Ongeopend, licht beschadigde verpakking , Smileader SFP SERIE wasmachine,8 kg, 1400 UpM, Smart Home - Wi-Fi, Refresh Steam Care, BLDC-Motor,Bijlaadfunctie, [Energieklasse B] , B0B82389QB
Ongebruikt, getest en werkend, lichte beschadigingen (zie foto), Bomann GB 7236 - Mini-Diepvriezer- wit, 4004470723625
Ongebruikt, getest en werkend, Alpicool X50 50L compressor Auto Koel/vrieskast, elektrische koelkast 12/24V en 100-240V, Autokoelkast voor auto, vrachtwagen, camping met stopcontact en USB-poort, Tot -20?
Ongeopend, Renpho vervangfilter voor R-M003, H13 HEPA- en actiefkoolfilter, B08Z3FWL29
Ongebruikt, getest en werkend, Comfee CMSN 20 Wh Microwave / Solo Microwave with 5 Power Levels / Interior Lighting / Easy Defrost / 360° Turntable / Two Controls / 20L / 700W / White Mechanical , B08NJNKG7R
ONGEOPEND, Lenovo Notebook V15 (82C5S01800) Windows 10 NAO Academic , 256GB SSD , Intel Core i3-1005G1 1,2GHz. , 15.6" 1920x1080 , 4GB DDR4-SDRAM. B08SWFHXTS
Ongebruikt, getest en werkend, gereset naar fabrieksinstellingen, Xiaomi Redmi Note 10 Pro Smartphone RAM 6GB ROM 128GB 6.67"120Hz AMOLED DotDisplay 108MP Groothoekcamera 5020mAh (typ) NFC Dual SIM , B08Y8PKDTC
Ongebruikt, getest en werkend, gereset naar fabrieksinstellingen, Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G Grijs 6GB RAM 128GB ROM, B09RZYRTF1
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, gereset naar fabrieksinstellingen, OPPO A73 5G Smartphone - 128GB - Ink Black, zwart, B08JH5V9LY
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Cozeemax Professionele 2000 W stoomstrijkijzer met 1,8 l watertank en 60 minuten permanente stoom, 30 seconden snelle opwarming, voor kleding, gordijnen, B094CXYWHQ
Ongebruikt, getest en werkend, Draadloze Haardroger met Diffuser - Oplaadbare föhn met lage temperatuur voor krullend, steil, pluizig en natuurlijk haar – Draagbaar, licht en met houder , B09X5C3264
Ongebruikt, getest en werkend, ok, IsEasy inductiekookplaat, 1 plaat 2100 W, 28 cm kookplaat, draagbare inductiekookplaat, 9 warmtestanden, 8 uur timer, aanraakbediening, boosterfunctie, zwart, 220-240 V, B09KG6WZPX
Ongebruikt, getest en werkend, ok, ZenCore Elektrische Waterkoker 1.7L Heetwaterkoker1500W Snelle Heetwaterkoker met LED-indicator, Snoerloos BPA-vrij, 304 Roestvrij Staal Automatische Uitschakeling en Droogkookbeveiliging, B08XBNDNM7
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Lepulse Body Fat Scales, Bluetooth weegschaal met lichaamsvet en spiermassa, digitale personenweegschaal met lichaamsvetanalyse, Smart Scales Body Fat Muscle Mass, ITO, App, B092VJFLP6
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Ahoolye 800W multifunctionele staafmixer, 5 in 1 staafmixer zwart en rood, B09P53TLQ2
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, URAQT Handstofzuiger, 8500PA Krachtige Stofzuigers, 120W Auto Stofzuiger, Draagbare stofzuiger, USB Oplaadbare Stofzuiger Nat/Droog, B08L7VKH54
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, URAQT Handstofzuiger, 8500PA Krachtige Stofzuigers, 120W Auto Stofzuiger, Draagbare stofzuiger, USB Oplaadbare Stofzuiger Nat/Droog, B08L7VKH54
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Oplaadkabel ontbreekt, ok, URAQT Handstofzuiger, 8500PA Krachtige Stofzuigers, 120W Auto Stofzuiger, Draagbare stofzuiger, USB Oplaadbare Stofzuiger Nat/Droog, B08L7VKH54
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, verpakking ontbreekt. Bonsenkitchen Automatische broodrooster 4 sneden, roestvrij staal broodrooster 1600 W, 6 bruiningsniveaus en 3 modi (ontdooien, opwarmen en uitschakelmode), afneembare kruimellade, zilver, B08K8NJ7MZ
Ongebruikt, getest en werkend, ok. ZenCore Elektrische Waterkoker 1.7L Heetwaterkoker1500W Snelle Heetwaterkoker met LED-indicator, Snoerloos BPA-vrij, 304 Roestvrij Staal Automatische Uitschakeling en Droogkookbeveiliging, B08XBNDNM7
Ongebruikt, getest en werkend, ok. Cozeemax Retro popcornmachine, 1200W voor thuis popcornmachine maker met hete air, vetvrije popcornmachine, olievrij, éénknopsbediening, popcorn popper, rood, B08SWC2T2S
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ushining Seniorentelefoon met klapdeksel, ontgrendeld, met grote toetsen met hoog volume, 2,8 + 1,8 inch dual display, FM-radio, 1200 mAh batterij, oplaadstation, camera voor ouderen (rood) , B08R7DH2WY
Ongebruikt, getest en werkend, ushining Seniorentelefoon met klapdeksel, ontgrendeld, met grote toetsen met hoog volume, 2,8 + 1,8 inch dual display, FM-radio, 1200 mAh batterij, oplaadstation, camera voor ouderen (rood) , B08R7DH2WY
Ongebruikt, getest en werkend, ok. Mini opvouwbare wasmachine draagbare wasmachine ultrasone reiniging blue ray sterilisatie automatische wasmachine met centrifuge voor het wassen van ondergoed 4,5 l capaciteit, B0B3DHQKQ1
Ongebruikt, getest en werkend, GARDOM Broodrooster 4 sneetjes automatisch - broodrooster roestvrij staal lange sleuf 1400 W met 6 standen van thermostaatregeling & ontdooiing
Reheat
Cancel & kruimelschaal B08S73LPR8
Reheat