8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongeopende verpakking, beschadigde verpakking (transport), ONECE Douchesysteem met Thermostaat Regendouche vierkante Doucheset Douchekraan Doucheset met Verstelbare Douchestang, Hoofddouche, Handdouche, Zwart, B098F4C3KK
Ongeopend, beschadigde verpakking, ok, ONECE Douchesysteem met Thermostaat Regendouche vierkante Douchekraan Doucheset roestvrijstalen Hoofddouche met Messing Handdouche, B07QST8BYT
Ongeopend, beschadigde verpakking, ok, ONECE Douchesysteem met Thermostaat Regendouche Doucheset RVS Douchezuil met 12 inch Hoofddouche, 3 Straalsoorten Handdouche en Verstelbare Douchestang, Chroom, B07QMSY2YS
Ongeopend, beschadigde verpakking, ok, ONECE Douchesysteem met Thermostaat Regendouche Doucheset RVS Douchezuil met 12 inch Hoofddouche, 3 Straalsoorten Handdouche en Verstelbare Douchestang, Chroom, B07QMSY2YS
Ongebruikt, ok. Dolinvo wastafelkraan voor de badkamer met afneembare beluchter Waterbesparende wastafelkraan met één handgreep Geborsteld roestvrij staal Anti-vingerafdruk met keramische cartridge zonder lekken met roestvrijstalen slangen, B091B9JN2M
Ongebruikt, volledig, Homelody waterkraan badkamer wastafel mengkraan badkraan wastafelarmatuur eenhandsmengkraan wastafel armatuur voor badkamer, B078PFQ6WZ
Ongebruikt, volledig, Tohlar uitschuifbare keukenkraan, hogedruk roterende kraan, keuken Chrome eengreepsmengkraan voor keuken, B095P483YV
Ongebruikt, ok, foto's indicatief, kleur is chroom. TADRORT keukenkraan chroom spiraalveer 360° draaibare keukenmengkraan met 2 straalsoorten spoelbakmengkraan met spray eengreepsmengkraan keuken, B09JFGVR3S
Ongebruikt, ok. AiHom Badkamer Wastafelkranen Mixer Chroom Messing Single Level Wastafel Kraan, B088CZY2Y2
Ongebruikt, volledig, Aihom Zwarte Keukenmengkraan met Flexibele Uitloop 360 ° Draaibare Keukenkraan Eengreeps Wastafelkranen in Messing, B083W1K6GT
Ongebruikt, volledig, Aihom Zwarte Keukenmengkraan met Flexibele Uitloop 360 ° Draaibare Keukenkraan Eengreeps Wastafelkranen in Messing, B083W1K6GT
Ongebruikt, volledig, CECIPA vierkante roestvrijstalen spoelbak met kraangat, ingebouwde spoelbak 50 x 45 cm, keukenspoelbak voor kast vanaf 50 cm Inclusief zeepdispenser, sifon, B07THCHHNT
Ongeopend, licht beschadigde doos, Aihom Zwarte Keukenmengkraan met Flexibele Uitloop 360 ° Draaibare Keukenkraan Eengreeps Wastafelkranen in Messing, B083W1K6GT
Ongeopend, licht beschadigde doos, Aihom Zwarte Keukenmengkraan met Flexibele Uitloop 360 ° Draaibare Keukenkraan Eengreeps Wastafelkranen in Messing, B083W1K6GT
2 ongeopende packs met 2 zelfklevende en 2 waterdichte sponshouders en haken met roestvrij staal materiaal voor de keuken (roestvrij metaal, 48 mm x 48 mm) B0BL2KWSPP
2 ongeopende packs met 2 zelfklevende en 2 waterdichte sponshouders en haken met roestvrij staal materiaal voor de keuken (roestvrij metaal, 48 mm x 48 mm) B0BL2KWSPP
2 ongeopende packs met 2 zelfklevende en 2 waterdichte sponshouders en haken met roestvrij staal materiaal voor de keuken (roestvrij metaal, 48 mm x 48 mm) B0BL2KWSPP
Ongebruikt, ok, Gobesty open haard ventilator geen elektriciteit 6 bladen verstelbare kachel ventilator warmte aangedreven ventilator met thermometer warmte aangedreven open haard ventilator voor houtgestookte open haard vuurplaats, B0BJZ5PXVL
Ongebruikt, ok, Gobesty open haard ventilator geen elektriciteit 6 bladen verstelbare kachel ventilator warmte aangedreven ventilator met thermometer warmte aangedreven open haard ventilator voor houtgestookte open haard vuurplaats, B0BJZ5PXVL
