Retourgoederen diverse categorieën Deel 2

Veiling nr: 
2995
 

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock

Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

 

Kijkdag(en)
28/01/2023 - 08:30 tot 11:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
03/02/2023 - 08:30 tot 14:30
04/02/2023 - 08:30 tot 12:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
12/01/2023 - 17:00
Einddatum: 
31/01/2023 - 19:00
Aantal kavels: 
1200 kavels
Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
881

Ongeopend, CYD 90 W laptop oplaadkabel universeel voor oplader Acer Aspire Dell HP Lenovo Medion Akoya Sony Notebook voeding met 8 stekkers, met 5 V 2 A USB , B097R6TXLP

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
882

Ongeopend, CYD 90 W laptop oplaadkabel universeel voor oplader Acer Aspire Dell HP Lenovo Medion Akoya Sony Notebook voeding met 8 stekkers, met 5 V 2 A USB , B097R6TXLP

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
883

Ongeopend, CYD 90 W laptop oplaadkabel universeel voor oplader Acer Aspire Dell HP Lenovo Medion Akoya Sony Notebook voeding met 8 stekkers, met 5 V 2 A USB , B097R6TXLP

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
884

Ongeopend, CYD 90W USB Type C ,PowerFast Notebook-oplader , B08M98BLG2

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
885

Ongeopend, CYD 90W USB Type C ,PowerFast Notebook-oplader , B08M98BLG2

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
886

Ongeopend, CYD 90W USB Type C ,PowerFast Notebook-oplader , B08M98BLG2

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
887

Ongebruikt, getest en werkend, Dymo 1978243 MobileLabeler-Etikettendrucker mit Smartphone-Anbindung Bluetooth, B01LRX4W6G

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
888

Intensieve gebruikssporen, getest en werkend, Dymo 1978243 MobileLabeler-Etikettendrucker mit Smartphone-Anbindung Bluetooth, B01LRX4W6G

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
889

Ongebruikt, getest en werkend, UGREEN Nexode 200W USB C Charger 100W+100W 6 Poorts PD Oplader GaN II PPS Compatibel met MacBook Pro/Air iPhone iPad ProB09PFNP7WY

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 45
Afgelopen
Kavel nr: 
890

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, UGREEN Nexode 200W USB C Charger 100W+100W 6 Poorts PD Oplader GaN II PPS Compatibel met MacBook Pro/Air iPhone iPad ProB09PFNP7WY

Startbod: 
€ 75
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 145
Afgelopen
Kavel nr: 
891

Ongebruikt, getest en werkend, 8 mm & Super 8 rollen naar digitale film maker, film Scanner, B08T1TJQ2L

Startbod: 
€ 75
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 135
Afgelopen
Kavel nr: 
892

Ongebruikt, getest en werkend, 8 mm & Super 8 rollen naar digitale film maker, film Scanner, B08T1TJQ2L

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
893

Ongeopend in seal, Label Maker, Lenlun D11 Draagbare Draadloze Handheld Label Printer Sticker Printer Maker Machine met Tape voor Thuis & Kantoor Organisatie USB Oplaadbaar (Roze) , B08ZKB6M51

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
894

Ongeopend in seal, Label Maker, Lenlun D11 Draagbare Draadloze Handheld Label Printer Sticker Printer Maker Machine met Tape voor Thuis & Kantoor Organisatie USB Oplaadbaar (Roze) , B08ZKB6M51

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
895

Ongeopend in seal, Label Maker, Lenlun D11 Draagbare Draadloze Handheld Label Printer Sticker Printer Maker Machine met Tape voor Thuis & Kantoor Organisatie USB Oplaadbaar (Roze) , B08ZKB6M51

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
896

Ongebruikt, getest en werkend, DYMO LabelWriter 550 Labelprinter
Labelmaker met direct thermisch printen
Automatische labelherkenning
Drukt adreslabels, verzendlabels, barcodelabels af en meer
Tweepolige EU-stekker , B09DZ5HNFR

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
897

Ongebruikt, volledig, YOTTO USB-microfoon, 192 kHz/24 bits, condensator, pc, laptop, microfoon, professionele podcast, microfoonsets voor radio, opname, YouTube, podcasts en nog veel meer met popbescherming, microfoonstandaard, schokmontage, B08BG27566

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
898

Ongebruikt, volledig, YOTTO USB-microfoon, 192 kHz/24 bits, condensator, pc, laptop, microfoon, professionele podcast, microfoonsets voor radio, opname, YouTube, podcasts en nog veel meer met popbescherming, microfoonstandaard, schokmontage, B08BG27566

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
899

Ongebruikt, getest en werkend, IMHORESE Thermische USB-Labelprinter 4x6, 160mm/s Direct Thermische Verzending Label Printer Mac OS/Windows Compatible, Verzending Label Maker , B0967ZXGCQ

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
900

Ongebruikt, getest en werkend, IMHORESE Thermische USB-Labelprinter 4x6, 160mm/s Direct Thermische Verzending Label Printer Mac OS/Windows Compatible, Verzending Label Maker , B0967ZXGCQ

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 45
Afgelopen
Kavel nr: 
901

Ongebruikt, getest en werkend, Geüpgraded 3D-printer filament droogbox, Comgrow filament-droger houdt filament tijdens het afdrukken droog, filament-opberg-droogbox, brede compatibiliteit met PLA PETG ABS-zijdemateriaal , B098F7D9J2

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
902

Ongebruikt, getest en werkend, BOX Lite 3D-printer filament droogbox 3D filament droger opbergdoos droogapparaat spoelhouder filament droog houden , B094XXJMT6

