Retourgoederen huishoud, verzorging, werkmateriaal, IT Deel 2

Veiling nr: 
3082

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock

Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Kijkdag(en)
01/04/2023 - 09:00 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
07/04/2023 - 08:30 tot 12:30
08/04/2023 - 08:30 tot 12:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
20/03/2023 - 12:00
Einddatum: 
03/04/2023 - 19:00
Aantal kavels: 
793 kavels
Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1321

Ongeopend in vacuum, VIYEAR Reusachtig garen voor armbreien of roving Chunky merinowol garen super omvangrijk garen extreem breien haken weven donkergrijs 4 kg, B0891XWFHL

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1322

Ongeopend in vacuum, VIYEAR Reusachtig garen voor armbreien of roving Chunky merinowol garen super omvangrijk garen extreem breien haken weven donkergrijs 4 kg, B0891XWFHL

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1729

Ongebruikt, ok, Adidas FIT BX 3S-zwembroek voor heren, Collegiate Royal/Wit, 8, B07S6S3V81

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1742

Ongebruikt, ok, Horze Tara Rijbroek dames, zitvlak rijbroek, siliconen grip, hoge taille, wit, Maat 38

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
1743

Ongebruikt, ok, Horze Rijlegging Leah Full Grip - Black - 42, 6438076685915

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1744

Ongebruikt, ok, Horze rijlegging Madison Siliconen Zitvlak Tights, kinderen, maat 130, B07PBPHFQ7

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1745

Ongebruikt, ok, Horze rijlegging Madison Siliconen Zitvlak Tights, kinderen, maat 140, B07PBPHFQ8

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1747

Ongebruikt, ok, Horze Active rijlegging, Siliconen grip Full Seat Rijbroek, kinderen, maat 150, B01M5IFFPR

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
1748

Ongebruikt, ok, Horze Madison rijlegging, Siliconen Zitvlak Tights, dames, zwart, maat 44, B07P8H6XS3

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1749

Ongebruikt, ok, Cycorld Wandelbroek voor heren, afritsbroek, outdoorbroek, stretch trekkingbroek, heren, zomer, afneembaar, functionele broek met zakken voor wandelen, zwart, 3XL, B09CZ9CQJW

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 3
Afgelopen
Kavel nr: 
1750

Ongebruikt, ok, Santic Parni dames lange gewatteerde fietsbroek, ook voor mountainbiken, B0778J1ZN4

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1751

Minieme gebruikssporen, ok, Syrads Dames badpak top (XL), badpakken badmode gekleurd badpak met ritssluiting aan de voorkant, B094C4P52B

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 23
Afgelopen
Kavel nr: 
1752

Ongebruikt, ok, Memoryee Waterdichte fleece softshell jas Winter Warme Ski Outdoor jas Winddicht Multi-Pockets, 2XL, B07J5LJB9R

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1753

Ongebruikt, ok, DEKINMAX verwarmde vest voor heren en dames, elektrische verwarmde jas USB oplaad-heatvest, warm warmvest met 4 facultatieve temperatuur, voor outdoor, wandelen, jacht, motorfiets camping, maat 42, B07XD8WYGB

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1826

Ongeopend, ok. TRIWONDER Halsbekleding, Verstelbare Gezichtsdekking Sjaal Ademend Winter Nekwarmer met Trekkoord Balaclava Hoofddeksels voor Outdoor Vissen Wandelen Running Fietsen, zwart en grijs, B08NB85XLJ

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1829

Ongebruikt, ok. FREE SOLDIER Mannen Outdoor Cargo Werkbroek Lichtgewicht Waterdichte Sneldrogende Tactische Broek Nylon Spandex, B08GFKBYZ4

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1830

Ongebruikt, ok. Lixada Korte herenfietsbroek, ademende fietsbroek, sneldrogende MTB-broek, waterafstotende outdoorbroek/wandelbroek, B00X53DHNG

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1831

Ongebruikt, ok. BESPORTBLE Badmuts van silicone, waterdicht, voor lang en kort haar, zwemmuts voor mannen, volwassenen, vrouwen, zwart, B084Q4CSFQ

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
1832

Ongebruikt, ok, Cambivo 6 paar compressiesokken voor heren en dames, hardloopsporten, vliegen, reizen, zwart/blauw, XXL, B08CV7VQJQ

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1840

Ongebruikt, ok. FREE SOLDIER Waterdichte skibroek voor heren maat 46, voor jacht, outdoor broek, B094MZ4B1D

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
1841

Ongebruikt, ok. FREE SOLDIER heren winter waterdichte skibroek jacht Outdoorbroek maat 52, B094N4Z72Z