Ongebruikt, ok , KOOSLA 12-voudige stekkertoren met overspanningsbeveiliging (4000 W/16 A), afzonderlijk schakelbare stekkerdoos met 6 USB-aansluitingen, voor kantoor, keuken, tafel, 5 m, zwart… , B09NKQ8HVK
YOUSHARES Kleine Energiebesparende warmtestraler : 1500 W verwarming, 2 modi, elektrische verwarming, , interieur met PTC keramiek, thermostaat, timer, omvalbeveiliging, B0BBZP5X98
Ongebruikt, getest en werkend, TOZO T10 Bluetooth 5.3 Oordopjes Echte Draadloze Stereo-koptelefoon IPX8 Waterdicht In Het oor Draadloos Oplaadetui Ingebouwde Microfoon Headset Premium Geluid Met Diepe Bas Voor Hardloopsporten Zwart , B07J2Z5DBM
Gebruikssporen, getest en werkend, TOZO T10 Bluetooth 5.3 Oordopjes Echte Draadloze Stereo-koptelefoon IPX8 Waterdicht In Het oor Draadloos Oplaadetui Ingebouwde Microfoon Headset Premium Geluid Met Diepe Bas Voor Hardloopsporten Zwart , B07J2Z5DBM
Ongebruikt, ok, getest en werkend. Etlephe Mini-versterker HiFi-versterker Bluetooth 5.0 Stereo Audio 12V 220V 600W 2-kanaals LCD-scherm High Fidelity draagbare FM-radio SD/USB-kaartingang voor thuis of in de auto, B094N6H21T
Ongebruikt, ok, getest en werkend. LEKATO Guitar Looper met voeding, 9 loops 40 minuten opnametijd, gitaarlooper, ingebouwd stemapparaat, onbeperkte overdub, elektronisch looper-effectpedaal voor elektrische gitaarbas (met adapter), B09JFQ6QLV
Ongeopend in seal, Happy Plugs Play (4-15 Jaar) Volume Limited Kids Bluetooth Koptelefoon r - hoge geluidskwaliteit en ruisonderdrukking, BT 5,0 , USB-C & Leder - Rosé-Gold , B09PG3GSMP
Ongeopend in seal , Letsactiv Draadloze hoofdtelefoon voor tv, over-ear headsets met draadloze 2,4 GHz HF-zender-oplaaddock, zendt draadloos tot 35 uur audio-afspeeltijd, plug-play, geen vertraging , B0B155NK6Q
Ongebruikt, getest en werkend Zamkol Bluetooth 4.2 luidspreker, 20W draadloze luidspreker, TWS & AUX & USB, IPX6 subwoofer schokbestendig luidspreker, audio stereo 360
Gebruikssporen, getest en werkend Zamkol Bluetooth 4.2 luidspreker, 20W draadloze luidspreker, TWS & AUX & USB, IPX6 subwoofer schokbestendig luidspreker, audio stereo 360
Gebruikssporen,enkel toestel geen acc. , getest en werkend Zamkol Bluetooth 4.2 luidspreker, 20W draadloze luidspreker, TWS & AUX & USB, IPX6 subwoofer schokbestendig luidspreker, audio stereo 360
Minieme gebruikssporen, ok, NexiGo N940P 2K Zoomable Webcam with Remote and Software Controls
Sony Starvis Sensor
1080P@ 60FPS
3X Zoom in
Dual Stereo Microphone , zwart B0915WSZZ0
Ongeopend, L-Link MAGNA USB 3.0 behuizing zwart , B078Y62NHN
Ongeopende verpakking, ok, KDL White Smart-RFID-kaarten 125 kHz TK4100 / EM4100 / EM4200 kunststof PVC toegangscontrolekaart schrijfbeveiliging 100 stuks per verpakking, B07TRSR3VB
Ongeopend, Bluetooth Smartwatch Outdoor Sport IP67 Waterdichte Stappenteller Hartslagmeter Oproep Herinnering Fitness Smartwatch voor IOS en Android (roestvrij stalen band, goudkleurig)
2x Ongeopend, Bluetooth Smartwatch Outdoor Sport IP67 Waterdichte Stappenteller Hartslagmeter Oproep Herinnering Fitness Smartwatch voor IOS en Android (roestvrij stalen band, goudkleurig)
Ongebruikt, ok, Uhuru Professionele podcast microfoonset 192kHZ/24bit met microfoonstandaard, shock mount, windbescherming, popfilter voor radio, opname, YouTube, Podcast, Gaming , B07QDQ94FY
Ongebruikt, ok, BONTEC Monitor Wall Mount Bracket for 2 13-27" Screens , Fully Adjustable Gas Spring Monitor Arm, Ergonomic Height Adjustable, Tilt Swivel & Rotate, VESA 75x75, 100x100 mm
Ongebruikt, getest en werkend, Tayogo S2 Bluetooth-hoofdtelefoon met handsfree-functie, handsfree-functie, hifi-stereo-hoofdtelefoon met microfoon , B07QRG2B3K
Ongeopend, ok, qianduo Stapelbare Mining Case Rack, Computer Kabels Organizer Moederbord Beugel, Open Mijnbouw Rig Frame ETH/ETC/ZEC Ether Accessoire Gereedschap Metalen voor 6/8 GPU , B08YN71B7W