Retourgoederen

2814

Aantal kavels:
1040 kavels
Startbod:
€ 10
€ 40
Kavel nr:
721

Ongebruikt, getest en werkend, Auto met afstandsbediening, 4WD RC-auto 40 km/u met LED-verlichting, 4 oplaadbare batterijen, 2,4 GHz raceauto voor alle terreinen, B09QPN424M

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
722

Ongebruikt, Welly Verzamelauto met naam DeLorean, bekend van de trilogie Back to the Future Part, set van 3, B00LGQL84O

Startbod:
€ 10
€ 14
Kavel nr:
723

Ongebruikt, getest en werkend, Mini LED Projector for Kids , PVO Portable Projector for Cartoon, LED Pico Video Projector HDMI USB Interfaces and Remote Control , B08B8DKYPS

Startbod:
€ 10
€ 14
Kavel nr:
724

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
725

Ongebruikt, ok, Vihir Buggy Board treeplank, universeel geschikt voor alle kinderwagens, geschikt voor kinderen van 2-5 jaar, met een maximale belasting van25kg, B09BC1YY9Q

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
726

Ongebruikt, volledig, Vihir Buggy Board Treeplank Ride-On Board Past Baby Jogger Travel Kinderwagens voor 2-6 jaar oude kinderen, met een maximale belasting van 25 kg, B09CDJW4J1

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
727

Ongebruikt, volledig, Vihir Buggy Board Treeplank Ride-On Board Past Baby Jogger Travel Kinderwagens voor 2-6 jaar oude kinderen, met een maximale belasting van 25 kg, B09CDJ55NZ

Startbod:
€ 6
€ 0
Kavel nr:
728

Ongebruikt, volledig, Vihir Buggy Board Treeplank Ride-On Board Past Baby Jogger Travel Kinderwagens voor 2-6 jaar oude kinderen, met een maximale belasting van 25 kg, B09CDHXSNZ

Startbod:
€ 12
€ 50
Kavel nr:
729

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, AMOSTING Laser Tag Set of 4 Laser Tag with Vests and Fog, Multifunctional Infrared Laser Gun for Adults and Children, Multiplayer Battle Game Toy Pistol for Outdoor and Indoor Use , B093SX8BHL

Startbod:
€ 10
€ 18
Kavel nr:
730

Ongebruikt, getest en werkend, blauwe set ontbreekt, VATOS Infrarood Laser Tag Set 3 Active infrarood pistool met vesten 4 spelers, laserdagblaster voor kinderen en volwassenen, kinderspeelgoed, voor binnen en buiten ; B07P2WLTTK

Startbod:
€ 10
€ 14
Kavel nr:
731

Ongebruikt, volledig, foto indicatief (kleur groen/zwart), AFRANTI 3 in 1 driewieler loopfiets voor kinderen 1,5-5 jaar Eerste evolutionaire fiets zonder pedalen voor babymeisjes Jongens met hulpwielen, B09HBS5FQZ

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
732

Ongebruikt, volledig, bevestigingsvijzen ontbreken, AFRANTI 3 in 1 driewieler loopfiets voor kinderen 1,5-5 jaar Eerste evolutionaire fiets zonder pedalen voor babymeisjes Jongens met hulpwielen, B09HBS5FQZ

Startbod:
€ 8
€ 16
Kavel nr:
733

Ongebruikt, volledig, OriginalCup® KickBall Pro
Complete Competitie Kit
Roundnet
2 tot 4 Spelers
1 Net
3 Ballen
1 Handmatige Luchtpomp
1 Hoes
Zomer Buitenspel, B09BJY31B3

Startbod:
€ 8
€ 20
Kavel nr:
734

Complete Competitie Kit
Roundnet
2 tot 4 Spelers
1 Net
3 Ballen
1 Handmatige Luchtpomp
1 Hoes
Zomer Buitenspel, B09BJY31B4

Startbod:
€ 4
€ 0
Kavel nr:
735

Ongebruikt, SONGMICS Trampolinemat, vervangende springmat, compatibel met trampolines diameter 244cm, B07ZFPD3WT

Startbod:
€ 4
€ 0
Kavel nr:
736

Startbod:
€ 6
€ 12
Kavel nr:
737

Ongebruikt, ok, Banzai Triple Racer 16 Ft waterglijbaan - inclusief 3 bodyboards, B06WWGWQFD

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
738

Ongebruikt, getest en werkend, Yevohadt Bellenblaasmachine Voor Peuters, Automatische Bellenblazer, Oplaadbaar Voor 1 2 3 4 5 Jaar, Draagbare Bellenblaasbatterij, Bellenblaasspeelgoed, 90° 360 ° Automatische Oscillatie, B09QPYVRXH

Startbod:
€ 8
€ 12
Kavel nr:
739

Ongebruikt, ok, Think Gizmos Pogo Stick 80lbs tot 160lbs - Pogo Stick voor jongens en meisjes (en lichte volwassenen) - Degelijke kwaliteit van constructie door Think Gizmos (Blauw & Zwart), B07MBZWQ4V

