Retourgoederen huishoud, verzorging, werkmateriaal, IT Deel 1

Veiling nr: 
3080

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock

Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Kijkdag(en)
01/04/2023 - 09:00 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
07/04/2023 - 08:30 tot 12:30
08/04/2023 - 08:30 tot 12:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
20/03/2023 - 12:00
Einddatum: 
03/04/2023 - 19:00
Aantal kavels: 
1194 kavels
Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 80
Afgelopen
Kavel nr: 
561

Ongeopende verpakking, beschadigde verpakking (transport), ONECE Douchesysteem met Thermostaat Regendouche vierkante Doucheset Douchekraan Doucheset met Verstelbare Douchestang, Hoofddouche, Handdouche, Zwart, B098F4C3KK

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 80
Afgelopen
Kavel nr: 
562

Ongeopend, beschadigde verpakking, ok, ONECE Douchesysteem met Thermostaat Regendouche vierkante Douchekraan Doucheset roestvrijstalen Hoofddouche met Messing Handdouche, B07QST8BYT

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 70
Afgelopen
Kavel nr: 
563

Ongeopend, beschadigde verpakking, ok, ONECE Douchesysteem met Thermostaat Regendouche Doucheset RVS Douchezuil met 12 inch Hoofddouche, 3 Straalsoorten Handdouche en Verstelbare Douchestang, Chroom, B07QMSY2YS

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 70
Afgelopen
Kavel nr: 
564

Ongeopend, beschadigde verpakking, ok, ONECE Douchesysteem met Thermostaat Regendouche Doucheset RVS Douchezuil met 12 inch Hoofddouche, 3 Straalsoorten Handdouche en Verstelbare Douchestang, Chroom, B07QMSY2YS

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
565

Ongebruikt, ok. Dolinvo wastafelkraan voor de badkamer met afneembare beluchter Waterbesparende wastafelkraan met één handgreep Geborsteld roestvrij staal Anti-vingerafdruk met keramische cartridge zonder lekken met roestvrijstalen slangen, B091B9JN2M

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
566

Ongebruikt, volledig, Homelody waterkraan badkamer wastafel mengkraan badkraan wastafelarmatuur eenhandsmengkraan wastafel armatuur voor badkamer, B078PFQ6WZ

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
567

Ongebruikt, volledig, Tohlar uitschuifbare keukenkraan, hogedruk roterende kraan, keuken Chrome eengreepsmengkraan voor keuken, B095P483YV

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
568

Ongebruikt, ok, foto's indicatief, kleur is chroom. TADRORT keukenkraan chroom spiraalveer 360° draaibare keukenmengkraan met 2 straalsoorten spoelbakmengkraan met spray eengreepsmengkraan keuken, B09JFGVR3S

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
569

Ongebruikt, ok. AiHom Badkamer Wastafelkranen Mixer Chroom Messing Single Level Wastafel Kraan, B088CZY2Y2

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
570

Ongebruikt, volledig, Aihom Zwarte Keukenmengkraan met Flexibele Uitloop 360 ° Draaibare Keukenkraan Eengreeps Wastafelkranen in Messing, B083W1K6GT

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
571

Ongebruikt, volledig, Aihom Zwarte Keukenmengkraan met Flexibele Uitloop 360 ° Draaibare Keukenkraan Eengreeps Wastafelkranen in Messing, B083W1K6GT

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
572

Ongebruikt, volledig, CECIPA vierkante roestvrijstalen spoelbak met kraangat, ingebouwde spoelbak 50 x 45 cm, keukenspoelbak voor kast vanaf 50 cm Inclusief zeepdispenser, sifon, B07THCHHNT

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
573

Ongeopend, licht beschadigde doos, Aihom Zwarte Keukenmengkraan met Flexibele Uitloop 360 ° Draaibare Keukenkraan Eengreeps Wastafelkranen in Messing, B083W1K6GT

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
574

Ongeopend, licht beschadigde doos, Aihom Zwarte Keukenmengkraan met Flexibele Uitloop 360 ° Draaibare Keukenkraan Eengreeps Wastafelkranen in Messing, B083W1K6GT

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
575

2 ongeopende packs met 2 zelfklevende en 2 waterdichte sponshouders en haken met roestvrij staal materiaal voor de keuken (roestvrij metaal, 48 mm x 48 mm) B0BL2KWSPP

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
576

2 ongeopende packs met 2 zelfklevende en 2 waterdichte sponshouders en haken met roestvrij staal materiaal voor de keuken (roestvrij metaal, 48 mm x 48 mm) B0BL2KWSPP

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
577

2 ongeopende packs met 2 zelfklevende en 2 waterdichte sponshouders en haken met roestvrij staal materiaal voor de keuken (roestvrij metaal, 48 mm x 48 mm) B0BL2KWSPP

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
578

Ongebruikt, ok, Gobesty open haard ventilator geen elektriciteit 6 bladen verstelbare kachel ventilator warmte aangedreven ventilator met thermometer warmte aangedreven open haard ventilator voor houtgestookte open haard vuurplaats, B0BJZ5PXVL

