Retourgoederen huishoud, verzorging, werkmateriaal, IT Deel 2

Veiling nr: 
3082

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock

Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Kijkdag(en)
01/04/2023 - 09:00 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
07/04/2023 - 08:30 tot 12:30
08/04/2023 - 08:30 tot 12:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
20/03/2023 - 12:00
Einddatum: 
03/04/2023 - 19:00
Aantal kavels: 
793 kavels
Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1281

5x Ongeopend, XFGIRLS Eendelige balletpak zonder mouwen,4A = 3tot 4jaar zie foto voor afmetingen, , gymnastiek, B09KN56XCZ

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1282

Ongebruikt, ok, AGREATLIFE Kubb Vikingspel van 100% rubberboom met katoenen tas en reserve-onderdelen, B085LT3PZ2

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
1283

Ongebruikt, ok, Professionele VIP Rummikub set van hout. Ahsap Okey Takimi, Rummy Set met melamine stenen, hout (lichtbruin), B092STW4PD

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
1284

Ongebruikt, ok, Professionele VIP Rummikub set van hout. Ahsap Okey Takimi, Rummy Set met melamine stenen, hout (lichtbruin), B092STW4PD

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
1285

Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt, aGreatLife Wiebeltoren XXL - speelplezier voor het hele gezin - enorme houten toren met 56 delen, B08T8GGC58

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1286

Ongebruikt, volledig, ok, Limmys Magnetische Bouwblokken - Bouw Speelgoed voor Jongens en Meisjes - STEM Educatief Speelgoed - Inclusief 108 Stukken en een Ideeënboek, B08C2TYSR5

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1287

Ongebruikt, volledig, ok, Limmys Magnetische Bouwblokken - Bouw Speelgoed voor Jongens en Meisjes - STEM Educatief Speelgoed - Inclusief 108 Stukken en een Ideeënboek, B08C2TYSR5

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
1288

Ongebruikt, ok, Houten krijtbord met papierrol - Dubbelzijdig krijtbord - Kinderkrijtbord met cijfers en andere accessoires voor kinderen en peuters, B09QVMGGX6

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1289

Ongebruikt, ok, Houten krijtbord met papierrol - Dubbelzijdig krijtbord - Kinderkrijtbord met cijfers en andere accessoires voor kinderen en peuters, B09QVMGGX6

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1290

Ongebruikt, volledig, ok, Star Wars De zwarte serie Enfys Nest en Enfys Nest's Swoop Bike, B07DPH5PL6

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
1291

Ongebruikt, volledig, ok, NUKied Motoriekkubus, 12-in-1 Montessori speelgoed vanaf 1 jaar, houten speelgoed voor kleine kinderen, multifunctionele activiteitenkubus, baby en motoriekstrik, motoriekkubus baby, B09QX585V8

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1292

Ongebruikt, volledig, ok, Heimthal Montessori balsorteerspel, Montessori balspel set hout, ballen in bekers Montessori vanaf 1 jaar, sorteerballen Montessori houten speelgoed, Montessori eiersorteerspel, B0B92ZDK91

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1293

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Anktily Dinosaurus 3D-Nachtlampje voor Kinderen, Illusielamp Bureautafellamp met Afstandsbediening 16 Kleuren, B09FZNT34F

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
1294

Ongeopende verpakking, beschadigde verpakking, Megadream MFI draadloze spelcontroller, Megadream iOS mobiele gamepad-joystick voor iPhone 13,13 Mini, 13 Pro Max, 12, 12 Pro, Pro Max, XR, XS Max, 11 Pro, 11 Pro Max, Direct Play (zwart), B09DKTD152

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
1295

Ongebruikt, getest en werkend, Piano voor kinderen, elektronisch muziekinstrument met 37 toetsen voor meisjes, cadeau, pedagogisch muziekspeelgoed met afneembare benen, microfoon, meerdere muziekmodi, licht, kruk (ROSA), B09VPMLD2Z

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1296

Ongebruikt, getest en werkend, LONPOO draagbare CD-speler MP3 USB muziek CD speler met Bluetooth FM radio AUX stekker 3,5 mm hoofdtelefoonaansluiting LP-D03, B0861G1S2L

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1297

Ongebruikt, getest en werkend, LONPOO draagbare CD-speler MP3 USB muziek CD speler met Bluetooth FM radio AUX stekker 3,5 mm hoofdtelefoonaansluiting LP-D03, B0861G1S2L

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1298

Ongeopend, ZOHAN Kindergehoorbescherming, inklapbaar, verstelbare geluidsbescherming, hoofdtelefoon voor kinderen, NRR 22dB, SNR 27dB, herbruikbaar, graffiti, B07V2YTTH5

