8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongeopend in vacuum, VIYEAR Reusachtig garen voor armbreien of roving Chunky merinowol garen super omvangrijk garen extreem breien haken weven donkergrijs 4 kg, B0891XWFHL
Ongeopend in vacuum, VIYEAR Reusachtig garen voor armbreien of roving Chunky merinowol garen super omvangrijk garen extreem breien haken weven donkergrijs 4 kg, B0891XWFHL
Ongebruikt, ok, Adidas FIT BX 3S-zwembroek voor heren, Collegiate Royal/Wit, 8, B07S6S3V81
Ongebruikt, ok, Horze Tara Rijbroek dames, zitvlak rijbroek, siliconen grip, hoge taille, wit, Maat 38
Ongebruikt, ok, Horze Rijlegging Leah Full Grip - Black - 42, 6438076685915
Ongebruikt, ok, Horze rijlegging Madison Siliconen Zitvlak Tights, kinderen, maat 130, B07PBPHFQ7
Ongebruikt, ok, Horze rijlegging Madison Siliconen Zitvlak Tights, kinderen, maat 140, B07PBPHFQ8
Ongebruikt, ok, Horze Active rijlegging, Siliconen grip Full Seat Rijbroek, kinderen, maat 150, B01M5IFFPR
Ongebruikt, ok, Horze Madison rijlegging, Siliconen Zitvlak Tights, dames, zwart, maat 44, B07P8H6XS3
Ongebruikt, ok, Cycorld Wandelbroek voor heren, afritsbroek, outdoorbroek, stretch trekkingbroek, heren, zomer, afneembaar, functionele broek met zakken voor wandelen, zwart, 3XL, B09CZ9CQJW
Ongebruikt, ok, Santic Parni dames lange gewatteerde fietsbroek, ook voor mountainbiken, B0778J1ZN4
Minieme gebruikssporen, ok, Syrads Dames badpak top (XL), badpakken badmode gekleurd badpak met ritssluiting aan de voorkant, B094C4P52B
Ongebruikt, ok, Memoryee Waterdichte fleece softshell jas Winter Warme Ski Outdoor jas Winddicht Multi-Pockets, 2XL, B07J5LJB9R
Ongebruikt, ok, DEKINMAX verwarmde vest voor heren en dames, elektrische verwarmde jas USB oplaad-heatvest, warm warmvest met 4 facultatieve temperatuur, voor outdoor, wandelen, jacht, motorfiets camping, maat 42, B07XD8WYGB
Ongeopend, ok. TRIWONDER Halsbekleding, Verstelbare Gezichtsdekking Sjaal Ademend Winter Nekwarmer met Trekkoord Balaclava Hoofddeksels voor Outdoor Vissen Wandelen Running Fietsen, zwart en grijs, B08NB85XLJ
Ongebruikt, ok. FREE SOLDIER Mannen Outdoor Cargo Werkbroek Lichtgewicht Waterdichte Sneldrogende Tactische Broek Nylon Spandex, B08GFKBYZ4
Ongebruikt, ok. Lixada Korte herenfietsbroek, ademende fietsbroek, sneldrogende MTB-broek, waterafstotende outdoorbroek/wandelbroek, B00X53DHNG
Ongebruikt, ok. BESPORTBLE Badmuts van silicone, waterdicht, voor lang en kort haar, zwemmuts voor mannen, volwassenen, vrouwen, zwart, B084Q4CSFQ
Ongebruikt, ok, Cambivo 6 paar compressiesokken voor heren en dames, hardloopsporten, vliegen, reizen, zwart/blauw, XXL, B08CV7VQJQ
Ongebruikt, ok. FREE SOLDIER Waterdichte skibroek voor heren maat 46, voor jacht, outdoor broek, B094MZ4B1D
Ongebruikt, ok. FREE SOLDIER heren winter waterdichte skibroek jacht Outdoorbroek maat 52, B094N4Z72Z