Lichte gebruikssporen, getest en werkend, EarFun Free 2 - Bluetooth 5.2 Draadloze In-ear oordopjes - Zwart, Qualcomm, low latency, IPX7, B08ZCYL6YD
2xLichte gebruikssporen, getest en werkend, EarFun Free 2 - Bluetooth 5.2 Draadloze In-ear oordopjes - Zwart, Qualcomm, low latency, IPX7, B08ZCYL6YD
Ongeopend , ok, UPOHYEE Stoomstrijkijzer, 1800 W, met 300 + 80 ml, verwisselbare watertankstomer, kleding, snelle opwarming, voor het verwijderen van bacteriën, B0B55WTSYK
Ongeopend, beschadigde verpakking, Lonpoo Draagbare cd-radio, voor kinderen, Bluetooth, Boombox, stereo, luidspreker, connectiviteit, ingang USB/AUX / hoofdtelefoonuitgang (zwart 02), B07P93QS5N
Ongeopend, Gobe NDX 86mm Variabel ND Filter voor Lens (1Peak) , B01F5BVG92
Ongeopend, Gobe ND Filter Kit 62mm MRC 16-Layer: ND4, ND16, ND32, B07PP3DP6F
Ongebruikt, getest en werkend, Hysure luchtontvochtiger 2000 ml / 750ml/dag , wit, dehumidifier B075931L66
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, HiMont Kindercamera, instant-camera, digitale camera voor kinderen met printpapier en 32G TF-kaart, videocamera met gekleurde pennen en fotoklemmen om te knutselen, voor kinderen van 3-14 jaar (roze), B0B2SFNV57
Ongebruikt, getest en werkend, stickers ontbreken, ok, HiMont Kindercamera, instant-camera, digitale camera voor kinderen met printpapier en 32G TF-kaart, videocamera met gekleurde pennen en fotoklemmen om te knutselen, voor kinderen van 3-14 jaar (roze), B0B2SFNV57
Ongebruikt, ok, getest en werkend. Mini-sportcamera, Full HD, 1080p, DV, draagbaar, 120° groothoeklens, USB 2.0-interface, ondersteunt TF-kaart met hoge capaciteit, waterdichte camera voor sportwagen, B07JW8989V