8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, MUNBYN 5,0 inch terminal met touchscreen ?Android 8.1?NFC 3G 4G PDA bluetooth en barcodescanner Honeywell voor 1D 2D PDF 417.
Ongebruikt, getest en werkend, Aiwa AMU-120BT/SL: versterker, AV-ontvanger, met Bluetooth 5.0, 120 W, USB-aansluiting, SD-kaartlezer, kleur: zilver , B08LJBWLR7
Ongebruikt, ok, AirTrack Nordic Home 3 m Special Edition muntgroen/zilver met luchtpomp, turnmat, opblaasbaar, voor gymnastiek, yoga, duurzaam en eenvoudig te transporteren mat sport, Air Track gymnastiekmat , B0919R56D7
Ongebruikt, getest en werkend, Nicesolar Portable Solar Panel 100W for Portable Power Station Laptop Foldable Compact Solar Panel Charger with USB-A & C Pd65 for Quick Charging of Phones Tablets Durable and for Camping Emergencies , B09PMS2V6F
Ongebruikt, ok, Officiële Bierpongtafel Oldschool
Hoogwaardige kwaliteit
Officiële wedstrijdmaten
Waterdicht en krasbestendig
Avond- en aperitiefspel
Drinkgame
Gecreëerd door OriginalCup® , B01FSCAZPY
Ongebruikt, volledig, CECIPA Inbouwspoelbak roestvrij staal hoekig, gootsteen keuken met afdruipvlak en afvoerregeling, spoelbak 78x50 cm, gootsteen voor vanaf 45 cm onderkast, incl. klapmat, sifon, B08RBXL3WT
Ongebruikt, volledig, CECIPA vierkante roestvrijstalen spoelbak met kraangat, ingebouwde spoelbak 50 x 45 cm, keukenspoelbak voor kast vanaf 50 cm Inclusief zeepdispenser, sifon, excl kraan, B07THCHHNT
Ongebruikt, volledig, beschadigde verpakking, Auralum Thermostatische Douche Kolom Set Zwart In Hoogte Verstelbare Douche Set met Mengkraan Regendouche Systeem, B011NLIQK0
Ongebruikt, volledig, Auralum verchroomde doucheset met regendouchekop + handdouche, B07GB2XGMD
Ongebruikt, ok, Neatfi 152 CM Omkeerbare Plafondventilator, DC Motor, 3 Massieve Houten Bladen, 6 Snelheids Instellende Afstandsbediening, 15 CM en 25 CM Stang Lengte (Grijs) , B08LB6NCGR
Ongebruikt, ok, Neatfi 152 CM Omkeerbare Plafondventilator, DC Motor, 3 Massieve Houten Bladen, 6 Snelheids Instellende Afstandsbediening, 15 CM en 25 CM Stang Lengte (Grijs) , B08LB6NCGR
Lichte gebruikssporen, Neatfi 152 CM Omkeerbare Plafondventilator, DC Motor, 3 Massieve Houten Bladen, 6 Snelheids Instellende Afstandsbediening, 15 CM en 25 CM Stang Lengte (Grijs) , B08LB6NCGR
Ongebruikt, getest en werkend, Bang & Olufsen Beoplay E8 2.0 - 100% kabellose Bluetooth-Earbuds und Ladeschale, indigo blau , B07MRWL9KP
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Bang & Olufsen Beoplay E8 2.0 - 100% kabellose Bluetooth-Earbuds und Ladeschale, indigo blau B07MRWL9KP
Ongebruikt, getest en werkend, PITAKA 3 in 1 Wireless Charger Compatible with iPhone 12/13 Series and AirPods Pro/3/2 [MagEZ Slider] with Portable Charger Power Bank for iPhone , B09NQXYZNY
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, NexiGo N970P 4K-webcam, Al-Powered Auto-Framing, Flash-geheugen, 10x digitale zoom, Sony-sensor, dubbele ruisonderdrukkende microfoons, voor videoconferenties/gaming/streaming, B09JW651HB
Ongebruikt, getest en werkend, Gocheer Profi Gravity Airbrush pistool set Double Action met..., stijl 1, B071XVWZ3C
Ongebruikt, getest en werkend, Gocheer Profi Gravity Airbrush pistool set Double Action met..., stijl 1, B071XVWZ3C
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, niet compleet, Gocheer Profi Gravity Airbrush pistool set Double Action met..., stijl 1, B071XVWZ3C
Ongebruikt, ok, Mini Projector, Pixthink Projector Full HD 1080P Native, 200" Display WiFi Projector Draadloos Naar iOS/Android, Draagbare Projector met Handtas en Projectiescherm Voor HDMI/USB/TV Stick/Smartphone/PC ; B0956GM113
