Retourgoederen

Veiling nr: 
2814

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Kijkdag(en)
03/09/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
09/09/2022 - 08:30 tot 11:00
10/09/2022 - 09:00 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
24/08/2022 - 17:00
Einddatum: 
07/09/2022 - 19:30
Aantal kavels: 
1040 kavels
Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
921

Ongebruikt,getest en werkend, Naipo Shiatsu Cervicale Massager Nek- en schoudermassage met instelbare intensiteit en infraroodwarmte om vermoeidheid, spanning en spierpijn te verlichten, Speciale editie : kleur donkerblauw

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
922

Ongebruikt,getest en werkend, Naipo Shiatsu Cervicale Massager Nek- en schoudermassage met instelbare intensiteit en infraroodwarmte om vermoeidheid, spanning en spierpijn te verlichten, Speciale editie : kleur donkerblauw

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
923

Ongebruikt,getest en werkend, Naipo Shiatsu Cervicale Massager Nek- en schoudermassage met instelbare intensiteit en infraroodwarmte om vermoeidheid, spanning en spierpijn te verlichten, Speciale editie : kleur donkerblauw

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
924

Ongebruikt,getest en werkend, Naipo Shiatsu Cervicale Massager Nek- en schoudermassage met instelbare intensiteit en infraroodwarmte om vermoeidheid, spanning en spierpijn te verlichten, Speciale editie : kleur donkerblauw

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
925

Ongebruikt, getest en werkend, RENPHO oogmassageapparaat met warmtecompressie, vibratie en bluetooth-muziek, opvouwbaar oplaadbaar, oogtherapie om oogpijn te verlichten, droge ogen en slaap te verbeteren (A-White), B07SM61FCT

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
926

Ongebruikt, getest en werkend, RENPHO oogmassageapparaat met warmtecompressie, vibratie en bluetooth-muziek, opvouwbaar oplaadbaar, oogtherapie om oogpijn te verlichten, droge ogen en slaap te verbeteren (A-White), B07SM61FCT

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
927

Ongebruikt, getest en werkend, RENPHO oogmassageapparaat met warmtecompressie, vibratie en bluetooth-muziek, opvouwbaar oplaadbaar, oogtherapie om oogpijn te verlichten, droge ogen en slaap te verbeteren (A-White), B07SM61FCT

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
928

Ongebruikt, getest en werkend, RENPHO oogmassageapparaat met warmtecompressie, vibratie en bluetooth-muziek, opvouwbaar oplaadbaar, oogtherapie om oogpijn te verlichten, droge ogen en slaap te verbeteren (A-White), B07SM61FCT

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
929

Ongeopend, V Face Machine, V-Line Up Lift Belt Machine, Lift Face Cellulite Massagers to Reduce Double Chin, Red Blue Light Photon Therapy Machine , B091KHSQQJ

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
930

Ongeopend, beschadigde verpakking, V Face Machine, V-Line Up Lift Belt Machine, Lift Face Cellulite Massagers to Reduce Double Chin, Red Blue Light Photon Therapy Machine , B091KHSQQJ

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 45
Afgelopen
Kavel nr: 
931

Ongebruikt, Audioactive pakket van 2 stuks, batterijloos, oplaadbaar model Hoorversterker, open pasvorm, 4 programma's - vermogen van 138 dB
Ruisonderdrukking met moderne technologie,

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
932

Ongebruikt, Audioactive pakket van 2 stuks, batterijloos, oplaadbaar model Hoorversterker, open pasvorm, 4 programma's - vermogen van 138 dB
Ruisonderdrukking met moderne technologie,

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
933

Ongebruikt, ok, Audioactieve digitale HdO-hoorversterker met 4 instelbare instellingen, discreet HdO-ontwerp, automatische volumeonderdrukking, natuurlijke luisterervaring, B072MRGQPS

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
934

Ongebruikt, ok, Audioactieve digitale HdO-hoorversterker met 4 instelbare instellingen, discreet HdO-ontwerp, automatische volumeonderdrukking, natuurlijke luisterervaring, B072MRGQPS

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
935

Ongebruikt, ok, Audioactieve digitale HdO-hoorversterker met 4 instelbare instellingen, discreet HdO-ontwerp, automatische volumeonderdrukking, natuurlijke luisterervaring, B072MRGQPS

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
936

Ongebruikt, ok, Audioactieve AHO oplaadbare geluidsversterker - Gehoorapparaat - 2 programma's - Oplaadbaar - Stem- en spraak Geluidsverbetering, B07DVLGJT9

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
937

Ongebruikt, ok, Giecy Armsteun bureauverlenger, ergonomisch opvouwbaar computerbureau armsteunsteun armsteun polssteun voor thuis en op kantoor, B09MTDZ3FB

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
938

Ongebruikt, ok, Giecy Armsteun bureauverlenger, ergonomisch opvouwbaar computerbureau armsteunsteun armsteun polssteun voor thuis en op kantoor, B09MTDZ3FB

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
939

Lichte gebruikssporen, verpakking ontbreekt, ok, Giecy Armsteun bureauverlenger, ergonomisch opvouwbaar computerbureau armsteunsteun armsteun polssteun voor thuis en op kantoor, B09MTDZ3FB

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
940

Ongebruikt, ok, 2 x Audioactive Hoorversterker Oplaadbaar digitaal AHO-model - Discreet ontwerp - Twee programma's - Geluidsoptimalisatie - Gehoorversterking, B07HP97LJ3

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
941

Ongebruikt, ok, 2 x Audioactieve geluidsversterker - Oplaadbare batterij, ruisonderdrukkingsfunctie, eersteklas materiaal - Beige

