Retourgoederen huishoud, verzorging, werkmateriaal, IT Deel 1

3080

Aantal kavels:
1194 kavels
Startbod:
€ 2
€ 3
Kavel nr:
161

Ongebruikt, lichte kras op zijkant, kleur is groen. AORIN Waterfles?350/500/750 ML?Everyday Drinkfles BPA-Vrij?Houdt 24+ uur koud, 12 uur warm?Ideale Sportbeker voor kinderen, School, Sport, Buiten, Fiets, Fitness, B071DKCRXG

Startbod:
€ 27
€ 0
Kavel nr:
162

Ongebruikt, ok. Bestaande uit 6 X garde K45, 1 X garde 5K452WW en 2 X kneedhaak. 6 X B000SIA84W, 1 X B08496YRC4, 2 X B00005LD48.

Startbod:
€ 4
€ 11
Kavel nr:
163

Ongebruikt, ok. QILICZ T-vormige sieradenstandaard, sieradenhouder, kettinghouder, 3 staven, sieradenboom, kettingstandaard, horlogestandaard, oorbelhouder, sieradenopslag voor ringen, oorbellen, armbanden, horloges en accessoires, zwart, B087ZZT1CB

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
164

Ongebruikt, ok, NICWELL draagbare monddouche professionele mondsprinkler, 4 modi en 5 reservestukken met 360 graden draaibaar, oplaadbaar, USB, IPX7, waterdicht, B088628SVR

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
165

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
166

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
167

Startbod:
€ 12
€ 16
Kavel nr:
168

Getest en werkend, minieme gebruikssporen : 999924 flashes remaining, IPL Hair Removal Device for Men and Women, 999,99 Light Pulses, Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN22

Startbod:
€ 12
€ 14
Kavel nr:
169

Getest en werkend, minieme gebruikssporen : 999801 flashes remaining, IPL Hair Removal Device for Men and Women, 999,99 Light Pulses, Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN23

Startbod:
€ 12
€ 12
Kavel nr:
170

Getest en werkend, minieme gebruikssporen : 999803 flashes remaining, IPL Hair Removal Device for Men and Women, 999,99 Light Pulses, Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN24

Startbod:
€ 12
€ 16
Kavel nr:
171

Getest en werkend, minieme gebruikssporen : 999208 flashes remaining, IPL Hair Removal Device for Men and Women, 999,99 Light Pulses, Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25

Startbod:
€ 12
€ 12
Kavel nr:
172

Getest en werkend, miniemer gebruikssporen : 999188 flashes remaining, IPL Hair Removal Device for Men and Women, 999,99 Light Pulses, Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25

Startbod:
€ 12
€ 14
Kavel nr:
173

Getest en werkend, minieme gebruikssporen : 999863 flashes remaining, IPL Hair Removal Device for Men and Women, 999,99 Light Pulses, Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25

Startbod:
€ 8
€ 0
Kavel nr:
174

Startbod:
€ 20
€ 25
Kavel nr:
175

Ongeopend, Massagepistool, RENPHO massagepistool met USB-C-oplaadpoort, 5 massagekoppen en 6 massagemodi massagepistool met LED-aanraakscherm voor nek, rug, schouders en benen B09QPGTLG8

Startbod:
€ 15
€ 21
Kavel nr:
176

Ongeopend, Massagepistool, RENPHO massagepistool met USB-C-oplaadpoort, 5 massagekoppen en 6 massagemodi massagepistool met LED-aanraakscherm voor nek, rug, schouders en benen B09QPGTLG9

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
177

Ongeopend in seal, Massagepistool, RENPHO Massage R3 mini Gun Deep Tissue, Tot 3200RPM Spier Massager met Type-C Opladen, 2500mAh Batterij voor Spier Ontspanning Herstel, Zwart , B09CDHGWW7

