Ongebruikt, ok, Bosytro 48V 12.5A 600W LED schakelvoeding industriële voeding motor transformator voeding AC to DC, B088TWGZ7D
Ongebruikt, niet getest, volledig, ok, SWAWIS Dompelpomp, vuilwaterpomp, DC 12 V, 50 W, 4200 l/u, dompelwaterpomp, 2,3 m kabel met klem, B09JF5PM8V
Lichte gebruikssporen, niet getest, volledig, ok, SWAWIS Dompelpomp, vuilwaterpomp, DC 12 V, 50 W, 4200 l/u, dompelwaterpomp, 2,3 m kabel met klem, B09JF5PM8V
Ongeopend, ok, dozen licht beschadigd. 2 x Olietrommelpomp met hendel, handpomp voor oliepomp met antisliphandvat Telescopische vatpomp met verwijderbare sproeier, voor diesel kerosine versnellingsbakolie Motorolieoverdracht 20L / min, B091CYQCG1