135 kg), B078GM2M5M

Startbod:
€ 5
€ 15
Kavel nr:
486

max. 135 kg), B078GM2M5M

Startbod:
€ 15
€ 53
Kavel nr:
487

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, WORKPRO Accu-Haakse Slijper 20V, met 5 Doorslijpschijven, Ø 125 mm, 3-Positie Extra Handgreep, Snelle Vervanging van Doorslijpschijven, met Accu en Oplader, voor Slijpen en Snijden, B088FC48CK

Startbod:
€ 15
€ 91
Kavel nr:
488

Gebruikssporen, getest en werkend, ok, HUTACT Lasernivellerer Groen Oplaadbaar 12 Laserlijn Automatische nivellering 3 x 360 Graden Horizontaal en Verticaal Groene Laserstraallijn - 2 AA Batterijen & Opbergtas - Buiten- en Binnengebruik, B085437WX4

Startbod:
€ 30
€ 45
Kavel nr:
489

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Anbull Elektroden lasapparaat 120 A, lasapparaat elektrode220 V/3000 W, inverter lasapparaat, elektroden inverter, ARC Winder, beginners, massakabel met massaklem, lasapparaten 2,5/3,2 mm elektrode, B0963DTJYZ

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
490

Ongebruikt, licht beschadigde doos, SWAWIS Reinigingspistool hogedruk waspistool auto reinigingspistool persluchtreiniger 6 ~ 9,2 bar instelbare luchtdruk nikkel-metalen coating, met sproeier, handdoeken, handschoenen, borstels, B08ZCDH7G9

Startbod:
€ 5
€ 26
Kavel nr:
491

Ongebruikt, volledig, ok, GSR Gustav Stursberg tapset 40 delig M3-M12 + BSP 1/8" WS
Handtap + tap + matrijs 25 x 9 M3 - M12 + verstelbare tapsleutel + matrijshouder, B00OLZPU7I

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
492

Ongebruikt, ok, Bosytro 48V 12.5A 600W LED schakelvoeding industriële voeding motor transformator voeding AC to DC, B088TWGZ7D

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
493

Startbod:
€ 6
€ 21
Kavel nr:
494

Startbod:
€ 6
€ 30
Kavel nr:
495

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Huepar laserwaterpas met grote kruislijnen, verticale en horizontale lijnlaser met oplaadbare lithium-ionbatterij voor het bouwen van borden - FC011G, B09KMST1DJ

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
496

Ongebruikt, ok, SWAWIS 3-weg zoneventiel kogelventiel motorkogelkraan DN20 G3/4 inch AC 230V elektrisch ventiel motorventiel messing afsluiter omschakeling kogelventiel driewegventiel voor stroomregeling, B0B96T73DR

Startbod:
€ 6
€ 18
Kavel nr:
497

Ongebruikt, niet getest, volledig, ok, SWAWIS Dompelpomp, vuilwaterpomp, DC 12 V, 50 W, 4200 l/u, dompelwaterpomp, 2,3 m kabel met klem, B09JF5PM8V

Startbod:
€ 6
€ 20
Kavel nr:
498

Startbod:
€ 4
€ 19
Kavel nr:
499

Lichte gebruikssporen, niet getest, volledig, ok, SWAWIS Dompelpomp, vuilwaterpomp, DC 12 V, 50 W, 4200 l/u, dompelwaterpomp, 2,3 m kabel met klem, B09JF5PM8V

Startbod:
€ 20
€ 45
Kavel nr:
500

Ongebruikt, getest en werkend, YIHUA 862BD+ SMD-hetelucht-herstelstation en soldeerstation, 2-in-1 station met temperatuurstabilisatiefunctie voor elektronica, doe-het-zelfprojecten, reparaties , B08YCW52VM

Startbod:
€ 16
€ 45
Kavel nr:
501

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, YIHUA 862BD+ SMD-hetelucht-herstelstation en soldeerstation, 2-in-1 station met temperatuurstabilisatiefunctie voor elektronica, doe-het-zelfprojecten, reparaties , B08YCW52VM

Startbod:
€ 8
€ 14
Kavel nr:
502

Ongeopend, ok, Yawmlye Ventilatorkachel, 3000 watt, keramiek, 3 warmtestanden, voor bouwplaats, huis, werkplaats, woning, garage, B0BCKD9QPC

Startbod:
€ 8
€ 17
Kavel nr:
503

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
504

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
505

Startbod:
€ 10
€ 25
Kavel nr:
506

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Riokko batterij-puntlasapparaat, puntlasapparaat met led-scherm, USB-opladen, 8-voudig instelbare mini-puntlasser, B09XM777C4

Startbod:
€ 10
€ 25
Kavel nr:
507

Startbod:
€ 2
€ 14
Kavel nr:
508

Ongebruikt, ok. DURATECH Elektrische Precisie Schroevendraaier Set, 55 Stuks Mini Batterij Elektrische Schroevendraaier 3.6V met 50 Magnetische Bits, LED Licht, Micro-B USB Opladen voor Horloge, Laptop, Bril, Speelgoed, B093C18W9P

Startbod:
€ 2
€ 13
Kavel nr:
509

Startbod:
€ 9
€ 13
Kavel nr:
510

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Huepar LR-6RG Laserdetector voor hartslag-kruislijnlaser, digitale laserontvanger voor rode en groene laserstralen tot 50-60 m, 3-zijdige LED-indicatoren, automatische uitschakeltimer, inclusief klemhouder, B07GVC2XD9

Startbod:
€ 15
€ 36
Kavel nr:
511

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, SOYOND Draagbare powerstation, 7500 mAh zonne-generator, met zonnepaneel, voor outdoor camping, noodvissen, tour-groepen, rits, met USB DC stopcontact, microgenerator (inclusief zonnepaneel), B0B5WGGZXB

Startbod:
€ 30
€ 90
Kavel nr:
512

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Makita DJV182ZJ DJV182Z B-09765 Accu-Handzaag, Zonder Accu/Oplader, 390 W, 18 V, Blauw/Zilver, B00M215F6E

Startbod:
€ 30
€ 90
Kavel nr:
513

Startbod:
€ 10
€ 30
Kavel nr:
514

Startbod:
€ 10
€ 30
Kavel nr:
515

Startbod:
€ 12
€ 40
Kavel nr:
516

Ongebruikt, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y

Startbod:
€ 12
€ 20
Kavel nr:
517

Startbod:
€ 2
€ 17
Kavel nr:
518

Ongebruikt, ok. WORKPRO 25-delige mix oscillerende zaagbladen Multi-tool bladen Zaagblad Snelsluiting voor Multitools, B01JRQ77TE

Startbod:
€ 2
€ 18
Kavel nr:
519

Startbod:
€ 2
€ 17
Kavel nr:
520