Retourgoederen huishoud, verzorging, werkmateriaal, IT Deel 2

3082

Aantal kavels:
793 kavels
Startbod:
€ 12
€ 12
Kavel nr:
1630

Ongebruikt, ok, SUN WILL Elektrische verwarmde handschoenen voor heren en dames, oplaadbaar, verwarmde winterhandschoenen, XXS , B07VKMVVSS

Startbod:
€ 12
€ 12
Kavel nr:
1631

Startbod:
€ 12
€ 0
Kavel nr:
1632

Startbod:
€ 14
€ 21
Kavel nr:
1633

Ongebruikt, ok, , SUN WILL Elektrische verwarmde handschoenen voor heren en dames, oplaadbaar, verwarmde winterhandschoenen,M , B07VGBPQ55

Startbod:
€ 14
€ 18
Kavel nr:
1634

Ongebruikt, ok, SUN WILL Elektrische verwarmde handschoenen voor heren en dames, oplaadbaar, verwarmde winterhandschoenen,Small , B07VGBPQ56

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
1773

Ongebruikt, getest en werkend, ok, SAVIOR HEAT Verwarmde Wanten voor Heren Dames, Handpalm & Handrug Verwarmde Oplaadbare Elektrische Ski Sneeuwwanten met 7.4V 2200mAh Batterij voor Winter Schaatsen Kamperen Jagen Wandelen Hardlopen, small, B08NBTCXHN

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
1774

Ongebruikt, ok, RunSnail Motorhandschoenen Winter Tactile Dames Heren, waterdichte en gesneden handschoen voor motorcross, scooter, fietsen, winterwandelen en andere buitensporten, Large, B07X6CX6DN

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
1776

Ongebruikt, ok, ISSYZONE motorhandschoenen, heren motorhandschoenen met harde knokkelbescherming, actieve sporthandschoenen voor heren en dames, voor motorrijden, fietsen, scooters, Medium, B089GXDH8F

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
1777

Ongebruikt, ok, BARNETT FLG-03 American Football Handschoenen Linemen Profi, OL,DL, zwart, Medium, B082V3Y87L

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
1778

Ongeopende verpakking, ok, foto indicatief (kleur zwart + donkerblauw) TRIWONDER Halskap Elastische Halsbeenkap Sneldrogende Halsbeenkap Sjaal voor Ski Motorfiets Fietsen Hardlopen Fietsen Mannen Vrouwen, ?B08NB3S3HM

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
1781

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, ISSYZONE verwarmde handschoenen (2XL) heren dames, touchscreen winter motorfiets skihandschoenen waterdicht oplaadbaar 7.4V 2500mAh voor skiën fietsen vissen jagen, B09BL8PP3Y

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
1782

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
1783

2x Ongeopend, Souke Sports Heren Compressie Lange Tights Workout Fitness Hardlopen Fietsen Compressie Basislaag Shapewear Tights Legging B08HCN8KW3

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
1784

Ongeopende verpakking, ok, TRIWONDER Halskap Elastische Halsbeenkap Sneldrogende Halsbeenkap Sjaal voor Ski Motorfiets Fietsen Hardlopen Fietsen Mannen Vrouwen, ?B08NB3S3HM

Startbod:
€ 3
€ 3
Kavel nr:
1827

Ongebruikt, powerbank ontbreekt, maat niet gekend (+- 39) Verwarmde sokken, elektrische verwarmbare sokken voor mannen en vrouwen, 4 instellingen verwarmingssokken met 5000 mAh oplaadbare batterij, verwarmingssokken voor outdoor, fietsen, skiën, kamperen, vissen, B09M75TQ1S

Startbod:
€ 4
€ 0
Kavel nr:
1828

Ongebruikt, ok. Colixpet Gym Handschoenen, Gewichtheffen Handschoenen met Polswikkelsteun voor mannen en vrouwen Palmbescherming voor Workout Training, Fitness, Ophanging, Pull Ups, B09WTZ3C8T

Startbod:
€ 4
€ 20
Kavel nr:
1850

Ongebruikt, ok. ZOHAN EM054 Elektronische gehoorbescherming, schieten, oorbescherming, geluidsdemping voor jagen, schieten, isolatiewaarde, NRR22dB SNR 27dB, B07Y6418GF

Startbod:
€ 10
€ 15
Kavel nr:
1853

Ongebruikt, ok. 2 sets Motorhandschoenen, sporthandschoenen, voor de zomer, motorhandschoenen, MTB-handschoenen, duurzaam, voor heren en dames, zwart L Zwart-1, B0859RXLTZ