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
579

Ongebruikt, ok, Gobesty open haard ventilator geen elektriciteit 6 bladen verstelbare kachel ventilator warmte aangedreven ventilator met thermometer warmte aangedreven open haard ventilator voor houtgestookte open haard vuurplaats, B0BJZ5PXVL

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
580

Ongebruikt, ok, Gobesty open haard ventilator geen elektriciteit 6 bladen verstelbare kachel ventilator warmte aangedreven ventilator met thermometer warmte aangedreven open haard ventilator voor houtgestookte open haard vuurplaats, B0BJZ5PXVL

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
581

Ongebruikt, ok, thermometer sticker ontbreekt, Gobesty open haard ventilator geen elektriciteit 6 bladen verstelbare kachel ventilator warmte aangedreven ventilator met thermometer warmte aangedreven open haard ventilator voor houtgestookte open haard vuurplaats, B0BJZ5PXVL

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
582

Ongebruikt, ok, Stove Fan for Fireplace, magnetische kachelventilator, voor hout/brandhout/haard/kachelpijp, stille kachelventilator, stroomloos, met 2 krachtige magneten (magneten en ring) , B09JCCY3HW

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
583

Ongebruikt, ok, Stove Fan for Fireplace, magnetische kachelventilator, voor hout/brandhout/haard/kachelpijp, stille kachelventilator, stroomloos, met 2 krachtige magneten (magneten en ring) , B09JCCY3HW

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
584

Ongebruikt, ok, Stove Fan for Fireplace, magnetische kachelventilator, voor hout/brandhout/haard/kachelpijp, stille kachelventilator, stroomloos, met 2 krachtige magneten (magneten en ring) , B09JCCY3HW

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
585

Ongebruikt, spanring ontbreekt, Stove Fan for Fireplace, magnetische kachelventilator, voor hout/brandhout/haard/kachelpijp, stille kachelventilator, stroomloos, met 2 krachtige magneten (magneten en ring) , B09JCCY3HW

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
586

Ongeopend, ok, verpakking beschadigd. BIGP 450 stuks gesleufde veerpennen, holle splitpennen Assortiment RVS veerpennen, metalen fittingen, holle pennen Maten Diameter 2,0-10 mm, B08XK38H3Y

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
587

Ongeopend, ok, verpakking beschadigd. BIGP 450 stuks gesleufde veerpennen, holle splitpennen Assortiment RVS veerpennen, metalen fittingen, holle pennen Maten Diameter 2,0-10 mm, B08XK38H3Y

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
588

Ongeopend, niet compleet, zie foto's, verpakking beschadigd. BIGP 2 x 450 stuks gesleufde veerpennen, holle splitpennen Assortiment RVS veerpennen, metalen fittingen, holle pennen Maten Diameter 2,0-10 mm, B08XK38H3Y

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
589

Ongeopend, ok. Silverline 269067 12-in-1 Multi-Tool, B00S6M13F0

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
590

Ongeopend, ok. Silverline 269067 12-in-1 Multi-Tool, B00S6M13F0

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
591

Ongebruikt, ok. Fyore COB LED Werklamp Oplaadbare met Magnetische Base & Opknoping Haak Draagbare Inspectie Torch Lamp Zaklamp USB Opladen Camping Werklampen, B07Z1B1QJS

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
592

Ongeopend, verpakking beschadigd. Bolatus 112 stuks zeskantschroeven M6 M8 M10 DIN 933 roestvrij staal zeskantschroeven met moeren machineschroeven schroefdraadschroeven en sluitringen in assortimentdoos schroevenset, B09KT8MVKP

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
593

Ongeopend, ok. HAUSEIGN 30 stuks Oogschroef 3,5 x 50 mm, RVS, haken voor schroefhaken, ringbouten, schroefogen, ooghaken, plafondhaken, B0B9K8WRLY

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
594

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Can CrusherBreaker Plastic Bottle Recycling Tool Can Crusher Can Press 2.5 L , B0BD7BHKSN

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
595

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Can CrusherBreaker Plastic Bottle Recycling Tool Can Crusher Can Press 2.5 L , B0BD7BHKSN

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
596

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Can CrusherBreaker Plastic Bottle Recycling Tool Can Crusher Can Press 2.5 L , B0BD7BHKSN

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
597

2 verpakkingen van 10 stuks, ongebruikt, 3-H Garagehaken,Garage Opslag Haken 10 stuks,Muurhaken Ladderhaken voor Opslag Opknoping Organiseren Elektrisch Gereedschap, B08JJDNFKC

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
598

Ongebruikt, ok. Draadloze deurbel, multifunctionele elektrische intercom Voice Doorbell Intercom Kit Bidirectionele deurbel thuis (zilver), B07NBRD361

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
599

Ongebruikt, ok. 15 stuks 10 x 60 cm PEVA, antislip, trap, zelfklevend, sterke plakbanden voor trappen en badkamers, B08GS4GH69

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 2
Afgelopen
Kavel nr: 
600

Ongebruikt, ok. Housolution Drijvende plankhouders, 4 stuks driehoekige wandhouder 8 inch verstopt, zware belastingshoek, 45 kg draagvermogen, metalen plankdrager met schroeven, wandmontage voor planken, zwart, B09R1JBT16