Retourgoederen

2814

Aantal kavels:
1040 kavels
Startbod:
€ 6
€ 12
Kavel nr:
561

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Soundbar voor tv met Bluetooth, luidspreker voor tv, pc, gaming met RGB LED-display, Air Tube & 2.0-kanaals versterker, afstandsbediening (wit) , B09B63WZFQ

Startbod:
€ 6
€ 31
Kavel nr:
562

Ongebruikt, verpakking ontbreekt, getest en werkend, Soundbar voor tv met Bluetooth, luidspreker voor tv, pc, gaming met RGB LED-display, Air Tube & 2.0-kanaals versterker, afstandsbediening (wit) , B09B63WZFQ

Startbod:
€ 5
€ 12
Kavel nr:
563

Ongebruikt, getest en werkend, EasySMX 7.1 draadloze gaming-koptelefoon PS4 PS5, [Gifts] 2.4G draadloze gaming-koptelefoon 7.1 stereogeluid met RGB-licht, microfoon, volumeregeling voor pc, Mac, PS5 en PS4, draadloze headset , B09H5L6N5Z

Startbod:
€ 8
€ 0
Kavel nr:
564

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Redragon H510 Zeus-X RGB Wired Gaming Headset - 7.1 Surround Sound - 53MM Audio Drivers in Memory Foam Ear Pads w/Durable Fabric Cover- Multi Platforms Headphone - USB Powered for PC/PS4/NS , B099WVL28K

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
565

Ongebruikt, getest en werkend, Targeal Gaming-headset voor pc, gaming hoofdtelefoon USB cable, en ruisonderdrukking microfoon, 7.1 surround sound voor Esport gaming, compatible with PC/PS5/PS4/Laptop/Mac , B094VYRLMN

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
566

Startbod:
€ 4
€ 0
Kavel nr:
567

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, TECKNET Trucker Bluetooth Headset with Microphone Noise Canceling Wireless On Ear Headphones, Hands Free Wireless Headset for Cell Phone Computer Office Home Call Center Skype (Black), B08RB26C8X

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
568

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
569

Gebruikssporen, getest en werkend, TECKNET Trucker Bluetooth Headset with Microphone Noise Canceling Wireless On Ear Headphones, Hands Free Wireless Headset for Cell Phone Computer Office Home Call Center Skype (Black), B08RB26C8X

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
570

Startbod:
€ 6
€ 20
Kavel nr:
571

Ongebruikt, ok, SWEYE Powerbank op zonne-energie, 26800 mAh, 4 afneembare zonnepanelen, type C, snel opladen, draagbare oplader op zonne-energie met 2 poorten 3,1 A, externe zonne-accu voor smartphones, tablets en USB-apparaten , B08HD3CLYJ

Startbod:
€ 6
€ 20
Kavel nr:
572

Startbod:
€ 18
€ 40
Kavel nr:
573

Ongebruikt, getest en werkend, LNMBBS LTE Tablet PC 25,54 cm (10,1 inch) HD - Android 8.1, WiFi, 32 GB intern geheugen, 2 GB RAM, Quad-Core, Dual SIM 4G LTE 4+64GB-Grijs,

Startbod:
€ 18
€ 45
Kavel nr:
574

Gebruikssporen, enkel toestel, accessoires ontbreken, getest en werkend, LNMBBS P40 Tablet 10 Zoll (25.54cm) ,Android 10.0, Octa-core, gezichtsherkenning, 64 GB ROM, 4 GB RAM, 1920 * 1200 IPS, Wi-Fi + LTE, zwart , B08G4RXJWH

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
575

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 10 inch tablet, Android tablet, quad-core processor, 1980 x 800 IPS HD display, 2 GB RAM, 32 GB ROM, SIM, 3G Wi-Fi, Bluetooth, GPS, Google certificate (blue) , B08M5QBWT3

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
576

Startbod:
€ 30
€ 110
Kavel nr:
577

Ongebruikt, getest en werkend, Azeyou T20 Android 11 tablet, pc, 4 GB RAM + 64 GB ROM, octa-core-processor, 5 MP + 13 MP dual camera, 10,36 inch tablets met 5G wifi + Bluetooth 5.0, 4G LTE, 6000 mAh, Dual Sim, GPS, grijs , B09J11Y31N

Startbod:
€ 18
€ 70
Kavel nr:
578

Gebruikssporen, Lichte krassen op scherm, getest en werkend, Azeyou T20 Android 11 tablet, pc, 4 GB RAM + 64 GB ROM, octa-core-processor, 5 MP + 13 MP dual camera, 10,36 inch tablets met 5G wifi + Bluetooth 5.0, 4G LTE, 6000 mAh, Dual Sim, GPS, grijs , B09J11Y31N

