Retourgoederen huishoud, verzorging, werkmateriaal, IT Deel 2

Veiling nr: 
3082

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock

Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Kijkdag(en)
01/04/2023 - 09:00 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
07/04/2023 - 08:30 tot 12:30
08/04/2023 - 08:30 tot 12:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
20/03/2023 - 12:00
Einddatum: 
03/04/2023 - 19:00
Aantal kavels: 
793 kavels
Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
1612

Ongebruikt, ok, Tabeskly Opvouwbaar Camping Toilet, Camping Toilet/stoel/vuilbak, zwart , B0B5SV7FVZ

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1613

Ongebruikt, ok, Tabeskly Opvouwbaar Camping Toilet, Camping Toilet/stoel/vuilbak, zwart , B0B5SV7FVZ

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
1615

Ongebruikt, ok, ONETWOFIT Diameter 122cm stille trampoline met in hoogte verstelbare handgreep, fitnesstrampoline training , B07DK9RJT9

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1616

Ongebruikt, ok, LIFORME Yogamat – 's werelds beste milieuvriendelijke, antislip yogamat met het originele unieke uitlijningsmarkeringssysteem – biologisch afbreekbare mat , Blauw 185L x 68W x 0.4Th , B01CGLCG8O

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1617

Ongebruikt, ok, LIFORME Yogamat – 's werelds beste milieuvriendelijke, antislip yogamat met het originele unieke uitlijningsmarkeringssysteem – biologisch afbreekbare mat , Blauw 185L x 68W x 0.4Th , B01CI6SM2G

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1618

Minieme gebruikssporen, ok. Umi - Neopreen Dumbbell Gewichten Home Gym Fitness Dumbbell Set 2x 3kg, B07D57LSBN

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
1635

Ongebruikt, ok, Telefoonhouder met geïntegreerde batterij en LED-hoofdlamp - langere levensduur van de batterij voor onderweg! Geschikt voor alle soorten fietsen, motoren, scooters en auto's. Past op alle smartphones, B095J4T8LM

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
1636

Ongebruikt, ok, Telefoonhouder met geïntegreerde batterij en LED-hoofdlamp - langere levensduur van de batterij voor onderweg! Geschikt voor alle soorten fietsen, motoren, scooters en auto's. Past op alle smartphones, B095J4T8LM

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1665

Ongebruikt, ok. Umi - Neopreen Dumbbell Gewichten Home Gym Fitness Dumbbell Set 2x 3kg, B07D57LSBN

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1666

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, PROIRON Yoga Ball Anti-Burst Exercise Ball Chair with Quick Pump Slip Resistant Gym Ball Supports 500KG Balance Ball for Pilates Yoga Birthing Pregnancy Stability Gym Workout Training (55-75cm) , B0B68HF4RM

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1676

Ongeopend, Bojon reflectorvest, instelbaar running veiligheidsvest voor joggen, 2 stuks, B082V2FGX4

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1677

Ongeopend, Bojon reflectorvest, instelbaar running veiligheidsvest voor joggen, 2 stuks, B082V2FGX4

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1678

Ongeopend, Bojon reflectorvest, instelbaar running veiligheidsvest voor joggen, 2 stuks, B082V2FGX4

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1679

Ongeopend, Bojon reflectorvest, instelbaar running veiligheidsvest voor joggen, 2 stuks, B082V2FGX4

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1680

Ongeopend, Bojon reflectorvest, instelbaar running veiligheidsvest voor joggen, 2 stuks, B082V2FGX4

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1705

3x Ongeopend, Souke Sports Heren Fietsbroek 4D Gevoerde,Quick Drying Cycling Shorts Anti-Slip Outdoorbroek, Zwart/wit , Small, B073RK41BK

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1706

3x Ongeopend, Souke Sports Heren Fietsbroek 4D Gevoerde,Quick Drying Cycling Shorts Anti-Slip Outdoorbroek, Zwart/wit , Small, B073RK41BK

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1714

Ongebruikt, ok, Himaly Mini hometrainer bewegingstrainer pedaaltrainer trainingsapparaat fitnessapparaat met LCD-monitor instelbare weerstand fietstrainer fitness fiets hometrainer , B07CV9XC4N

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1715

Ongebruikt, ok, Himaly Mini hometrainer bewegingstrainer pedaaltrainer trainingsapparaat fitnessapparaat met LCD-monitor instelbare weerstand fietstrainer fitness fiets hometrainer , B07CV9XC4N

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1716

Ongebruikt, ok, Himaly Mini hometrainer bewegingstrainer pedaaltrainer trainingsapparaat fitnessapparaat met LCD-monitor instelbare weerstand fietstrainer fitness fiets hometrainer , B07CV9XC4N

