Retourgoederen

Veiling nr: 
2814

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Kijkdag(en)
03/09/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
09/09/2022 - 08:30 tot 11:00
10/09/2022 - 09:00 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
24/08/2022 - 17:00
Einddatum: 
07/09/2022 - 19:30
Aantal kavels: 
1040 kavels
Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
881

Ongebruikt in seal IPL Hair Removal Device for Men and Women, 999,99 Light Pulses, Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
882

Lichte gebruikssporen , resterende flashes : 999992 , IPL Hair Removal Device for Men and Women, , Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
883

Lichte gebruikssporen , resterende flashes : 999944 , IPL Hair Removal Device for Men and Women, , Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
884

Lichte gebruikssporen , resterende flashes : 999926 , IPL Hair Removal Device for Men and Women, , Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
885

Lichte gebruikssporen , resterende flashes : 999135 , IPL Hair Removal Device for Men and Women, , Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
886

Ongebruikt, getest en werkend, Hatteker Tondeuse -set voor heren, draadloze kapperssnijder voor mannen, professionele tondeuse, waterdicht, oplaadbaar , B093WGS7M3

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
887

Ongebruikt, getest en werkend, Hatteker Tondeuse -set voor heren, draadloze kapperssnijder voor mannen, professionele tondeuse, waterdicht, oplaadbaar , B093WGS7M3

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
888

Ongebruikt, ok, Yarwo Dubbellaags nagellak organizer case, draagbare opbergtas voor 24 flessen (15ml/0,5 fl.oz) nagellak en nail art accessoires, blauwgroen (alleen tas, gepatenteerd ontwerp) , B08T6WG1QL

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
889

Ongebruikt, ok, Yarwo Nagellak Organizer Case Houdt 72 Flessen (15ml/0,5 fl.oz), Afneembare Opbergtas voor Nagellak en Nail Art Tools,Zwart (Gepatenteerd Ontwerp) , B093Q9BW3S

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
890

Ongebruikt, ok, Yarwo Nagellak Organizer Case Houdt 72 Flessen (15ml/0,5 fl.oz), Afneembare Opbergtas voor Nagellak en Nail Art Tools, Vintage Rose (Gepatenteerd Ontwerp)

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
891

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Foot Spa Bath Massager,RENPHO Motorized Foot Spa with Heat and Massage and Jets,Powerful Bubble Jets with Infrared,Shiatsu Foot Spa Massager Corn Rollers,Relieve Feet Muscle Pain , B08112FV3X

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
892

Ongebruikt, volledig, Hairdresser Washbasin, Height-Adjustable Basin, Mobile Portable Plastic Sink with Stopper and Drain Hose for Hairdressers and Home Users , B07SHGPJ7K

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
893

Ongebruikt, ok, GOYLSER antislip badmat ,L 44cm x 96.5cm , absorberende badmat voor de badkamer, machinewasbaar, grijze badmat, droogt snel badmat, loper (grijs) , B09GKJ7ZC9

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
894

Ongeopend, F1F2 Cubes Hoofdkussen, geometrisch gestructureerd slaapkussen, met vaste en zachte zijkant, traagschuim kussen, hypoallergeen, standaard (set van 1) , 37.08 x 9.91 x 55.88 cm; 698.53 gram , B07FTJXHP7

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
895

Ongeopend, F1F2 Cubes Hoofdkussen, geometrisch gestructureerd slaapkussen, met vaste en zachte zijkant, traagschuim kussen, hypoallergeen, standaard (set van 1) , 37.08 x 9.91 x 55.88 cm; 698.53 gram , B07FTJXHP7

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
896

2x Ongeopend, F1F2 Cubes Hoofdkussen, geometrisch gestructureerd slaapkussen, met vaste en zachte zijkant, traagschuim kussen, hypoallergeen, standaard (set van 1) , 37.08 x 9.91 x 55.88 cm; 698.53 gram , B07FTJXHP7

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
897

Ongebruikt, getest en werkend, Pulse Oximeter Finger Oximeter with Bluetooth and Recording, Oxygen Saturation Monitor Finger with Free App, Monitor Blood Oxygen Saturation and Heart Rate, with Alarm , B09H74YC6T

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
898

Ongebruikt, getest en werkend, Pulse Oximeter Finger Oximeter with Bluetooth and Recording, Oxygen Saturation Monitor Finger with Free App, Monitor Blood Oxygen Saturation and Heart Rate, with Alarm , B09H74YC6T

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
899

Ongeopend in vacuum, Pillow Neck Pain, Aloe Vera Gel Cooling Pillow 40 x 60, Invention Patent, with SGS Test Certificate, Give The Essence of Aloe Vera Plants Free, Double Use in Winter and Summer , B09GP7ZHFD

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
900

Ongeopend in vacuum, Pillow Neck Pain, Aloe Vera Gel Cooling Pillow 40 x 60, Invention Patent, with SGS Test Certificate, Give The Essence of Aloe Vera Plants Free, Double Use in Winter and Summer , B09GP7ZHFD

