Retourgoederen huishoud, verzorging, werkmateriaal, IT Deel 1

Veiling nr: 
3080

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock

Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Kijkdag(en)
01/04/2023 - 09:00 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
07/04/2023 - 08:30 tot 12:30
08/04/2023 - 08:30 tot 12:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
20/03/2023 - 12:00
Einddatum: 
03/04/2023 - 19:00
Aantal kavels: 
1194 kavels
Startbod: 
€ 100
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 100
Afgelopen
Kavel nr: 
18

Ongebruikt, enkel plastic voetjes/bescherming defect, Morso Forno Gas Grande Grill Scandinavische GasBBQ , Anthrazit-Grau , 3 Branders, Brandervermogen (kW): 7,4; gewicht (kg): 26,1; grillkap: gegoten aluminium, grillrooster (cm): 58 x 70, , rooster : gietijzer, H x B x D): 49,2 / 72,6 / 62,7; , Butaan + Propaan , B07T1HYXWK

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
49

Ongeopend, Multi Blade able Safe Mandoline Slicer, Pro Chopper voor Vlees en Groente, Keuken Groente Dicer met 5 RVS Blades voor Julienne, B09C19Y3RT

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
50

Ongebruikt, getest en werkend. NEUFLY Vacuümmachine, droge en vochtige levensmiddelen, waterdicht, tot 32 cm breed, met 15 vacuümzakken en slang, B08RSM5QZ8

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
51

Ongebruikt, getest en werkend, zakken ontbreken. NEUFLY Vacuümmachine, droge en vochtige levensmiddelen, waterdicht, tot 32 cm breed, met 15 vacuümzakken en slang, B08RSM5QZ8

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
67

Ongebruikt, ok, zwart, Overmont Gietijzeren pan in ‘Dutch Oven‘-stijl, gebruiksklaar, ingebrand, dubbelfunctie deksel/braadpan, B07X21BKN9

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 31
Afgelopen
Kavel nr: 
68

Ongebruikt, ok, zwart, Overmont Gietijzeren pan in ‘Dutch Oven‘-stijl, gebruiksklaar, ingebrand, dubbelfunctie deksel/braadpan, B07X21BKN9

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
69

Ongebruikt, ok, zwart, Overmont Gietijzeren pan in ‘Dutch Oven‘-stijl, gebruiksklaar, ingebrand, dubbelfunctie deksel/braadpan, B07X21BKN9

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 27
Afgelopen
Kavel nr: 
70

Ongebruikt, ok, zwart, Overmont Gietijzeren pan in ‘Dutch Oven‘-stijl, gebruiksklaar, ingebrand, dubbelfunctie deksel/braadpan, B07X21BKN9

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
77

Ongeopend, Onekut koksmes 328mm , B091MYSNMV

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
78

Ongeopend, Onekut koksmes 328mm , B091MYSNMV

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
79

Ongeopend, Onekut koksmes 328mm , B091MYSNMV

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
80

Ongeopend, Onekut koksmes 328mm , B091MYSNMV

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
106

Ongebruikt, 2 X STONELINE Back to Nature koekenpan 24 cm, beide deuk in rand , niet perfect rond, made in Germany, pan met antiaanbaklaag met echte steendeeltjes, alle warmtebronnen incl. inductie, vetvrij braden, B07K4SXSQK

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
107

Ongebruikt, 2 X STONELINE Back to Nature koekenpan 24 cm, 1 X houten handvat is ok, 1 X grijs afneembaar handvat is kleine deuk in rand, niet perfect rond, made in Germany, pan met antiaanbaklaag met echte steendeeltjes, alle warmtebronnen incl. inductie, vetvrij braden, B07K4SXSQK

Startbod: 
€ 35
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
122

Ongeopend, KORVO inbouwspoelbak 36 CM* 48 CM met Bamboe snijplank ,Workstation Ledge Aanrecht, Handgemaakte 16 Gauge SUS304 Rvs Enkele Kom met Bamboe Snijplank, B08C71N1VH

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
130

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Tafelbestek voor 6 personen, Pleafind 24-delig mat goud bestek, RVS bestek, tafelbestekset met mes, vork, lepel, vaatwasmachinebestendig, B09TXBHKJM

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
143

Ongebruikt, 1 X ok, 1 X deuk. STONELINE Made in Germany koekenpan 24 cm, pan met antiaanbaklaag met echte steendeeltjes, alle warmtebronnen incl. inductie, vet of olie vrij braden, B0772QXZ8Y

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
144

Ongebruikt, ok. STONELINE Made in Germany 2 X koekenpan 28 cm, 1 X koekenpan 24 cm. Pan met antiaanbaklaag en echte steendeeltjes, alle fornuizen inclusief inductie, vet- of olievrij frituren, B0772MBFSK

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
145

1 X Ongebruikt, 1 X minieme gebruikssporen.

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
203

Ongebruikt, getest en werkend, ok. Butaanbrander met brandstofmeter, TBTEEK Keukenbrander met één hand en verstelbare vlam voor BBQ, bakken, crèmes, knutselen en lassen (butaangas niet inbegrepen), B08PNXT71G

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
204

Ongebruikt, getest en werkend, ok. Butaanbrander met brandstofmeter, TBTEEK Keukenbrander met één hand en verstelbare vlam voor BBQ, bakken, crèmes, knutselen en lassen (butaangas niet inbegrepen), B08PNXT71G

