Retourgoederen

2814

Aantal kavels:
1040 kavels
Startbod:
€ 9
€ 0
Kavel nr:
521

Ongebruikt, beschadigde verpakking, ok, Dawoo Paar bodemluidsprekerstandaard voor Studio Monitor luidsprekerstandaard met/stabiele driehoekige basis, instelbaar 6 hoogtes (zwart) exclusief luidsprekers; B0837KFF7X

Startbod:
€ 4
€ 0
Kavel nr:
522

Zwaar beschadigde verpakking, wrijfsporen en resten van tape mogelijk,volledig, ok, Dawoo Paar bodemluidsprekerstandaard voor Studio Monitor luidsprekerstandaard met/stabiele driehoekige basis, instelbaar 6 hoogtes (zwart) exclusief luidsprekers; B0837KFF7X

Startbod:
€ 8
€ 20
Kavel nr:
523

Startbod:
€ 8
€ 16
Kavel nr:
524

Startbod:
€ 6
€ 18
Kavel nr:
525

Ongebruikt, getest en werkend, Bietrun Draadloze microfoon, lavalier-microfoon, headset, microfoon, handmicrofoon, 3-in-1, UHF-draadloos microfoonsysteem, oplaadbaar, 50 m bereik, 6,35 mm & 3,5 mm stekker , B08G17WDQ6

Startbod:
€ 6
€ 14
Kavel nr:
526

Lichte gebruikssporen, verpakking ontbreekt, getest en werkend, Bietrun Draadloze microfoon, lavalier-microfoon, headset, microfoon, handmicrofoon, 3-in-1, UHF-draadloos microfoonsysteem, oplaadbaar, 50 m bereik, 6,35 mm & 3,5 mm stekker , B08G17WDQ6

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
527

Ongebruikt, getest en werkend, DIGITNOW! Karaoke Microphone Wireless Bluetooth Karaoke System with Wireless Microphone, Dual Wireless Microphone Set for TV, Karaoke, Party, DJ, Church, Wedding, Supports HDMI ARC, Optical, Aux , B08YR85476

Startbod:
€ 9
€ 0
Kavel nr:
528

Ongebruikt , ok, YOTTO Microphone à Condensateur Microphone USB Enregistrement pour Ordinateur de Bureau et Ordinateur Portable MAC Windows Microphone Cardioïde Avec Microphone Réglable Suspension Perche Ciseaux Bras , B07WFW673W

Startbod:
€ 9
€ 0
Kavel nr:
529

Startbod:
€ 15
€ 25
Kavel nr:
530

2x Getest en werkend, kleine rest van mistvloeistof nog aanwezig ( van testen) ,AGPtEK Rookmachine met draadloze afstandsbediening EN kleurrijk LED-licht, 500 WATT stabiel en draagbaar , B07JJ9Y5X2

Startbod:
€ 15
€ 31
Kavel nr:
531

Startbod:
€ 15
€ 26
Kavel nr:
532

Startbod:
€ 15
€ 19
Kavel nr:
533

Startbod:
€ 12
€ 20
Kavel nr:
534

2x Getest en werkend, kleine rest van mistvloeistof nog aanwezig ( van testen) , geen verpakking, ,AGPtEK Rookmachine met draadloze afstandsbediening EN kleurrijk LED-licht, 500 WATT stabiel en draagbaar , B07JJ9Y5X2

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
535

Ongebruikt, geen verpakking, Donner 61 Key Keyboard Case, Electric Keyboard Bag, 102 x 42 x 15 cm Donner 61 Key Keyboard Case, Electric Keyboard Bag Piano Gig Bag, Waterproof 600D Nylon Oxford Black 10MM foam padding , B07X2FSJJC

Startbod:
€ 15
€ 61
Kavel nr:
536

Ongebruikt, ok,2 Pack UV LED Flood Light 80W with On/Off Switch, UV , B07W5FW9VM

Startbod:
€ 15
€ 19
Kavel nr:
537

Ongebruikt, beide boxen hebben kleine deuk, Donner Studio Monitors 4" Active Monitors Speakers with Professional CSR Bluetooth 5.0, 2 Pack Including Studio Monitor Isolation Pads (Dyna4 White, Pair) B09BFL6JD6

Startbod:
€ 7
€ 26
Kavel nr:
538

Startbod:
€ 15
€ 26
Kavel nr:
539

Ongebruikt, Steel Tongue Drum - 11 Notes 12 inches 30 cm - Percussion Instrument -Handpan Drum with Bag, Music Book, Mallets, Finger Picks ; B07QL4XGMJ

Startbod:
€ 10
€ 14
Kavel nr:
540

2x Ongebruikt, getest en werkend, Winees Ip Camera, Bewakingscamera Draadloze Indoor Security Surveillance Baby Monitor Huisdier Camera met App 1080p Hd 2-Weg Audio, Nachtzicht, Bewegingsdetectie Compatibel met Amazon Alexa Google Home , B08X49X5JG

