Ongebruikt, enkel plastic voetjes/bescherming defect, Morso Forno Gas Grande Grill Scandinavische GasBBQ , Anthrazit-Grau , 3 Branders, Brandervermogen (kW): 7,4; gewicht (kg): 26,1; grillkap: gegoten aluminium, grillrooster (cm): 58 x 70, , rooster : gietijzer, H x B x D): 49,2 / 72,6 / 62,7; , Butaan + Propaan , B07T1HYXWK
Ongeopend, Multi Blade able Safe Mandoline Slicer, Pro Chopper voor Vlees en Groente, Keuken Groente Dicer met 5 RVS Blades voor Julienne, B09C19Y3RT
Ongebruikt, getest en werkend. NEUFLY Vacuümmachine, droge en vochtige levensmiddelen, waterdicht, tot 32 cm breed, met 15 vacuümzakken en slang, B08RSM5QZ8
Ongebruikt, getest en werkend, zakken ontbreken. NEUFLY Vacuümmachine, droge en vochtige levensmiddelen, waterdicht, tot 32 cm breed, met 15 vacuümzakken en slang, B08RSM5QZ8
Ongebruikt, ok, zwart, Overmont Gietijzeren pan in ‘Dutch Oven‘-stijl, gebruiksklaar, ingebrand, dubbelfunctie deksel/braadpan, B07X21BKN9
Ongebruikt, 2 X STONELINE Back to Nature koekenpan 24 cm, beide deuk in rand , niet perfect rond, made in Germany, pan met antiaanbaklaag met echte steendeeltjes, alle warmtebronnen incl. inductie, vetvrij braden, B07K4SXSQK
Ongebruikt, 2 X STONELINE Back to Nature koekenpan 24 cm, 1 X houten handvat is ok, 1 X grijs afneembaar handvat is kleine deuk in rand, niet perfect rond, made in Germany, pan met antiaanbaklaag met echte steendeeltjes, alle warmtebronnen incl. inductie, vetvrij braden, B07K4SXSQK
Ongeopend, KORVO inbouwspoelbak 36 CM* 48 CM met Bamboe snijplank ,Workstation Ledge Aanrecht, Handgemaakte 16 Gauge SUS304 Rvs Enkele Kom met Bamboe Snijplank, B08C71N1VH
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Tafelbestek voor 6 personen, Pleafind 24-delig mat goud bestek, RVS bestek, tafelbestekset met mes, vork, lepel, vaatwasmachinebestendig, B09TXBHKJM
Ongebruikt, 1 X ok, 1 X deuk. STONELINE Made in Germany koekenpan 24 cm, pan met antiaanbaklaag met echte steendeeltjes, alle warmtebronnen incl. inductie, vet of olie vrij braden, B0772QXZ8Y
Ongebruikt, ok. STONELINE Made in Germany 2 X koekenpan 28 cm, 1 X koekenpan 24 cm. Pan met antiaanbaklaag en echte steendeeltjes, alle fornuizen inclusief inductie, vet- of olievrij frituren, B0772MBFSK
Ongebruikt, getest en werkend, ok. Butaanbrander met brandstofmeter, TBTEEK Keukenbrander met één hand en verstelbare vlam voor BBQ, bakken, crèmes, knutselen en lassen (butaangas niet inbegrepen), B08PNXT71G
Ongebruikt, ok. Easyworkz Stovetop Espresso Maker 300ml Roestvrijstalen Moka Pot Koffiezetapparaten,Zilver, B08GFMNNZG
Ongebruikt, getest en werkend, ok. ZenCore Elektrische Waterkoker 1.7L Heetwaterkoker1500W Snelle Heetwaterkoker met LED-indicator, Snoerloos BPA-vrij, 304 Roestvrij Staal Automatische Uitschakeling en Droogkookbeveiliging, B08XBNDNM7
Ongebruikt, ok. HiveNets lade voor capsules van metaal, inhoud 36 capsules, B073PWSRBP
Ongebruikt, getest en werkend, ok. FOHERE wafelijzer, 1200 W Belgisch wafelijzer met antiaanbaklaag en eenvoudige reiniging, instelbare temperatuur, roestvrij staal, geïsoleerd handvat, wafelijzer voor 4 wafels, B09T2KPDDV
2x Ongeopend, Annie's Kitchen Handgemaakte Bamboe Stoommand Rice Cooker 1 Knoedelmakerkit, 4 Herbruikbare Voeringen, 2 Sets Eetstokjes - Multicooker Steamer Rijstkoker, Dim Sum, Vis, Vlees, (25,4 Cm 3 Manden) , B08K9DWC83
Ongeopend, Annie's Kitchen Handgemaakte Bamboe Stoommand Rice Cooker 1 Knoedelmakerkit, 4 Herbruikbare Voeringen, 2 Sets Eetstokjes - Multicooker Steamer Rijstkoker, Dim Sum, Vis, Vlees, (25,4 Cm 3 Manden) , B08K9DWC83
Ongebruikt, ok, FirstBuy wafelijzer, met indicatielampje voor ontbijt, 4 plakjes non-stick vierkante elektrische wafelijzer met kabelopwinder, wafelijzer professioneel apparaat, zwart, B09BCZCNX1
Lichte Gebruikssporen, ok, FirstBuy wafelijzer, met indicatielampje voor ontbijt, 4 plakjes non-stick vierkante elektrische wafelijzer met kabelopwinder, wafelijzer professioneel apparaat, zwart, B09BCZCNX1
Ongeopend, MALACASA, Series Regular, 8-delige set crème wit porselein ontbijtgranen kom dessertkom soepkom 440ml , (12,5 x 12,5 x 6,5 cm/440 ml/266 g) , B01M1RO5UK
Ongebruikt, ok, Varrex Universele flessenhouder voor koelkast voor 4 flessen (oppervlak verchroomd), B08JGC7LPM, 33*43*11.5 cm
Ongebruikt, volledig, CECIPA vierkante roestvrijstalen spoelbak met kraangat, ingebouwde spoelbak 50 x 45 cm, keukenspoelbak voor kast vanaf 50 cm Inclusief zeepdispenser, sifon, B07THCHHNT
2 ongeopende packs met 2 zelfklevende en 2 waterdichte sponshouders en haken met roestvrij staal materiaal voor de keuken (roestvrij metaal, 48 mm x 48 mm) B0BL2KWSPP