Retourgoederen huishoud, verzorging, werkmateriaal, IT Deel 1

Veiling nr: 
3080

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock

Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Kijkdag(en)
01/04/2023 - 09:00 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
07/04/2023 - 08:30 tot 12:30
08/04/2023 - 08:30 tot 12:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
20/03/2023 - 12:00
Einddatum: 
03/04/2023 - 19:00
Aantal kavels: 
1194 kavels
Startbod: 
€ 50
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
721

Ongebruikt,ok, 12pack, X-Sense XS01-WR Wireless Networkable Smoke Detector , 12-pack, X-Sense XS01-WR Wireless Networkable Smoke Detector B08QJJGMWH

Startbod: 
€ 50
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
722

Ongebruikt,ok, 12pack, X-Sense XS01-WR Wireless Networkable Smoke Detector , 12-pack, X-Sense XS01-WR Wireless Networkable Smoke Detector B08QJJGMWH

Startbod: 
€ 50
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
723

Ongebruikt,ok, 12pack, X-Sense XS01-WR Wireless Networkable Smoke Detector , 12-pack, X-Sense XS01-WR Wireless Networkable Smoke Detector B08QJJGMWH

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
724

Ongebruikt,ok,verpakking beschadigd, 6pack, X-Sense XS01-WR Wireless Networkable Smoke Detector , 6-pack, X-Sense XS01-WR Wireless Networkable Smoke Detector B08766FG4N

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
725

Ongebruikt,ok,verpakking beschadigd, 6pack, X-Sense XS01-WR Wireless Networkable Smoke Detector , 6-pack, X-Sense XS01-WR Wireless Networkable Smoke Detector B08766FG4N

Startbod: 
€ 16
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
726

Ongebruikt,ok, 3pack, X-Sense XS01-WR Wireless Networkable Smoke Detector , 3-pack, X-Sense XS01-WR Wireless Networkable Smoke Detector B098TD2GJF

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
15
Hoogste bod: 
€ 51
Afgelopen
Kavel nr: 
727

Ongebruikt, getest en werkend. 2 x Shadowhawk Cree XHP70.2 Led-zaklamp, extreem helder, 10.000 lumen, USB-oplaadbaar, tactische zaklamp, IP67 waterdicht, 5 lichtmodi, zoombaar, voor kamperen, wandelen, noodgevallen, 21700 batterij [Energieklasse A+++], B099S4CR82

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
15
Hoogste bod: 
€ 51
Afgelopen
Kavel nr: 
728

Ongebruikt, getest en werkend. 2 x Shadowhawk Cree XHP70.2 Led-zaklamp, extreem helder, 10.000 lumen, USB-oplaadbaar, tactische zaklamp, IP67 waterdicht, 5 lichtmodi, zoombaar, voor kamperen, wandelen, noodgevallen, 21700 batterij [Energieklasse A+++], B099S4CR82

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
729

Ongebruikt, getest en werkend. 2 x Shadowhawk Cree XHP70.2 Led-zaklamp, extreem helder, 10.000 lumen, USB-oplaadbaar, tactische zaklamp, IP67 waterdicht, 5 lichtmodi, zoombaar, voor kamperen, wandelen, noodgevallen, 21700 batterij [Energieklasse A+++], B099S4CR82

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 90
Afgelopen
Kavel nr: 
730

Ongebruikt, ok, set v 3 X-Sense Wireless Interlinked Combination Smoke Alarm and Carbon Monoxide Detector with LCD Display & 10-Year Battery, SC07-W, Link+, 3-Pack

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
731

X-Sense Mini Autonome Rookmelder, Brandmelder met 10 jaar levenslange onvervangbare batterij met stilteknop, EN 14604-conform, XS03, 6-pack

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
732

X-Sense Mini Autonome Rookmelder, Brandmelder met 10 jaar levenslange onvervangbare batterij met stilteknop, EN 14604-conform, XS03, 6-pack

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
733

X-Sense Mini Autonome Rookmelder, Brandmelder met 10 jaar levenslange onvervangbare batterij met stilteknop, EN 14604-conform, XS03, 6-pack

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
734

Ongebruikt, getest en werkend, X-Sense Rookmelder SD12
VDs & TÜV volgens EN 14604 geteste vuurmelder, rookmelder, brandmelder, v set van 5 , B07F377ML5

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
735

Ongebruikt, getest en werkend, X-Sense Rookmelder SD12
VDs & TÜV volgens EN 14604 geteste vuurmelder, rookmelder, brandmelder, v set van 5 , B07F377ML5

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
736

Ongebruikt, getest en werkend, X-Sense Rookmelder SD12
VDs & TÜV volgens EN 14604 geteste vuurmelder, rookmelder, brandmelder, v set van 5 , B07F377ML5

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
737

2x Ongebruikt, getest en werkend, Heiman Wifi-koolmonoxide-waarschuwingsmelder, CO-melder incl. CO-concentratie, 10 jaar sensor, TÜV-gecertificeerd volgens EN 50291 wit, eenvoudige installatie (WS-720ES), B09WVFFRLD

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
738

2x Ongebruikt, getest en werkend, Heiman Wifi-koolmonoxide-waarschuwingsmelder, CO-melder incl. CO-concentratie, 10 jaar sensor, TÜV-gecertificeerd volgens EN 50291 wit, eenvoudige installatie (WS-720ES), B09WVFFRLD

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
739

2x Ongebruikt, getest en werkend, Heiman Wifi-koolmonoxide-waarschuwingsmelder, CO-melder incl. CO-concentratie, 10 jaar sensor, TÜV-gecertificeerd volgens EN 50291 wit, eenvoudige installatie (WS-720ES), B09WVFFRLD

