Ongebruikt, getest en werkend, FeiyuTech WG2X Gimbal Draagbare stabilisator voor GoPro Hero 8/7/6/5/4/3 actiecamera voor ski/fiets/helm/automontage , B086YHRFJN
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, Rybozen Bluetooth karaoke-microfoon, draadloze microfoonkit, karaoke-installatie met 2 microfoons voor tv, pc, party, vergadering, DJ, luidspreker, kerk, bruiloft, ondersteunt HDMI, AUX in/out, B07GRLHXGB
Gebruikssporen, standaard AUx- USB-Lader Kabel ontbreken, getest en werkend, volledig, Rybozen Bluetooth karaoke-microfoon, draadloze microfoonkit, Lichte gebruikssporen, karaoke-installatie met 2 microfoons voor tv, pc, party, vergadering, DJ, luidspreker, kerk, bruiloft, ondersteunt HDMI, AUX in/out, B07GRLHXGB
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, Rybozen Bluetooth karaoke-microfoon, draadloze microfoonkit, Lichte gebruikssporen, karaoke-installatie met 2 microfoons voor tv, pc, party, vergadering, DJ, luidspreker, kerk, bruiloft, ondersteunt HDMI, AUX in/out, B07GRLHXGB
Ongebruikt, ok, NexiGo Native 1080P Projector PJ20 met Dolby_Sound Ondersteuning, [350ANSI - Meer dan 9500 Lux Helderheid], 5Ghz Wi-Fi, Outdoor Movie Projector, Bluetooth 5.1 , B09BCJLD2T
Lichte gebruikssporen, ok, NexiGo Native 1080P Projector PJ20 met Dolby_Sound Ondersteuning, [350ANSI - Meer dan 9500 Lux Helderheid], 5Ghz Wi-Fi, Outdoor Movie Projector, Bluetooth 5.1 , B09BCJLD2T
Ongebruikt, getest en werkend, FeiyuTech [Officieel] Vlog-Pocket 2 3-assige stabilisator voor smartphones, opvouwbaar draagbaar carddanisch compact formaat voor iPhoneX/XS/XR/11/12Pro Max Mini, Samsung.B089KF98Y10
Ongebruikt, ok, Smatree 13,3" Laptoptas harde laptoptas, zwart , B08ZXNTTVB
Ongebruikt, getest en werkend, groen, ICARERSPACE 6-in-1 draadloos laadstation met bedlampje en wekker, 10 W QI-gecertificeerd, compatibel met iPhone/Samsung, Apple Watch/Smart Watch, Airpods Pro/2/1 , B093SZ5CYD
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, groen, ICARERSPACE 6-in-1 draadloos laadstation met bedlampje en wekker, 10 W QI-gecertificeerd, compatibel met iPhone/Samsung, Apple Watch/Smart Watch, Airpods Pro/2/1 , B093SZ5CYD
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Pitaka Draadloze oplader voor iPhone 12-serie, 2-in-1 draadloze oplader en houder voor mobiele telefoon [MagEZ Juice 2], inductief laadstation Qi Smartphones tafelstandaard met draadloze power bank, zwart/blauw, B08S78RNZM
Ongebruikt, ok, Smatree 15-16"" Laptoptas harde laptoptas, zwart , B0B68ML2MS
Lichte gebruikssporen, volledig, Hikity 7 Inch Touchscreen Android 10 Car Radio with Sat Nav for Fiat 500 (2016-2019), RDS Car Radio Bluetooth with FM WiFi GPS, Car Radio Touch Display with USB BT SWC Mirror Link + Canbus + Rear View Camera , B09STJ4ZHD
Ongebruikt, getest en werkend, Edifier NeoBuds Pro Hi-Res ANC Ruisonderdrukkende Draadloze Oordopjes met LDAC, LHDC - 6-Mics -Tap Control en APP Instellingen - Zwart , B0999DRY2T
Ongebruikt, getest en werkend, Jabra Talk 55 Mono In-Ear Headset – Draadloos Bellen en Muziek, GPS-Richtingaanwijzingen en Podcasts Streamen vanaf Mobiele Apparaten – Zwart , B07DFGQ45V
ongebruikt, ok, 3D-printer Creality Ender 3, nieuwe versie Ender 3 met betaalbaar open source-formaat en uitstekende afdrukkwaliteit , B07JC93LKS
Lichte gebruikssporen, ok, 3D-printer Creality Ender 3, nieuwe versie Ender 3 met betaalbaar open source-formaat en uitstekende afdrukkwaliteit , B07JC93LKS
Ongebruikt, getest en werkend, blijft soms hangen bij naar boven sturen maar herneemt onmiddellijk na kleine aanraking, Feiyu Pocket 2 [Official] Action Cameras with 3-Axis Mobile Phone Gimbal Stabilizer 4K Video 130° View WDR All-Metal Housing External Microphone Beauty Effect for YouTube TikTok Video Vlog , B098BDMFN3
Ongebruikt, ok, TTLIFE Oplader voor elektrische voertuigen Draagbare oplaadkabel voor elektrische voertuigen Type 2 naar Type 2 IEC62196-2 Oplaadpoort voor elektrische voertuigen (32A driefasig 22KW), B08TQGWBH7
Ongebruikt, getest en werkend, A4 lamineerapparaat L310200 met 50 A4 pouches, B08Z3GNF5R
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, A4 lamineerapparaat L310200 met 50 A4 pouches, B08Z3GNF5R