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1717

Ongebruikt, ok, Himaly Mini hometrainer bewegingstrainer pedaaltrainer trainingsapparaat fitnessapparaat met LCD-monitor instelbare weerstand fietstrainer fitness fiets hometrainer , B07CV9XC4N

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1718

Ongebruikt, ok, kleur indicatief (kleur zilver) Himaly Mini hometrainer bewegingstrainer pedaaltrainer trainingsapparaat fitnessapparaat met LCD-monitor instelbare weerstand fietstrainer fitness fiets hometrainer , B07CV9XC4N

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
1719

Ongebruikt, ok, XCMAN Balance Board, Anti-vermoeidheid , bureau voetmat , houten balansbord, 360 ° rotatie oefening wiebelen fitnessbord , B09728H5XP

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
1720

Minieme gebruikssporen , ok, XCMAN Balance Board, Anti-vermoeidheid , bureau voetmat , houten balansbord, 360 ° rotatie oefening wiebelen fitnessbord , B09728H5XP

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1722

Ongebruikt, OK. Amazon Brand - Umi - Push-up Bars Stand Press met Foam Grip Handvat Bovenlichaam Oefening Home Gym Fitness Krachttraining 1 paar, B07PMBV9Z6

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
1723

Ongebruikt, ok, Horze Kilkenny Jodhpurs, dames, Zwart, 36, B00UTMGOF4

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1724

Ongebruikt, getest en werkend, Selflove Fietshelm voor volwassenen Allround fietshelm met USB oplaadbaar LED-licht Urban Commuter Lichtgewicht scooter Skateboardhelm Multisporthelm CE-gecertificeerde fietshelm voor heren en dames, Medium, Zwart, B083BSBFWN

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1728

Ongeopende verpakking, ok, Abus Super Chilly Zoom x-flame grey - Hoofdomtrek 45-50 cm, 4003318554209

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
1732

Ongeopende verpakking, ok, Abus Super Chilly Zoom x-flame grey - Hoofdomtrek 45-50 cm, 4003318554209

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1733

Ongebruikt, volledig, ok, LACD Klimset Via Ferrata Pro Evo 2.0 Start 2.0 Protector 2.0, B07VVDRX9T

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1734

Ongebruikt, getest en werkend, Selflove Fietshelm voor volwassenen Allround fietshelm met USB oplaadbaar LED-licht Urban Commuter Lichtgewicht scooter Skateboardhelm Multisporthelm CE-gecertificeerde fietshelm voor heren en dames, Medium, Zwart, B083BSBFWN

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
1735

Ongebruikt, ok, OneTigris PJ Mode lichtgewicht tactische snelle helm voor airsoft paintball, zwart, Medium, B01365CH42

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1736

Ongebruikt, ok, Naturehike Skibril voor Algemeen Gebruik OTG Skibrillen voor Skiën Sleeën Snowboarden en Andere Wintersporten, B08LPJHS3G

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1737

Ongebruikt, ok, Naturehike Skibril voor Algemeen Gebruik OTG Skibrillen voor Skiën Sleeën Snowboarden en Andere Wintersporten, B08LPF8D93

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
1739

Ongebruikt, ok, 2 x 9Miles optrekstang, wandmontage, zonder bevestiging, verstelbaar, van roestvrij staal, pull-upbar, 2 handgrepen, multifunctioneel, 62-100 cm, belastbaar tot 150 kg, B07Y31Y3YQ

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1740

Ongebruikt, ok, Santic heren fietsshirt korte mouwen mountainbike jersey elastisch met Yorkson-zak

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1741

Ongebruikt, ok, Cycorld Wandelbroek voor heren, trekkingbroek, ademend, met ritssluiting, afneembaar, met 5 diepe zakken, voor wandelen en vrije tijd, zwart, Medium, B089RKP572

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1754

Ongebruikt, ok, 3 x YSCARE Springtouw voor Oefening Springtouw Boksen Fitness Training Jumping Gym Workout Fat Burn voor Mannen, Vrouwen en Kids 9ft, roze, B092YQ3PXM

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1756

Ongebruikt, ok, HORZE Desta Halfchaps van synthetisch materiaal Paardrijden Vrouwen en meisjes Afspraken Training of Toernooi Zwarte elastische stangen, zwart, Large, B00NVRUTNM

Startbod: 
€ 16
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1757

Ongebruikt, ok, Circulation Stimulator - Electrostimulation of the muscles - Medical Device - Reactivates Blood Circulation - Relaxes the Legs - Fights Varicose Veins and Pain - Drainastim Pro ; B07C5LF32H

Pagina's