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
579

Ongebruikt, getest en werkend, LC.IMEEKE 3-in-1 magnetische draadloze oplader met nachtlampje, snel inductief Qi-laadstation, magnetische draadloze oplader, compatibel met iWatch 5/4/3/2, Airpods Pro/2, iPhone 12/12 Pro/12 Max/12 Mini , B093SRJYQ5

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
580

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
581

Ongebruikt, getest en werkend, LC.IMEEKE 3-in-1 magnetische draadloze oplader met nachtlampje, snel inductief Qi-laadstation, magnetische draadloze oplader, compatibel met iWatch 5/4/3/2, Airpods Pro/2, iPhone 12/12 Pro/12 Max/12 Mini , B093SPNPYR

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
582

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
583

Lichte gebruikssporen, verpakking ontbreekt, getest en werkend, LC.IMEEKE 3-in-1 magnetische draadloze oplader met nachtlampje, snel inductief Qi-laadstation, magnetische draadloze oplader, compatibel met iWatch 5/4/3/2, Airpods Pro/2, iPhone 12/12 Pro/12 Max/12 Mini , B093SPNPYR

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
584

Lichte gebruikssporen, verpakking en standaard USB-stekker ontbreekt, getest en werkend, LC.IMEEKE 3-in-1 magnetische draadloze oplader met nachtlampje, snel inductief Qi-laadstation, magnetische draadloze oplader, compatibel met iWatch 5/4/3/2, Airpods Pro/2, iPhone 12/12 Pro/12 Max/12 Mini , B093SPNPYR

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
585

2x Minieme Gebruikssporen, getest en werkend, SoundPEATS Air3 draadloze in-ear Bluetooth V5.2-koptelefoon met Qualcomm QCC3040 en aptX-Adaptive, 4-mic en CVC 8.0 ruisonderdrukking, TrueWireless Mirroring-technologie, in-ear detectie, gamemodus(wit) , B09HGZP1H7

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
586

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
587

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
588

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
589

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
590

Ongebruikt, ok, 12 inch Selfie Ring Licht met 150cm Uitschuifbare Statief & Telefoon Houder voor Live Stream Make-up, Opgewaardeerd Dimbare LED Desktop Circle Lamp 20 RGB Modi 13 Helderheid, Draadloze Afstandsbediening voor iPhone Android , B08FT9XTH1

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
591

Ongebruikt, ok, 12 inch Selfie Ring Licht met 150cm Uitschuifbare Statief & Telefoon Houder voor Live Stream Make-up, Opgewaardeerd Dimbare LED Desktop Circle Lamp 20 RGB Modi 13 Helderheid, Draadloze Afstandsbediening voor iPhone Android , B08FT9XTH2

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
592

Ongebruikt, ok, 12 inch Selfie Ring Licht met 150cm Uitschuifbare Statief & Telefoon Houder voor Live Stream Make-up, Opgewaardeerd Dimbare LED Desktop Circle Lamp 20 RGB Modi 13 Helderheid, Draadloze Afstandsbediening voor iPhone Android , B08FT9XTH3

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
593

Ongebruikt, ok, 12 inch Selfie Ring Licht met 150cm Uitschuifbare Statief & Telefoon Houder voor Live Stream Make-up, Opgewaardeerd Dimbare LED Desktop Circle Lamp 20 RGB Modi 13 Helderheid, Draadloze Afstandsbediening voor iPhone Android , B08FT9XTH4

Startbod:
€ 8
€ 0
Kavel nr:
594

Ongebruikt, getest en werkend, Saramonic Phone Microphone for USB-C Devices- Omni-Directional Condenser Android Shotgun Mic for Video Recording- Professional Microphone for Samsung, iPad Pro, Google Pixel ; B089CQ19ML

Startbod:
€ 8
€ 0
Kavel nr:
595

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
596

Ongebruikt, getest en werkend, Saramonic Phone Microphone for Apple lightning- Omni-Directional Condenser Android Shotgun Mic for Video Recording- Professional Microphone for Apple , B089CXK5R7

Startbod:
€ 7
€ 7
Kavel nr:
597

Ongebruikt, ok, Zwart, 3-in-1 Draadloze Oplader laadstation, Wireless Charger oplaadpad , B09KLWQZ4Q

Startbod:
€ 7
€ 0
Kavel nr:
598

Startbod:
€ 7
€ 0
Kavel nr:
599

Startbod:
€ 9
€ 15
Kavel nr:
600

Ongebruikt, ok, Draadloze oplader, TiToK 30W snellaadstation 3 in 1 inductielader voor Apple iWatch 7 6 5 4 3 2, AirPods Pro/2, inductielader voor iPhone 13/12Pro Max/XR/XS/Samsung/Huawei enz , B09MW98QJB