Startbod:
€ 10
€ 16
Kavel nr:
740

Ongebruikt, getest en werkend, MINIBEAR Instant-camera voor kinderen met 3 rollen afdrukpapier, touchscreen 3,0-inch kleurencamera voor kinderen 1080P Dual Lens Selfie digitale camera, 28MP videocamera en 32GB TF-kaart, roze, B09CZ38883

Startbod:
€ 8
€ 10
Kavel nr:
741

Ongebruikt, getest en werkend, printpapier ontbreekt, MINIBEAR Instant Print-camera voor kinderen voor meisjes, 40MP digitale kindercamera, speelgoedcamera voor kinderen met selfie-videocamera met 2,4-inch scherm voor kinderen en 32GB TF-kaart (roze)

Startbod:
€ 8
€ 10
Kavel nr:
742

Ongebruikt, getest en werkend, OPENMIND sterrenhemelprojector 3000, bestuurbaar met Alexa en smartphone via WI-FI met blauwe sterren (blauwe sterren), B09X6FP79R

Startbod:
€ 6
€ 0
Kavel nr:
743

Ongebruikt, ok, beschadigde verpakking, Fisher-Price Bebo en Beba, Franse versie, B00ZXATAJE

Startbod:
€ 6
€ 12
Kavel nr:
744

Ongebruikt, volledig, beschadigde verpakking, Siku vrachtwagen met windturbine, 1:50, metaal/kunststof, multicolor, opstelbaar windwiel incl. sokkel, B01BPF5BE8

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
745

3 x Ongebruikt, 1 x Lichte gebruikssporen, 1 x onvolledig, Topps Match Attax Extra 2022 - UEFA Champions League Voetbalkaarten - Pakketten, B09Q979VFJ

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
746

Ongebruikt, ok, Partyspelletjes PU lederen dobbelstenen set, 5 dobbelstenen met beker + 25 dobbelstenen + exclusieve opberg- en transportetui van kunstleer met magneetsluiting, B085XRZJBR

Startbod:
€ 6
€ 17
Kavel nr:
747

Ongebruikt, Aolkee walkie-talkies, oplaadbare walkie-talkies, AolKee VOX langeafstands-walkie-talkie, 2 lanyards (zwart, 1 paar), B099NFRDRL

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
748

1 x Ongebruikt, 1 x Lichte gebruikssporen, 2 x Art Co. Face Paint Kit voor kinderen - Set van 16 professionele lichaams- en gezichtsverven op waterbasis met 3 verfborstels en 30 stencils - Palet voor make-up, B07171H7QS

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
749

Ongeopend, 2 x ETEPON 28000 opstrijkkralen, 48 kleuren 2,6 mm met 4 platen om te knutselen, modekralenset voor doe-het-zelf , B0922V1P2H

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
750

Ongebruikt

Startbod:
€ 4
€ 19
Kavel nr:
751

Ongebruikt, ok, Litchi 120 aquarelpenseelpennen, penseel Fineliner viltstiften Art Markers, markeerstift op waterbasis voor kalligrafietekening Sketching Coloring Book (120 wit), B08KTB18GW

Startbod:
€ 4
€ 15
Kavel nr:
752

Ongebruikt, ok, Tongfushop 80 kleurige graffiti-stiften voor schetsmarkers, markeerstiften, B071L346LX

Startbod:
€ 4
€ 15
Kavel nr:
753

Startbod:
€ 7
€ 17
Kavel nr:
754

2x Ongebruikt, licht beschadigde verpakkingen, Belle Vous Blank Canvas for Painting Set (7 Pieces) - 30 x 60 cm - Stretched Canvas Frame - Canvas for Acrylic Paints and Oil Painting as well as for Sketching and Drawing , B08YYCBZYY

Startbod:
€ 20
€ 30
Kavel nr:
755

Ongebruikt, volledig, Vozuna Professionele set Kleurpotloden (520), kleurpotloden voor volwassenen, voor kleuren, tekenen en arcering, B0972526ZS

Startbod:
€ 4
€ 14
Kavel nr:
756

Ongeopend, in seal, beschadigde doos, Belles Vous canvas schilderij (set van 4) - 50 x 50 cm - voorgespannen canvas schilderij op houten frame - geschikt voor acryl, olie, tekenen en schetsen, B08YYFB59Y

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
757

Ongebruikt, getest en werkend, Huion A3 Tracing Light Box 19 "x 14" Verstelbare Lichtheid LED Pad met Pad Pucks en Tracing Paper, B00IZQZXTE

Startbod:
€ 6
€ 35
Kavel nr:
758

Ongeopend, in seal, beschadigde doos, TAVOLOZZA Tafelschildersezel met canvasset, 7 pak 16 x 9 inch houten ezels en 12 x 9,5 inch doeken, kunstschildersezelstandaard, B098QFCR73

Startbod:
€ 5
€ 21
Kavel nr:
759

Ongeopend, in seal, beschadigde doos, BELLE Vous Mini houten schildersezel met schildersdoek (20 stuks) - L10 x B10 cm - Voorgerekt en gegrond leeg canvas - Tafelschildersezel voor schilderen en tekenen met olie en acryl

Startbod:
€ 5
€ 31
Kavel nr:
760

Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde doos, HECKLER & KOCH Airsoft P30. met Maximaal 0,5 Joule Airsoft Pistool, Zwart, 6 mm, B004EK0L6A