Startbod:
€ 10
€ 14
Kavel nr:
541

Startbod:
€ 10
€ 18
Kavel nr:
542

Startbod:
€ 10
€ 25
Kavel nr:
543

2x Ongebruikt, getest en werkend, Winees babycamera, 1080P WiFi-beveiligingscamera ip-huisdiercamera voor binnen met tweerichtingsaudio en nachtzicht,360' draaibaar, pan-tilt, beveiligingscamera ondersteunt bewegingsdetectie, app-bediening met Alexa , B08XVWHHX7

Startbod:
€ 10
€ 20
Kavel nr:
544

Startbod:
€ 10
€ 26
Kavel nr:
545

Startbod:
€ 9
€ 25
Kavel nr:
546

Ongebruikt, ok, Kamrea HD1080P Bewakingscamera, verborgen camera, mini-wandklok, camera, videorecorder, Nanny Cam met bewegingsdetectie , B08K2Y13CQ

Startbod:
€ 9
€ 30
Kavel nr:
547

Startbod:
€ 9
€ 25
Kavel nr:
548

Startbod:
€ 20
€ 45
Kavel nr:
549

2x Ongebruikt, BlazeVideo 16MP 1080P Wildcamera Prooi Camera, Digitale Wildcamera met Bewegingsmelder en Nachtzicht, IP66 Waterdicht, 2,4" Scherm, B07336SVL4

Startbod:
€ 20
€ 45
Kavel nr:
550

2x Ongebruikt, 1 standaard USB-kabel ontbreekt, BlazeVideo 16MP 1080P Wildcamera Prooi Camera, Digitale Wildcamera met Bewegingsmelder en Nachtzicht, IP66 Waterdicht, 2,4" Scherm, B07336SVL4

Startbod:
€ 20
€ 40
Kavel nr:
551

Startbod:
€ 15
€ 26
Kavel nr:
552

Ongebruikt, BlazeVideo 24MP 1080P Wildcamera Prooi Camera, Digitale Wildcamera met Bewegingsmelder en Nachtzicht, IP66 Waterdicht, 2,4" Scherm, B07336SVL4

Startbod:
€ 15
€ 31
Kavel nr:
553

Ongebruikt, BlazeVideo 24MP 1080P Wildcamera Prooi Camera, Digitale Wildcamera met Bewegingsmelder en Nachtzicht, IP66 Waterdicht, 2,4" Scherm, B07336SVL5

Startbod:
€ 7
€ 9
Kavel nr:
554

Ongebruikt, standaard usb-stekker defect, Tangxi digitale camcorder, videocamera, 1080p 16 MP Full HD, 270° draaibaar scherm, groothoek Vlogging-camcorder, 3 inch IPS-scherm, 16x zoom, NP5C-lithiumbatterij, excl 32 GB SD-kaart, B0874VLFF4

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
555

Lichte gebruikssporen, geen verpakking, acc. ontbreken Tangxi digitale camcorder, videocamera, 1080p 16 MP Full HD, 270° draaibaar scherm, groothoek Vlogging-camcorder, 3 inch IPS-scherm, 16x zoom, NP5C-lithiumbatterij, excl 32 GB SD-kaart, B0874VLFF4

Startbod:
€ 3
€ 4
Kavel nr:
556

Lichte gebruikssporen, geen verpakking, geen kabel en usb-stekker defect Tangxi digitale camcorder, videocamera, 1080p 16 MP Full HD, 270° draaibaar scherm, groothoek Vlogging-camcorder, 3 inch IPS-scherm, 16x zoom, NP5C-lithiumbatterij, excl 32 GB SD-kaart, B0874VLFF4

Startbod:
€ 12
€ 12
Kavel nr:
557

Ongebruikt, ok, FIFINE USB-condensatormicrofoon, type A/C microfoon met standaard, desktop pc-microfoon met popfilter, mute-knop, hoofdtelefoonaansluiting, voor computer en Mac - K683A , B08ZY4Q4B8

Startbod:
€ 12
€ 12
Kavel nr:
558

Ongebruikt, ok, FIFINE USB-condensatormicrofoon, type A/C microfoon met standaard, desktop pc-microfoon met popfilter, mute-knop, hoofdtelefoonaansluiting, voor computer en Mac - K683A , B08ZY4Q4B9

Startbod:
€ 8
€ 0
Kavel nr:
559

Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE USB-microfoon, pc-condensatormicrofoon met standaard, studiokwaliteit opname-microfoon USB voor podcast, studio, streaming, uitzending, YouTube, video, games, K669B (zwart), 4260707736299

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
560

Gebruikssporen, getest en werkend, FIFINE USB-microfoon, pc-condensatormicrofoon met standaard, studiokwaliteit opname-microfoon USB voor podcast, studio, streaming, uitzending, YouTube, video, games, K669B (zwart), 4260707736299