Retourgoederen huishoud, verzorging, werkmateriaal, IT Deel 2

3082

Aantal kavels:
793 kavels
Startbod:
€ 20
€ 0
Kavel nr:
1761

Ongebruikt, beschadigde doos, Bouten om de voetsteunen te bevestigen ontbreken, lichte schade aan 1 wiel + 1 zijkant plastic zie foto, , ok , JOROTO Mini Elliptical Machine ME12, Onderbureau Bike Pedaal Oefenaar voor Thuis Kantoor, Bureau Cycle Oefenaar (Model: ME12) ; B09CYNB8WF

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
1762

Ongebruikt, ok, Fitgriff® Gewichthefgordel V1 - Gewichthefgordel, Bodybuilding, Fitness - Hefgordel voor dames en heren - Krachtgordel, XL, B07HNHFHV1

Startbod:
€ 5
€ 15
Kavel nr:
1763

Ongebruikt, ok, Winkee Nordic Wandelstokken Trekkingstokken 2st 7075 Aluminium Opvouwbaar Verstelbaar 110-130cm met 4 paar rubberen stoppers voor Trekking, B09J553N9V

Startbod:
€ 8
€ 15
Kavel nr:
1764

Ongebruikt, ok, Alpin Loacker - Alpin Loacker Allmountain Folding Hiking Poles in Aluminium with Cork Handle , B08P1Y8R49

Startbod:
€ 3
€ 5
Kavel nr:
1765

Ongebruikt, ok, Nocihcass Skateboardhelm CPSC-gecertificeerde fietshelm voor schaatsen, scooters, rolschaatsen, longboard, hoverboard, klimmen BMX

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
1766

Ongebruikt, ok, Devembr skihandschoenen heren en dames, waterdichte snowboardhandschoenen met afneembare polsbeschermers en 3M Thinsulate-isolatie, skihandschoenen met duurzaam PU-materiaal, touchscreen (S), B08GJNSMMS

Startbod:
€ 5
€ 21
Kavel nr:
1767

Ongebruikt, ok, CAMBIVO - 6 paar compressiesokken voor dames en heren, sportcompressiesokken, B08CV6946Y

Startbod:
€ 3
€ 3
Kavel nr:
1768

Ongebruikt, ok, AKASO Unisex Kinder Kinderhelm, Rosa, M(52-56 cm)

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
1769

Ongebruikt, ok, Azarxis Hydration Backpack, 5L hardloopvest voor dames en heren - Geschikt voor Marathon Trail Race, Blauw, B07DHQBNJW

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
1770

Ongebruikt, MECHERE wandelstokken opvouwbaar - wandelstokken - wandelstokken - wandelstokken - Nordic Walking stokken, wandelstokken dames gemakkelijk wandelen bergbeklimmen ultralicht, B07MM42GS1

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
1771

Lichte gebruikssporen, ok, HORZE Desta synthetische chaps voor dames en meisjes, cursussen, trainingen of toernooien, zwart, elastische banden, XL, B00NVRL4U4

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
1772

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Hancaner Velocimetry Pro Boog Snelheidsmeter Aluminium Professionele E9900-X, B09M3Z2SQN

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
1773

Ongebruikt, getest en werkend, ok, SAVIOR HEAT Verwarmde Wanten voor Heren Dames, Handpalm & Handrug Verwarmde Oplaadbare Elektrische Ski Sneeuwwanten met 7.4V 2200mAh Batterij voor Winter Schaatsen Kamperen Jagen Wandelen Hardlopen, small, B08NBTCXHN

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
1774

Ongebruikt, ok, RunSnail Motorhandschoenen Winter Tactile Dames Heren, waterdichte en gesneden handschoen voor motorcross, scooter, fietsen, winterwandelen en andere buitensporten, Large, B07X6CX6DN

Startbod:
€ 11
€ 11
Kavel nr:
1775

Ongeopend, PLM 11 stuks, BOKIE Metalen fietsring , B09F2LNV26

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
1776

Ongebruikt, ok, ISSYZONE motorhandschoenen, heren motorhandschoenen met harde knokkelbescherming, actieve sporthandschoenen voor heren en dames, voor motorrijden, fietsen, scooters, Medium, B089GXDH8F

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
1777

Ongebruikt, ok, BARNETT FLG-03 American Football Handschoenen Linemen Profi, OL,DL, zwart, Medium, B082V3Y87L

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
1778

Ongeopende verpakking, ok, foto indicatief (kleur zwart + donkerblauw) TRIWONDER Halskap Elastische Halsbeenkap Sneldrogende Halsbeenkap Sjaal voor Ski Motorfiets Fietsen Hardlopen Fietsen Mannen Vrouwen, ?B08NB3S3HM

