Retourgoederen diverse categorieën Deel 2

Veiling nr: 
2995
 

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock

Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

 

Kijkdag(en)
28/01/2023 - 08:30 tot 11:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
03/02/2023 - 08:30 tot 14:30
04/02/2023 - 08:30 tot 12:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
12/01/2023 - 17:00
Einddatum: 
31/01/2023 - 19:00
Aantal kavels: 
1200 kavels
Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1921

Ongebruikt, ok, YOUNGDO Fietszadel, gel fietszadel, breed, zacht, comfortabel, ademend, schokabsorberend, ergonomisch fietszadel met waterdichte afdekking, B07HFTNCC9

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
1922

Ongebruikt, ok, YOUNGDO Fietszadel, gel fietszadel, breed, zacht, comfortabel, ademend, schokabsorberend, ergonomisch fietszadel met waterdichte afdekking, B07HFTNCC9

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1923

Lichte gebruikssporen, ok, YOUNGDO Fietszadel, gel fietszadel, breed, zacht, comfortabel, ademend, schokabsorberend, ergonomisch fietszadel met waterdichte afdekking, B07HFTNCC9

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1924

Ongebruikt, ok, 2 x Newgoal Zadelpen 27.2/30.9 of 31.6mm Diameter Aluminium 350mm Lengte voor Elektrische Fiets MTB Trekking Citybike, B097T232F4

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1925

Ongebruikt, ok, MEGHNA Altus RD-M310 Achterderailleur 7/8-Snelheid Directe Montage voor MTB Bike, B091XT7X9T

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1926

Ongebruikt, ok, kleur indicatief (kleur zwart), BAIBEI 1 paar fiets aluminium remhendels, fietsrembediening, antislip remgrepen, fietsremhendel universele handrem, B08SHJ3PG5

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1927

Ongebruikt, ok, Prym Anorak Bronze (15 mm) Niet -SEW -persbevestigingen - 1 Stuk, B005FQP388

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1928

Ongebruikt, getest en werkend, ok, SEWOBYE 8 GB waterdichte MP3-speler voor zwemmen en hardlopen, met 16 uur speeltijd, MP3-speler waterdicht met onderwaterhoofdtelefoon (3 soorten oordopjes), met Shuffle-functie (zwart), B07CM5SHKP

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1929

Ongebruikt, getest en werkend, ok, SEWOBYE 8 GB waterdichte MP3-speler voor zwemmen en hardlopen, met 16 uur speeltijd, MP3-speler waterdicht met onderwaterhoofdtelefoon (3 soorten oordopjes), met Shuffle-functie (zwart), B07CM5SHKP

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1930

Ongebruikt, getest en werkend, ok, SEWOBYE 8 GB waterdichte MP3-speler voor zwemmen en hardlopen, met 16 uur speeltijd, MP3-speler waterdicht met onderwaterhoofdtelefoon (3 soorten oordopjes), met Shuffle-functie (zwart), B07CM5SHKP

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1931

Ongeopende verpakkingen, ok, Xin&Log 96 Pack wandtegels voor audiostudio, Absorbeer de echo Acoustic Foam Panel Wedge Studio Geluidsisolatie Wandtegels 12" X 12" X 1" (48RED+48BLACK), B07T96MWJD

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1932

Ongebruikt, ok, APEXEL 10X25 kleine verrekijker, grote, compacte beugels met FMC-lens en BAK4-prisma, waterdichte beugels voor vogelspots en buitenactiviteiten, B09TSZDRM7

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 55
Afgelopen
Kavel nr: 
1933

Ongebruikt, getest en werkend, ok, ESTGOUK 2 × V6 1200m Bluetooth Intercom Headset Intercom Voor Moto Verbindt tot 6 Bestuurders Voor Fietsen Outdoor, Klimmen, B01N1IYY42

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1934

Ongebruikt, ok, TOAKS Titanium Camping Pot Cup (550ml), B07PLXFT39

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1935

Ongebruikt, ok, SUNRIS BRS-12A Eendelige multi-brandstof opslagoven voor cookout BBQ Camping Vissen Picknick 2-3 veld operaties, B075R3V1P2

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1936

Ongebruikt, ok, Bestargot Hobo Houtkachel outdoor grill – campingfornuizen, inklapbaar en winddicht, rugzakfornuis van roestvrij staal met draagtas, voor solo-camping, wandelen, picknick, barbecue, B0921TYJ3H

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
1937

Ongebruikt, ok, OUTDOOR PANDA Opvouwbare carbon wandelstokken voor heren en dames
Gemakkelijk verstelbare trekkingstokken voor nordic walking, wandelen, B087JTDTTN

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1938

Ongebruikt, ok, Augot duikmasker, anti-condens snorkelset 180° panoramische bril en ultraheldere snorkelbuis Snorkel voor volwassenen met badmuts en actiecamerabevestiging, B09TXDSWSW

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
1939

Ongebruikt, ok, Awroutdoor Camping Houtkachel, Opvouwbare Backpacking Windscherm Kachel, Draagbare Roestvrijstalen Houtkachel, Alcohol Kachel voor Outdoor Koken Picknick met Blow Fire Pijp, Alcohol Bowl en Grill Rooster, B083TMRWLP

