Retourgoederen huishoud, verzorging, werkmateriaal, IT Deel 1

Veiling nr: 
3080

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock

Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Kijkdag(en)
01/04/2023 - 09:00 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
07/04/2023 - 08:30 tot 12:30
08/04/2023 - 08:30 tot 12:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
20/03/2023 - 12:00
Einddatum: 
03/04/2023 - 19:00
Aantal kavels: 
1194 kavels
Startbod: 
€ 50
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 170
Afgelopen
Kavel nr: 
1

Ongeopend, licht beschadigde verpakking , Smileader SFP SERIE wasmachine,8 kg, 1400 UpM, Smart Home - Wi-Fi, Refresh Steam Care, BLDC-Motor,Bijlaadfunctie, [Energieklasse B] , B0B82389QB

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
8

Ongebruikt, getest en werkend, lichte beschadigingen (zie foto), Bomann GB 7236 - Mini-Diepvriezer- wit, 4004470723625

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
19
Hoogste bod: 
€ 150
Afgelopen
Kavel nr: 
9

Ongebruikt, getest en werkend, Alpicool X50 50L compressor Auto Koel/vrieskast, elektrische koelkast 12/24V en 100-240V, Autokoelkast voor auto, vrachtwagen, camping met stopcontact en USB-poort, Tot -20?

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
11

Ongeopend, Renpho vervangfilter voor R-M003, H13 HEPA- en actiefkoolfilter, B08Z3FWL29

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 23
Afgelopen
Kavel nr: 
12

Ongebruikt, getest en werkend, Comfee CMSN 20 Wh Microwave / Solo Microwave with 5 Power Levels / Interior Lighting / Easy Defrost / 360° Turntable / Two Controls / 20L / 700W / White Mechanical , B08NJNKG7R

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
13

Ongebruikt, getest en werkend, Comfee CMSN 20 Wh Microwave / Solo Microwave with 5 Power Levels / Interior Lighting / Easy Defrost / 360° Turntable / Two Controls / 20L / 700W / White Mechanical , B08NJNKG7R

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
14

Ongebruikt, getest en werkend, Comfee CMSN 20 Wh Microwave / Solo Microwave with 5 Power Levels / Interior Lighting / Easy Defrost / 360° Turntable / Two Controls / 20L / 700W / White Mechanical , B08NJNKG7R

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
28

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Zamufo Handheld Vacuum Cleaner Battery, Car Handheld Vacuum Cleaner Wireless with LED Light, Mini Portable Vacuum Cleaner Pet Hair for Home, Pet and Car, 120 W , B09W5LB6X2

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
29

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Zamufo Handheld Vacuum Cleaner Battery, Car Handheld Vacuum Cleaner Wireless with LED Light, Mini Portable Vacuum Cleaner Pet Hair for Home, Pet and Car, 120 W , B09W5LB6X2

Startbod: 
€ 60
Biedingen: 
13
Hoogste bod: 
€ 270
Afgelopen
Kavel nr: 
34

ONGEOPEND, Lenovo Notebook V15 (82C5S01800) Windows 10 NAO Academic , 256GB SSD , Intel Core i3-1005G1 1,2GHz. , 15.6" 1920x1080 , 4GB DDR4-SDRAM. B08SWFHXTS

Startbod: 
€ 50
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 120
Afgelopen
Kavel nr: 
35

Ongebruikt, getest en werkend, gereset naar fabrieksinstellingen, Xiaomi Redmi Note 10 Pro Smartphone RAM 6GB ROM 128GB 6.67"120Hz AMOLED DotDisplay 108MP Groothoekcamera 5020mAh (typ) NFC Dual SIM , B08Y8PKDTC

Startbod: 
€ 70
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 130
Afgelopen
Kavel nr: 
36

Ongebruikt, getest en werkend, gereset naar fabrieksinstellingen, Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G Grijs 6GB RAM 128GB ROM, B09RZYRTF1

