Retourgoederen huishoud, verzorging, werkmateriaal, IT Deel 2

3082

Aantal kavels:
793 kavels
Startbod:
€ 8
€ 20
Kavel nr:
1641

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, TEMI treinset met stoomlocomotief, goederenwagen en lange baan voor peuters 3-5, oplaadbare batterij aangedreven speeltreinspeelgoed met rook, licht en geluid, B07P9HQGXP

Startbod:
€ 8
€ 20
Kavel nr:
1642

Startbod:
€ 10
€ 25
Kavel nr:
1643

Ongebruikt, getest en werkend, ok, MEGOO Led Masker Met Bluetooth Programmeerbaar Aangepast, voor Maskerade Kostuum Cosplay Verjaardagsfeestje Carnaval Festival, Light Up Masker Halloween, Led Volgelaatsmasker, B08P85C5S5

Startbod:
€ 5
€ 15
Kavel nr:
1644

Ongebruikt, volledig, ok, Houten Logs Toys Farm Playset- Houten Logs Building Set boerderij Houten Speelgoed van de Bouw 207 Pieces Animal Farm - Houten Building Toys for 3 4 5 6-jarigen, B073VSTFNZ

Startbod:
€ 2
€ 9
Kavel nr:
1645

Ongebruikt, ok. Haus & Hof vogelbad balkon zwenkbaar vogelbad balkonreling stormbestendig Ø 30 cm x 16 cm hoog zwart vorstbestendig voerstation vogels kunststof/metaal, B09DCY3TJT

Startbod:
€ 2
€ 6
Kavel nr:
1646

Startbod:
€ 6
€ 14
Kavel nr:
1647

Ongeopend, Lunsy Solar Garden Light - Solar Lights Outdoor - tuinpadverlichting op zonne-energie met IP65 Waterdicht Warm Wit - Decoratieve Solar Light voor buiten, tuinen, paden, gazons, trappen [Energieklasse A++ , B08ZMZHVWC

Startbod:
€ 6
€ 16
Kavel nr:
1648

Startbod:
€ 6
€ 14
Kavel nr:
1649

Startbod:
€ 8
€ 10
Kavel nr:
1650

Ongeopende verpakking, ok, Imaginarium Rolling Evolution Skates, maat 30-33, B08KTLZ1TJ

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
1651

Startbod:
€ 8
€ 12
Kavel nr:
1652

Startbod:
€ 8
€ 14
Kavel nr:
1653

Ongeopend, beschadigde verpakking, figuurtje chauffeur ontbreekt, Bruder MB Sprinter Amublance , 1:16 , light&sound, B09QXVQSRM, licht beschadigde verpakking,

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
1654

Ongeopende verpakking, ok, Uszeoka busspeelgoedset dinosaurus, B09WDWQGW7

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
1655

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
1656

Ongebruikt, getest en werkend, ok, deAO Kinderen 2-in-1 Roze Draagbaar Poppenhuis Spel Set met Licht en Muziek Functies, Accessoires, Draagkoffer en Poppen, B07PLJSMHB

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
1657

Ongebruikt, volledig, ok, EJEAS Voetbal Net Pop Up Voetbal Doel Post voor Kinderen Tuin Voetbal Training 1 Pack, B09BQ6PCCL

Startbod:
€ 20
€ 25
Kavel nr:
1658

Ongebruikt, volledig, ok, IVITA Full Body Silicone Reborn Babypop voor pasgeboren baby's, zachte handgemaakte blauwe ogen, babypop, meisjes (WG1554-38cm-1581g-meisje), B0B3RD9S26

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
1659

Ongebruikt, getest en werkend, ok, WeSkate Kinderskater, 3 wielen, voor meisjes en jongens, 2 tot 8 jaar, met lichtgevende wielen en stuur, verstelbaar op 4 niveaus, licht en eenvoudig te transporteren, B087QF5SRQ

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
1660

Ongebruikt, ok, WeSkate Inline skates met knipperende wielen, gelinieerd, verstelbaar voor kinderen en volwassenen, Large, 39-42, B08B5ZCQ9H

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
1661

Ongebruikt, ok, Hiboy inline skates voor kinderen met verstelbare wielen en een volledig verlicht aluminium frame voor jongeren met grote wielen, small, B093C72F4K

Startbod:
€ 5
€ 26
Kavel nr:
1662

Gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, Kinsam Op afstand bestuurbare speelgoedauto voor buiten, monstertruck, buggy auto, 1/16, radiogestuurd, 20 km/u, bruin, 30 minuten speeltijd, vanaf 8 jaar, B08YDF164L

Startbod:
€ 30
€ 30
Kavel nr:
1663

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Southern Wolf Hoverboard, 6,5 inch zelfbalancerende scooterhoverboard met Bluetooth-luidspreker Hoverboards voor kinderen van 8-12 jaar, B088M88BNT

Startbod:
€ 15
€ 19
Kavel nr:
1664

Ongebruikt, getest en werkend, ok, CHEMION Led-gezichtsmasker, B08ZCVKFKR

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
1665

Startbod:
€ 4
€ 5
Kavel nr:
1666

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, PROIRON Yoga Ball Anti-Burst Exercise Ball Chair with Quick Pump Slip Resistant Gym Ball Supports 500KG Balance Ball for Pilates Yoga Birthing Pregnancy Stability Gym Workout Training (55-75cm) , B0B68HF4RM

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
1667

Ongebruikt, getest en werkend, ok. XCMAN Skiën snowboard waxstrijkijzer hete wax strijkijzer 230 volt 1000 W ruitstructuur - die de waxverdeling en -compressie optimaliseert, B089W5WS86

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
1668

Ongeopende verpakking, ok, Teenii CTIM Fysische laboratoria, leerset, elektriciteit en magnetisme voor kinderen, secundaire scholieren en bachilleraat, elektromagnetisch, B07N19VC8L

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
1669

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
1670

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
1671

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
1672

Ongebruikt, getest en werkend, ok, MEGOO Led masker met bluetooth programmeerbaar,led masker voor kostuum cosplay party maskerade,Coolste led light up masker(Batterij), B08L793CZ9

Startbod:
€ 15
€ 17
Kavel nr:
1673

Ongebruikt, getest en werkend, ok, beschadigde verpakking, MEGOO Led masker met bluetooth programmeerbaar,led masker voor kostuum cosplay party maskerade,Coolste led light up masker(Batterij), B08L793CZ9

Startbod:
€ 5
€ 15
Kavel nr:
1674

Minieme gebruikssporen, Feyachi RDS-25 Red Dot Sight 4 MOA Micro Red Dot Visor Scope met 1 Inch Riser Mount, B08NWZ4MPD

Startbod:
€ 3
€ 11
Kavel nr:
1675

Lichte gebruikssporen, verpakking en accessoires ontbreken, Feyachi RDS-25 Red Dot Sight 4 MOA Micro Red Dot Visor Scope met 1 Inch Riser Mount, B08NWZ4MPD

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
1676

Ongeopend, Bojon reflectorvest, instelbaar running veiligheidsvest voor joggen, 2 stuks, B082V2FGX4

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
1677

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
1678

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
1679

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
1680