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1299

Ongeopend, ZOHAN Kindergehoorbescherming, inklapbaar, verstelbare geluidsbescherming, hoofdtelefoon voor kinderen, NRR 22dB, SNR 27dB, herbruikbaar, graffiti, B07V2YTTH5

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1300

Ongebruikt, volledig, Mixtric Duikmasker volgelaatsmasker kinderen, 180° HD anti-condens & anti-lek snorkelmasker duikbril kinderen, duikbril duikmasker snorkelset voor 4-12 jaar Kinderzwembad speelgoed waterspeelgoed, B09SHHR7PW

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1301

Ongebruikt, volledig, Mixtric Duikmasker volgelaatsmasker kinderen, 180° HD anti-condens & anti-lek snorkelmasker duikbril kinderen, duikbril duikmasker snorkelset voor 4-12 jaar Kinderzwembad speelgoed waterspeelgoed, B09SHHR7PW

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
1302

Ongebruikt, volledig, ok, Hi-Spec 17-delige blauwe gereedschapsset voor kinderen en gereedschapskist voor kinderwagens. Handgereedschap van echt metaal voor doe-het-zelfbouw, houtbewerking en constructie, B08F7CZP4N

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1303

Ongebruikt, beschadigde cover, Demon Slayer - The Hinokami Chronicles (PlayStation 5), B0988LGR7R

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
1304

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Artistro Aquarellstifte2, 48 Brush Pen Set + 2 waterstiften. Levendige kleuren , aquareleffecten en kalligrafie , B0B3DWPTQV

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
1305

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Artistro Aquarellstifte2, 48 Brush Pen Set + 2 waterstiften. Levendige kleuren , aquareleffecten en kalligrafie , B0B3DWPTQV

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1306

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Artistro Aquarellstifte2, 48 Brush Pen Set + 2 waterstiften. Levendige kleuren , aquareleffecten en kalligrafie , B0B3DWPTQV

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1307

Ongeopend in vacuum, VIYEAR Reusachtig garen voor armbreien of roving Chunky merinowol garen super omvangrijk garen extreem breien haken weven marineblauw 3 kg, B08922RZDC

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1308

Ongeopend in vacuum, VIYEAR Reusachtig garen voor armbreien of roving Chunky merinowol garen super omvangrijk garen extreem breien haken weven marineblauw 3 kg, B08922RZDC

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1309

Ongeopend in vacuum, VIYEAR Reusachtig garen voor armbreien of roving Chunky merinowol garen super omvangrijk garen extreem breien haken weven marineblauw 3 kg, B08922RZDC

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1310

Ongeopend, Oil Painting Pliers, Cast Ironl Oil Painting Canvas Stretching Tool Pliers with Black Handle

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1311

Ongeopend, Oil Painting Pliers, Cast Ironl Oil Painting Canvas Stretching Tool Pliers with Black Handle

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1312

Ongeopend, ok, licht beschadigde verpakking, Antistress Mini tafelbokszak met tafelklem en zuignap – bokszak hangend of bokszak staand – punchingball / woedebal , B092M9MLF7

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1313

Ongeopend, ok, licht beschadigde verpakking, Antistress Mini tafelbokszak met tafelklem en zuignap – bokszak hangend of bokszak staand – punchingball / woedebal , B092M9MLF7

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1314

Ongeopend, ok, licht beschadigde verpakking, Antistress Mini tafelbokszak met tafelklem en zuignap – bokszak hangend of bokszak staand – punchingball / woedebal , B092M9MLF7

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1315

Ongebruikt, getest en werkend, EarFun Free 2 - Bluetooth 5.2 Draadloze In-ear oordopjes - Zwart, Qualcomm, low latency, IPX7, B08ZCYL6YD

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1316

Ongebruikt, getest en werkend, EarFun Free 2 - Bluetooth 5.2 Draadloze In-ear oordopjes - Zwart, Qualcomm, low latency, IPX7, B08ZCYL6YD

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1317

Ongebruikt, getest en werkend, EarFun Free 2 - Bluetooth 5.2 Draadloze In-ear oordopjes - Zwart, Qualcomm, low latency, IPX7, B08ZCYL6YD

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 24
Afgelopen
Kavel nr: 
1318

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, EarFun Free 2 - Bluetooth 5.2 Draadloze In-ear oordopjes - Zwart, Qualcomm, low latency, IPX7, B08ZCYL6YD

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1319

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, EarFun Free 2 - Bluetooth 5.2 Draadloze In-ear oordopjes - Zwart, Qualcomm, low latency, IPX7, B08ZCYL6YD

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1320

2xLichte gebruikssporen, getest en werkend, EarFun Free 2 - Bluetooth 5.2 Draadloze In-ear oordopjes - Zwart, Qualcomm, low latency, IPX7, B08ZCYL6YD

Pagina's