Startbod:
€ 5
€ 16
Kavel nr:
1779

Ongebruikt, ok, TREKOLOGY Wandelstokken TREK-Z, Nordic Walking-stokken, Trekkingstokken voor Heren en Dames Opvouwbare Wandelstok Wandeluitrusting, B07Q7G8CT7

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
1780

Ongebruikt, volledig,ok, Buluri Coördinatieladders Sporttrainingsapparatuur - 2 behendigheidsladders 12 kegels 4 haken Weerstand Parachute met draagtas voor voetbal Tennis Basketbal, B08NF7C12Y

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
1781

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, ISSYZONE verwarmde handschoenen (2XL) heren dames, touchscreen winter motorfiets skihandschoenen waterdicht oplaadbaar 7.4V 2500mAh voor skiën fietsen vissen jagen, B09BL8PP3Y

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
1782

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
1783

2x Ongeopend, Souke Sports Heren Compressie Lange Tights Workout Fitness Hardlopen Fietsen Compressie Basislaag Shapewear Tights Legging B08HCN8KW3

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
1784

Ongeopende verpakking, ok, TRIWONDER Halskap Elastische Halsbeenkap Sneldrogende Halsbeenkap Sjaal voor Ski Motorfiets Fietsen Hardlopen Fietsen Mannen Vrouwen, ?B08NB3S3HM

Startbod:
€ 40
€ 40
Kavel nr:
1785

Ongebruikt, ok, IVITA Reborn babypop, realistisch pasgeboren babypop, handgemaakt, levensechte blauwe ogen, zachte levendige babypop, meisje (WG1519-48cm-3791g-meisje) , B07RSFJWJH

Startbod:
€ 35
€ 40
Kavel nr:
1786

Lichte gebruikssporen, ok, IVITA Reborn babypop, realistisch pasgeboren babypop, handgemaakt, levensechte blauwe ogen, zachte levendige babypop, meisje (WG1519-48cm-3791g-meisje) , B07RSFJWJH

Startbod:
€ 10
€ 46
Kavel nr:
1787

Ongebruikt, volledig, ok, SYP Reborn Baby 60 cm Reborn pop levensecht 60 cm reborn baby meisjes zachte siliconen vinyl meisjes echt uiterlijk reborn babypoppen schattig meisje met lang haar pop baby reborn pop, B09MS2S6H5

Startbod:
€ 10
€ 30
Kavel nr:
1788

Ongebruikt, volledig, ok, ZIYIUI Reborn Babypop 60 cm, van silicone, vinyl, handgemaakt, realistisch, simulatie babydolls, 60 cm, lang haar, voor pasgeborenen, B08X9V4BCZ

Startbod:
€ 10
€ 41
Kavel nr:
1789

Ongebruikt, volledig, ok, ZIYIUI Levensecht 55cm Reborn Babypop Meisje Zachte Siliconen Vinyl Handgemaakt Reborn Toddler Magnetische Dummy, B07V4XTMN4

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
1790

2x Ongebruikt, ok, High Pulse Fasciaset incl. 2x Fasciabal, 1x Mini Fasciarol, 1x Duobal en Oefenposter - Combiset voor een gerichte, diep werkende massage van de fascia en de regeneratie van de spieren
L , B07MFZP89J

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
1791

L , B07MFZP89J

Startbod:
€ 4
€ 0
Kavel nr:
1792

L , B07MFZP89J

Startbod:
€ 4
€ 0
Kavel nr:
1793

L , B07MFZP89J

Startbod:
€ 10
€ 35
Kavel nr:
1794

Ongebruikt, volledig, ok, ZIYIUI Reborn Pop voor kleine kinderen, 60 cm, zacht vinylsiliconen, levensechte babypop, handgemaakt, voor baby's en meisjes, echt uitziende, B07VDWP5RY

Startbod:
€ 10
€ 35
Kavel nr:
1795

Ongebruikt, volledig, ok, ZIYIUI Levensecht 50 cm Reborn Pop VOLLEDIGE Siliconen Vinyl Real Life Pasgeboren Handgemaakte Poppen Peuter Reborn Babies, B07S6R7Y17

Startbod:
€ 4
€ 5
Kavel nr:
1796

Gebruikssporen, ok, Sportneer verstelbare gewichtsboeien voor enkel of pols Set van 2 0,58-2,9 kg per enkel 1,16-5,8 kg per paar, B08TWJG3TS

Startbod:
€ 15
€ 26
Kavel nr:
1797

Ongeopend, 3x 12-pack MINGYUE Zelfklevend verband, Sport-tape ,Samenhangend verband,Elastisch sportverband [12 rollen-10cmx4.5m], individueel verpakt, voor eerste hulp,pols,enkelspanning,zwelling(blauw) B09B142CFG

Startbod:
€ 15
€ 26
Kavel nr:
1798

Startbod:
€ 15
€ 21
Kavel nr:
1799

Startbod:
€ 15
€ 26
Kavel nr:
1800