Startbod: 
€ 40
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 90
Afgelopen
Kavel nr: 
37

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, gereset naar fabrieksinstellingen, OPPO A73 5G Smartphone - 128GB - Ink Black, zwart, B08JH5V9LY

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 27
Afgelopen
Kavel nr: 
41

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Cozeemax Professionele 2000 W stoomstrijkijzer met 1,8 l watertank en 60 minuten permanente stoom, 30 seconden snelle opwarming, voor kleding, gordijnen, B094CXYWHQ

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
42

Ongebruikt, getest en werkend, Draadloze Haardroger met Diffuser - Oplaadbare föhn met lage temperatuur voor krullend, steil, pluizig en natuurlijk haar – Draagbaar, licht en met houder , B09X5C3264

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
71

Ongebruikt, getest en werkend, ok, IsEasy inductiekookplaat, 1 plaat 2100 W, 28 cm kookplaat, draagbare inductiekookplaat, 9 warmtestanden, 8 uur timer, aanraakbediening, boosterfunctie, zwart, 220-240 V, B09KG6WZPX

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
72

Ongebruikt, getest en werkend, ok, IsEasy inductiekookplaat, 1 plaat 2100 W, 28 cm kookplaat, draagbare inductiekookplaat, 9 warmtestanden, 8 uur timer, aanraakbediening, boosterfunctie, zwart, 220-240 V, B09KG6WZPX

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
73

Ongebruikt, getest en werkend, ok, IsEasy inductiekookplaat, 1 plaat 2100 W, 28 cm kookplaat, draagbare inductiekookplaat, 9 warmtestanden, 8 uur timer, aanraakbediening, boosterfunctie, zwart, 220-240 V, B09KG6WZPX

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
74

Ongebruikt, getest en werkend, ok, IsEasy inductiekookplaat, 1 plaat 2100 W, 28 cm kookplaat, draagbare inductiekookplaat, 9 warmtestanden, 8 uur timer, aanraakbediening, boosterfunctie, zwart, 220-240 V, B09KG6WZPX

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
75

Ongebruikt, getest en werkend, ok, IsEasy inductiekookplaat, 1 plaat 2100 W, 28 cm kookplaat, draagbare inductiekookplaat, 9 warmtestanden, 8 uur timer, aanraakbediening, boosterfunctie, zwart, 220-240 V, B09KG6WZPX

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
76

Ongebruikt, getest en werkend, ok, IsEasy inductiekookplaat, 1 plaat 2100 W, 28 cm kookplaat, draagbare inductiekookplaat, 9 warmtestanden, 8 uur timer, aanraakbediening, boosterfunctie, zwart, 220-240 V, B09KG6WZPX

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
108

Ongebruikt, getest en werkend, ok, ZenCore Elektrische Waterkoker 1.7L Heetwaterkoker1500W Snelle Heetwaterkoker met LED-indicator, Snoerloos BPA-vrij, 304 Roestvrij Staal Automatische Uitschakeling en Droogkookbeveiliging, B08XBNDNM7

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
110

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Lepulse Body Fat Scales, Bluetooth weegschaal met lichaamsvet en spiermassa, digitale personenweegschaal met lichaamsvetanalyse, Smart Scales Body Fat Muscle Mass, ITO, App, B092VJFLP6

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
111

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Lepulse Body Fat Scales, Bluetooth weegschaal met lichaamsvet en spiermassa, digitale personenweegschaal met lichaamsvetanalyse, Smart Scales Body Fat Muscle Mass, ITO, App, B092VJFLP6

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
125

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Ahoolye 800W multifunctionele staafmixer, 5 in 1 staafmixer zwart en rood, B09P53TLQ2

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
147

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, URAQT Handstofzuiger, 8500PA Krachtige Stofzuigers, 120W Auto Stofzuiger, Draagbare stofzuiger, USB Oplaadbare Stofzuiger Nat/Droog, B08L7VKH54

