Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Ongebruikt, getest en werkend, Nicesolar Portable Solar Panel 100W for Portable Power Station Laptop Foldable Compact Solar Panel Charger with USB-A & C Pd65 for Quick Charging of Phones Tablets Durable and for Camping Emergencies , B09PMS2V6F