Retourgoederen huishoud, verzorging, werkmateriaal, IT Deel 2

3082

Aantal kavels:
793 kavels
Startbod:
€ 5
€ 25
Kavel nr:
1841

Ongebruikt, ok. FREE SOLDIER heren winter waterdichte skibroek jacht Outdoorbroek maat 52, B094N4Z72Z

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
1842

Ongebruikt, ok. 2 X Opblaasbaar reddingsvest, unisex draagbaar drijfvest voor volwassenen voor watersporten, snorkelen, zwemmen, surfen, varen, B092ZJVYR1

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
1843

Ongebruikt, opbergzak ontbreekt. Forceatt Slaapzak, 10 °C - 15 °C slaapzak outdoor voor volwassenen, waterdichte en ultralichte zomerdekenslaapzak, ideaal voor camping, binnen en buiten in 3 seizoenen, B08P7JTLDB

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
1844

Ongebruikt, ok. Opblaasbaar reddingsvest, unisex draagbaar drijfvest voor volwassenen voor watersporten, snorkelen, zwemmen, surfen, varen, B092ZKHD7B

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
1845

Ongebruikt, ok. JoYnWell Grote Yoga Mat Tas Carrier voor Yogamat, Pilates Mat, Acupressuurmat, Yoga Bolster, Yoga Blok, Workout Stuff, Dikke, 12oz Canvas Tote Tassen voor Vrouwen met Multifunctionele 4 Rits Pocket, B08T9VST47

Startbod:
€ 7
€ 11
Kavel nr:
1846

Ongebruikt, 1 compleet, 1 haakje tekort. WISEONUS Masker Airsoft Tactische Paintball Maskers Airsoft Dummy Anti Fog Gas Masker met Dubbele Turbo CS Games BBS Bescherming Gear, B07NTZ43BY

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
1847

Ongebruikt, ok. Horze Desta Synthetische Chaps, B00NVQC9HM

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
1848

Ongebruikt, ok, getest en werkend. Waterdichte LED-duiklamp, onderwater zaklamp, 180LM LED waterdichte duikzaklamp Fluorescerende groene onderwaterzaklamp met draagriem, B08NXQY14Z

Startbod:
€ 6
€ 12
Kavel nr:
1849

Ongebruikt, ok, getest en werkend. Mini-sportcamera, Full HD, 1080p, DV, draagbaar, 120° groothoeklens, USB 2.0-interface, ondersteunt TF-kaart met hoge capaciteit, waterdichte camera voor sportwagen, B07JW8989V

Startbod:
€ 4
€ 20
Kavel nr:
1850

Ongebruikt, ok. ZOHAN EM054 Elektronische gehoorbescherming, schieten, oorbescherming, geluidsdemping voor jagen, schieten, isolatiewaarde, NRR22dB SNR 27dB, B07Y6418GF

Startbod:
€ 4
€ 5
Kavel nr:
1851

Ongeopend, ok. Flames N Games Pro jongleerballen set van 5 (metallic) - professionele beanbag ballen + tas. Set voor beginners en professionals, B07FVXBZWZ

Startbod:
€ 4
€ 10
Kavel nr:
1852

Ongebruikt, ok. Latinaric Roestvrij stalen eendenhaak grappling haak met 4 klauwen voor bergbeklimmen, wandelen, survival, B079FVBN4B

Startbod:
€ 10
€ 15
Kavel nr:
1853

Ongebruikt, ok. 2 sets Motorhandschoenen, sporthandschoenen, voor de zomer, motorhandschoenen, MTB-handschoenen, duurzaam, voor heren en dames, zwart L Zwart-1, B0859RXLTZ

Startbod:
€ 4
€ 9
Kavel nr:
1854

Ongeopend, ok. Meet-shop Fietsbel, aluminium fietsbel, 2 stuks, mountainbike, perfect voor op straat, mountainbike, kinderfiets (blauw, rood), B09GPCBV4Y

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
1855

Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt. VGEBY1 kinderwagen paraplustandaard, intrekbare parapluhouder frame beugel voor fiets, baby kinderwagen, MBC, kinderwagen, B07VFS9WS2

Startbod:
€ 3
€ 9
Kavel nr:
1856

Lichte gebruikssporen, ok. MTB-pedalen, SPD-pedalen, compatibel met Shimano SPD Cleats, 3 afgedichte lagers, antislip, lichte nylonvezel/legering, voor mountainbike, BMX, gravelbike 9/16 inch, B09FDHF381

Startbod:
€ 4
€ 0
Kavel nr:
1857

Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt. Diamond Hole Square Hole fietscrankarmenset voor de aandrijfmotor Horizontal Square Black, B07VCW5QJT