Ongebruikt, volledig, originele verpakking ontbreekt, Tenda MW12 Tri-Band Smart Home Mesh Wifi-systeem, AC2100 tri-band, 9x gigabit poorten, tot 600 vierkante meter en 100+ apparaten, app-besturing,eenvoudige installatie,compatibel met Alexa,set van 3, B08BTHZWXY
Ongebruikt, getest en werkend, Libratone ZIPP 2 Smart Wireless Speaker (with Alexa built-in, AirPlay 2, MultiRoom, 360 ° Sound, Wi-Fi, Bluetooth, Spotify Connect, 12 hrs Rechargeable Battery) - Stormy Black , 5710957013156
Ongebruikt, getest en werkend, DIGITNOW! Karaoke Microphone Wireless Bluetooth Karaoke System with Wireless Microphone, Dual Wireless Microphone Set for TV, Karaoke, Party, DJ, Church, Wedding, Supports HDMI ARC, Optical, Aux , B08YR85476
Ongebruikt, getest en werkend, DIGITNOW! Karaoke Microphone Wireless Bluetooth Karaoke System with Wireless Microphone, Dual Wireless Microphone Set for TV, Karaoke, Party, DJ, Church, Wedding, Supports HDMI ARC, Optical, Aux , B08YR85476
Ongebruikt, getest en werkend, Bang & Olufsen Beoplay H5 draadloze in-ear hoofdtelefoon, zwart , B01G48RH20
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Bang & Olufsen Beoplay H5 draadloze in-ear hoofdtelefoon, B01G491MSY
Ongebruikt, volledig, ok, Maydolly babybedje wiegbedje babywiegje met ademend gaasvenster en opvouwbaar muskietennet met ritssluiting eiken en houtskoolgrijs, B091C99JCZ
Ongebruikt, volledig, ok, foto indicatief (kleur wit met sterrenmotief) Maydolly babybedje wiegbedje babywiegje met ademend gaasvenster en opvouwbaar muskietennet met ritssluiting eiken, B091C99JCZ
Ongebruikt, volledig, Dripex babybox, babybox, activiteitencentrum voor kinderen, huisbeveiligingswerf, binnen buiten, 0-6 jaar oud, opvouwbaar 12 + 2 panelen, grijs, B091SR5J2S
Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt, Childhome Luiertas MOMMY BAG groot in luipaardpatroon, 55 x 30 x 30 cm, B07ZRVHCQP
Ongebruikt, ongeopende plastic zakjes, Hot Wheels GYL14 - Hot Wheels Monster Trucks T-Rex Volcano Arena Playset with Lights & Sounds, Includes 2 Launchers, 1 Monster Truck & 1 Car, Gift for Kids Ages 3 Years & Older , 887961974782
Ongeopend, Hot Wheels 50-Car Pack of 1:64 Scale Vehicles Individually Packaged?, B003FW0YZG
Ongeopende doos, PLAYMOBIL Ghostbusters 70170 Ecto-1A met licht en soundeffecten, B07JM52FK1
Ongebruikt, getest en werkend, Wellue Baby-monitor, hartfrequentie, zuurstofmeting met geïntegreerd scherm van het basisstation, lichaamsbewegingen, rapport als PDF of CSV voor baby's exporteren , B09BD1WCDC
Ongebruikt, ok, LETTAS babyzitje 360 ??graden draaibaar Isofix en Top Tether SIPS groep 0+/1/2/3, 0-12 jaar, 0-36kg, ECE R44/04, ADAC (zwart)
Ongebruikt, ok, LETTAS autostoel voor kinderen baby-autostoeltje 0+1/2/3 (0-36 kg) met beschermers zijdelings Isofix ECE R44/04, B07F1HL568
Ongebruikt, OK, Besrey Child Car Seat with Isofix - Children's Car Seat Group 1/2/3 - Travel Portable and Foldable - with Removable Armrest and Cup Holder Group 1 2 3 9-36 kg
Ongebruikt, ok, volledig, KMINA - Rollator rolstoel (2 in 1), rollator opvouwbaar en lichtgewicht, smalle rollator voor thuis, rollators, rolstoel rollator combinatie, in hoogte verstelbaar, rollator zwart, B09BL51L8S
Ongebruikt, ok, volledig, originele doos ontbreekt, KMINA - Rollator rolstoel (2 in 1), rollator opvouwbaar en lichtgewicht, smalle rollator voor thuis, rollators, rolstoel rollator combinatie, in hoogte verstelbaar, rollator zwart, B09BL51L8S
Ongebruikt, enkele krassen behuizing door transport, incl sleutels, Phoenix SS0992KD Deposit inworpkluis met sleutelslot, 25x25x60cm, 17,1kg , B00XCYUX8U