Ongebruikt, beschadigde verpakking, ok, Dawoo Paar bodemluidsprekerstandaard voor Studio Monitor luidsprekerstandaard met/stabiele driehoekige basis, instelbaar 6 hoogtes (zwart) exclusief luidsprekers; B0837KFF7X
Zwaar beschadigde verpakking, wrijfsporen en resten van tape mogelijk,volledig, ok, Dawoo Paar bodemluidsprekerstandaard voor Studio Monitor luidsprekerstandaard met/stabiele driehoekige basis, instelbaar 6 hoogtes (zwart) exclusief luidsprekers; B0837KFF7X
Ongebruikt, getest en werkend, Bietrun Draadloze microfoon, lavalier-microfoon, headset, microfoon, handmicrofoon, 3-in-1, UHF-draadloos microfoonsysteem, oplaadbaar, 50 m bereik, 6,35 mm & 3,5 mm stekker , B08G17WDQ6
Lichte gebruikssporen, verpakking ontbreekt, getest en werkend, Bietrun Draadloze microfoon, lavalier-microfoon, headset, microfoon, handmicrofoon, 3-in-1, UHF-draadloos microfoonsysteem, oplaadbaar, 50 m bereik, 6,35 mm & 3,5 mm stekker , B08G17WDQ6
Ongebruikt, getest en werkend, DIGITNOW! Karaoke Microphone Wireless Bluetooth Karaoke System with Wireless Microphone, Dual Wireless Microphone Set for TV, Karaoke, Party, DJ, Church, Wedding, Supports HDMI ARC, Optical, Aux , B08YR85476
Ongebruikt , ok, YOTTO Microphone à Condensateur Microphone USB Enregistrement pour Ordinateur de Bureau et Ordinateur Portable MAC Windows Microphone Cardioïde Avec Microphone Réglable Suspension Perche Ciseaux Bras , B07WFW673W
2x Getest en werkend, kleine rest van mistvloeistof nog aanwezig ( van testen) ,AGPtEK Rookmachine met draadloze afstandsbediening EN kleurrijk LED-licht, 500 WATT stabiel en draagbaar , B07JJ9Y5X2
2x Getest en werkend, kleine rest van mistvloeistof nog aanwezig ( van testen) , geen verpakking, ,AGPtEK Rookmachine met draadloze afstandsbediening EN kleurrijk LED-licht, 500 WATT stabiel en draagbaar , B07JJ9Y5X2
Ongebruikt, geen verpakking, Donner 61 Key Keyboard Case, Electric Keyboard Bag, 102 x 42 x 15 cm Donner 61 Key Keyboard Case, Electric Keyboard Bag Piano Gig Bag, Waterproof 600D Nylon Oxford Black 10MM foam padding , B07X2FSJJC
Ongebruikt, ok,2 Pack UV LED Flood Light 80W with On/Off Switch, UV , B07W5FW9VM
Ongebruikt, beide boxen hebben kleine deuk, Donner Studio Monitors 4" Active Monitors Speakers with Professional CSR Bluetooth 5.0, 2 Pack Including Studio Monitor Isolation Pads (Dyna4 White, Pair) B09BFL6JD6
Ongebruikt, Steel Tongue Drum - 11 Notes 12 inches 30 cm - Percussion Instrument -Handpan Drum with Bag, Music Book, Mallets, Finger Picks ; B07QL4XGMJ
2x Ongebruikt, getest en werkend, Winees Ip Camera, Bewakingscamera Draadloze Indoor Security Surveillance Baby Monitor Huisdier Camera met App 1080p Hd 2-Weg Audio, Nachtzicht, Bewegingsdetectie Compatibel met Amazon Alexa Google Home , B08X49X5JG
2x Ongebruikt, getest en werkend, Winees babycamera, 1080P WiFi-beveiligingscamera ip-huisdiercamera voor binnen met tweerichtingsaudio en nachtzicht,360' draaibaar, pan-tilt, beveiligingscamera ondersteunt bewegingsdetectie, app-bediening met Alexa , B08XVWHHX7
Ongebruikt, ok, Kamrea HD1080P Bewakingscamera, verborgen camera, mini-wandklok, camera, videorecorder, Nanny Cam met bewegingsdetectie , B08K2Y13CQ
2x Ongebruikt, BlazeVideo 16MP 1080P Wildcamera Prooi Camera, Digitale Wildcamera met Bewegingsmelder en Nachtzicht, IP66 Waterdicht, 2,4" Scherm, B07336SVL4
2x Ongebruikt, 1 standaard USB-kabel ontbreekt, BlazeVideo 16MP 1080P Wildcamera Prooi Camera, Digitale Wildcamera met Bewegingsmelder en Nachtzicht, IP66 Waterdicht, 2,4" Scherm, B07336SVL4
Ongebruikt, BlazeVideo 24MP 1080P Wildcamera Prooi Camera, Digitale Wildcamera met Bewegingsmelder en Nachtzicht, IP66 Waterdicht, 2,4" Scherm, B07336SVL4
Ongebruikt, BlazeVideo 24MP 1080P Wildcamera Prooi Camera, Digitale Wildcamera met Bewegingsmelder en Nachtzicht, IP66 Waterdicht, 2,4" Scherm, B07336SVL5
Ongebruikt, standaard usb-stekker defect, Tangxi digitale camcorder, videocamera, 1080p 16 MP Full HD, 270° draaibaar scherm, groothoek Vlogging-camcorder, 3 inch IPS-scherm, 16x zoom, NP5C-lithiumbatterij, excl 32 GB SD-kaart, B0874VLFF4
Lichte gebruikssporen, geen verpakking, acc. ontbreken Tangxi digitale camcorder, videocamera, 1080p 16 MP Full HD, 270° draaibaar scherm, groothoek Vlogging-camcorder, 3 inch IPS-scherm, 16x zoom, NP5C-lithiumbatterij, excl 32 GB SD-kaart, B0874VLFF4
Lichte gebruikssporen, geen verpakking, geen kabel en usb-stekker defect Tangxi digitale camcorder, videocamera, 1080p 16 MP Full HD, 270° draaibaar scherm, groothoek Vlogging-camcorder, 3 inch IPS-scherm, 16x zoom, NP5C-lithiumbatterij, excl 32 GB SD-kaart, B0874VLFF4
Ongebruikt, ok, FIFINE USB-condensatormicrofoon, type A/C microfoon met standaard, desktop pc-microfoon met popfilter, mute-knop, hoofdtelefoonaansluiting, voor computer en Mac - K683A , B08ZY4Q4B8
Ongebruikt, ok, FIFINE USB-condensatormicrofoon, type A/C microfoon met standaard, desktop pc-microfoon met popfilter, mute-knop, hoofdtelefoonaansluiting, voor computer en Mac - K683A , B08ZY4Q4B9
Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE USB-microfoon, pc-condensatormicrofoon met standaard, studiokwaliteit opname-microfoon USB voor podcast, studio, streaming, uitzending, YouTube, video, games, K669B (zwart), 4260707736299
Gebruikssporen, getest en werkend, FIFINE USB-microfoon, pc-condensatormicrofoon met standaard, studiokwaliteit opname-microfoon USB voor podcast, studio, streaming, uitzending, YouTube, video, games, K669B (zwart), 4260707736299