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
148

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, URAQT Handstofzuiger, 8500PA Krachtige Stofzuigers, 120W Auto Stofzuiger, Draagbare stofzuiger, USB Oplaadbare Stofzuiger Nat/Droog, B08L7VKH54

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
149

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, URAQT Handstofzuiger, 8500PA Krachtige Stofzuigers, 120W Auto Stofzuiger, Draagbare stofzuiger, USB Oplaadbare Stofzuiger Nat/Droog, B08L7VKH54

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
150

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Oplaadkabel ontbreekt, ok, URAQT Handstofzuiger, 8500PA Krachtige Stofzuigers, 120W Auto Stofzuiger, Draagbare stofzuiger, USB Oplaadbare Stofzuiger Nat/Droog, B08L7VKH54

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
151

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Oplaadkabel ontbreekt, ok, URAQT Handstofzuiger, 8500PA Krachtige Stofzuigers, 120W Auto Stofzuiger, Draagbare stofzuiger, USB Oplaadbare Stofzuiger Nat/Droog, B08L7VKH54

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
159

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, verpakking ontbreekt. Bonsenkitchen Automatische broodrooster 4 sneden, roestvrij staal broodrooster 1600 W, 6 bruiningsniveaus en 3 modi (ontdooien, opwarmen en uitschakelmode), afneembare kruimellade, zilver, B08K8NJ7MZ

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
184

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Zamufo Handheld Vacuum Cleaner Battery, Car Handheld Vacuum Cleaner Wireless with LED Light, Mini Portable Vacuum Cleaner Pet Hair for Home, Pet and Car, 120 W , B09W5LB6X2

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
185

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, Zamufo Handheld Vacuum Cleaner Battery, Car Handheld Vacuum Cleaner Wireless with LED Light, Mini Portable Vacuum Cleaner Pet Hair for Home, Pet and Car, 120 W , B09W5LB6X2

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
221

Ongebruikt, getest en werkend, ok. ZenCore Elektrische Waterkoker 1.7L Heetwaterkoker1500W Snelle Heetwaterkoker met LED-indicator, Snoerloos BPA-vrij, 304 Roestvrij Staal Automatische Uitschakeling en Droogkookbeveiliging, B08XBNDNM7

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
223

Ongebruikt, getest en werkend, ok. Cozeemax Retro popcornmachine, 1200W voor thuis popcornmachine maker met hete air, vetvrije popcornmachine, olievrij, éénknopsbediening, popcorn popper, rood, B08SWC2T2S

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
245

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ushining Seniorentelefoon met klapdeksel, ontgrendeld, met grote toetsen met hoog volume, 2,8 + 1,8 inch dual display, FM-radio, 1200 mAh batterij, oplaadstation, camera voor ouderen (rood) , B08R7DH2WY

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
246

Ongebruikt, getest en werkend, ushining Seniorentelefoon met klapdeksel, ontgrendeld, met grote toetsen met hoog volume, 2,8 + 1,8 inch dual display, FM-radio, 1200 mAh batterij, oplaadstation, camera voor ouderen (rood) , B08R7DH2WY

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
278

Ongebruikt, getest en werkend, ok. Mini opvouwbare wasmachine draagbare wasmachine ultrasone reiniging blue ray sterilisatie automatische wasmachine met centrifuge voor het wassen van ondergoed 4,5 l capaciteit, B0B3DHQKQ1

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
288

Ongebruikt, getest en werkend, GARDOM Broodrooster 4 sneetjes automatisch - broodrooster roestvrij staal lange sleuf 1400 W met 6 standen van thermostaatregeling & ontdooiing
Reheat
Cancel & kruimelschaal B08S73LPR8

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
289

Ongebruikt, getest en werkend, GARDOM Broodrooster 4 sneetjes automatisch - broodrooster roestvrij staal lange sleuf 1400 W met 6 standen van thermostaatregeling & ontdooiing
Reheat
Cancel & kruimelschaal B08S73LPR8

Pagina's

Filter op categorie