8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, getest en werkend, AIWA WHF-880 Draadloze RF-koptelefoon Zwarte hoofdband voor TV/DVD/HiFi, 100 m bereik, oplaadbaar, B08TX6QJ7V
Ongebruikt, getest en werkend, AIWA WHF-880 Draadloze RF-koptelefoon Zwarte hoofdband voor TV/DVD/HiFi, 100 m bereik, oplaadbaar, B08TX6QJ7V
Ongebruikt, getest en werkend, AIWA WHF-880 Draadloze RF-koptelefoon Zwarte hoofdband voor TV/DVD/HiFi, 100 m bereik, oplaadbaar, B08TX6QJ7V
Ongebruikt, getest en werkend, AIWA WHF-880 Draadloze RF-koptelefoon Zwarte hoofdband voor TV/DVD/HiFi, 100 m bereik, oplaadbaar, B08TX6QJ7V
Ongebruikt, ok, eletecpro Waadbroek met laarzen, vissersbroek, maat 42-46, waterdicht, ademend, 70 denier PVC nylon wattenlaarzen broek voor heren en vrouwen, wattbroek met broek haak , B096DD2H98
Ongebruikt, ok, eletecpro Waadbroek met laarzen, vissersbroek, maat 42-46, waterdicht, ademend, 70 denier PVC nylon wattenlaarzen broek voor heren en vrouwen, wattbroek met broek haak , B096DD2H98
Ongebruikt, WORKPRO 125 Stuks Jig Set, Pocket Hole Jig met 100 Schroeven Vierkant, Pocket Gat Jig voor Zakgat, Boorhulp, Deuvelhulp, Boormal ; B089ZTCXLK
Ongebruikt, volledig, InnoGear Professionele microfoonstandaard, goed gekwalificeerde microfoonstandaard, voor radiostudiomicrofoon, voor tafel, blauw Yeti/Yeti Pro, B07JN2CJF9
Ongebruikt, volledig, InnoGear Professionele microfoonstandaard, goed gekwalificeerde microfoonstandaard, voor radiostudiomicrofoon, voor tafel, blauw Yeti/Yeti Pro, B07JN2CJF9
Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakking, i-Box Draagbare Smart Zijtafel Bluetooth-Luidspreker met Draadloos en USB-oplaadstation (Wit), B07WNPSBY8
Lichte gebruikssporen, deuk in microfoon (geen effect op werking), Uhuru Professional Usb-gaming-microfoon, 192 kHz / 24 bits, studio-nieren-condensator-opnamemicrofoonkit met soundkaarten-desktopstandaard, Shock Mount pop-filter, voor Skype Youtuber-gaming-opnames, B07YBTWNZ5
Ongebruikt, volledig, FIFINE USB Gaming Microfoon Set, RGB Condensatormicrofoon Set voor PC PS4 PS5 met Mute-Knop, Popfilter, Microfoonarm, Schokbevestiging voor Streaming Podcast Youtube Video - A6T, B09R6L96Z9
Lichte gebruikssporen, volledig, FIFINE USB Gaming Microfoon Set, RGB Condensatormicrofoon Set voor PC PS4 PS5 met Mute-Knop, Popfilter, Microfoonarm, Schokbevestiging voor Streaming Podcast Youtube Video - A6T, B09R6L96Z9
Ongebruikt, volledig, FIFINE Studio condensator USB microfoon computer PC microfoon kit met verstelbare schaararm, standaard en shock mount voor instrumenten, opname, podcasting, YouTube, gaming, streaming - T669, B082X46JYP
Ongebruikt, volledig, ingedeukte verpakking, FIFINE Studio condensator USB microfoon computer PC microfoon kit met verstelbare schaararm, standaard en shock mount voor instrumenten, opname, podcasting, YouTube, gaming, streaming - T669, B082X46JYP
Ongebruikt, volledig, FIFINE USB Gaming Microfoon, RGB Dynamische Microfoons voor PC, met Mute-knop, Plug and Play Cardioïde Microfoon, 16BIT / 48KHZ & 3,5 mm Koptelefoonaansluiting, voor Podcast, Streaming - K658, B09KTH5KNQ
Ongebruikt, volledig, YOTTO USB-microfoon, 192 kHz/24 bits, condensator, pc, laptop, microfoon, professionele podcast, microfoonsets voor radio, opname, YouTube, podcasts en nog veel meer met popbescherming, microfoonstandaard, schokmontage, B08BG27566
Ongebruikt, volledig, Uhuru Professional Usb-gaming-microfoon, 192 kHz / 24 bits, studio-nieren-condensator-opnamemicrofoonkit met soundkaarten-desktopstandaard, Shock Mount pop-filter, voor Skype Youtuber-gaming-opnames, B07YBTWNZ5
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, VF-6800 SATFinder Satellietvinder, compatibel met DVB-T2/S2/C, veldmeter voor satellietontvanger, Dvb T2, satellietvinder met etui, geel / zwart , B08R9THFZM
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Seenda Tv-hoofdtelefoon, draadloos, oplaadbaar, over-ear, stereo hoofdtelefoon voor tv met zenderstation, bereik tot 30 m, zwart, B09LLQJKTS
