Retourgoederen

Veiling nr: 
2814

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Kijkdag(en)
03/09/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
09/09/2022 - 08:30 tot 11:00
10/09/2022 - 09:00 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
24/08/2022 - 17:00
Einddatum: 
07/09/2022 - 19:30
Aantal kavels: 
1040 kavels
Startbod: 
€ 35
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 90
Afgelopen
Kavel nr: 
681

Ongebruikt, getest en werkend, verpakkingsdoos ontbreekt, Nicesolar Portable Solar Panel 100W for Portable Power Station Laptop Foldable Compact Solar Panel Charger with USB-A & C Pd65 for Quick Charging of Phones Tablets Durable and for Camping Emergencies , B09PMS2V6F

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
16
Hoogste bod: 
€ 60
Afgelopen
Kavel nr: 
682

Ongebruikt, ok, Wukong 250 kg supersterke dubbelzijdige magneetvis-set, neodymium-magneetvissen, set met 2 ogen voor het vissen, bergmagneet, diameter 67 mm, met 20 m touwhandschoenen , B07RS16N5Y

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
683

Ongebruikt, ok, Solar Power Bank 26800mAh, 10W Qi Wireless Solar Charger with LED Light, 18W Quick Charge Portable Charger USB C Input, Waterproof Backup Battery Pack for Smartphone Tablet Outdoor , B09S384N8X

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
684

Ongebruikt, ok, Solar Power Bank 26800mAh, 10W Qi Wireless Solar Charger with LED Light, 18W Quick Charge Portable Charger USB C Input, Waterproof Backup Battery Pack for Smartphone Tablet Outdoor , B09S384N8X

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
685

Ongebruikt, getest en werkend, PC-102B CL2 Chloor PH Tester, Draagbare Water Testing Meter, Digitale Water Kwaliteit Tester voor Zwembad Spa Hot Tubs , B07RB6C1S1

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
686

Ongebruikt, getest en werkend, PC-102B CL2 Chloor PH Tester, Draagbare Water Testing Meter, Digitale Water Kwaliteit Tester voor Zwembad Spa Hot Tubs , B07RB6C1S1

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
687

Ongebruikt, getest en werkend, PC-102B CL2 Chloor PH Tester, Draagbare Water Testing Meter, Digitale Water Kwaliteit Tester voor Zwembad Spa Hot Tubs , B07RB6C1S1

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
688

Ongebruikt, ok, MECCHRE opvouwbare campingstoel met draagtas, compacte, ultralichte opvouwbare strandstoel, in hoogte verstelbaar, hoog belastbaar tot 150kgmax , Oranje B07M8Q8ZJT

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
689

Ongebruikt, ok, MECCHRE opvouwbare campingstoel met draagtas, compacte, ultralichte opvouwbare strandstoel, in hoogte verstelbaar, hoog belastbaar tot 150kgmax , Oranje B07M8Q8ZJT

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
690

Ongebruikt, ok, MECCHRE opvouwbare campingstoel met draagtas, compacte, ultralichte opvouwbare strandstoel, in hoogte verstelbaar, hoog belastbaar tot 150kgmax , Groen

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
691

Ongebruikt, WEISIJI-duikmasker S/M, 180° panoramisch volgelaats-snorkelmasker, snorkelmasker, met anti-condens, anti-condens en anti-lektechnologie voor volwassenen met ondersteuning voor sportcamera's, B09Q35MHHR

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
692

Ongebruikt, WEISIJI-duikmasker L/XL, 180° panoramisch volgelaatssnorkelmasker, snorkelmasker, met anti-condens, anti-condens, anti-lektechnologie voor volwassenen met ondersteuning voor sportcamera's, B09Q35JDYB

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
693

Gebruikssporen, verpakking ontbreekt, WEISIJI-duikmasker L/XL, 180° panoramisch volgelaatssnorkelmasker, snorkelmasker, met anti-condens, anti-condens, anti-lektechnologie voor volwassenen met ondersteuning voor sportcamera's, B09Q35JDYB

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
694

Ongebruikt, WEISIJI-duikmasker S/M, 180° panoramisch volgelaats-snorkelmasker, snorkelmasker, met anti-condens, anti-condens en anti-lektechnologie voor volwassenen met ondersteuning voor sportcamera's, B09Q35MHHR

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
695

Ongebruikt, volledig, NACATIN 4 in 1 sneeuwschoenen met wandelstokken, waterdichte sneeuwbeenkappen en draagtas, voor heren en dames 21 "/ 25" / 30 ", B09FDWZFP1

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
696

2x Ongeopend, MARJAQE Outdoor Swimming Dry Bag Backpack for Buoy Swimming Life-Saving Drift Open Water Swimmers 20L , B083WCBRXL

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
697

2x Ongeopend, MARJAQE Outdoor Swimming Dry Bag Backpack for Buoy Swimming Life-Saving Drift Open Water Swimmers 20L , B083WCBRXL

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
698

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, VacLife Handheld vacuum cleaner, wireless, rechargeable, small and handy, with high performance and quick charging function,B09NSJB6P9

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
699

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, VacLife Handheld vacuum cleaner, wireless, rechargeable, small and handy, with high performance and quick charging function,B09NSJB6P9

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
700

Ongebruikt, ok, O'NEAL
Bike Bril Motocross Bril
MX MTB DH FR Downhill Freeride
Verstelbare band, optimaal comfort, perfecte ventilatie
B-20 Goggle
Dames
Zwart Roze gespiegeld
One Maat

