Retourgoederen

Veiling nr: 
2814

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Kijkdag(en)
03/09/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
09/09/2022 - 08:30 tot 11:00
10/09/2022 - 09:00 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
24/08/2022 - 17:00
Einddatum: 
07/09/2022 - 19:30
Aantal kavels: 
1040 kavels
Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
961

Ongebruikt, beschadigde omverpakking , Yellow Yeti 30x 11354 S0722540 32 x 57mm Etiketten kompatibel DYMO LabelWriter 4XL 450 400 330 320 310 Duo/Turbo/Twin Turbo Seiko SLP 450 430 420 410 400 240 220 200 100
1000 st/rol , B07NLFGTJT

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
962

Ongebruikt, beschadigde omverpakking , Yellow Yeti 30x 11354 S0722540 32 x 57mm Etiketten kompatibel DYMO LabelWriter 4XL 450 400 330 320 310 Duo/Turbo/Twin Turbo Seiko SLP 450 430 420 410 400 240 220 200 100
1000 st/rol , B07NLFGTJT

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
963

Ongebruikt, beschadigde omverpakking , Yellow Yeti 30x 11354 S0722540 32 x 57mm Etiketten kompatibel DYMO LabelWriter 4XL 450 400 330 320 310 Duo/Turbo/Twin Turbo Seiko SLP 450 430 420 410 400 240 220 200 100
1000 st/rol , B07NLFGTJT

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
964

Ongebruikt, ok, Filofax Saffiano met rits, Zwart (leder) , 2023 en 2022 inbegrepen , B089KJJ1XX

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
965

Ongebruikt, ok, Filofax Saffiano met rits, Graniet(leder) , 2023 inbegrepen , B089KJJ1XX

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
966

Ongebruikt, ok , Venezia Romantica Groot Lederen Gebonden Journal, A5 (15x21 cm) Donkerbruin Handmade in Italy , B01FQU7CZO

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
967

Ongebruikt, ok, Tivoli Liscio A4 groot (gerecycled leder) gebonden dagboek, gemaakt in Italië, A4 (21x30 cm) bruin , B077DH3DBB

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
968

Ongebruikt, ok, Bladzijdes met lijnen, Tivoli A4 groot (gerecycled leder) gebonden dagboek, handgemaakt in ITALIË, schrijven notitieboekje, Memory Book, A4 (21x30 cm) bruin , B01CPKOELS

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
969

Ongebruikt, ok, Notitieboek van leer, handgemaakt, 9 x 13 cm, gemaakt in Italië, FP Flavio Parenti - Leonardo (groen) , B093GRCQ1W

Startbod: 
€ 16
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
970

Lichte gebruikssporen, ISSYZONE Verwarmbare motorhandschoenen L, verwarmde winterhandschoenen met 2500 mAh batterij, B09B6ZQ9LX

Startbod: 
€ 11
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
971

Ongebruikt, Verwarmde skihandschoenen heren dames kinderhandschoenen elektrische oplaadbare batterijhandschoenen, B08QN168JY

Startbod: 
€ 11
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
972

Lichte gebruikssporen, Sun Will Verwarmde handschoenen, 7,4 V, 2200 mAh, oplaadbare motorhandschoenen voor mannen en vrouwen, B07PCLHQD5

Startbod: 
€ 13
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
973

Lichte gebruikssporen, Sun Will Verwarmde handschoenen, oplaadbare motorhandschoenen, waterdichte fietshandschoenen, dames en heren, winterhandschoenen voor skiën, jagen, vissen, B07V6BNVG1

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
974

Ongebruikt, ok, volwassenmaat, Rubie's Tinky Winky Teletubbies-kostuum, B00BA8NGQQ

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
975

Ongebruikt, ok, volwassenmaat, Rubie's Dipsy Teletubbies-kostuum, B00BA8NGXY

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
976

Lichte gebruikssporen, Doumir Slaapzak, 160 * 60 cm Het twee-in-een grote kussen, superzachte en grappige cartoon dierenwarmte, opvouwbare slaapzak voor het hele seizoen, B09RZHRZY9