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
178

Ongeopend, Ikasmile Dental Calculus remover kit+ tools, B0BM52RLGF

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
179

Startbod:
€ 9
€ 15
Kavel nr:
180

2x Ongeopend, Ikasmile Dental Calculus remover kit+ tools, B0BM52RLGF

Startbod:
€ 9
€ 17
Kavel nr:
181

Startbod:
€ 2
€ 50
Kavel nr:
182

Ongebruikt, getest en werkend, ok. Singer naaimachine, kunststof, roze, 45 x 22 x 35 cm, B06Y2PRC2Z

Startbod:
€ 4
€ 12
Kavel nr:
183

Ongebruikt, getest en werkend, ok. Afloia elektrische kleine luchtontvochtiger voor thuis, 2200 kubieke voet draagbare luchtontvochtiger met 17oz capaciteit voor badkamer babykamer slaapkamer camper kelder caravan kantoor garage, hoge luchtvochtigheid, automatische uitschakeling, B07V43VJYT

Startbod:
€ 7
€ 9
Kavel nr:
184

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
185

Startbod:
€ 3
€ 5
Kavel nr:
186

Ongeopend, in seal, Wildolo Premium siliconen dildo 16cm--Kaatje (violet & roze), B09W5V3M2S

Startbod:
€ 3
€ 9
Kavel nr:
187

Startbod:
€ 8
€ 60
Kavel nr:
188

Ongebruikt, ok, Sumeber automatische mannelijke masturbators, elektrische mannelijke masturbator met 7 roterende stuwmodi Elektrische masturbator Heen en weer vagina siliconen seksspeeltje, B0B53JDGGM

Startbod:
€ 8
€ 50
Kavel nr:
189

Startbod:
€ 10
€ 14
Kavel nr:
190

Ongebruikt, getest en werkend, RENPHO oogmassageapparaat met warmtecompressie, vibratie en bluetooth-muziek, opvouwbaar oplaadbaar, oogtherapie om oogpijn te verlichten, droge ogen en slaap te verbeteren (A-White), B07SM61FCT

Startbod:
€ 10
€ 18
Kavel nr:
191

Ongebruikt, RENPHO 2.0 - Oogmassageapparaat met afstandsbediening en warmtefunctie, draadloos muziek, oplaadbaar, oogtherapie ter verlichting van oogpijn, verbetert droge ogen en slaap. (A-White), B088BJ8B1G

Startbod:
€ 80
€ 120
Kavel nr:
192

Ongeopend, Plastic seals intact, Auxfun Premium Sex Machine, Plug and Play Ficking Machine, 5 Attachments Adult Love Machine, Unisex Push Machine with Remote Control, Portable Machine , B09BDXP1C4

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
193

Ongeopend in seal ,Realistic Silicone Dildo-Poselis, Wildolo 9.40" Glow-in-The-Dark Dildo with Suction Cup, Flexible Fantasy Toy, Adult Sex Toy , B09WYGSGGT

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
194

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
195

Ongeopend in seal, Wildolo Realistische dildo, 30 cm grote siliconen dildo met zuignap, seksspeelgoed voor volwassenen, B09QHJS8X3

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
196

Startbod:
€ 5
€ 21
Kavel nr:
197

Ongeopend, in seal, Vibrator voor vrouwen, seksspeelgoed voor koppels, clitoris likken zuiger voor vrouwen, seksspeelgoed, tong, likken, clitoris stimulatie met 8 zuig- en 5 tongmodi, seksspeelgoed voor de vrouw, B00WB8U6QW

Startbod:
€ 8
€ 30
Kavel nr:
198

Ongeopend in seal, beschadigde verpakking, Zadicc Vibrerende prostaatmassageapparaat met penisringen met 9 modi voor indrukken en trillingen, anale vibrators met afstandsbediening, B09SCCN4JY

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
199

Startbod:
€ 3
€ 4
Kavel nr:
200

Bij elk toestel werken er een paar led's niet, 3 stuks, , getest en werkend, , B06ZXWWCS4