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
903

Ongebruikt, ok, eSUN PLA+ Filament 1.75mm, 3D Printer Filament PLA Plus, Maatnauwkeurigheid +/- 0.03mm, 1KG per Spool, 2 Spoelen 3D Printing Filament, Koud Wit + Zwart

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
15
Hoogste bod: 
€ 45
Afgelopen
Kavel nr: 
904

Ongebruikt, plastic witte rol geoipend, ok, eSUN PLA+ Filament 1.75mm, 3D Printer Filament PLA Plus, Maatnauwkeurigheid +/- 0.03mm, 1KG per Spool, 2 Spoelen 3D Printing Filament, Koud Wit + Zwart

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
905

Ongebruikt, niet meer in seal , eSUN PLA+ Filament 1.75mm, 3D Printer Filament PLA Plus, Maatnauwkeurigheid +/- 0.03mm, 3kg Spoel (6.6 LBS) 3D Print Filament voor 3D Printers, Zwart

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
906

Ongeopend, eSUN Water Oplosbare PVA Gloeidraad 1.75mm, PVA 3D Printer Gloeidraad, Dimensionale Nauwkeurigheid +/- 0.05mm, 0.5KG (1.1 LBS) Spoel 3D Printen Materiaal voor 3D Printer, Natuurlijk, B07DJ63SCQ

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
907

Ongebruikt, schakelt in, rest niet getest, Herdio Waterproof Marine Gauge Stereo Receiver Bluetooth,Digital Media MP3 Player,with Audio Streaming,2.4 inches Positive Display,FM AM Radio for Boat ATV UTV SPA , B07PY88DGJ

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
908

Ongebruikt, getest en werkend, Onforu UV LED blacklight
UV LED schijnwerper schijnwerper lichteffect Partylight podiumverlichting met EU-stekker 15W , B07DNNJGSZ

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 36
Afgelopen
Kavel nr: 
909

Ongebruikt, getest en werkend, Onforu UV LED blacklight
UV LED schijnwerper schijnwerper lichteffect Partylight podiumverlichting met EU-stekker 15W , B07DNNJGSZ

Startbod: 
€ 60
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 170
Afgelopen
Kavel nr: 
910

Gebruikssporen, getest en werkend, gereset naar fabrieksinstellingen, achterkant deels gebarsten (zie foto), Samsung S20 Ultra 5G Factory Unlocked SM-G988U1 Cosmic Black 16GB Ram 512GB Opslag (ATT, Verizon, Sprint en Tmobile), B084K6P9HP

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
15
Hoogste bod: 
€ 150
Afgelopen
Kavel nr: 
911

Ongebruikt, getest en werkend, gereset naar fabrieksinstellingen, Samsung Galaxy S10e Smartphone (128 GB intern geheugen) zwart, B07MTQNHQF

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 70
Afgelopen
Kavel nr: 
912

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, gereset naar fabrieksinstellingen, Redmi Note 9 Smartphone 3GB 64GB 48 MP Hot Camera met vier camera's 6.53” FHD+ DotDisplay 5020 mAh 3.5mm headphone jack NFC Grijs, B08862918D

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
913

Ongebruikt, getest en werkend, Draadloze digitale microscoop, Lightswim 50x en 1000x microscoopvergroting met HD 1080P 2MP camera, mini pocket handheld microscoopcamera met 8 LED-lampjes voor iPhone/iPad/smartphone/tablet/pc (wit), B089LNKJ85

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
914

Ongebruikt, ok, DP KVM switch Dual Monitor TESmart Display Port 4K@60Hz 4:4:4 Ultra HD 4 PC 2 Monitor HDCP 2.2 Ondersteuning via toetsenbord/IR-afstandsbediening/RS232/LAN-poortbediening met USB 2.0&L/R audio p , B08NDH4Q4D

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
915

Ongebruikt, getest en werkend, Draadloze digitale microscoop, Lightswim 50x en 1000x microscoopvergroting met HD 1080P 2MP camera, mini pocket handheld microscoopcamera met 8 LED-lampjes voor iPhone/iPad/smartphone/tablet/pc (wit), B089LNKJ85

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
916

Ongebruikt, getest en werkend, Srhythm NC25 Lawaai Annulerend Hoofdtelefoon Bluetooth 5.0, Lichtgewicht Draadloze Headset Over-oor Met Lage Latency Game Mode, 50H Playtime, Geheugen Foam Ear Cups, B07C8GM4H1

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
917

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Srhythm NC25 Lawaai Annulerend Hoofdtelefoon Bluetooth 5.0, Lichtgewicht Draadloze Headset Over-oor Met Lage Latency Game Mode, 50H Playtime, Geheugen Foam Ear Cups, B07C8GM4H1

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
918

TESmart 2x2 Dual monitor KVM-switch 4K à 60Hz Ultra HD 2 PC in 2-poort HDMI DP Out met IR-ondersteuning op afstand L/R Audio Microfoon USB 2.0-apparaat met 2 HDMI KVM-kabels(Zwart)

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
919

Ongebruikt, getest en werkend, Wekkerradio met dubbele draadloze oplaadfunctie met Bluetooth-luidspreker, digitale FM-radio, 2 USB-poorten, snooze, automatische en handmatige dimmerregeling en 1,4-inch oranje display iTOMA CKS209 ,B08NP4GYMV

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
920

Ongebruikt, getest en werkend, Wekkerradio met dubbele draadloze oplaadfunctie met Bluetooth-luidspreker, digitale FM-radio, 2 USB-poorten, snooze, automatische en handmatige dimmerregeling en 1,4-inch oranje display iTOMA CKS209 ,B08NP4GYMV