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
740

2x Ongebruikt, getest en werkend, Heiman Wifi-koolmonoxide-waarschuwingsmelder, CO-melder incl. CO-concentratie, 10 jaar sensor, TÜV-gecertificeerd volgens EN 50291 wit, eenvoudige installatie (WS-720ES), B09WVFFRLD

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
741

2x Ongebruikt, getest en werkend, Heiman Wifi-koolmonoxide-waarschuwingsmelder, CO-melder incl. CO-concentratie, 10 jaar sensor, TÜV-gecertificeerd volgens EN 50291 wit, eenvoudige installatie (WS-720ES), B09WVFFRLD

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
742

Ongeopende verpakkingen, 2 x GorillaGritt Rubber Deurstopper - Deur Stop Wig, Grote Op zwaar werk berekende Flexibele Deurhouder - Zwart 4 Pak, B079853ZLC

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
743

Ongeopende verpakkingen, 2 x GorillaGritt Rubber Deurstopper - Deur Stop Wig, Grote Op zwaar werk berekende Flexibele Deurhouder - Zwart 4 Pak, B079853ZLC

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
744

Ongebruikt, getest en werkend, Heiman CO2-apparaatmeter, temperatuurmeter, CO-melder, luchtkwaliteit, 400 tot 5000 PPM met omgevingstemperatuur, luchtvochtigheid, datum en tijd, CO2-monitor, vochtigheidsmeter, binnenklimaat, B09BHRB4KN

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
745

Ongeopende verpakkingen, 2 x GOLD DEER 10 stuks kleur vergulde kleine sleutel set standaard SAE 5/32"-7/16 extra slanke sleutel set combinatiesleutel set open einde en doos einde ontstekingssleutels met rolzak en grote ring, B09MPWY9BY

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
746

Ongeopende verpakkingen, 2 x GOLD DEER 10 stuks kleur vergulde kleine sleutel set standaard SAE 5/32"-7/16 extra slanke sleutel set combinatiesleutel set open einde en doos einde ontstekingssleutels met rolzak en grote ring, B09MPWY9BY

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
747

Ongeopende verpakkingen, 2 x GOLD DEER 20 Stuks Mini Moersleutel Set Standaard Metrisch en SAE 5/32"-7/16" & 4-11mm Extra Slanke Sleutel Set Open End en Box End Contactsleutel Set Combinatiesleutel Set met Opbergrol Pouch, B099284MNR

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
748

Ongeopende verpakkingen, 2 x GOLD DEER 20 Stuks Mini Moersleutel Set Standaard Metrisch en SAE 5/32"-7/16" & 4-11mm Extra Slanke Sleutel Set Open End en Box End Contactsleutel Set Combinatiesleutel Set met Opbergrol Pouch, B099284MNR

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
749

Ongeopende verpakking, beschadigde verpakking, Lsnisni Hoofdlamp 2000 lumen (2 stuks), LED Hoofdlamp Werkt op Batterijen met 6 Lichtstanden, 6 AAA-batterijen Inbegrepen, IP×5 Waterdicht [Energieklasse A+++], B09WQKNHX8

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
14
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
750

Ongebruikt, ok. 2 x Shadowhawk professionele krachtige LED-zaklamp, 10000 lumen oplaadbare krachtige LED-zaklampen, militaire tactische zaklamp IP67 waterdicht, 5 zaklampmodi, kamperen, wandelen (met 5000 mAh-batterijen) [Energieklasse A+++], B09XX93ZB1

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
751

PLM 15 verpakkingen, getest en lamp brandt, 15 verpakkingen, totaal 19 lampen, Konyks , 9x Wit, 10 lampen colour

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
752

Ongeopend, 3D bakstenen behang, doe-het-zelf verwijderbare peal en stick PE-schuim muursticker, geluidsisolerend behang voor woonkamer, slaapkamer, bar, tv-muur (wit, 12 stuks) = 46,56 m² , B07DVK4WNZ

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
14
Hoogste bod: 
€ 60
Afgelopen
Kavel nr: 
753

Ongeopend, 3D bakstenen behang, doe-het-zelf verwijderbare peal en stick PE-schuim muursticker, geluidsisolerend behang voor woonkamer, slaapkamer, bar, tv-muur (wit, 12 stuks) = 46,56 m² , B07DVK4WNZ

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
754

2x Ongeopend, Hausun Parrot Lock, Patio Deurbeveiliging Lock, Franse deurslot, High Security Deadlock, Draagbaar, Geen sleutel nodig, B09L4W7Y58

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
755

2x Ongeopend, Hausun Parrot Lock, Patio Deurbeveiliging Lock, Franse deurslot, High Security Deadlock, Draagbaar, Geen sleutel nodig, B09L4W7Y58

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
756

2x Ongeopend, Hausun Parrot Lock, Patio Deurbeveiliging Lock, Franse deurslot, High Security Deadlock, Draagbaar, Geen sleutel nodig, B09L4W7Y58

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
758

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, TECKNET Draadloze deurbel, draadloze deurbel 400 m bereik, 2 ontvangers en 1 zender, draadloze deurbel, 38 beltonen, plug in voor stopcontact, bel en belknop, met led-display

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
759

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, TECKNET Draadloze deurbel, draadloze deurbel 400 m bereik, 2 ontvangers en 1 zender, draadloze deurbel, 38 beltonen, plug in voor stopcontact, bel en belknop, met led-display

Startbod: 
€ 40
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
760

Ongebruikt, ok, Polaire Grip - 2 Sneeuwkettingen
Loopvlakkettingen - Maat 30, 3760035010234