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
205

Ongebruikt, getest en werkend, ok. Butaanbrander met brandstofmeter, TBTEEK Keukenbrander met één hand en verstelbare vlam voor BBQ, bakken, crèmes, knutselen en lassen (butaangas niet inbegrepen), B08PNXT71G

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
220

Ongebruikt, ok. Easyworkz Stovetop Espresso Maker 300ml Roestvrijstalen Moka Pot Koffiezetapparaten,Zilver, B08GFMNNZG

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
221

Ongebruikt, getest en werkend, ok. ZenCore Elektrische Waterkoker 1.7L Heetwaterkoker1500W Snelle Heetwaterkoker met LED-indicator, Snoerloos BPA-vrij, 304 Roestvrij Staal Automatische Uitschakeling en Droogkookbeveiliging, B08XBNDNM7

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
222

Ongebruikt, ok. HiveNets lade voor capsules van metaal, inhoud 36 capsules, B073PWSRBP

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
224

Ongebruikt, getest en werkend, ok. FOHERE wafelijzer, 1200 W Belgisch wafelijzer met antiaanbaklaag en eenvoudige reiniging, instelbare temperatuur, roestvrij staal, geïsoleerd handvat, wafelijzer voor 4 wafels, B09T2KPDDV

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
229

2x Ongeopend, Annie's Kitchen Handgemaakte Bamboe Stoommand Rice Cooker 1 Knoedelmakerkit, 4 Herbruikbare Voeringen, 2 Sets Eetstokjes - Multicooker Steamer Rijstkoker, Dim Sum, Vis, Vlees, (25,4 Cm 3 Manden) , B08K9DWC83

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
230

Ongeopend, Annie's Kitchen Handgemaakte Bamboe Stoommand Rice Cooker 1 Knoedelmakerkit, 4 Herbruikbare Voeringen, 2 Sets Eetstokjes - Multicooker Steamer Rijstkoker, Dim Sum, Vis, Vlees, (25,4 Cm 3 Manden) , B08K9DWC83

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
231

Ongeopend, Annie's Kitchen Handgemaakte Bamboe Stoommand Rice Cooker 1 Knoedelmakerkit, 4 Herbruikbare Voeringen, 2 Sets Eetstokjes - Multicooker Steamer Rijstkoker, Dim Sum, Vis, Vlees, (25,4 Cm 3 Manden) , B08K9DWC83

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
233

Ongebruikt, ok, FirstBuy wafelijzer, met indicatielampje voor ontbijt, 4 plakjes non-stick vierkante elektrische wafelijzer met kabelopwinder, wafelijzer professioneel apparaat, zwart, B09BCZCNX1

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
234

Lichte Gebruikssporen, ok, FirstBuy wafelijzer, met indicatielampje voor ontbijt, 4 plakjes non-stick vierkante elektrische wafelijzer met kabelopwinder, wafelijzer professioneel apparaat, zwart, B09BCZCNX1

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
235

Ongeopend, MALACASA, Series Regular, 8-delige set crème wit porselein ontbijtgranen kom dessertkom soepkom 440ml , (12,5 x 12,5 x 6,5 cm/440 ml/266 g) , B01M1RO5UK

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
236

Ongeopend, MALACASA, Series Regular, 8-delige set crème wit porselein ontbijtgranen kom dessertkom soepkom 440ml , (12,5 x 12,5 x 6,5 cm/440 ml/266 g) , B01M1RO5UK

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
237

Ongeopend, MALACASA, Series Regular, 8-delige set crème wit porselein ontbijtgranen kom dessertkom soepkom 440ml , (12,5 x 12,5 x 6,5 cm/440 ml/266 g) , B01M1RO5UK

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
279

Ongebruikt, ok, Varrex Universele flessenhouder voor koelkast voor 4 flessen (oppervlak verchroomd), B08JGC7LPM, 33*43*11.5 cm

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
280

Ongebruikt, ok, Varrex Universele flessenhouder voor koelkast voor 4 flessen (oppervlak verchroomd), B08JGC7LPM, 33*43*11.5 cm

Startbod: 
€ 35
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
407

Ongeopend, KORVO inbouwspoelbak 36 CM* 48 CM met Bamboe snijplank ,Workstation Ledge Aanrecht, Handgemaakte 16 Gauge SUS304 Rvs Enkele Kom met Bamboe Snijplank, B08C71N1VH

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
424

Ongebruikt, volledig, CECIPA vierkante roestvrijstalen spoelbak met kraangat, ingebouwde spoelbak 50 x 45 cm, keukenspoelbak voor kast vanaf 50 cm Inclusief zeepdispenser, sifon, B07THCHHNT

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
575

2 ongeopende packs met 2 zelfklevende en 2 waterdichte sponshouders en haken met roestvrij staal materiaal voor de keuken (roestvrij metaal, 48 mm x 48 mm) B0BL2KWSPP

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
576

2 ongeopende packs met 2 zelfklevende en 2 waterdichte sponshouders en haken met roestvrij staal materiaal voor de keuken (roestvrij metaal, 48 mm x 48 mm) B0BL2KWSPP

Pagina's

Filter op categorie