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
901

2x Ongeopend in vacuum, Pillow Neck Pain, Aloe Vera Gel Cooling Pillow 40 x 60, Invention Patent, with SGS Test Certificate, Give The Essence of Aloe Vera Plants Free, Double Use in Winter and Summer , B09GP7ZHFD

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
902

Ongebruikt, getest en werkend, RENPHO Handmassageapparaat met warmte, draadloze pols- en handmassageapparaat met 6 massageniveaus en intensiteitscompressie voor gevoelloosheid van de palmvinger Vermoeidheid Pijnverlichting, B08KZVKPKC

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
903

Ongebruikt, ok, Nageltang Podologie instrumentenset 5-delige nageltang voor sterke teennagels, nageltang, hoofdsnijder, hoektang, huidstang, hoekheffer, hoekvijl, incl. beschermkappen , B01KIHMPHK

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
904

Ongebruikt, ok, Nageltang Podologie instrumentenset 5-delige nageltang voor sterke teennagels, nageltang, hoofdsnijder, hoektang, huidstang, hoekheffer, hoekvijl, incl. beschermkappen , B01KIHMPHK

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
905

Ongebruikt, ok, Maxi Nageltang, 6-delige set, voor het onderhoud, 3 x nageltang voor sterke nagel-huidtang – hoekheffer – inclusief beschermkappen.

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
906

Ongebruikt, getest en werkend, RENPHO beencompressiemassageapparaat met warmte, massage voor voet en kuit, met 3 standen 3 intensiteiten 2 verwarming, B092YX3BY6

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
907

Ongebruikt, getest en werkend, RENPHO beencompressiemassageapparaat met warmte, massage voor voet en kuit, met 3 standen 3 intensiteiten 2 verwarming, B092YX3BY6

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
908

Ongebruikt, getest en werkend, RENPHO beencompressiemassageapparaat met warmte, massage voor voet en kuit, met 3 standen 3 intensiteiten 2 verwarming, B092YX3BY6

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
909

3x Ongeopend, Skin Energy Aqua Recharge Gel 50 Ml. Juvena Anti-Aging Crèmes Vrouw 50 Milliliter , B00BXFH4IW

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
910

Ongebruikt, getest en werkend, LANDOT Stijltang en Krultang 2 in 1, Professioneel Haar krullen met Stijltangen, Krullen En Steilen ijzer voor gladde, golvende en krullende looks, 11 temperatuur-instellingen 130-230°C , B08CNCFGBL

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
911

Ongebruikt, getest en werkend, LANDOT Stijltang en Krultang 2 in 1, Professioneel Haar krullen met Stijltangen, Krullen En Steilen ijzer voor gladde, golvende en krullende looks, 11 temperatuur-instellingen 130-230°C , B08CNCFGBL

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
912

Minieme Gebruikssporen, standaard USB-C kabel ontbreekt, Drcowu automatische krultang ,draadloze krultang 9600 mAh Akku, 4 Temperatuurinstellingen en 6 tijdsintellingen LCD-Display, B09X9XV2B5

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
913

Lichte gebruikssporen, verpakking en standaard USB-kabel + accessoires ontbreken, getest en werkend, Automatic Curling Iron, 9600 mAh Battery with High Capacity with Intelligent LCD Display, Wireless Curling Iron, Large Curls for Hair Styling, Waves, Suitable for Thin to Thick Hair ; B09G96N5CR

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
914

Ongebruikt, getest en werkend, 360° Rotatie, Automatische Krultang, PARWIN PRO BEAUTY Curling Iron 25mm, Nano-Titanium Coating, Haarkruller met LCD Display, 120-210? , B09FKZR5FW

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
915

Ongebruikt, getest en werkend, Krultang 5 in 1 LCD keramische coating multifunctioneel verwisselbaar golfijzer , B09C1V1J24

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
916

Ongebruikt, getest en werkend, Krultang 5 in 1 LCD keramische coating multifunctioneel verwisselbaar golfijzer , B09C1V1J24

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
917

Ongebruikt, getest en werkend, QL Haardroger Ionen 2000Watt met Diffuser en Concentrator,Föhn met Muurbevestiging Lijm Houder Zonder Boren,voor Thuis, (Zwart Mat) , B09NKQMXM5

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
918

Ongebruikt, ok, 4 IN 1 Styler Set, PARWIN PRO BEAUTY Heteluchtborstel Föhnborstel, Haardroger, Volumeborstel met 4 Opzetstukken voor Glad, Drogen, Volume en Styling, Ionen Zorg, 1000 Watt , B09D9F24FK

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
919

Ongebruikt, getest en werkend, Gezichtsreinigingsborstel MYCARBON gezichtsborstel IPX7 waterdichte elektrische gezichtsborstel apparaat schoonheid huid machine voor diepe reiniging/zacht exfoliëren/masseren/huid aantrekken (blauw) , B099F46Q16

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
920

Ongebruikt, getest en werkend, 3in1 facial cleaner Mee-eterverwijderaar vacuüm met elektrische gezichtsreinigingsborstel, oplaadbare gezichtsspin-exfoliatorborstel, gezichtsporie-reinigerset IPX7 met 3 modi, 5 borstelkoppen, 4 zuigsondes (rood) , B08ZSQK8G8