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
701

Ongebruikt, L/XL; zwart , B073SRDXNQ

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
702

Ongeopend, TDCQ set v 2 stuks outdoor zitkussens, opvouwbaar, waterdicht zitkussen, outdoor zitkussen , 39,6 x 29,9 x 1 cm (opengeklapt) , 1x Smiley-print + 1x Veder-print , totaal 4 kussens , B08Y8SLLL7

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
703

Ongeopend, TDCQ set v 2 stuks outdoor zitkussens, opvouwbaar, waterdicht zitkussen, outdoor zitkussen , 39,6 x 29,9 x 1 cm (opengeklapt) , 1x Smiley-print + 1x Veder-print , totaal 4 kussens , B08Y8SLLL7

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
704

Ongeopend, TDCQ set v 2 stuks outdoor zitkussens, opvouwbaar, waterdicht zitkussen, outdoor zitkussen , 39,6 x 29,9 x 1 cm (opengeklapt) , 1x Smiley-print + 1x Veder-print , totaal 4 kussens , B08Y8SLLL7

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
705

Ongeopend, TDCQ set v 2 stuks outdoor zitkussens, opvouwbaar, waterdicht zitkussen, outdoor zitkussen , 39,6 x 29,9 x 1 cm (opengeklapt) , 1x Smiley-print + 1x Veder-print , totaal 4 kussens , B08Y8SLLL7

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
706

Ongeopend, TDCQ set v 2 stuks outdoor zitkussens, opvouwbaar, waterdicht zitkussen, outdoor zitkussen , 39,6 x 29,9 x 1 cm (opengeklapt) , 1x Smiley-print + 1x Veder-print , totaal 4 kussens , B08Y8SLLL7

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
707

Ongeopend, TDCQ set v 2 stuks outdoor zitkussens, opvouwbaar, waterdicht zitkussen, outdoor zitkussen , 39,6 x 29,9 x 1 cm (opengeklapt) , Army-print , totaal 4 kussens , B08T911PLM

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
708

Ongeopend, TDCQ set v 2 stuks outdoor zitkussens, opvouwbaar, waterdicht zitkussen, outdoor zitkussen , 39,6 x 29,9 x 1 cm (opengeklapt) , Army-print , totaal 4 kussens , B08T911PLM

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
709

Ongeopend, TDCQ set v 2 stuks outdoor zitkussens, opvouwbaar, waterdicht zitkussen, outdoor zitkussen , 39,6 x 29,9 x 1 cm (opengeklapt) , Army-print , totaal 4 kussens , B08T911PLM

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
710

Ongeopend, TDCQ set v 2 stuks outdoor zitkussens, opvouwbaar, waterdicht zitkussen, outdoor zitkussen , 39,6 x 29,9 x 1 cm (opengeklapt) , Army-print , totaal 4 kussens , B08T911PLM

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
711

Ongeopend, TDCQ set v 2 stuks outdoor zitkussens, opvouwbaar, waterdicht zitkussen, outdoor zitkussen , 39,6 x 29,9 x 1 cm (opengeklapt) , Army-print , totaal 4 kussens , B08T911PLM

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
712

Ongebruikt, getest en werkend, BRGOOD Camping Slaapkussen, Geen pomp nodig, , Extra Dikte Camping Slaapmat, Compacte Luchtmat, Waterdichte Matras voor Slapen Backpacken Wandelen Reizen (Lichtgroen) B09N3KCP9X

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
713

Ongebruikt, getest en werkend, BRGOOD Camping Slaapkussen, Geen pomp nodig, , Extra Dikte Camping Slaapmat, Compacte Luchtmat, Waterdichte Matras voor Slapen Backpacken Wandelen Reizen (Lichtgroen) B09N3KCP9X

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
714

Ongebruikt, getest en werkend, BRGOOD Camping Slaapkussen, Geen pomp nodig, , Extra Dikte Camping Slaapmat, Compacte Luchtmat, Waterdichte Matras voor Slapen Backpacken Wandelen Reizen (Lichtgroen) B09N3KCP9X

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
715

Ongebruikt, getest en werkend, BRGOOD Camping Slaapkussen, Geen pomp nodig, , Extra Dikte Camping Slaapmat, Compacte Luchtmat, Waterdichte Matras voor Slapen Backpacken Wandelen Reizen (Lichtgroen) B09N3KCP9X

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
716

Ongebruikt, ok en volledig, Portal Camping Tent 4 People Outdoor with Bedroom Compact Dome Tent 4000mm PU Waterproof Lightweight and Easy for Camping , B09S5TPRL9

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
717

Ongeopend, Vloerkleed, anti-vermoeidheid, dikschuim ,loper, 150 x 44 cm, antislip, wasbaar, lange loper, voor wasgoed, slaapkamer , B0963KHZ72

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
718

Ongeopend, Vloerkleed, anti-vermoeidheid, dikschuim ,loper, 150 x 44 cm, antislip, wasbaar, lange loper, voor wasgoed, slaapkamer , B0963KHZ72

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
719

Ongebruikt, getest en werkend, Minidiva 551 holografische vizier rood groen punt vizier / dot vizier, 10 niveaus helderheid, past op elke 20 mm rail , B00FWLW3FW

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
720

Ongebruikt, getest en werkend, Minidiva 551 holografische vizier rood groen punt vizier / dot vizier, 10 niveaus helderheid, past op elke 20 mm rail , B00FWLW3FW