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
942

Ongebruikt, ok, Audioactive PSA hoorversterker oplaadbaar, bte-model zeer gebruiksvriendelijk, B077S2585D

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
943

Ongeopend, Lexmann XP100 Geluidsversterker, B016V0WQMW

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
944

Ongebruikt, lader en accessoires ontbreken, Lexmann Magnum ZP188-versterker voor hoog bereik, B01N291XEZ

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
945

5x Ongeopend, EPSON Originele Refill Ink Set (T6641 T6642 T6643 T6644) Voor L100 L110 L120 L200 L210 L300 L350 L355 L550 L55 , 70ml per fles ;

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
946

Ongeopend, MyCartridge , 2 verpakkingen met elk 3 cartridges (2600 pagina), voor Brother HL-L2340DW MFC-L2700DW DCP-L2520DW MFC-L2700DN DCP-L2540DN DCP-L2500D HL-L2300D HL-L2365DW DCP-L2560DW (3*Schwarz) , B08RJ8JP14

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
947

Ongeopend, MyCartridge , 2 verpakkingen met elk 3 cartridges (2600 pagina), voor Brother HL-L2340DW MFC-L2700DW DCP-L2520DW MFC-L2700DN DCP-L2540DN DCP-L2500D HL-L2300D HL-L2365DW DCP-L2560DW (3*Schwarz) , B08RJ8JP14

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
948

Ongeopend, MyCartridge , 2 verpakkingen met elk 3 cartridges (2600 pagina), voor Brother HL-L2340DW MFC-L2700DW DCP-L2520DW MFC-L2700DN DCP-L2540DN DCP-L2500D HL-L2300D HL-L2365DW DCP-L2560DW (3*Schwarz) , B08RJ8JP14

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
949

Ongeopend, MyCartridge , 2 verpakkingen met elk 3 cartridges (2600 pagina), voor Brother HL-L2340DW MFC-L2700DW DCP-L2520DW MFC-L2700DN DCP-L2540DN DCP-L2500D HL-L2300D HL-L2365DW DCP-L2560DW (3*Schwarz) , B08RJ8JP14

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
950

Ongebruikt, getest en werkend , zwaar beschadigde doos; Veidoo Tablet voor kinderen, 7 inch tablet met 1 GB RAM/16 GB geheugen, IPS-scherm, premium ouderbesturing iWawa APP, kinderen (Roze) , B07PF26QTL

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
951

2x Ongebruikt, 1x Beschadigde doos, ok, MyCartridge 415A Toner (Mit Chip) Kompatibel für HP MFP-M479DW M479FDN M479FDW M479FNW M454DW M454DN Ersatz für HP 415A 415X W2030A W2030X Toner (4er Multipack, Schwarz/Gelb/Cyan/Magenta) , B08XXDZWNR

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
952

Ongeopende plastics, 2 sets , Excellent Print CF400X CF401X CF403X CF402X 201X Kompatibel Tonerkartusche für HP Color Laserjet Pro M252dw M274n MFP M277dw MFP M277n , B07YZK5NHQ

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
953

Ongeopend, 2x Set van 4 cartridges , MyCartridge 203A Toner Set kompatibel fvoor HP 203A CF540A CF541A CF542A CF543A Toner für HP Color Laserjet Pro MFP M281fdw M281fdn M280nw M254nw M254dw (Schwarz, Cyan, Gelb, Magenta) , B07TB7LTBW

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
954

Ongeopend, 2x Set van 4 cartridges , MyCartridge 203A Toner Set kompatibel fvoor HP 203A CF540A CF541A CF542A CF543A Toner für HP Color Laserjet Pro MFP M281fdw M281fdn M280nw M254nw M254dw (Schwarz, Cyan, Gelb, Magenta) , B07TB7LTBW

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
955

Ongeopend, 2x Set van 4 cartridges , MyCartridge 203A Toner Set kompatibel fvoor HP 203A CF540A CF541A CF542A CF543A Toner für HP Color Laserjet Pro MFP M281fdw M281fdn M280nw M254nw M254dw (Schwarz, Cyan, Gelb, Magenta) , B07TB7LTBW

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
956

Ongeopend, 2x Set van 4 cartridges , MyCartridge 203A Toner Set kompatibel fvoor HP 203A CF540A CF541A CF542A CF543A Toner für HP Color Laserjet Pro MFP M281fdw M281fdn M280nw M254nw M254dw (Schwarz, Cyan, Gelb, Magenta) , B07TB7LTBW

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
957

Ongeopend, 2x Set van 4 cartridges , MyCartridge 203A Toner Set kompatibel fvoor HP 203A CF540A CF541A CF542A CF543A Toner für HP Color Laserjet Pro MFP M281fdw M281fdn M280nw M254nw M254dw (Schwarz, Cyan, Gelb, Magenta) , B07TB7LTBW

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
958

Ongebruikt, ok, BongBingBoo iPad Pro Stand, Verstelbare Tablet Houder Magnetische Cradle Mount Dock voor Apple iPad Pro 12.9" 3e/4e/5e Generatie - Lichtgrijs , B09BVW8ZWS

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
959

Ongebruikt, ok, BongBingBoo iPad Pro Stand, Verstelbare Tablet Houder Magnetische Cradle Mount Dock voor Apple iPad Pro 12.9" 3e/4e/5e Generatie - Grijs , B09BVW8ZWS

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
960

Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt, BongBingBoo iPad Pro Stand, Verstelbare Tablet Houder Magnetische Cradle Mount Dock voor Apple iPad Pro 12.9" 3e/4e/5e Generatie - Grijs , B09BVVFDJM