8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongeopend, Zootop Solar lantaarns, set van 2 waterdichte lantaarns op zonne-energie, voor buiten, met uitgehold design, retro lantaarn, decoratieve verlichting met handvat, B09CQ8RBWQ
Ongeopend, Zootop Solar lantaarns, set van 2 waterdichte lantaarns op zonne-energie, voor buiten, met uitgehold design, retro lantaarn, decoratieve verlichting met handvat, B09CQ8RBWQ
2x Ongeopend, Zootop Solar lantaarns, set van 2 waterdichte lantaarns op zonne-energie, voor buiten, met uitgehold design, retro lantaarn, decoratieve verlichting met handvat, B09CQ8RBWQ
2x Ongeopend, Zootop Solar lantaarns, set van 2 waterdichte lantaarns op zonne-energie, voor buiten, met uitgehold design, retro lantaarn, decoratieve verlichting met handvat, B09CQ8RBWQ
2x Ongebruikt, beschadigde verpakkingen, Wood Wool natural wood fire lighters, eco-friendly, 200 per pack , B07FF436N5
2x Ongebruikt, beschadigde verpakkingen, Wood Wool natural wood fire lighters, eco-friendly, 200 per pack , B07FF436N6
2x Ongebruikt, beschadigde verpakkingen, Wood Wool natural wood fire lighters, eco-friendly, 200 per pack , B07FF436N7
2x Ongebruikt, beschadigde verpakkingen, Wood Wool natural wood fire lighters, eco-friendly, 200 per pack , B07FF436N8
Ongeopend, Lunsy Solar Garden Light - Solar Lights Outdoor - tuinpadverlichting op zonne-energie met IP65 Waterdicht Warm Wit - Decoratieve Solar Light voor buiten, tuinen, paden, gazons, trappen [Energieklasse A++ , B08ZMZHVWC
Ongeopend, Lunsy Solar Garden Light - Solar Lights Outdoor - tuinpadverlichting op zonne-energie met IP65 Waterdicht Warm Wit - Decoratieve Solar Light voor buiten, tuinen, paden, gazons, trappen [Energieklasse A++ , B08ZMZHVWC
Ongeopend, Lunsy Solar Garden Light - Solar Lights Outdoor - tuinpadverlichting op zonne-energie met IP65 Waterdicht Warm Wit - Decoratieve Solar Light voor buiten, tuinen, paden, gazons, trappen [Energieklasse A++ , B08ZMZHVWC