Ongeopend, CYD 90 W laptop oplaadkabel universeel voor oplader Acer Aspire Dell HP Lenovo Medion Akoya Sony Notebook voeding met 8 stekkers, met 5 V 2 A USB , B097R6TXLP
Ongeopend, CYD 90W USB Type C ,PowerFast Notebook-oplader , B08M98BLG2
Ongebruikt, getest en werkend, Dymo 1978243 MobileLabeler-Etikettendrucker mit Smartphone-Anbindung Bluetooth, B01LRX4W6G
Intensieve gebruikssporen, getest en werkend, Dymo 1978243 MobileLabeler-Etikettendrucker mit Smartphone-Anbindung Bluetooth, B01LRX4W6G
Ongebruikt, getest en werkend, UGREEN Nexode 200W USB C Charger 100W+100W 6 Poorts PD Oplader GaN II PPS Compatibel met MacBook Pro/Air iPhone iPad ProB09PFNP7WY
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, UGREEN Nexode 200W USB C Charger 100W+100W 6 Poorts PD Oplader GaN II PPS Compatibel met MacBook Pro/Air iPhone iPad ProB09PFNP7WY
Ongebruikt, getest en werkend, 8 mm & Super 8 rollen naar digitale film maker, film Scanner, B08T1TJQ2L
Ongeopend in seal, Label Maker, Lenlun D11 Draagbare Draadloze Handheld Label Printer Sticker Printer Maker Machine met Tape voor Thuis & Kantoor Organisatie USB Oplaadbaar (Roze) , B08ZKB6M51
Ongebruikt, getest en werkend, DYMO LabelWriter 550 Labelprinter
Labelmaker met direct thermisch printen
Automatische labelherkenning
Drukt adreslabels, verzendlabels, barcodelabels af en meer
Tweepolige EU-stekker , B09DZ5HNFR
Ongebruikt, volledig, YOTTO USB-microfoon, 192 kHz/24 bits, condensator, pc, laptop, microfoon, professionele podcast, microfoonsets voor radio, opname, YouTube, podcasts en nog veel meer met popbescherming, microfoonstandaard, schokmontage, B08BG27566
Ongebruikt, getest en werkend, IMHORESE Thermische USB-Labelprinter 4x6, 160mm/s Direct Thermische Verzending Label Printer Mac OS/Windows Compatible, Verzending Label Maker , B0967ZXGCQ
Ongebruikt, getest en werkend, Geüpgraded 3D-printer filament droogbox, Comgrow filament-droger houdt filament tijdens het afdrukken droog, filament-opberg-droogbox, brede compatibiliteit met PLA PETG ABS-zijdemateriaal , B098F7D9J2
Ongebruikt, getest en werkend, BOX Lite 3D-printer filament droogbox 3D filament droger opbergdoos droogapparaat spoelhouder filament droog houden , B094XXJMT6
Ongebruikt, ok, eSUN PLA+ Filament 1.75mm, 3D Printer Filament PLA Plus, Maatnauwkeurigheid +/- 0.03mm, 1KG per Spool, 2 Spoelen 3D Printing Filament, Koud Wit + Zwart
Ongebruikt, plastic witte rol geoipend, ok, eSUN PLA+ Filament 1.75mm, 3D Printer Filament PLA Plus, Maatnauwkeurigheid +/- 0.03mm, 1KG per Spool, 2 Spoelen 3D Printing Filament, Koud Wit + Zwart
Ongebruikt, niet meer in seal , eSUN PLA+ Filament 1.75mm, 3D Printer Filament PLA Plus, Maatnauwkeurigheid +/- 0.03mm, 3kg Spoel (6.6 LBS) 3D Print Filament voor 3D Printers, Zwart
Ongeopend, eSUN Water Oplosbare PVA Gloeidraad 1.75mm, PVA 3D Printer Gloeidraad, Dimensionale Nauwkeurigheid +/- 0.05mm, 0.5KG (1.1 LBS) Spoel 3D Printen Materiaal voor 3D Printer, Natuurlijk, B07DJ63SCQ
Ongebruikt, schakelt in, rest niet getest, Herdio Waterproof Marine Gauge Stereo Receiver Bluetooth,Digital Media MP3 Player,with Audio Streaming,2.4 inches Positive Display,FM AM Radio for Boat ATV UTV SPA , B07PY88DGJ
Ongebruikt, getest en werkend, Onforu UV LED blacklight
UV LED schijnwerper schijnwerper lichteffect Partylight podiumverlichting met EU-stekker 15W , B07DNNJGSZ
Gebruikssporen, getest en werkend, gereset naar fabrieksinstellingen, achterkant deels gebarsten (zie foto), Samsung S20 Ultra 5G Factory Unlocked SM-G988U1 Cosmic Black 16GB Ram 512GB Opslag (ATT, Verizon, Sprint en Tmobile), B084K6P9HP
Ongebruikt, getest en werkend, gereset naar fabrieksinstellingen, Samsung Galaxy S10e Smartphone (128 GB intern geheugen) zwart, B07MTQNHQF
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, gereset naar fabrieksinstellingen, Redmi Note 9 Smartphone 3GB 64GB 48 MP Hot Camera met vier camera's 6.53” FHD+ DotDisplay 5020 mAh 3.5mm headphone jack NFC Grijs, B08862918D
Ongebruikt, getest en werkend, Draadloze digitale microscoop, Lightswim 50x en 1000x microscoopvergroting met HD 1080P 2MP camera, mini pocket handheld microscoopcamera met 8 LED-lampjes voor iPhone/iPad/smartphone/tablet/pc (wit), B089LNKJ85
Ongebruikt, ok, DP KVM switch Dual Monitor TESmart Display Port 4K@60Hz 4:4:4 Ultra HD 4 PC 2 Monitor HDCP 2.2 Ondersteuning via toetsenbord/IR-afstandsbediening/RS232/LAN-poortbediening met USB 2.0&L/R audio p , B08NDH4Q4D
Ongebruikt, getest en werkend, Srhythm NC25 Lawaai Annulerend Hoofdtelefoon Bluetooth 5.0, Lichtgewicht Draadloze Headset Over-oor Met Lage Latency Game Mode, 50H Playtime, Geheugen Foam Ear Cups, B07C8GM4H1
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Srhythm NC25 Lawaai Annulerend Hoofdtelefoon Bluetooth 5.0, Lichtgewicht Draadloze Headset Over-oor Met Lage Latency Game Mode, 50H Playtime, Geheugen Foam Ear Cups, B07C8GM4H1
TESmart 2x2 Dual monitor KVM-switch 4K à 60Hz Ultra HD 2 PC in 2-poort HDMI DP Out met IR-ondersteuning op afstand L/R Audio Microfoon USB 2.0-apparaat met 2 HDMI KVM-kabels(Zwart)
Ongebruikt, getest en werkend, Wekkerradio met dubbele draadloze oplaadfunctie met Bluetooth-luidspreker, digitale FM-radio, 2 USB-poorten, snooze, automatische en handmatige dimmerregeling en 1,4-inch oranje display iTOMA CKS209 ,B08NP4GYMV