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
977

Ongebruikt, volledig, Rubie's Deluxe Batman kostuum voor volwassenen, maat L, zwart, B006MRNMFU

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
978

Ongebruikt, enkel jurk, Dark Mad Hatter-kostuum voor volwassenen, M, 36-38, B06XDR1GL6

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
979

Ongebruikt, Disguise Disney Official Frozen 2 Elsa Klassieke Kostuum Volwassene, Prinses Aankleden Volwassen Maat M, B09FM33FXP

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
980

Ongebruikt, Disguise Power Rangers Men's Black Ranger Muscle Fancy Dress Costume L-XL, B079M5TP1S

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
981

Ongebruikt, NUWIND Fat Thor Cosplay Kostuum Casual Hoodie Lange Broek, XL, B081PVJ1VX

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
982

Ongebruikt, ok, Rubie's Wonder Woman-kostuum voor volwassenen, Small, B076NYRB89

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
983

Ongebruikt, Morphsuits Spider-Man Marvel Superheld Kostuum Spiderman, XXL

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
984

Ongebruikt, volledig, (foto indicatief, zwart schortje) NUWIND Anime Mijn Dress-Up Darling Cosplay Kostuum Kitagawa Marin School JK Uniform Jurk Shirts Outfit, B09VSYL11L

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
985

Ongebruikt, ok, Nofonda Kostuum Elsa Dames Elegante Prinses Jurk Blauw Fancy Jurk, XL, B07KS4TBKG

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
986

Ongebruikt, ok, BTONGE Vissersbroeken voor kinderen Waadpakken met laarzen PVC/Nylon Waterbestendige modderbroeken Steltlopers (schoenmaat 27)

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
987

Ongebruikt, ok, EZONTEQ rugzak, B07B4RWFN2

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
988

Ongebruikt, ok, OEKO-TEX Tom en Jerry katoenen beddengoedset, 135 x 200 cm, 80 x 80 cm, B09N744RMS

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
989

Ongebruikt, ok, LOLANTA rood cheerleader kostuum hechten Pom Poms sokken, Kids Cheer Outfit carnaval kostuum, 132-160, B07BHG25WW

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
990

Ongebruikt, FOYOCER Opblaasbare Bokszak Kinderen Staande Bokszak Vrijstaande Boksen Fitness Tumbler Bag voor Karate Fitness MMA voor Peuter 61", B09XK7L4BV

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
991

Ongebruikt, volledig, Handi Stitch Embroidery Thread Set - (187 Pack) - Cross Stitch Set with 3-Level Transparent Thread Storage Box - 150 Colour Strands on Paper Bobbins - Colourful Wool for Crafts & Friendship Bands Knotting, B0831K1XNQ

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 31
Afgelopen
Kavel nr: 
992

Ongeopend, in seal, Belle Vous Blanco canvassen om te schilderen (28 stuks) - 20x30cm - voorgerekt klein canvas - canvas voor acrylverf, olieverfschilderijen, schetsen en tekeningen, B08YYC93HV

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
993

Plm 22 hoofdkransen en 85 lichtjes, ongebruikt, getest en werkend

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
994

Ongebruikt, ok, Pluche stokpaardje beige 70 cm - Hobbelpaarden, 4001750741676

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
995

Plm 7 stuks, ongebruikt

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
996

Plm 6 stuks, ongebruikt

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
997

11 packs v 3 filters, ongebruikt, Poweka Universal Cooker Hood Grease Filter - Silver, 320 x 260 mm (Pack of 3) , B0851ZBRXM

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
998

6x 120ml, corine de Farme, sensible Skin

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
999

Ongebruikt, ok, Belle Vous Houten A-Frame Studio Ezel – 1,59 m – Kunstenaars Ezel – Aanpasbare/Vouwbare Driepoot – Canvas/ Schilder Houder , B01N39Q1PF

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1000

168*229Cm, Ongebruikt, beschadigde verpakking