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, SUNLU 3D-printer Filament Dryer Box S2, houdt filamenten droog tijdens 3D-printen, 360 ° all-round verwarming, groot LCD-aanraakscherm, compatibel met PLA PETG SILK ABS PA PC-filament, spoelhouder, zwart, B09XHTMSSN
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, SUNLU 3D-printer Filament Dryer Box S2, houdt filamenten droog tijdens 3D-printen, 360 ° all-round verwarming, groot LCD-aanraakscherm, compatibel met PLA PETG SILK ABS PA PC-filament, spoelhouder, zwart, B09XHTMSSN
Ongebruikt, getest en werkend, Pantum P2502W draadloze laserprinter Thuiskantoorgebruik, zwart-witprinter met mobiel afdrukken (V8V77B), B018VN0PTI
Ongebruikt, volledig, NexiGo-oplaadstation met LED-lampje voor Oculus Quest 2, [Support Elite-riem], displaystandaard voor headset en controllerbevestiging, 2 oplaadbare batterijen, magnetische kabel (EXCL VR-bril), B09GFMR6D2
Ongebruikt, ok, Pack TeleprompterPAD® iLight PRO 11" v15.0+Afstandsbediening+App+Tas+Klem-100% aluminium-Robuust pro teleprompter (geen plastic) iPad/Android multicamera-HD Beamsplitter-glas-Made in EU , B01BMIM9PM , Met de compacte Teleprompter Pad iLight Pro kun je video's en presentaties opnemen, zonder je zorgen te hoeven maken over de tekst, net als televisieprofessionals
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Neatfi Elite HD XL Task Lamp met Klem, Europese Stekker, 22,8 inch breed, 1600 Lumen, 84 STKS SMD LED, 6000-7000K, Super Heldere Bureaulamp, Nonpolaire Dimmen, Ergonomisch Ontwerp (Zwart), B08FT1H7PB
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Neatfi Elite HD XL Task Lamp met Klem, Europese Stekker, 22,8 inch breed, 1600 Lumen, 84 STKS SMD LED, 6000-7000K, Super Heldere Bureaulamp, Nonpolaire Dimmen, Ergonomisch Ontwerp (Zwart), B08FT1H7PB
Ongebruikt, getest en werkend, JOYUSING 14MP HD Book Scanner, Draagbare USB Document Scanner voor Leraar Capture Size A3, Smart Multi-Language OCR, Word/Excel/PDF/Txt, voor Office en Education Gewoon Compatibel met Window System, B08XQ3Y4QD
Ongebruikt, getest en werkend, JOYUSING 14MP HD Book Scanner, Draagbare USB Document Scanner voor Leraar Capture Size A3, Smart Multi-Language OCR, Word/Excel/PDF/Txt, voor Office en Education Gewoon Compatibel met Window System, B08XQ3Y4QD
2x Ongebruikt, getest en werkend, Geüpgraded 3D-printer filament droogbox, Comgrow filament-droger houdt filament tijdens het afdrukken droog, filament-opberg-droogbox, brede compatibiliteit met PLA PETG ABS-zijdemateriaal , B098F7D9J1
Ongebruikt, 2 x Creality 3D Printer Filament PLA 1.75mm 1KG Spoel, Filament 3D Print Materialen- Zwart [2 Rollen], B089N23LW6
Ongebruikt, getest en werkend, ABOX A3 A4 lamineermachine, kantoor- en thuislamineermachine Multifunctionele warme en koude lamineermachine met snijder, hoekafronder, B09QGS3VSZ
Ongebruikt, volledig, Fellowes Electron A3 papiersnijder, B001FOQT7I
Ongebruikt, getest en werkend, Buyounger A4 lamineermachine, 4 in 1 thermische en koude lamineermachine met mes en hoekafronder en 40 vakken, voor A4 A5 A6 A7 foto's en documenten, incl lamineervellen, B09TW5P6B8
Ongebruikt, scheermesje ontbreekt, getest en werkend (1 flash gebruikt) , IPL Devices Hair Removal Laser Ice Cooling System, 999,999 Flashes IPL for Body and Face, Precision Attachment, More Sensitive Areas, B09NM7CQ9T
Ongebruikt, getest en werkend, B09DGH5H3J Water Flosser, 300ML watertank Monddouche Elektrisch met 5 modi, 5 sproeiers,
Ongebruikt, getest en werkend, Hair Straightener and Curling Iron 2 in 1 Glamorous Straightener in Rose Gold with Adjustable Temperature and Ceramic Coating for Professional Hair Straightening and Curling, Lily England , B08DTZVTLG
Vegan Milker zwart van ChufaMix. Hulpmiddel voor het maken van plantaardige melk. Zeef voor plantaardige melk. Inhoud 800 ml. Roestvrij stalen filter B08LZSPY4X ok, lichte gebruikssporen
Ongeopend, 17 verpakkingen met 12 stuks , TooTaci ; incl boorbit , B089Q2LCGP