Ongebruikt, ok, Gobesty open haard ventilator geen elektriciteit 6 bladen verstelbare kachel ventilator warmte aangedreven ventilator met thermometer warmte aangedreven open haard ventilator voor houtgestookte open haard vuurplaats, B0BJZ5PXVL
Ongebruikt, ok, thermometer sticker ontbreekt, Gobesty open haard ventilator geen elektriciteit 6 bladen verstelbare kachel ventilator warmte aangedreven ventilator met thermometer warmte aangedreven open haard ventilator voor houtgestookte open haard vuurplaats, B0BJZ5PXVL
Ongebruikt, ok, Stove Fan for Fireplace, magnetische kachelventilator, voor hout/brandhout/haard/kachelpijp, stille kachelventilator, stroomloos, met 2 krachtige magneten (magneten en ring) , B09JCCY3HW
Ongebruikt, ok, Stove Fan for Fireplace, magnetische kachelventilator, voor hout/brandhout/haard/kachelpijp, stille kachelventilator, stroomloos, met 2 krachtige magneten (magneten en ring) , B09JCCY3HW
Ongebruikt, ok, Stove Fan for Fireplace, magnetische kachelventilator, voor hout/brandhout/haard/kachelpijp, stille kachelventilator, stroomloos, met 2 krachtige magneten (magneten en ring) , B09JCCY3HW
Ongebruikt, spanring ontbreekt, Stove Fan for Fireplace, magnetische kachelventilator, voor hout/brandhout/haard/kachelpijp, stille kachelventilator, stroomloos, met 2 krachtige magneten (magneten en ring) , B09JCCY3HW
Ongeopend, ok, verpakking beschadigd. BIGP 450 stuks gesleufde veerpennen, holle splitpennen Assortiment RVS veerpennen, metalen fittingen, holle pennen Maten Diameter 2,0-10 mm, B08XK38H3Y
Ongeopend, ok, verpakking beschadigd. BIGP 450 stuks gesleufde veerpennen, holle splitpennen Assortiment RVS veerpennen, metalen fittingen, holle pennen Maten Diameter 2,0-10 mm, B08XK38H3Y
Ongeopend, niet compleet, zie foto's, verpakking beschadigd. BIGP 2 x 450 stuks gesleufde veerpennen, holle splitpennen Assortiment RVS veerpennen, metalen fittingen, holle pennen Maten Diameter 2,0-10 mm, B08XK38H3Y
Ongeopend, ok. Silverline 269067 12-in-1 Multi-Tool, B00S6M13F0
Ongeopend, ok. Silverline 269067 12-in-1 Multi-Tool, B00S6M13F0
Ongebruikt, ok. Fyore COB LED Werklamp Oplaadbare met Magnetische Base & Opknoping Haak Draagbare Inspectie Torch Lamp Zaklamp USB Opladen Camping Werklampen, B07Z1B1QJS
Ongeopend, verpakking beschadigd. Bolatus 112 stuks zeskantschroeven M6 M8 M10 DIN 933 roestvrij staal zeskantschroeven met moeren machineschroeven schroefdraadschroeven en sluitringen in assortimentdoos schroevenset, B09KT8MVKP
Ongeopend, ok. HAUSEIGN 30 stuks Oogschroef 3,5 x 50 mm, RVS, haken voor schroefhaken, ringbouten, schroefogen, ooghaken, plafondhaken, B0B9K8WRLY
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Can CrusherBreaker Plastic Bottle Recycling Tool Can Crusher Can Press 2.5 L , B0BD7BHKSN
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Can CrusherBreaker Plastic Bottle Recycling Tool Can Crusher Can Press 2.5 L , B0BD7BHKSN
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Can CrusherBreaker Plastic Bottle Recycling Tool Can Crusher Can Press 2.5 L , B0BD7BHKSN
2 verpakkingen van 10 stuks, ongebruikt, 3-H Garagehaken,Garage Opslag Haken 10 stuks,Muurhaken Ladderhaken voor Opslag Opknoping Organiseren Elektrisch Gereedschap, B08JJDNFKC
Ongebruikt, ok. Draadloze deurbel, multifunctionele elektrische intercom Voice Doorbell Intercom Kit Bidirectionele deurbel thuis (zilver), B07NBRD361
Ongebruikt, ok. 15 stuks 10 x 60 cm PEVA, antislip, trap, zelfklevend, sterke plakbanden voor trappen en badkamers, B08GS4GH69
Ongebruikt, ok. Housolution Drijvende plankhouders, 4 stuks driehoekige wandhouder 8 inch verstopt, zware belastingshoek, 45 kg draagvermogen, metalen plankdrager met schroeven, wandmontage voor planken, zwart, B09R1JBT16