Ongebruikt,ok, 12pack, X-Sense XS01-WR Wireless Networkable Smoke Detector , 12-pack, X-Sense XS01-WR Wireless Networkable Smoke Detector B08QJJGMWH
Ongebruikt,ok,verpakking beschadigd, 6pack, X-Sense XS01-WR Wireless Networkable Smoke Detector , 6-pack, X-Sense XS01-WR Wireless Networkable Smoke Detector B08766FG4N
Ongebruikt,ok, 3pack, X-Sense XS01-WR Wireless Networkable Smoke Detector , 3-pack, X-Sense XS01-WR Wireless Networkable Smoke Detector B098TD2GJF
Ongebruikt, getest en werkend. 2 x Shadowhawk Cree XHP70.2 Led-zaklamp, extreem helder, 10.000 lumen, USB-oplaadbaar, tactische zaklamp, IP67 waterdicht, 5 lichtmodi, zoombaar, voor kamperen, wandelen, noodgevallen, 21700 batterij [Energieklasse A+++], B099S4CR82
Ongebruikt, ok, set v 3 X-Sense Wireless Interlinked Combination Smoke Alarm and Carbon Monoxide Detector with LCD Display & 10-Year Battery, SC07-W, Link+, 3-Pack
X-Sense Mini Autonome Rookmelder, Brandmelder met 10 jaar levenslange onvervangbare batterij met stilteknop, EN 14604-conform, XS03, 6-pack
Ongebruikt, getest en werkend, X-Sense Rookmelder SD12
VDs & TÜV volgens EN 14604 geteste vuurmelder, rookmelder, brandmelder, v set van 5 , B07F377ML5
2x Ongebruikt, getest en werkend, Heiman Wifi-koolmonoxide-waarschuwingsmelder, CO-melder incl. CO-concentratie, 10 jaar sensor, TÜV-gecertificeerd volgens EN 50291 wit, eenvoudige installatie (WS-720ES), B09WVFFRLD
Ongeopende verpakkingen, 2 x GorillaGritt Rubber Deurstopper - Deur Stop Wig, Grote Op zwaar werk berekende Flexibele Deurhouder - Zwart 4 Pak, B079853ZLC
Ongebruikt, getest en werkend, Heiman CO2-apparaatmeter, temperatuurmeter, CO-melder, luchtkwaliteit, 400 tot 5000 PPM met omgevingstemperatuur, luchtvochtigheid, datum en tijd, CO2-monitor, vochtigheidsmeter, binnenklimaat, B09BHRB4KN
Ongeopende verpakkingen, 2 x GOLD DEER 10 stuks kleur vergulde kleine sleutel set standaard SAE 5/32"-7/16 extra slanke sleutel set combinatiesleutel set open einde en doos einde ontstekingssleutels met rolzak en grote ring, B09MPWY9BY
Ongeopende verpakkingen, 2 x GOLD DEER 20 Stuks Mini Moersleutel Set Standaard Metrisch en SAE 5/32"-7/16" & 4-11mm Extra Slanke Sleutel Set Open End en Box End Contactsleutel Set Combinatiesleutel Set met Opbergrol Pouch, B099284MNR
Ongeopende verpakking, beschadigde verpakking, Lsnisni Hoofdlamp 2000 lumen (2 stuks), LED Hoofdlamp Werkt op Batterijen met 6 Lichtstanden, 6 AAA-batterijen Inbegrepen, IP×5 Waterdicht [Energieklasse A+++], B09WQKNHX8
Ongebruikt, ok. 2 x Shadowhawk professionele krachtige LED-zaklamp, 10000 lumen oplaadbare krachtige LED-zaklampen, militaire tactische zaklamp IP67 waterdicht, 5 zaklampmodi, kamperen, wandelen (met 5000 mAh-batterijen) [Energieklasse A+++], B09XX93ZB1
PLM 15 verpakkingen, getest en lamp brandt, 15 verpakkingen, totaal 19 lampen, Konyks , 9x Wit, 10 lampen colour
Ongeopend, 3D bakstenen behang, doe-het-zelf verwijderbare peal en stick PE-schuim muursticker, geluidsisolerend behang voor woonkamer, slaapkamer, bar, tv-muur (wit, 12 stuks) = 46,56 m² , B07DVK4WNZ
2x Ongeopend, Hausun Parrot Lock, Patio Deurbeveiliging Lock, Franse deurslot, High Security Deadlock, Draagbaar, Geen sleutel nodig, B09L4W7Y58
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, TECKNET Draadloze deurbel, draadloze deurbel 400 m bereik, 2 ontvangers en 1 zender, draadloze deurbel, 38 beltonen, plug in voor stopcontact, bel en belknop, met led-display
Ongebruikt, ok, Polaire Grip - 2 Sneeuwkettingen
Loopvlakkettingen - Maat 30, 3760035010234