Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Aicok stand mixer, Handmixer, elektrische handmixer met mengkom, 5 snelheden plus turbo, 300 watt handmixer met 2 kloppers & 2 RVS kneedhaken voor sauzen, room, eiwitten, uitwerpfunctie, 3,5 liter , B09NBSMH97
Ongebruikt, volledig, ok, EZOWare Set van 4 hoge borosilicaatglazen voorraadpotten met luchtdichte bamboe schroefdeksel set, 1360 ml doorzichtige keukenvoorraadkast voor granen, pasta, noten, kruiden, meel, koffie, B07RNQ46VH
Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakking, Fagor Blender glazen kom met schaalverdeling, 1,5 l, 2 snelheden + pulse, 2000 omw/min, B0B5TXS5Q3
Ongebruikt, volledig, ok, Aikeec Upgrade Slicer/Shredder Opzetstuk, 3 snelwisselmesjes voor Kitchen Aid keukenmachine, keukenmachines, groentehakkers, kaasrasp, slasnijder, groentesnijder, B08D394KFB
Ongebruikt, getest en werkend, Livia - Panini Grill - Tosti-Ijzer - Sandwitchgrill - LPG2202, B08V1B1MJ7
Ongebruikt, volledig, ok, COFUN Vleesmolen-opzetstuk voor KitchenAid keukenmachines, vleesmolen voor Kitchenaid accessoires met maalschijf worstvulhoorn, optionele accessoires voor KitchenAid blender
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Emerio Turbo heetwaterdispenser, 2,2 liter, heet water in slechts 5 seconden, 2600 Watt, 45°/65°/85°/100°C selecteerbaar, tot 50% energiebesparende ggü. een normale waterkoker, zwart, B07FY8VZ92
Ongebruikt, getest en werkend, licht beschadigde verpakking, HOMEASY Hakmolen universele hakmolen met 2 liter roestvrijstalen kom, 350 W elektrische multihakmolen met 2 snelheden, vleesmolen met 4 messen voor vlees, uien, groenten en fruit, B07H9PCCRD
Ongebruikt, ok, 1 glas ontbreekt, Hightingale Wijnkaraf + 3 rode wijnglazen, standaard, stalen whiskysteen, kurkentrekker, wijnstop, wijnschenker en reinigingsborstel, B094FB26DH
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Hobsir keramische kookplaat 1 plaat glaskeramische kookplaat 1200 W met 9 vermogensniveaus, kindersloten, sensor-aanraakbediening, met stekker, 1 zone zwart, B09MYJL8ML
Ongebruikt, getest en werkend, ok, U ULTTY Torenventilator/luchtreiniger, ventilator luchtreiniger met luchtfilter, geen ventilatorwiel, stil met afstandsbediening, 90 graden oscillatie, 9 standen windsnelheid, 8 uur timer, zwart, B08BKC6TZY
Ongebruikt, volledig, ok, MATANA 300 Elegant zilver kunststof bestek, kunststof bestek - herbruikbaar & stabiel, B081QFY8JL
Ongebruikt, volledig, HOTOOLME Zeepsnijder, set zelf zeep maken, set siliconen, doe-het-zelf zeep maken, handgemaakte zeepkit, rechthoekige siliconen zeepvorm met houten doos, B08BZ9SFCH
Ongebruikt, siliconen vorm ontbreekt, HOTOOLME Zeepsnijder, set zelf zeep maken, set siliconen, doe-het-zelf zeep maken, handgemaakte zeepkit, rechthoekige siliconen zeepvorm met houten doos, B08BZ9SFCH
Ongebruikt, getest en werkend, Bonsenkitchen Staafmixer, 5-in-1 set, 800 W, anti-splash roestvrij staal, met 500 ml food chopper, beker van 600 ml, garde, traploze snelheden, BPA-vrij B08D66HW6B
Ongebruikt, volledig, ok, Boladeta 5-delige zwarte open haard caddy set met balg, B08PFJPPFQ
Ongebruikt, getest en werkend, ok, DEKINMAX Broodrooster met 2 sleuven, roestvrij staal, broodrooster met opwarm- en ontdooifunctie, 6 temperatuurmodi, 800 W, B08MXQK7HF
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, excl vacuumzakken, Techfection Vacuümsealer, 120W sous vide sealer Vacuüm voedsel sealer met keukenweegschaal voor droog en vochtig voedsel dat tot 8x langer vers blijft, B09N3BX276
Ongebruikt, getest en werkend, ok, ZenCore Elektrische Waterkoker 1.7L Heetwaterkoker1500W Snelle Heetwaterkoker met LED-indicator, Snoerloos BPA-vrij, 304 Roestvrij Staal Automatische Uitschakeling en Droogkookbeveiliging, B08XBNDNM7
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Lepulse Body Fat Scales, Bluetooth weegschaal met lichaamsvet en spiermassa, digitale personenweegschaal met lichaamsvetanalyse, Smart Scales Body Fat Muscle Mass, ITO, App, B092VJFLP6
Ongebruikt, getest en werkend, ok, MYCARBON Laag verbruik elektrische verwarming 900W
1500W, verwarming met kamerthermostaat van 18?, 23? en 28?, oscillerend 60°, gelijkstroommotor, stille keramische verwarming
Ongeopend, licht beschadigde doos, HOHSCHEID Zwanenhals waterkoker, 1200 ml / 40 oz roestvrij staal waterketel inductie gooseneck ketel koffiekan met thermometer, B0B4S4TD3R
Ongebruikt, ok, Barista Legends® French Press roestvrijstalen thermische koffiepers (1 liter) - dubbelwandig koffiezetapparaat voor lange verse filterkoffie, B091TMV2T1
Ongebruikt, ok, Barista Legends® French Press roestvrijstalen thermische koffiepers (1 liter) - dubbelwandig koffiezetapparaat voor lange verse filterkoffie, B091TMV2T2