8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, ok, beschadigde plastiek verpakking. 2 x WORKPRO Hot Glue Sticks 11 mm x 200 mm, 100 stuks, Lijmpistool Sticks Resin EVA voor DIY Hobbycraft Algemene reparaties, Woondecoratie en Lijmprojecten, Smelten/Instelling Tijd: 15S, B08B68JRQX
Ongebruikt, ok, beschadigde plastiek verpakking. 2 x WORKPRO Hot Glue Sticks 11 mm x 200 mm, 100 stuks, Lijmpistool Sticks Resin EVA voor DIY Hobbycraft Algemene reparaties, Woondecoratie en Lijmprojecten, Smelten/Instelling Tijd: 15S, B08B68JRQX
Ongeopend, 3D bakstenen behang, doe-het-zelf verwijderbare peal en stick PE-schuim muursticker, geluidsisolerend behang voor woonkamer, slaapkamer, bar, tv-muur (wit, 12 stuks) = 46,56 m² , B07DVK4WNZ
Ongeopend, 3D bakstenen behang, doe-het-zelf verwijderbare peal en stick PE-schuim muursticker, geluidsisolerend behang voor woonkamer, slaapkamer, bar, tv-muur (wit, 12 stuks) = 46,56 m² , B07DVK4WNZ