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
1858

Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt. Dilwe 170mm Bike Crank Arm Aluminium Single Speed Crankset voor Fiets Mountainbike Racefiets, B07CPX5N4D

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
1859

Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt. 2 X LEcylanker Fietspomp, 120 psi, mini-luchtpomp, alle ventielen (Presta & Schrader), lichte handpomp, balpomp voor racefiets, mountainbike, accessoires, basketbal, opblaasbare zwemmer

Startbod:
€ 4
€ 11
Kavel nr:
1860

Ongebruikt, ok. LANXUANR 10 Speed Mountain Fiets Cassette Fit voor MTB Fiets, Road Fiets, Super Licht, B08JHN3TP9

Startbod:
€ 4
€ 11
Kavel nr:
1861

Ongebruikt, ok. LANXUANR 9 Speed Mountain Fiets Cassette Fit voor MTB Fiets, Road Fiets,Super Light, B08JHNQGBR

Startbod:
€ 4
€ 11
Kavel nr:
1862

Ongebruikt, ok. Fiets Legering Pedalen MTB Racefiets Fiets BMX Ultralight Race, B06VV8PH23

Startbod:
€ 4
€ 11
Kavel nr:
1863

Ongebruikt, ok. Smart Bluetooth fietsslot voor fiets, antidiefstal, 110 dB, alarm, waterdicht, slot voor iOS en Android smartphone, B071WVVWGY

Startbod:
€ 3
€ 3
Kavel nr:
1864

Ongebruikt, 1 anti slip kussen ontbreekt. Anyingkai Twisting Disc buikspiertraining, fitnessapparaat, nieuwe generatie waist twisting disc, twist boards figuurtrimmer ab twister boards voor aerobic-oefeningen, B09X9QRG5W

Startbod:
€ 2
€ 9
Kavel nr:
1865

Ongebruikt, ok. Haakse klem, housolution enkele handgreep 90 ° aluminiumlegering hoekklem, haakse clip klemgereedschap houtbewerking fotolijst bankschroefhouder met verstelbare zwenkbek - zilvergrijs, B078S4C6BQ

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
1866

Ongeopende verpakking, ok, 2 x Sailosun Waterpomp, vijverpomp, dompelpomp, 40 W, 3000 l/u, multifunctionele dompelwaterpomp, aquariumpomp voor aquarium, tuinvijver, fontein, curculatiepomp, 2,8 m kop, levering 40 W vermogen met 4,6 ft, B09ZH5TSX9

Startbod:
€ 6
€ 12
Kavel nr:
1867

Startbod:
€ 6
€ 12
Kavel nr:
1868

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
1869

3x Ongebruikt, ok, WOLFBIRD 30 cm schuurdeurgreep, schuifdeur trekgreep, zwarte deurgreep, schuifdeurgreep, keukengrepen, schuifdeurgreep, voor een houten deur, kastdeur, B08XPZHFMF

Startbod:
€ 3
€ 3
Kavel nr:
1870

Ongeopend,5 stuks gouden warm gouden meubelgrepen roestvrij staal vierkante buis messing deurgrepen LSJ12GD kastgreep stanggreep ladegreep railgreep incl.schroefgaten op 320mm goud , B07CQHTQD5

Startbod:
€ 4
€ 13
Kavel nr:
1871

Ongeopend, HUANHUA Draadloze deurbel Batterij, IP55 Waterdichte deurbel met 2 ontvangers Chime 300m Range, 55 Chimes, 5 Level Volume & Licht; 2 x Receivers & 1x Push Button, battery operated, B0826XLKTZ

Startbod:
€ 4
€ 11
Kavel nr:
1872

Startbod:
€ 4
€ 15
Kavel nr:
1873

Startbod:
€ 4
€ 11
Kavel nr:
1874

Startbod:
€ 4
€ 15
Kavel nr:
1875

Startbod:
€ 2
€ 0
Kavel nr:
1876

2 ongeopende verpakkingen , Frame voor gas-wokburner, Stoomhouder, Pan-onderzet , frame van RVS, 21cm diam, 2 stuks, B09BTMDX4J

Startbod:
€ 2
€ 0
Kavel nr:
1877

Startbod:
€ 2
€ 0
Kavel nr:
1878

Startbod:
€ 4
€ 5
Kavel nr:
1879

Ongebruikt, ok. Jooheli Twist Waist Disc, voetscheiding ontwerp fitness waist twisting disc met teller voor taille afvallen fitness multifunctionele massage voetzool home fitnessapparatuur, B09NNM5CSL

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
1880

Ongebruikt, ok. Sarkomer Kettlebell adapter, kogelhalter handvat van kunststof, geschikt voor alle korte halters, vloervriendelijke swinghalter, gewicht eenvoudig verstelbaar, B09233FBB8