Ongebruikt, matzwart , WESTT Cross X motorhelm Medium I motorcrosshelm I motorcrosshelm met vizier I cross-helm heren I fullface-helm I MTB-helm I quad-helm I ECE-gecertificeerd
Ongebruikt, 1 kras bovenaan door openen doos met mes ,WESTT Torque Motorhelm, integraalhelm, kleur zwart, wit of grijs, opvouwbare motorhelm, schokbestendige motorhelm, integraalhelm voor heren en dames, scooterhelm, ECE-gecertificeerd , B07HXZS2XD
Ongebruikt, lichte wrijfschade door transport rondom , door openen doos met mes ,WESTT Torque Motorhelm, integraalhelm, kleur zwart, wit of grijs, opvouwbare motorhelm, schokbestendige motorhelm, integraalhelm voor heren en dames, scooterhelm, ECE-gecertificeerd , B07HXZS2XD
Ongebruikt, Westt Rover Open motorhelm met zonnevizier in retrostijl + 3 verwisselbare zijpanelen - mat zwart - ECE-gecertificeerd XL B07WW72FRM
2x Ongebruikt, ok, Smart Hula Hoop for Weight Loss and Fitness, Hoola Hoop with Massage Knobs & Counter & Weight, Adjustable Size Hullahub Hoop , B09NHT1BCM
Ongebruikt, IEVEY Hula hoepel,24 segmenten verstelbare grootte, Pink
Ongebruikt, IEVEY Hula hoepel,24 segmenten verstelbare grootte, Blue
Ongebruikt, ok, himaly Mini Bike mini draagbare pedaalfiets hometrainer met digitale monitor en antislipmat, verstelbare weerstand, zwart , B091GGFP39
Ongebruikt, ok, himaly Mini Bike Exercise Bike Motion Trainer Pedal Trainer Training Device Fitness Device with LCD Monitor Adjustable Resistance Bicycle Trainer Fitness Bike Home Bike Leg Trainer Home Office ; B07CV9XC4N
Lichte gebruikssporen, ok, himaly Mini Bike Exercise Bike Motion Trainer Pedal Trainer Training Device Fitness Device with LCD Monitor Adjustable Resistance Bicycle Trainer Fitness Bike Home Bike Leg Trainer Home Office ; B07CV9XC4N
Ongebruikt, ok, Soulpala Verstelbare optrekstang, premium deur-rekstang met waterpas voor het deurkozijn, deur-rek voor pull-ups, pull-up bar, fitnessstang voor thuis, arm en buiktrainer, 90-120 cm , B08P48VP54
Lichte gebruikssporen, verpakking ontbreekt, ok, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1
Ongebruikt, ONETWOFIT Ot226 Optrekbank, halterbank, opvouwbare trainingsbank met vlakke helling , B08Q3KB7FN
Ongebruikt, ok, zwaar beschadigde doos, Aoneky Wall Mount Pull Up Bar maximale Belasting 450KG, B08CDGCY23
Ongebruikt, beschadigde verpakking, ONETWOFIT Optrekstang, deurklem, zonder schroeven, multi-fitnessstudio, thuis, verstelbare optrekstang, draagbaar, binnen, gevoerde handgrepen voor het deurkozijn OT216 , B08JGH4GHH
Ongebruikt, ok, Wandgemonteerde bokszakhouder geschikt voor het ophangen van div bokszakken , B08LSR2XSV
Ongebruikt, kleine scheur in zijkant bekleding aan linkerknie, ONETWOFIT Ot226 Optrekbank, halterbank, opvouwbare trainingsbank met vlakke helling , B08Q3KB7FN
Ongebruikt, lichte transportbeschadigingen/ wrijvingen, rest van tape , MaxxGarden MaxxToys Kettlebells - 24 kg
Ongebruikt, Aoneky Box-Dummies 1.8M, vulGewicht tot 65KG, op te vullen, Touwtjes om de zak te sluiten onderaan stuk, synthetish leder, versterkte stikkingen - GAoneky 1M80 ,Unfilled Grappling Dummy - Lege Kick Boksen Sparring Muay Thai BJJ MMA Judo Martial Arts Worstelen Training Heavy Punch Bag , B07Q4HLWRB