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1940

Ongebruikt, ok, NewDoar Abseiling Belay Apparaat Professionele ATC het Rappelling Descender 25KN v-gegroefde Veiligheidsmateriaal, B01N1QSKS2

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
1941

Ongebruikt, ok, Sougayilang Ronde Baitcasting Vismolen, Rechtshandige XLT400, Inshore Zoutwatervissen, Versterkte Metalen Body, Conventionele Rollen voor Meerval, Zalm, Steelhead, Bass, B08LK7Z6BP

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1942

Ongebruikt, ok, Sougayilang Spinning Reel Ultra Light, rechtshandig 3000, Smooth Fishing Reel 6.2:1 Hoge Snelheid Overbrengingsverhouding 12+1BB Zoetwater Zoutwater Spinning Reel, B08L7BSBXB

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1943

Ongebruikt, ok, Sougayilang karperhengel, superharde koolstofvezel hengel, 4/5 secties draagbare hengel met comfortabele EVA-handgreep voor zoutwater- of zoetwaterhengel, B08L7CBBJR

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1944

Ongebruikt, ok, OUTDOOR PANDA Opvouwbare carbon wandelstokken voor heren en dames
Gemakkelijk verstelbare trekkingstokken voor nordic walking, wandelen, B087JTDTTN

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1945

Ongebruikt, ok, OUTDOOR PANDA Opvouwbare carbon wandelstokken voor heren en dames
Gemakkelijk verstelbare trekkingstokken voor nordic walking, wandelen, B087JTDTTN

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1946

Ongebruikt, Muawo Nordic Walking stokken 100% carbon 3K, telescopisch, verstelbaar voor dames en heren, ultralichte wandelstokken 170 g per stok, Nordic Walking trekkingstokken, B087QSS9TY

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1947

Ongebruikt, ok, SUNRIS BRS-12A Eendelige multi-brandstof opslagoven voor cookout BBQ Camping Vissen Picknick 2-3 veld operaties, B075R3V1P2

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 3
Afgelopen
Kavel nr: 
1948

Intense gebruikssporen, ok, Supertrip snorkelset duikbril met snorkel S/M, 3-kanaals droge Zwarte snorkel duikbril volwassenen, duikmasker voor volwassenen anti-condens anti-lek gehard glas, B0B1TLFZWC

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
1949

Lichte gebruikssporen, 1 rits binnenin kapot (geen effest op waterdichtheid), ROCONTRIP Premium waterdichte tas 40L, zak met lange verstelbare schouderriem inbegrepen, perfect voor kajakken, varen, kanoën, vissen, raften, zwemmen, kamperen, snowboarden, B08SW2JQ6C

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
1950

Ongebruikt, ok, Handwraps ontbreken, Kmljoee Set hangende Bokszak - Bokszak voor Volwassenen, hoogwaardig PU-leer, Kickboksen in Vechtsporten, Muay Thai, MMA-Training, Stootzandzak voor Boksfitness (Geen vulling), B091MSXTJ4

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
1951

Ongebruikt, ok, Mil-Tec Swiss Eye Raptor Ballistic zonnebril - zwart, coyote of olijfgroen (zwart), B003SWZXPE

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
1952

Ongebruikt, ok, ALPINA Kosmic Unisex zonnebril voor volwassenen, B01GDLSMFY

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1953

Ongebruikt, ok, Moofit Cadans-/snelheidssensor Bluetooth / ANT+ IP67 Waterdicht Draadloos RPM Fietsen Spin Bike Cadanssensor voor Wahoo/Zwift /OpenRider/Endomondo/ TacX/ TrainerRoad, B088WTRDKG

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1954

Ongebruikt, ok, Velox Unisex's Soft Grip Kurk Stuurlint, Zwart, One Size, B01LD0CM10

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1955

Ongebruikt, ok, beschadigde verpakking, Michelin Protek Fietsbinnenband, 27,5" 48/62-584, SV 40 mm, B018TSQ8IW

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1956

Ongebruikt, ok, Bobicon elastische fitnessbanden natuurlatex met 5 niveaus oefeningen in benen, billen en armen, elastische fitnessbanden voor yoga, pilates, crossfit, kracht, B09MD73QH6

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1957

Ongebruikt, ok, 2 x Magsellsky Hand Gripper Contactor, 10-60 kg Handgreep Trainingskruk, B09Z2BJT8Z

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1958

Ongebruikt, ok, GenuTrain kniebandage Color Titan - Bauerfeind - XXL, titanium, B0053VE5I4

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1959

Ongebruikt, ok, AQF Leren gewichthefriem Powerlifting riem Rugsteun - 4" breed x 10 mm dik Hendelgesp Koeienleren trainingsriem Suède voering Zwart, XL, B01DLYCLDU

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1960

Ongebruikt, ok, ALLOMN Zelfzuigende fitnessstandaard, 4 hoogtemodi Verstelbare fitnessstandaard Fitnessapparatuur Krachttraining Fitnesshulpmiddel, B086WZB6VG